Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )
 
8 Strony « < 6 7 8 
Reply to this topicStart new topicStart Poll

> BRONISLAW WILDSTEIN, Obrońca demokracji ...
     
rycymer
 

Ellentengernagyként
*********
Grupa: Przyjaciel forum
Postów: 5.900
Nr użytkownika: 30.754

 
 
post 30/03/2009, 13:03 Quote Post

QUOTE
W sumie Lis i Durczok to przykład osób używających chamskiego języka , nic nie wiem o takowym ich zachowaniu .

A to chamski i prymitywny język nie jest według Ciebie przejawem chamstwa i prostactwa? Według mnie bowiem jak najbardziej...
 
User is offline  PMMini ProfileEmail Poster Post #106

     
zeitnight
 

II ranga
**
Grupa: Użytkownik
Postów: 63
Nr użytkownika: 54.020

 
 
post 31/03/2009, 1:07 Quote Post

QUOTE(rycymer @ 30/03/2009, 13:03)
QUOTE
W sumie Lis i Durczok to przykład osób używających chamskiego języka , nic nie wiem o takowym ich zachowaniu .

A to chamski i prymitywny język nie jest według Ciebie przejawem chamstwa i prostactwa? Według mnie bowiem jak najbardziej...
*

Nic z tych rzeczy . Ja wspominałem o chamstwie werbalnym . Słownictwo niekoniecznie idzie z tym w parze rolleyes.gif .
 
User is offline  PMMini ProfileEmail Poster Post #107

     
rycymer
 

Ellentengernagyként
*********
Grupa: Przyjaciel forum
Postów: 5.900
Nr użytkownika: 30.754

 
 
post 31/03/2009, 5:02 Quote Post

QUOTE(zeitnight @ 31/03/2009, 2:07)
Nic z tych rzeczy . Ja wspominałem o chamstwie werbalnym . Słownictwo niekoniecznie idzie z tym w parze  rolleyes.gif  .
*


Jeśli według Ciebie chamstwo werbalne, jak to ładnie określiłeś, nie ma nic wspólnego ze słownictwem, to ja naprawdę nie mam więcej pytań... sad.gif
 
User is offline  PMMini ProfileEmail Poster Post #108

     
yarovit
 

Lemming Pride Worldwide
*******
Grupa: Użytkownik
Postów: 2.689
Nr użytkownika: 22.276

 
 
post 31/03/2009, 7:58 Quote Post

QUOTE(rycymer @ 30/03/2009, 13:03)
A to chamski i prymitywny język nie jest według Ciebie przejawem chamstwa i prostactwa? Według mnie bowiem jak najbardziej...
*


A wg. mnie nie. Jak się wywrócę to nie mówię "kurka wodna". Jak mnie ktoś zdrowo wkurzy, to nie mówię "ale ziółko z niego". Nie wstydzę się tego w żaden sposób. I niezwykle śmieszą mnie hipokryci, którzy udają święte oburzenie gdy takie słowo czy inne pojawi się publicznie.

Chamstwo przejawia się w czymś innym. To przede wszystkim traktowanie innego człowieka w sposób wskazujący na pogardę.
 
User is offline  PMMini Profile Post #109

     
rycymer
 

Ellentengernagyként
*********
Grupa: Przyjaciel forum
Postów: 5.900
Nr użytkownika: 30.754

 
 
post 31/03/2009, 10:46 Quote Post

QUOTE
Chamstwo przejawia się w czymś innym. To przede wszystkim traktowanie innego człowieka w sposób wskazujący na pogardę.

To może posłuchaj jeszcze raz tej niezwykle wysublimowanej wypowiedzi Lisa, a dostrzeżesz tę pogardę, jaką marny w istocie dziennikarzyna żywi do inkryminowanego Grzesia, który w studiu tym jest niejako od czarnej roboty. Mówisz, że niezwykle śmieszą Cię hipokryci, którzy udają święte oburzenie gdy takie słowo czy inne pojawi się publicznie, jak również sugerujesz , iż każdemu zdarzają się przekleństwa, gdy coś układa się niepomyślnie etc. Owszem, zgadzam się z Tobą, z tym że jednak, iż nijak się to ma do Lisa, który rozmaitych bluzgów używa po prostu jako przecinków, więc Twoje porównanie jest chyba średnio trafione.
 
User is offline  PMMini ProfileEmail Poster Post #110

     
Ironside
 

VIII ranga
********
Grupa: Przyjaciel forum
Postów: 4.304
Nr użytkownika: 8.937

 
 
post 31/03/2009, 12:01 Quote Post

Dziwi mnie, skąd się w ogóle wziął pomysł porównywania Wildsteina z Durczokiem. Przecież ci dwaj panowie to są dwa zupełnie różne rodzaje dziennikarzy. Wildstein jest zaangażowanym publicystą politycznym, a Durczok prezenterem telewizyjnym, który nigdy w żadnych sporach stanowiska nie zajmuje, bo nie na tym polega jego rola. Także konfrontacja Lis-Wildstein jak najbardziej, ale Durczok do tego towarzystwa pasuje jak pięść do oka.
No a przechodząc do Wildsteina i Lisa: tym się jeden różni od drugiego, iż pierwszy nie ukrywa, że ma bardzo konkretne poglądy i bardzo konkretne stanowiska, natomiast drugi, mimo iż równie stronniczy, konsekwentnie rżnie głupa pozując na tego obiektywnego i bezstronnego.
 
User is offline  PMMini Profile Post #111

     
indigo
 

Ad maiorem Historycy.org gloriam!
*********
Grupa: Moderatorzy
Postów: 4.522
Nr użytkownika: 488

Stopień akademicki: magister
 
 
post 31/03/2009, 15:55 Quote Post

QUOTE
Durczok prezenterem telewizyjnym, który nigdy w żadnych sporach stanowiska nie zajmuje, bo nie na tym polega jego rola


Tu nie do końca się zgodzę - Durczok jest etatowym felietonistą Dziennika Polska The Times.
Jego felietony - również i przede wszystkim dotykające tematów politycznych - pojawiają się w wydaniu piątkowym.
 
User is offline  PMMini ProfileEmail Poster Post #112

     
zeitnight
 

II ranga
**
Grupa: Użytkownik
Postów: 63
Nr użytkownika: 54.020

 
 
post 1/04/2009, 3:03 Quote Post

Durczok pracował tez w RMFFM , ok. dwóch lat .
QUOTE
Ironside : No a przechodząc do Wildsteina i Lisa: tym się jeden różni od drugiego, iż pierwszy nie ukrywa, że ma bardzo konkretne poglądy i bardzo konkretne stanowiska, natomiast drugi, mimo iż równie stronniczy, konsekwentnie rżnie głupa pozując na tego obiektywnego i bezstronnego.
He , tutaj niestety musze się tylko zgodzić , bo z faktami sie nie dyskutuje .
 
User is offline  PMMini ProfileEmail Poster Post #113

     
Kamaz73
 

Pancerny Inseminator
********
Grupa: Użytkownik
Postów: 4.187
Nr użytkownika: 22.254

Robert
Stopień akademicki: mgr in¿.
Zawód: zolnierz zawodowy
 
 
post 1/04/2009, 5:02 Quote Post

Dla niektórych ... każdy powód jest dobry by zdeprecjonowac osobę o przeciwnych poglądach. Dla mnie ... Wildstein swoje przeszedł i ma moralne prawo do tego by być nieobiektywnym... pozostali niekoniecznie.
Pozdrawiam.
 
User is offline  PMMini Profile Post #114

     
zeitnight
 

II ranga
**
Grupa: Użytkownik
Postów: 63
Nr użytkownika: 54.020

 
 
post 1/04/2009, 13:20 Quote Post

QUOTE
Kamaz73,1/04/2009, 5:02]
Dla niektórych ... każdy powód jest dobry by zdeprecjonowac osobę o przeciwnych poglądach.
Cóż , właśnie nagminnie robi to Wildstein .
QUOTE
Dla mnie ... Wildstein swoje przeszedł i ma moralne prawo do tego by być nieobiektywnym... pozostali niekoniecznie.
Jeśli ktoś przeszedł swoje to to uprawnia go do chamstwa i arogancji ? Nie sądze . Wiele osób w "czasach minionych" miało ciekawy życiorys a jednak są to ludzie kulturalni ( Komorowski , Mazowiecki ... ) , cham i arogant zawsze takowym będzie , uzasadnienia jego zachowania mogą się tylko zmieniać . Buta Wildsteina nie jest niczym uzasadniona .
 
User is offline  PMMini ProfileEmail Poster Post #115

     
rycymer
 

Ellentengernagyként
*********
Grupa: Przyjaciel forum
Postów: 5.900
Nr użytkownika: 30.754

 
 
post 3/04/2009, 22:54 Quote Post

Światli i postempowi pretorianie Donalda T. również nie grzeszą wielką kulturą: http://www.youtube.com/watch?v=pM9yVOLpbCU.
 
User is offline  PMMini ProfileEmail Poster Post #116

     
adso74
 

VII ranga
*******
Grupa: Użytkownik
Postów: 1.870
Nr użytkownika: 37.022

 
 
post 4/04/2009, 8:32 Quote Post

QUOTE
Światli i postempowi pretorianie Donalda T. również nie grzeszą wielką kulturą


Akurat tutaj to obaj się popisali.
S!
 
User is offline  PMMini Profile Post #117

     
rycymer
 

Ellentengernagyként
*********
Grupa: Przyjaciel forum
Postów: 5.900
Nr użytkownika: 30.754

 
 
post 4/04/2009, 8:40 Quote Post

QUOTE
Akurat tutaj to obaj się popisali.

Z tym że Wildstein to wiadomo, ale Niesiołowski?
 
User is offline  PMMini ProfileEmail Poster Post #118

     
zeitnight
 

II ranga
**
Grupa: Użytkownik
Postów: 63
Nr użytkownika: 54.020

 
 
post 13/04/2009, 19:33 Quote Post

He , Wildstein tak poprawiał marynarkę jakgdyby za chwilę chciał Niesiołowskiemy dać w twarz ... Ale zapomniałem że to tylko chamski krzykacz . Prawda w oczy kole ...
 
User is offline  PMMini ProfileEmail Poster Post #119

8 Strony « < 6 7 8 
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:


Topic Options
Reply to this topicStart new topic

 

 
Copyright © 2003 - 2023 Historycy.org
historycy@historycy.org, tel: 12 346-54-06

Kolokacja serwera, łącza internetowe:
Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej