Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )
 
29 Strony < 1 2 3 4 > »  
Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Vademecum/repetyt./lektury: info/rady/wskazowki , Temat kontynuowany od 2006
     
Guest
 

Unregistered

 
 
post 25/12/2006, 22:54 Quote Post

Cześć wszystkim poszukuje jakiegoś dobrego vademecum lub jakiejś innej/innych książek z historii, które pomogą mi w przygotowaniach do matury. Przepraszam i proszę o przeniesienie tematu jeśli wybrałem zły dział.
 
Post #16

     
Bartolomeo
 

Nowicjusz
Grupa: Użytkownik
Postów: 2
Nr użytkownika: 9.402

Zawód: Uczeñ
 
 
post 25/12/2006, 23:00 Quote Post

To napisałem ja ^ confused1.gif
 
User is offline  PMMini Profile Post #17

     
strach
 

I ranga
*
Grupa: Użytkownik
Postów: 39
Nr użytkownika: 26.625

 
 
post 25/12/2006, 23:06 Quote Post

Historia
Vademecum maturalne

Wydawnictwo: Operon
800 stron

Historia
VADEMECUM MATURZYSTY

Wydawnictwo: Wydawnictwo Oświata
540 stron

PS. Operon jest dwa razy droższy. Jednak jeśli chcesz dobrze się przygotować warto mieć wszystkie dostępne na rynku.
 
User is offline  PMMini Profile Post #18

     
Belfer historyk
 

VIII ranga
********
Grupa: Przyjaciel forum
Postów: 3.525
Nr użytkownika: 8.375

Pawel
Stopień akademicki: posiadam
Zawód: patrz nick
 
 
post 25/12/2006, 23:06 Quote Post

Dział wybrałeś jak najbardziej odpowiedni, tylko dlaczgo nie zadałes sobie trudu przejrzenia go wczesniej. Jest tam co najmniej kilka tematów, które w sposób wyczerpujący odpowiedzą na Twoje pytania.
 
User is offline  PMMini ProfileEmail Poster Post #19

     
Go¶ć_Ania_*
 

Unregistered

 
 
post 3/01/2007, 15:16 Quote Post

przeprasz, czy ktoś może jest w posiadaniu egzaminu na wydział prawa Uniwersytetu Poznańskiego z 2002r?
 
Post #20

     
Go¶ć_Ania_*
 

Unregistered

 
 
post 3/01/2007, 15:18 Quote Post

przeprasz, czy ktoś może jest w posiadaniu egzaminu na wydział prawa Uniwersytetu Poznańskiego z 2002r?
 
Post #21

     
Go¶ć_Ania_*
 

Unregistered

 
 
post 3/01/2007, 15:20 Quote Post

przeprasz, czy ktoś może jest w posiadaniu egzaminu na wydział prawa Uniwersytetu Poznańskiego z 2002r?
 
Post #22

     
Go¶ć_Ania_*
 

Unregistered

 
 
post 3/01/2007, 15:20 Quote Post

przeprasz, czy ktoś może jest w posiadaniu egzaminu na wydział prawa Uniwersytetu Poznańskiego z 2002r?
 
Post #23

     
paulka
 

Unregistered

 
 
post 13/03/2007, 14:10 Quote Post

Jestem w 2klasie Lo i, 1klasę mam jakby straconą ze względu na znikomą obecnosć dyrektora na zajeciach, teraz z innym profesorem jest niewiele lepiej, więksozść tematów realizujemy sami w domu,w 1klasie mialam 3godziny histori, a w 2i3 po 2tygodniowo. Obecna nauczycielka dała wybór co do podręcznika, z tym,ze trudno mi ocenić ktory bedize najlepszy (aktualnie posiadam historię2i3 Zielińskiej i Cegielskiego- z tym,ze to stary podręcznik i jedynie w zakresie podstawowm, w 1klasie mialam historię1 -ze świata do polski pzrez europę Wypustka i Wójcika - podręcznik chaotyczny, neczytelny ale z duzą ilośćą map) mozę to głupi problem ale proszę o pomoc sad.gif
 
Post #24

     
Belfer historyk
 

VIII ranga
********
Grupa: Przyjaciel forum
Postów: 3.525
Nr użytkownika: 8.375

Pawel
Stopień akademicki: posiadam
Zawód: patrz nick
 
 
post 13/03/2007, 18:19 Quote Post

Proponuję zapoznać się z działem, w którym umieściłaś swój temat. Jest tam kilka obszernych tematów dotyczących podręczników.
Ps. lekcje jakiegokolwiek przedmiotu z dyrektorem mają to do siebie, że ten jest wiecznie zajęty swoimi obowiązkami i na lekcjach bywa rzadko. Większośc pewnie jest z tego jak najbardziej zadowolona. Gorzej z tymi, którzy akurat ten przedmiot będą zdawać na maturze.
 
User is offline  PMMini ProfileEmail Poster Post #25

     
Yaro
 

Unregistered

 
 
post 20/03/2007, 23:26 Quote Post

To ja mam taką sugestię, ten pierwszy test w wordzie, jest zrobiony trochę niedbale, napjpeirw mi się rzucały detale jakies niepotzrbne znaki, literówki, ale tak miałem wrażenie że niektóre odp. są nie ten teges. Szczególnie to widać w oststnich testach. Sugeruje aby te tesy nie były dla Was wiążace pod względem informacji, trochę dystansu co do odpowiedzi. A tak ogólnie to ujdą.
 
Post #26

     
Go¶ć_Majka_*
 

Unregistered

 
 
post 2/06/2007, 14:39 Quote Post

Jakie wydawnictwa polecacie jeżeli chodzi o testy maturalne, vademecum, teksty źródłowe itp?
 
Post #27

     
Rory
 

I ranga
*
Grupa: Użytkownik
Postów: 26
Nr użytkownika: 34.350

 
 
post 16/10/2007, 21:36 Quote Post

Byly juz tematy o podrecznikach, zdania podzielone, ja korzystam z Nowej Ery i Czarnych Grzbietow ;P Nie wiem czy dobrze robie, ale teraz potrzebuje repetytorium. Jakie polecicie? Z historii- to wazne, ale jeszcze chyba bardziej zalezy mi na tym z wosu, bo nie bede korzystac ze zbyt wielu zrodel. Jakie oczekiwania mam to chyba jasne. Czekam na propozycje i dziekuje wink.gif
 
User is offline  PMMini Profile Post #28

     
Andrzej80
 

powstaniec
******
Grupa: Użytkownik
Postów: 1.321
Nr użytkownika: 16.934

Andrzej
Stopień akademicki: magister
Zawód: historyk archiwista
 
 
post 16/10/2007, 21:41 Quote Post

ja polecam co juz pisze po raz wtory R.Tusiewicz,Historia Polski od A do Z. Repetytorium, warszawa 2001.
 
User is offline  PMMini ProfileEmail Poster Post #29

     
creep
 

Nowicjusz
Grupa: Użytkownik
Postów: 15
Nr użytkownika: 35.586

Zawód: uczen
 
 
post 17/10/2007, 14:26 Quote Post

O repetytoriach jest w tematach o podręcznikach.
Z historii polecam nowa matura wyd. Park Edukacja, z WOS-u Vademecum maturzysty z Operonu. O ich zaletach pisałam w innych tematach, więc nie będę się powtarzać wink.gif
 
User is offline  PMMini Profile Post #30

29 Strony < 1 2 3 4 > »  
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:


Topic Options
Reply to this topicStart new topic

 

 
Copyright © 2003 - 2023 Historycy.org
historycy@historycy.org, tel: 12 346-54-06

Kolokacja serwera, łącza internetowe:
Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej