Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )
 
 
Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Próba zainstalowania linku z mojego komputera ..., ... do Historycy.org
     
Grapeshot
 

VII ranga
*******
Grupa: Użytkownik
Postów: 1.695
Nr użytkownika: 79.211

Steven Murphy
Zawód: Marine Engineer
 
 
post 17/12/2019, 5:14 Quote Post

Gdy próbuję zainstalować link z mojego komputera do Historycy. org, wyskakuje mi taka plansza:
…………
Your connection is not private
Attackers might be trying to steal your information from www.historycy.org (for example, passwords, messages, or credit cards). Learn more
NET::ERR_CERT_AUTHORITY_INVALID
Help improve Chrome security by sending URLs of some pages you visit, limited system information, and some page content to Google. Privacy policy
…………..
Google nie wykonuje mojego polecenia. Twierdzi, że moje polecenie nie jest prywatne (cokolwiek to znaczy), że atakujący mogą próbować ukraść informację z www.historycy.org (dla przykładu: kod, wiadomości albo karty kredytowe.) Chcą, abym pomógł zabezpieczeniu Chrome poprzez wysłanie adresów urs niektórych stron, które odwiedzam, także zawartości stron do Google.
Czy ktoś zechce mi to wyjaśnić? Może administrator skontaktuje się w tej sprawie z Google.

 
User is offline  PMMini ProfileEmail Poster Post #1

     
Toki
 

V ranga
*****
Grupa: Użytkownik
Postów: 596
Nr użytkownika: 99.963

 
 
post 17/12/2019, 11:24 Quote Post

Na moje to gdyby problem wymagał kontaktu administratora z Googlem, to wszyscy użytkownicy mieliby to samo - u mnie w Chrome forum śmiga bez problemu. ; ) Czy taki sam błąd wyskakuje w trybie incognito (ctrl + shift + N)? Czy poniżej błędu jest przycisk "advanced"? Jeśli jest, to powinno wystarczyć go kliknąć i pojawi się opcja "proceed to historycy.org".
 
User is offline  PMMini Profile Post #2

     
Grapeshot
 

VII ranga
*******
Grupa: Użytkownik
Postów: 1.695
Nr użytkownika: 79.211

Steven Murphy
Zawód: Marine Engineer
 
 
post 18/12/2019, 0:14 Quote Post

Ten problem występuje, gdy używam ikonę historycy. org, zainstalowaną na desktop pod napisem Google i paskiem wyszukiwarki, czyli pośrodku ekranu. Najdalej, gdzie doszedłem z tym dzisiaj, to taka informacja:
…………
Forum bedzie nieczynne od godziny 18:00 do 23:59. Konfigurujemy reszte uslug
i musimy go na moment wylaczyc. Za przerwe najmocniej przepraszamy.
………….
Ta informacja nie jest prawdziwa. Forum otwieram po wpisaniu adresu w pasek wyszukiwarki, ale wyskakuje mi wtedy czerwony napis: not secure.

Po wyczyszczeniu systemu zainstalowałem niedawno najnowszą wersję Windows 10. Wcześniej miałem też Windows 10, ale starszą wersję i było z tym lepiej.
 
User is offline  PMMini ProfileEmail Poster Post #3

 
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:


Topic Options
Reply to this topicStart new topic

 

 
Copyright © 2003 - 2023 Historycy.org
historycy@historycy.org, tel: 12 346-54-06

Kolokacja serwera, łącza internetowe:
Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej