Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )

178 Strony « < 176 177 178 
Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Europa w dobie emigracji muzułmańskiej, Zagrożenie?

czwartek12ego

IV ranga
Grupa: Użytkownik
Nr użytkownika: 61.377

post 17/07/2017, 13:34 Quote Post

QUOTE(ChochlikTW @ 12/07/2017, 17:29)

Primo - odsyłam do wcześniejszych postów, bo było to tutaj pisane.
Secundo - http://www.europarl.europa.eu/sides/getDoc.../PL&language=PL
http://eur-lex.europa.eu/legal-content/PL/...X%3A52015PC0451
Tertio - Niemniej Rząd RP, mając na uwadze skutki prawne, społeczne i organizacyjne, dokonał analizy możliwości zmiany stanu prawnego w zakresie realizacji przyjętych przez Polskę zobowiązań.
Z przedmiotowej analizy wynika, że brak jest możliwości prawnych odstąpienia od przyjętych zobowiązań. Z uwagi na powyższe, Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji podejmuje wstępne przygotowania do ewentualnego uczestnictwa w programach przesiedleń i realokacji w latach 2016 -2017.

http://www.wyszperane.info/2016/01/11/jest...-ws-imigrantow/
smile.gif
*

Ponieważ rząd Kopacz podpisał się pod rezolucją, a jej moc prawna jest dyskusyjna, muszę przyznać, że mnie postawa ministerstwa zaskoczyła. Zobaczymy jak UE podejdzie do tłumaczenia naszego rządu w sprawie zapewnienia bezpieczeństwa. Nadal jednak poza tą ustawą nie widzę, żadnego powodu, aby wpuszczać do nas tych ludzi.

CODE
buahahaha elefant.gif a co znów polecisz do moderatorów? Widzę, że ta polityczna poprawność poza donosami nie ma nic do powiedzenia smile.gif

Jeżeli nie udowodnisz to tak. Wówczas przekonamy się, czy jesteś taki mocny w słowach.

Mam ci udowadniać moje spostrzeżenia? To tak jak daltoniście opowiadać o kolorach.
Dania i Norwegia nie należą do krajów Europy zachodniej to raz.
Dwa:
Hiszpania - to, co dałeś to ochłap i się tym nie zadowolę. Autor tego ochłapu sam nazwał Salt strefą no-go i mam mnie to przekonać? Jeden link z niego odnosi się do zamieszek z 2011r., gdzie po pościgu policji zginął młody Marokańczyk. Na tej zasadzie można uznać po zamieszkach w Polsce pod komisariatami, że też mamy takie strefy. Drugi link to nie wiem, co i na czym jest oparty, a jego rzetelność oceniam na O.

Portugalia - 0 odniesienia w artykule, że mieszkańcy Amadory to większości muzułmanie, więc albo udowodnisz, że
przeważają tam, albo szukaj nowego przykładu.

CODE
inne kraje na specjalne życzenie.

Francja, Austria, Niemcy, Belgia, Luksemburg, Lichtenstein, Holandia, Szwajcaria oraz Monako według ONZ

Wielka Brytania, Belgia, Irlandia, Holandia, Francja, Luksemburg, Monako oraz Portugalia, Hiszpania, Andora i Gibraltar według CIA

Jest jeszcze klasyfikacja polityczno-gospodarczą, czyli kraje "starej" EU + EFTA, a więc dochodzą Włochy i Islandia oraz klasyfikacja Huntingtona. https://pl.wikipedia.org/wiki/Europa_Zachodnia

Czekam smile.gif

Nie ściemniaj, CIA uważa kraje południowe za inną grupę. Poza tym skoro Portugalia nie należy do krajów zachodu trud mój darmowy, nie ma dla mnie znaczenia, że nie zgadzasz się z artykułem o Hiszpani, boś ktoś ty abyś ustalał co jest a co nie wartościowe? O Francji, UK czy Niemczech nie ma sensu pisać, bo było wielokrotnie, Belgia chyba też była klepana (choćby słynne Molenbeek). Luksemburg i Monako no litości.. Są one najlepszym przykładem na to, że niewielka ilość muzułmanów lub wręcz jej brak chroni dany kraj przed takimi strefami. To samo tyczy się Irlandii.
Szkoda tylko panie czepialski, że nie potrafisz podjąć trudu i napisać dlaczego tych ludzi powinniśmy przyjąć, po co nam oni? Do czego naszej ojczyźnie się przydadzą? Jaka gałąź gospodarki, społeczeństwa (poza organizacjami pozarządowymi) na ich przybyciu skorzysta?

A, kolega ma problem z kulturą?

Tak, z kulturą islamu.

Widzę, że emanujesz wiedzą i wiesz z czym większość Polaków miał do czynienia.

Ze skromności nie zaprzeczę.

User is offline  PMMini Profile Post #2656

kathy

VII ranga
Nr użytkownika: 7.763

post 17/07/2017, 15:38 Quote Post

A tymczasem Włochy chcą wystawiać migrantom dokumenty zezwalające na podróż po UE, piszą media.
Włosi powołują się na dyrektywę sprzed 16 lat, która w sytuacji kryzysowej, gdy kraj nie może sobie dać rady z napływem imigrantów, zezwala na wydawanie im unijnych wiz.

Warunkiem do wydania jest jednak zgoda Rady Europejskiej. Inna możliwość przewiduje wydawanie przybyszom przez władze lokalne czasowego prawa pobytu z zezwoleniem na opuszczenie Włoch. Wiceszef włoskiego MSZ Mario Giro zastrzegł, że takie dokumenty wydawano by tylko ograniczonej liczbie migrantów. Poza tym jeśli unijny Trybunał Sprawiedliwości uzna, że migranci przybywają do Włoch legalnie, będą mogli składać podania o azyl na terenie całej Unii Europejskiej.
http://www.bankier.pl/wiadomosc/Wlochy-chc...UE-3719494.html

W jaki sposób unijny Trybunał Sprawiedliwości może uzanć że migranci przybywają do Włoch legalnie???
Jeżeli oni tak stwierdzą to będzie chyba znaczyło że każdy migrant będzie już przybywał legalnie a granice.... no, nie będzie granic.

User is offline  PMMini Profile Post #2657

ChochlikTW

W trakcie uczłowieczania
Nr użytkownika: 98.976

Stopień akademicki: magister

post 17/07/2017, 16:01 Quote Post

QUOTE(czwartek12ego @ 17/07/2017, 14:34)
CODE
buahahaha elefant.gif a co znów polecisz do moderatorów? Widzę, że ta polityczna poprawność poza donosami nie ma nic do powiedzenia smile.gif

Jeżeli nie udowodnisz to tak. Wówczas przekonamy się, czy jesteś taki mocny w słowach.

Mam ci udowadniać moje spostrzeżenia? To tak jak daltoniście opowiadać o kolorach.
*

Dużo hałasu, a efekt mizerny, jak czytam...

Nie ściemniaj, CIA uważa kraje południowe za inną grupę.
*

Tematem są kraje zachodnie i takie też podałem.

Poza tym skoro Portugalia nie należy do krajów zachodu trud mój darmowy, nie ma dla mnie znaczenia, że nie zgadzasz się z artykułem o Hiszpani, boś ktoś ty abyś ustalał co jest a co nie wartościowe?
*

Przez grzeczność nie zapytam, gdzie wyczytałeś, że Portugalia nie jest krajem Europy zachodniej.
Miałeś wykazać istnienie dzielnic, a w artykuł z bloga o Hiszpanii, w którym jest mowa, że kilka lat temu doszło tam do zamieszek i tyle. Wartościowe są dla mnie informacje rzetelne, a nie czyjeś opinie wyciągnięte na podstawie infa o zamieszkach.
Czekam też, a propo dzielnicy w Portugalii.

O Francji, UK czy Niemczech nie ma sensu pisać, bo było wielokrotnie, Belgia chyba też była klepana (choćby słynne Molenbeek). Luksemburg i Monako no litości.. Są one najlepszym przykładem na to, że niewielka ilość muzułmanów lub wręcz jej brak chroni dany kraj przed takimi strefami.
*

Wycofujesz się z tezy, której nie potrafisz udowodnić, czy też liczysz na litość?

To samo tyczy się Irlandii.
*

A, to powiem ciekawa opinia, bo google mówi mi coś innego.
Ciekaw jestem opinii kol. emigranta, który podobno mieszka na Zielonej Wyspie.

Szkoda tylko panie czepialski, że nie potrafisz podjąć trudu i napisać dlaczego tych ludzi powinniśmy przyjąć, po co nam oni? Do czego naszej ojczyźnie się przydadzą? Jaka gałąź gospodarki, społeczeństwa (poza organizacjami pozarządowymi) na ich przybyciu skorzysta?
*

Temat był wałkowany wielokrotnie wałkowany i należy go wyciągać po raz kolei na światło dzienne? Zresztą uzasadniłem, co zauważyłeś. Tonący brzytwy się chwyta? wink.gif

Ten post był edytowany przez ChochlikTW: 17/07/2017, 18:09

User is offline  PMMini ProfileEmail Poster Post #2658

emigrant

Antykomunista
Nr użytkownika: 46.387

Stopień akademicki: kontrrewolucjonista
Zawód: reakcjonista

post 17/07/2017, 20:22 Quote Post

QUOTE(kathy @ 17/07/2017, 15:38)
A tymczasem Włochy chcą wystawiać migrantom dokumenty zezwalające na podróż po UE, piszą  media.
Włosi powołują się na dyrektywę sprzed 16 lat, która w sytuacji kryzysowej, gdy kraj nie może sobie dać rady z napływem imigrantów, zezwala na wydawanie im unijnych wiz.

Warunkiem do wydania jest jednak zgoda Rady Europejskiej. Inna możliwość przewiduje wydawanie przybyszom przez władze lokalne czasowego prawa pobytu z zezwoleniem na opuszczenie Włoch. Wiceszef włoskiego MSZ Mario Giro zastrzegł, że takie dokumenty wydawano by tylko ograniczonej liczbie migrantów. Poza tym jeśli unijny Trybunał Sprawiedliwości uzna, że migranci przybywają do Włoch legalnie, będą mogli składać podania o azyl na terenie całej Unii Europejskiej.
http://www.bankier.pl/wiadomosc/Wlochy-chc...UE-3719494.html

W jaki sposób unijny Trybunał Sprawiedliwości może uzanć że migranci przybywają do Włoch legalnie???
Jeżeli oni tak stwierdzą  to będzie chyba znaczyło że każdy migrant będzie już przybywał legalnie a granice.... no, nie będzie granic.
*

http://niezlomni.com/wlosi-znalezli-sposob...t=postfity43ed9

Sprawa się pewnie ustabilizuje z czasem, ale co Niemcom przybędzie ubogacenia kulturalnego, to im przybędzie. Powinni sobie zacząć wszystkie możliwe modlitwy przypominać, bo im się kolejne kilkaset tysięcy wpasuje przez granice, jeśli to z Włochami prawda... Eviva Makrela!

User is offline  PMMini ProfileEmail Poster Post #2659

178 Strony « < 176 177 178 
2 Użytkowników czyta ten temat (2 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

Topic Options
Reply to this topicStart new topic

Copyright © 2003 - 2017 Historycy.org
historycy@historycy.org, tel: 12 346-54-06

Kolokacja serwera, łącza internetowe:
Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej