Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )
 
3 Strony < 1 2 3 > 
Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Jak zapisać się do PTH, wskazówki dla zainteresowanych
     
Joannaa
 

II ranga
**
Grupa: Użytkownik
Postów: 98
Nr użytkownika: 7.484

Stopień akademicki: Kuna archiwalna
Zawód: Uczennica liceum
 
 
post 6/08/2005, 18:51 Quote Post

Właśnie zaczynam naukę w I klasie LO i 16 urodziny bedę świętować w listopadzie. Już teraz chciałabym jednak móc uczestniczyć w wykładach i spotkaniach organizowanych przez PTH, zwłaszcza, że dość poważnie myślę o olimpiadzie historycznej (a wiem, że olimpijczycy bywają na takich wykładach)... Czy więc będę miała taką okazję, czy może muszę czekać te 3 miesiące, bo wszedzię rządzącą biurokracja tego wymaga? Proszę o odpowiedź i radę w tej sprawie.
Serdecznie pozdrawiam...!
 
User is offline  PMMini ProfileEmail Poster Post #16

     
Rothar
 

Primus Lictor
*******
Grupa: Moderatorzy
Postów: 1.682
Nr użytkownika: 176

Krzysztof Bylinowski
Stopień akademicki: mgr nauk ekonom.
 
 
post 6/08/2005, 18:59 Quote Post

QUOTE(Joannaa @ 6/08/2005, 18:51)
Właśnie zaczynam naukę w I klasie LO i 16 urodziny bedę świętować w listopadzie. Już teraz chciałabym jednak móc uczestniczyć w wykładach i spotkaniach organizowanych przez PTH, zwłaszcza, że dość poważnie myślę o olimpiadzie historycznej (a wiem, że olimpijczycy bywają na takich wykładach)... Czy więc będę miała taką okazję, czy może muszę czekać te 3 miesiące, bo wszedzię rządzącą biurokracja tego wymaga? Proszę o odpowiedź i radę w tej sprawie.
Serdecznie pozdrawiam...!
*



I cytat Tomka z Łodzi:

"Aby uczestniczyć w pracach PTH, np. otwartych odczytach, sesjach, konferencjach... wcale nie musisz być członkiem. Jeśli chcesz, to po prostu przyjdź lub zadzwoń do najblizszego oddziału i dowiedz się co ciekawego planuja na najbliższy czas. smile.gif "

Pozdrawiam, życzę przyjemnych wykładów wink.gif
 
User is offline  PMMini Profile Post #17

     
Joannaa
 

II ranga
**
Grupa: Użytkownik
Postów: 98
Nr użytkownika: 7.484

Stopień akademicki: Kuna archiwalna
Zawód: Uczennica liceum
 
 
post 6/08/2005, 19:01 Quote Post

A i jeszcze jedno pytanie: czy muszę mieć podpisy 2 członków Towarzystwa?
 
User is offline  PMMini ProfileEmail Poster Post #18

     
Tomek z Łodzi
 

III ranga
Group Icon
Grupa: Polskie Towarzystwo Historyczne
Postów: 280
Nr użytkownika: 1.064

Tomasz Pietras
Stopień akademicki: dr
Zawód: historyk
 
 
post 11/08/2005, 21:05 Quote Post

Dopiero wtedy, gdybyś chciała się zapisać w poczet członków PTH. Na otwarty wykład czy konferencję możesz pójść bez żadnych dodatkowych formalności ! smile.gif
 
User is offline  PMMini Profile Post #19

     
Ciunek
 

Warszawski jegomość
******
Grupa: Użytkownik
Postów: 1.230
Nr użytkownika: 4.721

Stopień akademicki: :-)
Zawód: sobie znany
 
 
post 18/11/2005, 23:43 Quote Post

Ja mam co prawda tylko 15 lat, ale zgodnie z tym co pisał Danesky to Donii, to spróbuje się zapisać do oddziału warszawskiego na Rynku Starego Miasta, za tydzień spróbuje. Mam jednak jedno ale, mianowicie po ile są składki i w jakiej częstotliwości czasowej( tzn. miesiąc, kwartał, rok). Bardzo proszę o odpowiedź na to pytanie i z góry dziękuję smile.gif.
 
User is offline  PMMini ProfileEmail Poster Post #20

     
Danesky
 

I ranga
Group Icon
Grupa: Polskie Towarzystwo Historyczne
Postów: 29
Nr użytkownika: 3.390

Stopień akademicki: mgr
Zawód: historyk
 
 
post 20/11/2005, 1:35 Quote Post

QUOTE(Ciunek @ 19/11/2005, 0:43)
Ja mam co prawda tylko 15 lat, ale zgodnie z tym co pisał Danesky to Donii, to spróbuje się zapisać do oddziału warszawskiego na Rynku Starego Miasta, za tydzień spróbuje. Mam jednak jedno ale, mianowicie po ile są składki i w jakiej częstotliwości czasowej( tzn. miesiąc, kwartał, rok). Bardzo proszę o odpowiedź na to pytanie i z góry dziękuję smile.gif.
*



Składki zależą bezpośrednio od każdego oddziału. W oddziale we Włocławku składka płacona jest rocznie, 25 zł. W zamian masz egzemplarz periodyku wydawanego przez oddział - w naszym przypadku jest to rocznik Ziemia Kujawska. Były tez pomysły płacenia 25 zł co miesiąc, ale idea szybko upadła. Były tez dziwne pomysły Zarządu Głównego by POŁOWĘ mad.gif zysków oddziału przelewać do ZG. Wg mnie poroniony pomysł, biorąc pod uwagę ilośc wpłacających składki - u nas bardzo mało osób płaci.

Nie wiem jak jest w innych oddziałach. Trzeba wziąść też pod uwagę fakt, że wiele oddziałów istnieje tylko na papierze. Ale w Warszawie chyba działa prężnie... smile.gif
 
User is offline  PMMini ProfileEmail Poster Post #21

     
Ciunek
 

Warszawski jegomość
******
Grupa: Użytkownik
Postów: 1.230
Nr użytkownika: 4.721

Stopień akademicki: :-)
Zawód: sobie znany
 
 
post 20/11/2005, 12:56 Quote Post

No cóż.. w następną sobotę, pojadę i sprawdzę jak to jest w oddziale warszawskim. Dobrze, że sobie przypomniałem, jak byś jeszcze mógł mi powiedzieć jakie dokumenty muszę pokazać by się zapisać. Pojadę na wszelki wypadek z mamą, bo nie wiem jakie formalności, trzeba załatwić na pewno wezmę legitymację szkolną. Jak byś mógł odpisać, czy musi być ze mną osoba pełnoletnia i jakie dokumenty są potrzebne do zapisania się, to będę Ci bardzo wdzięczny.
 
User is offline  PMMini ProfileEmail Poster Post #22

     
Danesky
 

I ranga
Group Icon
Grupa: Polskie Towarzystwo Historyczne
Postów: 29
Nr użytkownika: 3.390

Stopień akademicki: mgr
Zawód: historyk
 
 
post 16/03/2006, 23:50 Quote Post

QUOTE(Ciunek @ 20/11/2005, 13:56)
No cóż.. w następną sobotę, pojadę i sprawdzę jak to jest w oddziale warszawskim. Dobrze, że sobie przypomniałem, jak byś jeszcze mógł mi powiedzieć jakie dokumenty muszę pokazać by się zapisać. Pojadę na wszelki wypadek z mamą, bo nie wiem jakie formalności, trzeba załatwić na pewno wezmę legitymację szkolną. Jak byś mógł odpisać, czy musi być ze mną osoba pełnoletnia i jakie dokumenty są potrzebne do zapisania się, to będę Ci bardzo wdzięczny.
*



Ciunek pojechał do oddziału warszawskiego i słuch po nim zaginął rolleyes.gif
 
User is offline  PMMini ProfileEmail Poster Post #23

     
Iskariota
 

I ranga
*
Grupa: Użytkownik
Postów: 40
Nr użytkownika: 15.718

piotrek osa
Stopień akademicki: uczen
Zawód: uczeñ
 
 
post 24/03/2006, 14:28 Quote Post

szkoda ze nie moge dołączyć bo jeszcze 18 niemam trudno spróbuje jak ją osiągne
 
User is offline  PMMini Profile Post #24

     
EwelinaGie
 

I ranga
*
Grupa: Użytkownik
Postów: 47
Nr użytkownika: 25.554

Ewelina G
Zawód: uczen
 
 
post 3/11/2007, 16:03 Quote Post

Może ktoś wie jak zapisy wyglądają w krakowskim oddziale? aha.. i czy naprawdę w oddziałach jest tak niewiele osób niepelnoletnich? ;>
 
User is offline  PMMini ProfileEmail Poster Post #25

     
dzastineczka
 

III ranga
***
Grupa: Użytkownik
Postów: 252
Nr użytkownika: 22.310

Justyna P.
Zawód: gastronomka ;P
 
 
post 3/11/2007, 16:17 Quote Post

to PTH niegłupie jest... ciągnie mnie tam.........
ale w Bydgosszczy Instytu Historii jest obok izby wytrzeźwień i mieszkań komunalnych nie chciałabym sama wracać wieczorem po tych odczytach
składka nie wygórowana, musiałabym jakoś zadziałać, by dumnie pisać, że jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Historycznego
 
User is offline  PMMini ProfileEmail Poster Post #26

     
Kaśka18
 

IV ranga
****
Grupa: Użytkownik
Postów: 344
Nr użytkownika: 36.392

Stopień akademicki: moze kiedys...
Zawód: studentka
 
 
post 15/11/2007, 14:44 Quote Post

Zainteresowaliście mnie tym PTH rolleyes.gif , ale chociaż mam 18 lat to na razie nie mogę się zapisać, bo najbliższy oddział dla mnie to Wrocław, do którego mam 70 km sad.gif
Trudno... Spróbuję jak już dostanę się do jakiegoś większego miasta na studia sleep.gif
 
User is offline  PMMini ProfileEmail Poster Post #27

     
oskar(zet)
 

VI ranga
******
Grupa: Użytkownik
Postów: 1.075
Nr użytkownika: 40.749

 
 
post 7/07/2008, 22:31 Quote Post

Witam!

Chętnie sie zapiszę rolleyes.gif . Czy coś się zmieniło w kwestii formalnej?

pozdro
Oskar
 
User is offline  PMMini Profile Post #28

     
cwrk2
 

I ranga
*
Grupa: Użytkownik
Postów: 22
Nr użytkownika: 35.120

Zawód: licealistka
 
 
post 8/07/2008, 8:59 Quote Post

hmm... ciekawe czy działa oddział w Lublinie, może ktoś się orientuje?? smile.gif
 
User is offline  PMMini ProfileEmail Poster Post #29

     
Emiliusz
 

I ranga
*
Grupa: Użytkownik
Postów: 35
Nr użytkownika: 45.348

 
 
post 15/08/2008, 14:32 Quote Post

QUOTE(cwrk2 @ 8/07/2008, 8:59)
hmm... ciekawe czy działa oddział w Lublinie, może ktoś się orientuje?? smile.gif
*




Podpisuję się pod wypowiedzią koleżanki.

Podajcie jak znacie e-mail, bądź inny kontakt internetowy do lokacji w Lublinie. Wprawdzie jest telefon, ale dużo więcej można się dowiedzieć i dopytać z dysputy pisemnej.

Pozdrawiam !
 
User is offline  PMMini ProfileEmail Poster Post #30

3 Strony < 1 2 3 > 
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:


Topic Options
Reply to this topicStart new topic

 

 
Copyright © 2003 - 2023 Historycy.org
historycy@historycy.org, tel: 12 346-54-06

Kolokacja serwera, łącza internetowe:
Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej