Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )
 
3 Strony < 1 2 3 
Closed TopicStart new topicStart Poll

> Naj, naj, naj 2012, Rok 2012 w ocenie historyków.org
     
von Schweinschien
 

III ranga
***
Grupa: Użytkownik
Postów: 131
Nr użytkownika: 74.723

Stopień akademicki: Magister
 
 
post 1/01/2013, 19:30 Quote Post

QUOTE(Arbago @ 1/01/2013, 19:57)
QUOTE
Politykiem, który wszedł już na równię pochyłą jest Tusk.
ciekawy

Ze względu na tą charyzmę jest on też obecnie wściekle atakowany. Ciekawe, że opozycja uzywa obecnie tych samych metod, których uzywano przeciwko kaczyńskim (osmieszanie w internecie na przykład).
*



Ja tam charyzmy u Tuska nie widzę. Ma facet szczęście do marnego medialnie przeciwnika (Kaczor)i tyle. Ciekawe że wreszcie przeczytałem oficjalnie, to co "oszołomy" pisały już dawno o przemyśle pogardy wobec "kaczynskich".

Jest więc plus roku 2012 oficjalna propaganda się wypaliła. Czego Arbago jesteś przykładem.

dla mnie plusem roku 2012 jest
Euro 2012 - że się nie zbłaźniliśmy i stadiony się nie zawaliły rolleyes.gif rolleyes.gif rolleyes.gif

minus 2012
- reprezentacja PZPN i tłeneł F Smuda, niestety proroctwo Jana Tomaszewskiego się sprawdziło
- konieczność zapłaty za ME 2012 w najbliższych latach (najdroższe i najgorsze stadiony w Europie)
- bankructwa firm budowlanych które już nastąpiły i jeszcze nastąpią
- chaos na PKP i postępująca degrengolada polskiej kolei
- reforma emerytalna
- wyprowadzenie lekcji historii ze szkół średnich
 
User is offline  PMMini Profile Post #31

     
Arbago
 

Pomorzanin
********
Grupa: Użytkownik
Postów: 4.032
Nr użytkownika: 38.089

 
 
post 2/01/2013, 0:39 Quote Post

QUOTE
Jest więc plus roku 2012 oficjalna propaganda się wypaliła. Czego Arbago jesteś przykładem.
von Schweinschien

Mimo całej mojej sympatii dla PO to zawsze nienawidziłem tej "medialnej nagonki" na Kaczyńskich. Po prostu byłem zdegustowany i wstyd mi było za propagandę w stylu "Szymon Majewski Show". Dlatego obecne ataki na premiera Tuska (płemieł, Tusk matole, twój rząd obalą kibole, premier Jaś Fasola, etc.) uważam za totalny brak kultury i bezguście. Poziom kultury ludzi używających te hasła jest na poziomie rynsztoku, niestety tacy ludzie znajdują się także w polskim parlamencie (słynne "zadzwoń do brata", ataki na Niesiołowskiego, etc.).

 
User is offline  PMMini ProfileEmail Poster Post #32

     
lucyna beata
 

niespotykanie spokojny bieszczadzki troll
*******
Grupa: Użytkownik
Postów: 2.245
Nr użytkownika: 43.086

Lucyna Psciuk
Zawód: przewodnik
 
 
post 2/01/2013, 7:47 Quote Post

Z całym szacunkiem ale pozwolę sobie nie zgodzić się z opinią o nagonce medialnej na Kaczyńskich. Nie obserwuję sceny politycznej, nie czytam prasy, słucham tylko audycji pani Olejnik w Radio Zet i radiowych wiadomości. Tam jasno wyłania się bardzo negatywny obraz rodziny Kaczyńskich i blamażu związanego z tragedią w Smoleńsku. Ze śmieci bardzo wielu osób robią polityczną szopkę. W mojej ocenie są politycznymi celebrytami, a tacy są traktowani w odpowiedni sposób.
 
User is offline  PMMini ProfileEmail Poster Post #33

     
konto usunięte 051218
 

Unregistered

 
 
post 2/01/2013, 7:57 Quote Post

QUOTE
Mimo całej mojej sympatii dla PO to zawsze nienawidziłem tej "medialnej nagonki" na Kaczyńskich. Po prostu byłem zdegustowany i wstyd mi było za propagandę w stylu "Szymon Majewski Show". Dlatego obecne ataki na premiera Tuska (płemieł, Tusk matole, twój rząd obalą kibole, premier Jaś Fasola, etc.) uważam za totalny brak kultury i bezguście. Poziom kultury ludzi używających te hasła jest na poziomie rynsztoku, niestety tacy ludzie znajdują się także w polskim parlamencie (słynne "zadzwoń do brata", ataki na Niesiołowskiego, etc.).


Gwoździem do trumny dla Tuska było moim zdaniem przeforsowanie reformy emertyalnej (podwyższenie wieku emerytalnego) wbrew woli Polaków - ponad 85% społeczeństwa było temu przeciwne. Ludzie przestali wierzyć w jego obietnice. Popularność PO i Tuska nie wynika z ich mądrości czy siły, tylko ze słabości i nieudolności PiS-u. Obywatele tak naprawdę nie mają wyboru do wyłonienia jakiejś trzeciej siły - jednym nie wierzą, drugich się obawiają.
 
Post #34

     
von Schweinschien
 

III ranga
***
Grupa: Użytkownik
Postów: 131
Nr użytkownika: 74.723

Stopień akademicki: Magister
 
 
post 2/01/2013, 9:21 Quote Post

QUOTE(lucyna beata @ 2/01/2013, 8:47)
Z całym szacunkiem ale pozwolę sobie nie zgodzić się z opinią o nagonce medialnej na Kaczyńskich. Nie obserwuję sceny politycznej, nie czytam prasy, słucham tylko audycji pani Olejnik w Radio Zet i radiowych wiadomości. Tam jasno wyłania się bardzo negatywny obraz rodziny Kaczyńskich i blamażu związanego z tragedią w Smoleńsku. Ze śmieci bardzo wielu osób robią polityczną szopkę. W mojej ocenie są politycznymi celebrytami, a tacy są traktowani w odpowiedni sposób.
*



Z nie mniejszym szacunkiem i atencją smile.gif dla koleżanki "lucyny beaty" pragnę zauważyć, że ja szopki w dociekaniu okoliczności śmierci bratowej, brata i innych 96 osób nie widzę. Widzę zaś szopkę w postępowaniu prokuratury;
- ekshumacje ciał i stwierdzone pomyłki w autopsji i sekcji zwłok
- TNT (tylko nie trotyl) raz trotylu nie ma (gdy to wygodne dla peło) raz trotyl jest (gdy okazuje się, że jednak był)


Ale wracając do minusów 2012
- Amber Gold i cała ta afera z przyległościami, która pokazuje jak marnej jakości mamy państwo
- śledztwo smoleńskie i szopka z postępowaniem rządu w sprawie zwrotu wraku samolotu
 
User is offline  PMMini Profile Post #35

     
lucyna beata
 

niespotykanie spokojny bieszczadzki troll
*******
Grupa: Użytkownik
Postów: 2.245
Nr użytkownika: 43.086

Lucyna Psciuk
Zawód: przewodnik
 
 
post 2/01/2013, 9:38 Quote Post

Taaaa, zginął przecież PREZYDENT i inni sad.gif
 
User is offline  PMMini ProfileEmail Poster Post #36

     
Arbago
 

Pomorzanin
********
Grupa: Użytkownik
Postów: 4.032
Nr użytkownika: 38.089

 
 
post 2/01/2013, 13:58 Quote Post

QUOTE
peło
von Schweinschien

o tym właśnie mówię! Tak ciężko było napisać PO?

Amber Gold to rzeczywiście hit 2012 roku. Ale jeżeli ktoś się nie zastanawia jak dają 18%, a w bankach 6% to musi być coś nie tak.

Szkoda OTL Express, bo podobno to były bardzo przyjemne linie lotnicze.
 
User is offline  PMMini ProfileEmail Poster Post #37

3 Strony < 1 2 3 
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:


Topic Options
Closed TopicStart new topic

 

 
Copyright © 2003 - 2023 Historycy.org
historycy@historycy.org, tel: 12 346-54-06

Kolokacja serwera, łącza internetowe:
Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej