Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )

76 Strony « < 74 75 76 
Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Zamach na JFK, Kto stał za tym zabójstwem?

Zamach na JFK
CIA [ 166 ]  [44.86%]
Kubańczycy [ 21 ]  [5.68%]
Rosjanie [ 48 ]  [12.97%]
mafia [ 37 ]  [10.00%]
Oswald działał sam [ 40 ]  [10.81%]
inni [ 58 ]  [15.68%]
Suma głosów: 370
Goście nie mogą głosować 

adinus

IV ranga
Grupa: Użytkownik
Nr użytkownika: 83.368

post 17/09/2018, 8:40 Quote Post

Proponuje przejrzeć opis sytyuacji przez Mary Moorman i Featherston'a z Times-Herald.Oni akurat twiedzą że po zamachu udali się razem z Hill do biura szeryfa a nie że ktokolwiek Panią Hill zatrzymał....cały czas była z Mary a potem dołączył Featherson.Zresztą sama Jane o tym mówi w zeznaniu.Tylko Stone z Jima Featherstona zrobił spiskowca-przebierańca.

Ten post był edytowany przez adinus: 17/09/2018, 8:42

User is offline  PMMini Profile Post #1126

as81

III ranga
Nr użytkownika: 57.202

post 17/09/2018, 11:13 Quote Post

Poszły razem z koleżanką do bióra szeryfa bo nie miały NIC do powiedzenia. Logiczne jak to że nie odprowadził ich tam policjant tylko dziennikarz.
Ten temat z mojej strony uznaje za zamknięty.

User is offline  PMMini Profile Post #1127

adinus

IV ranga

post 18/09/2018, 22:59 Quote Post

Zabrał je dziennikarz ponieważ widział że były vis-a-vis końcowego strzału i zaprowadził je do biura gdzie jeszcze....wpuścił reporterów...dlaczego??Ponieważ był dziennikarską Hieną...a nie spiskowcem...A w jaki sposób kolegów z TV wpuścił?Ponieważ zabrał je do pokoju prasowego w budynku Policji.A dlaczego wpuścił??Ponieważ koledzy mieli sprzęt i nagrywający,fotograficzny jak i kamery tv.Dla mnie też temat Close

PS:
"Pobiegłem do Dealey Plaza, kilka metrów dalej, i to tam po raz pierwszy dowiedziałem się, że prezydent został zastrzelony. Znalazłem dwie młode kobiety, Mary Moorman i Jean Lollis Hill, przy krawężniku na Dealey Plaza.Znajdowały się w odległości kilku metrów od miejsca, w którym został zastrzelony Kennedy, a Mary Moorman zrobiła zdjęcie Polaroidem kiedy Jackie Kennedy tuliła głowę prezydenta we własnych ramionach. Był to obraz słabo zogniskowany i śnieżny, ale o ile wiedziałem, był to jedyny taki obraz. Chciałem to zdjęcie i chciałem także relacji dwóch kobiet,naocznych świadków zamachu.Powiedziałem pani Moorman, że chcę zdjęcie dla Times Herald, a ona zgodziła się. Powiedziałem wtedy że chciałbym, aby poszły ze mną do sali prasowej sądu, żebym mógł posłuchać ich historii i zgodziły się. . . ."

Jim Featherstone.

Ten post był edytowany przez adinus: 19/09/2018, 20:26

User is offline  PMMini Profile Post #1128

as81

III ranga

post Dzisiaj, 06:06 Quote Post

QUOTE(adinus @ 18/09/2018, 22:59)
Hieną...a nie spiskowcem...Jim Featherstone.
*

Nie był. Każdy na jego miejscu zrobił by wywiad od razu. To nie było tak że udzielała tego wywiadu zanim ogłoszono śmierć prezydenta.
https://www.youtube.com/watch?v=OzSy2w8E5yk 2:02

User is offline  PMMini Profile Post #1129

adinus

IV ranga

post Dzisiaj, 06:58 Quote Post

Newman,Zapruder czy inni też udzielali wywiadów nie na miejscu tylko w studiach czy biurach prasowych.Po pierwsze to lata 60 -te a nie XXI wiek gdzie każdy siedzi w wozie transmisyjnych i jest na "Łączach" ze wszystkim i wszedzie.Co On miał zrobić?Na kartce zapisać co mówią i potem to przeczytać w TV?Nie,chciał mieć dobry materiał i filmowy i dźwiękowy.Przecież 2-3 minuty po strzałach jeden z dziennikarzy stojących blisko TSBD pobiegł do budynku składnicy aby wykonać telefon(zresztą drogę do telefonu wskazał mu sam Oswald).Różni ludzie z prasy i tv przecież nie byli przygotowani na zamach i nie czekali że sprzętem w pogotowiu.Fatherstone miał dwoje świadków idealnie ustawionych przy trzecim strzale.Tak czy siak dziennikarz z Times Herald nie był przebierańcem wykręcającym rękę Jane Hill i wlokącym Ją do jakiegoś nieznanego biura gdzie miała wmawianie co innego.Moorman,Fatherstone a nawet sama Hill twierdzą że było jak przedstawiłem wyżej.

Ten post był edytowany przez adinus: Dzisiaj, 09:13

User is offline  PMMini Profile Post #1130

as81

III ranga

post Dzisiaj, 14:17 Quote Post

Newman i Zapruder byli na żywo w telewizji. Taka jest różnica, jak to że Newman i Zapruder nie mogli widzieć tego co Hill. Dlatego z Hill zrobiono wywiad którego nikt nie widział. I ewidentnie widać na jakią potrzebe było nagrane. Nikt w to nie uwierzy, przez 27 lat ani razu nie wystąpiła w telewizji.

Ten post był edytowany przez as81: Dzisiaj, 14:40

User is offline  PMMini Profile Post #1131

adinus

IV ranga

post Dzisiaj, 14:41 Quote Post

Newman z rodziną 22.11.63 r. (zanaczam że to studio tv a nie Dealey plaza).

https://www.youtube.com/watch?v=3fPpLegSn1k

Drugi wywiad tego dnia i też biuro prasowe:

https://www.youtube.com/watch?v=h7wPvIuC0vg

Abraham Zapruder wywiad 22.11.63 r (STUDIO)

https://www.youtube.com/watch?v=JLqOGEBcjnI

Jane Hill 22.11.63 r. (STUDIO)

https://www.youtube.com/watch?v=OzSy2w8E5yk

Wszystko co było w stacjach lokalnych i krajowych było Live....

Nie wiem o co Tobie chodzi w tym momencie...Najpierw zarzucasz że nikt nie robił z nią wywiadów od razu (czyli chodzi chyba o Dealey plaza) ale jak widać wszyscy byli proszeni do biur prasowych i studia.A teraz twierdzisz że coś nie było na żywo.Było,była tak samo pokazana jak Zapruder,Newman i inni świadkowie i było to 22.11.63 r. w dniu zamachu.

A poza tym tę samą perspektywę co Hill mieli...Moorman,Similas,Brehm,Franzen czy Summers lub Algents….Nikt z nich jakoś sensacji "pagórkowej" nie wprowadził...zresztą o czym tutaj pisać skoro sama Hill mówiła co innego wtedy o co innego kiedy Ekipa Olivera Stone'a sypła $$$.A to że nie udzieliła się PUBLICZNIE w związku z zamachem (Niepublicznie Lane i Garrison próbowali coś tam powyciągać)to co??Jednyny świadek z tej perspektywy??Otóż nie,przytoczyłem sześciu innych na rozpiętości 30 metrów którzy patrzyli na to samo co Ona i co??No i nic tak samo jak u Lady in Red zaraz po zamachu.

„Byłem przy kręceniu filmu „JFK” z 1991 roku,gdzie unosił się dym na pagórku. Kiedy jednak nadszedł czas na sfilmowanie sceny, kilka karabinów zostało wystrzelonych, z których żaden nie wydzielał dymu. Ostatecznie przywieziono zespół od efektów specjalnych. Teraz można powiedzieć prawdę: kiedy widzowie widzą scenę "dym za płotem", widzą efekty asystenta produkcji klęczącego tam uzbrojonego jedynie w maszyne do dymu.”

Gus Russo

Ten post był edytowany przez adinus: Dzisiaj, 16:08

User is offline  PMMini Profile Post #1132

76 Strony « < 74 75 76 
2 Użytkowników czyta ten temat (2 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

Topic Options
Reply to this topicStart new topic

Copyright © 2003 - 2018 Historycy.org
historycy@historycy.org, tel: 12 346-54-06

Kolokacja serwera, łącza internetowe:
Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej