Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )
 
3 Strony < 1 2 3 > 
Closed TopicStart new topicStart Poll

> Polskie organizacje sprzyjające Rosji,
     
Baszybuzuk
 

IX ranga
*********
Grupa: Użytkownik
Postów: 5.979
Nr użytkownika: 50.178

Stopień akademicki: Nadszyszkownik
Zawód: IT
 
 
post 13/02/2010, 20:11 Quote Post

QUOTE(Coobeck @ 13/02/2010, 18:49)
Vitam

A LPR - co wielu publicystów, biorąc pod uwagę działalność i poglądy tej partii na sprawy międzynarodowe rozszyfrowuje jako Liga Przyjaciół Rosji - tez została wymieniona?
*



A nie została, bo kolega Taran, pomimo nowoczesnej postawy (a może raczej właśnie dzięki niej) dostrzega w LPR jedynie paskudnych kato-faszystów, mimo że ich poglądy względem Rosji są wyjątkowo postępowe. wink.gif

Taran, dawaj więcej proszę. Uwielbiam kiedy na forum pojawiają się trolle z misją. smile.gif
 
User is offline  PMMini Profile Post #16

     
konto_usuniete_28.02.16
 

Unregistered

 
 
post 13/02/2010, 21:20 Quote Post

[QUOTE]Husarz
Śmieszne to by było gdyby nie straszne
Nie przesadzaj , taki folklor wśród jednokomórkowego planktonu politycznego , zawsze występuje , liczba obłąkanych , nawiedzonych i mistyków tudzież lewaków zakręconych jak słoik Typu Twist , w Polsce jest nie większa niż w innych krajach UE , wiec smile.gif i jak pisał Baszybuzuk : Naprzód Taran 11 wink.gif
 
Post #17

     
alcesalces1
 

VII ranga
*******
Grupa: Użytkownik
Postów: 1.681
Nr użytkownika: 19.375

Stopień akademicki: majster
Zawód: numerator
 
 
post 13/02/2010, 21:28 Quote Post

QUOTE(taran11 @ 13/02/2010, 17:49)
*Euroazjatycki Związek Młodzieży-Brygada Lechicka
*Braterstwo Polska-Rosja
*Awangarda Czerwonej Młodzieży-kolumna polska
*Partia Narodowo-Bolszewicka-Polska
*Solidarność Rosja-Polska przeciw jankeskim niewolnikom

ps.polecam MICHAŁ FRIEDRICH "MOSKALE,,BOLSZEWICY,KACAPY"
ciekawie o polskier rusofobii i micie "tolerancji" smile.gif
na podstawie Rosyjskie Towarzystwo Kultury w RP,Polacy przeciw rusofobii.
*


Dodajmy jeszcze eLPeR i Samoobronę - samotne fortece rusofilskiego oszołomstwa.
 
User is offline  PMMini Profile Post #18

     
emigrant
 

Antykomunista
**********
Grupa: Użytkownik
Postów: 25.903
Nr użytkownika: 46.387

Stopień akademicki: kontrrewolucjonista
Zawód: reakcjonista
 
 
post 14/02/2010, 0:23 Quote Post

No po prostu super. Nawet jakby człowiek był nałogowym rusofilem, to starczyłoby, żeby zobaczył w jakim towarzystwie się znalazł i już musiałby zrewidować swoje poglądy. laugh.gif
 
User is offline  PMMini ProfileEmail Poster Post #19

     
mariusz 70
 

VII ranga
*******
Grupa: Użytkownik
Postów: 1.883
Nr użytkownika: 51.390

mariusz kukowski
Stopień akademicki: pisze,czyta
Zawód: wykonywany:pracuje
 
 
post 14/02/2010, 9:21 Quote Post

Rusofobem nie jestem absolutnie,o zgrozo nawet zazdroszcze Rosjanom pana Putina,ale ten spis tych organizacji... rolleyes.gif Piekne,pomyslowe nazwy,bogactwo mysli i kreatywnosc idei...czy my tu czasami nie zachaczamy w niektorych tematach o medycyne?Nawet czytajac wiele postow zalozyciela tego tematu zdaje mi sie ,ze ktos sobie robi jaja,albo podszywajac sie pod te postac skutecznie kompromituje redykalne lewactwo.Patologia i nieslychana aborcja umyslowa.
biggrin.gif
 
User is offline  PMMini ProfileEmail Poster Post #20

     
mariusz 70
 

VII ranga
*******
Grupa: Użytkownik
Postów: 1.883
Nr użytkownika: 51.390

mariusz kukowski
Stopień akademicki: pisze,czyta
Zawód: wykonywany:pracuje
 
 
post 15/02/2010, 9:17 Quote Post

A ja bym takie organizacje w sposob dyskretny propagowal.Przynajmniej gromadza roznych osobnikow z aberacja umyslowa i wtedy mozna ich latwiej kontrolowac.Wiadomo nie od dzisiaj ,ze glupi do glupiego lgnie i umacniac sie w swoim idiotyzmie lubi.Poza tym nic ich tak nie skompromituje jak upublicznienie owych "idei programowych".Prosze zobaczyc jaka byla reakcja na forum.Czy ktos ich finansuje?Watpie,chyba ze wyciagneli pare groszy na tzw.walke z faszyzmem i nietolerancja od "postepowych" fundacji rolleyes.gif
 
User is offline  PMMini ProfileEmail Poster Post #21

     
taran11
 

I ranga
*
Grupa: Użytkownik
Postów: 42
Nr użytkownika: 62.475

 
 
post 15/02/2010, 13:51 Quote Post

No cóż nie spodziewałem się innej reakcji,wiadomo że na tym forum królują zwolennicy USA oraz fanatyczni zwolennicy poglądów antyrosyjskich.Właściwie to prawicowe forum mnie nie zaskoczyło.
Jak wiadomo najlepszą polityke wobec Rosji prowadzi PiS ale kto oskarży ją o rusofobie ten lewacki oszołom i agent KGB,KPZR,Stalina i Ochrany.

Co do Wilna było to miasto Polskie,tak jak Gdańsk czy Wrocław były miastami Niemieckimi.

Litwa powinna nam oddać Wilno a my Niemcom Szczecin,Wrocław.
 
User is offline  PMMini Profile Post #22

     
Husarz
 

VI ranga
******
Grupa: Użytkownik
Postów: 791
Nr użytkownika: 1.222

 
 
post 15/02/2010, 14:16 Quote Post

QUOTE(taran11 @ 15/02/2010, 13:51)
No cóż nie spodziewałem się innej reakcji,wiadomo że na tym forum królują zwolennicy USA oraz fanatyczni zwolennicy poglądów antyrosyjskich.Właściwie to prawicowe forum mnie nie zaskoczyło.
Jak wiadomo najlepszą polityke wobec Rosji prowadzi PiS ale kto oskarży ją o rusofobie ten lewacki oszołom i agent KGB,KPZR,Stalina i Ochrany.

Co do Wilna było to miasto Polskie,tak jak Gdańsk czy Wrocław były miastami Niemieckimi.

Litwa powinna nam oddać Wilno a my Niemcom Szczecin,Wrocław.
*




Taki obeznany to opowiedz coś o tych organizacjach ?

Dlaczego "Polski oddział euroazjatyckiej Rosji" ma wspierać budowę Imperium rosyjskiego jak wynika z opisów działalności tego euroazjatyckiego cudu ? wink.gif

Dlaczego uważasz że ktoś kto jest przeciwko takim potworkom jak partia "narodowo-bolszewicka" miałby być omamiony przez USA biggrin.gif i dlaczego tą partie/organizacje dajesz przykład jako anty-rusofobiczną ?

Co to za jankeskie niewolnictwo wreszcie ?

---
Gdyby ktoś przekonywał mnie do wymiany kulturalnej z Rosją, wspólne przedsięwzięcia na tym polu itd jestem "za". Jednak jeżeli pozytywna opinia o Rosji ma się równać z popieraniem takich dziwactw to ja wole żeby mnie uważali za rusofoba cokolwiek to jest.

 
User is offline  PMMini ProfileEmail Poster Post #23

     
mariusz 70
 

VII ranga
*******
Grupa: Użytkownik
Postów: 1.883
Nr użytkownika: 51.390

mariusz kukowski
Stopień akademicki: pisze,czyta
Zawód: wykonywany:pracuje
 
 
post 15/02/2010, 18:29 Quote Post

A ja mysle ,ze egzaltowanemu antyfaszyscie zalezy po prostu reklamie tych organizacji.Wcale zreszta nie wykluczam,ze jest ich zalozycielem i jedynym czlonkiem.Puszczajac taka reklame na duzych forach po prostu liczy ,ze moze znajdzie vice-przewodniczacego do tych parti.
Przy okazji dowiedzialem sie ,ze jestem rusofobem confused1.gif .Kolego Taran ja i kawior lubie,koniak armenski pijam,a nawet jezyk znam i cyrylica potrafie cos nabazgrac.Ciekaw jestem na czym polega ten bezkrytyczny rusofilizm mlodych rewolucjonistow obecnie.Smiem sadzic ,ze na noszeniu koszulek z Che Guevara i ogolnym zaniedbaniu higieny osobistej.No i jeszcze obowiazkowej lekturze publikacji made in tow.Ikonowicz.Mistrzu prosimy o glos smile.gif
 
User is offline  PMMini ProfileEmail Poster Post #24

     
taran11
 

I ranga
*
Grupa: Użytkownik
Postów: 42
Nr użytkownika: 62.475

 
 
post 17/02/2010, 11:43 Quote Post

Jeśli chodzi o organizacje zwalczające atawistyczną rusofobie to są to jeszcze min.Stowarzyszenie Polska -Rosja,Stowarzyszenie Przyjaźni Polska-Rosja,lokalna organizacja z Wielkopolski Solidarność Polsko-Rosyjska,na sprawach ekonomicznych skupia się Forum Polska-Rosja.
Na działalności w dziedzinie propagowania kultury rosyjskiej skupia się Fundacja im. A.Drawicza.

Pczywiście są jeszcze ludzie ze skrajnej prawicy o których pisałem min. z ruchu euroazjatyckiego czy panslawista/neoslawista Tejkowski i spółka.

Jeśli ktoś nie rozróżnia poparcia dla ZSRR czy Stalina a poparcia dla Rosji to za defekty w inteligencji powinien się wstydzić.
Znam tow. Piotra Ikonowicza ,bardzo inteligentny człowiek,do Rosji ma podejście europejskie.Natomiast Nowicki nigdy nie miał nic wspólnego z z Ikonowiczem.
Skrajna lewica ma swojego Nowickiego,skrajna prawica ma JKM i sekciarzy z UPR.

Wymieniam wszystkie organizacje które działają, w ten czy inny sposób.Niektóre to efemerydy,grupy amorficzne,kanapowe.Niektóre to grupy i fundacje zarejestrowane,inn nie starają się o legalizacje z różnych powodów.
Inne to stowarzyszenia i fundacje działające od lat organizujące konferencje,festiwale teatralne,wymiane kulturalną i naukową.
Niedawno Stow. Nigdy Więcej zorganizowało konferencja oblicza polskiej ksenofobii min na temat antysemityzmu,rusofobii.
 
User is offline  PMMini Profile Post #25

     
Blake
 

VII ranga
*******
Grupa: Przyjaciel forum
Postów: 2.419
Nr użytkownika: 37.436

Zawód: student
 
 
post 17/02/2010, 18:37 Quote Post

QUOTE
Jeśli ktoś nie rozróżnia poparcia dla ZSRR czy Stalina a poparcia dla Rosji to za defekty w inteligencji powinien się wstydzić.
A wiec, cytujemy:
CODE

Polskie Organizacje Sprzyjające Rosji, anty oszołomom rusofobom,szowinistom

*Awangarda Czerwonej Młodzieży-kolumna polska
*Partia Narodowo-Bolszewicka-Polska


Gratuluję zdolności do samokrytyki, taranie. Dzisiaj to rzadko spotykana cnota.
 
User is offline  PMMini Profile Post #26

     
mariusz 70
 

VII ranga
*******
Grupa: Użytkownik
Postów: 1.883
Nr użytkownika: 51.390

mariusz kukowski
Stopień akademicki: pisze,czyta
Zawód: wykonywany:pracuje
 
 
post 18/02/2010, 7:16 Quote Post

A ja mam pytanie przy okazji tematu.Czy istnieje jeszcze dawne TPPR,a moze tylko zmienilo nazwe?Swego czasu mieli w Gdansku siedzibe i sklep na ulicy Dlugiej.O ile siedziby nie odwiedzilem nigdy,to do sklepu czasem zachodzilem.Mozna tam bylo nabyc m.in.nagrania rosyjskiej muzyki wojskowej,a troszke pozniej nawet koledy smile.gif
 
User is offline  PMMini ProfileEmail Poster Post #27

     
carantuhill
 

Bieskidnik
*********
Grupa: Moderatorzy
Postów: 8.503
Nr użytkownika: 12.703

WOJCIECH
Zawód: Galileusz
 
 
post 18/02/2010, 10:05 Quote Post

QUOTE
Partia Narodowo-Bolszewicka-Polska


Ja mam pytanie do tarana (czy jaki tam nick nosiłeś poprzednio) o tę partię. Czy to jakiś polski oddział Partii Narodowo-Bolszewickiej (Национал Большевистская Партия) z Rosji, słynącej z ksenofobii i antysemityzmu? wink.gif I czy mają taki program?
 
User is offline  PMMini ProfileEmail Poster Post #28

     
vifon
 

III ranga
***
Grupa: Użytkownik
Postów: 281
Nr użytkownika: 33.547

Stopień akademicki: leñ dyplomowany
Zawód: student
 
 
post 18/02/2010, 11:26 Quote Post

QUOTE
I czy mają taki program?


"25. W celu zapobieżenia wyradzaniu się elity rządzącej, jak to się stało z KPZR, PN-B będzie dokonywać permanentnej rewolucji i czystek w swoich i nie tylko w swoich szeregach." Aż chce się do takiej partii przystąpić, co by potem zostać kropniętym biggrin.gif

QUOTE
9. Zerwiemy wszystkie układy z Zachodem. Przede wszystkim MFW mamy w czterech literach. Odmówimy spłaty kredytów i skonfiskujemy wszystkie zagraniczne inwestycje w Rosji. Dolarowi damy kopa w tyłek. Żeby powstrzymać agresywny napływ zagranicznych towarów i ich kultury masowej niskiej jakości, odgrodzimy się żelazną kurtyną na naszych granicach. Włączenie się do światowej gospodarki rynkowej zabiło gospodarkę Rosji. Jest ono dla nas szkodliwe. Rosja wszystko ma.
... prócz żywności smile.gif

 
User is offline  PMMini Profile Post #29

     
von Munchhausen
 

IV ranga
****
Grupa: Użytkownik
Postów: 379
Nr użytkownika: 1.307

Stopień akademicki: Dywersant
Zawód: Provocator
 
 
post 18/02/2010, 16:27 Quote Post

QUOTE(mariusz 70 @ 18/02/2010, 7:16)
A ja mam pytanie przy okazji tematu.Czy istnieje jeszcze dawne TPPR,a moze tylko zmienilo nazwe?Swego czasu mieli w Gdansku siedzibe i sklep na ulicy Dlugiej.O ile siedziby nie odwiedzilem nigdy,to do sklepu czasem zachodzilem.Mozna tam bylo nabyc m.in.nagrania rosyjskiej muzyki wojskowej,a troszke pozniej nawet koledy smile.gif
*



O ile się orientuję istnieje nadal pod nieco zmienioną nazwą. Znalazłem info o Stowarzyszeniu Przyjaźni Polsko Rosyjskiej. Oto i strona:
http://www.sppr.org.pl/
 
User is offline  PMMini ProfileEmail Poster Post #30

3 Strony < 1 2 3 > 
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:


Topic Options
Closed TopicStart new topic

 

 
Copyright © 2003 - 2023 Historycy.org
historycy@historycy.org, tel: 12 346-54-06

Kolokacja serwera, łącza internetowe:
Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej