Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )
 
11 Strony « < 9 10 11 
Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Ściąganie plików z Internetu, Jak pogodzić interes autorów i klientów
     
Wrzrzrzt
 

IV ranga
****
Grupa: Użytkownik
Postów: 366
Nr użytkownika: 76.553

Zawód: Przydzial kalorii 0.
 
 
post 7/02/2015, 3:13 Quote Post

QUOTE(monx @ 7/02/2015, 0:14)
Panowie płyty zachodnich wykonawcow absolutnie nie moga byc tansze bo w UE istnieje cos takiego jak swoboda przepływu towarow i naprawde jesli w Polsce była takiego U2 kosztowałaby powiedzmy 30 złotych w Anglii 60-80 złotych to tylko dajcie mi cynk a zostane czołowym importerem rownoleglym płyt z muzyka na co jednoznacznie zezwalała mi orzecznictwo ETS  smile.gif

user posted image
Dlatego właśnie nie możemy mieć dobrych rzeczy. Przypomina mi się jak Matrix Games zezwoliło na wydawanie części swoich gier w Polsce po przystępnych cenach i dzięki jednemu cwaniaczkowi wylądowały one na eBay'u i potem dalszych edycji nie było.

QUOTE(monx @ 7/02/2015, 0:14)
Wy tu w kontekscie wysmiewania np Rosjan powinniscie raczej srogo narzekac ze pod wzgledem zarobkow dalej jestescie/jestesmy zeby nie było prawie takimi samymi dziadami w zarobkach w euro jak 10 lat temu.
I w tym i tylko w tym tkwi problem ze płyty CD gry i wszystko co mozna sensownie przewiezc zagranice w ramach swobody przepływu towarów sa w Polsce drogie.

Zawsze myślałem że te różnice w cenach są dlatego że Rosjanie nie dali się nabrać na gadki o mercedesach i piracili póki nie dostali normalnych cen. A to po prostu dzięki zasługiwaczom i ich "przedsiębiorczości".

Ten post był edytowany przez Wrzrzrzt: 7/02/2015, 3:28
 
User is offline  PMMini Profile Post #151

     
monx
 

VII ranga
*******
Grupa: Użytkownik
Postów: 2.038
Nr użytkownika: 34.919

Zawód: prawnik
 
 
post 7/02/2015, 22:00 Quote Post

Tylko Rosja nie jest w UE i tam importer rownoległy sie nie pojawi Polska jest - to jest własnie powod tej roznicy w cenach dobr kultury
 
User is offline  PMMini Profile Post #152

11 Strony « < 9 10 11 
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:


Topic Options
Reply to this topicStart new topic

 

 
Copyright © 2003 - 2023 Historycy.org
historycy@historycy.org, tel: 12 346-54-06

Kolokacja serwera, łącza internetowe:
Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej