Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )
 
3 Strony < 1 2 3 
Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Żakowski i Najsztub-antywzorzec dziennikarstwa, jakie sa wasze typy?
     
Coobeck
 

Moderator IV 2004 - IV 2014
*********
Grupa: Przyjaciel forum
Postów: 6.350
Nr użytkownika: 696

 
 
post 26/09/2009, 21:38 Quote Post

Vitam


W Polsce ludzie maja problemy ze zrozumieniem podstawowych tresci roznej masci (Mariuniu)


Mają. Ale to sprawa szkółki podstawowej, by nauczyć czytać ze zrozumieniem. Dziennikarze mają co innego do roboty, niż wyręczać nauczycieli. Nie mówiąc o tym, że ze względu na wiek, to dla większości odbiorców na naukę czytania ze zrozumieniem jest po prostu za późno.
 
User is offline  PMMini ProfileEmail Poster Post #31

     
von Munchhausen
 

IV ranga
****
Grupa: Użytkownik
Postów: 379
Nr użytkownika: 1.307

Stopień akademicki: Dywersant
Zawód: Provocator
 
 
post 26/09/2009, 22:28 Quote Post

Taak... tylko czasem sobie myślę, że wolę sytuację w której mogę wysłuchać ewentualnie przeczytać sensownych publicystów o różnych i wyrazistych poglądach politycznych, niż być skazanym na ludzi silących się na obiektywizm nie wiadomo tak naprawdę po co. Obiektywne mogą być komunikaty agencji prasowych, czy dziennikarstwo naukowe ale jeśli chodzi o politykę chyba najlepszą opcją jest dostęp do szerokiego spektrum. Czyli, powiedzmy, od Ziemkiewicza do Żakowskiego.

Coobeck -> możesz mieć sporo racji, ale czy na naukę nie jest aby nigdy za późno?
 
User is offline  PMMini ProfileEmail Poster Post #32

     
swatek
 

Czekam na Króla
*******
Grupa: Użytkownik
Postów: 2.555
Nr użytkownika: 7.721

 
 
post 27/09/2009, 11:57 Quote Post

QUOTE(Coobeck @ 26/09/2009, 22:38)

Mają. Ale to sprawa szkółki podstawowej, by nauczyć czytać ze zrozumieniem. Dziennikarze mają co innego do roboty, niż wyręczać nauczycieli.


No i bardzo dobrze, bo wtedy pasowałoby powiedzenie: 'uczył Marcin Marcina a sam...'
 
User is offline  PMMini Profile Post #33

     
mariuniu
 

II ranga
**
Grupa: Użytkownik
Postów: 97
Nr użytkownika: 44.786

gall anonim
Stopień akademicki: magister
Zawód: politolog
 
 
post 27/09/2009, 12:57 Quote Post

Reasumujac nie mam szans np.w sprawie tarczy antyrakietowej , dowiedziec sie o obiektywnych przeslankach -za lub przeciw .
 
User is offline  PMMini Profile Post #34

     
Coobeck
 

Moderator IV 2004 - IV 2014
*********
Grupa: Przyjaciel forum
Postów: 6.350
Nr użytkownika: 696

 
 
post 27/09/2009, 12:58 Quote Post

Vitam

Coobeck -> możesz mieć sporo racji, ale czy na naukę nie jest aby nigdy za późno? (von Munchhausen)

Oczywiście, jest w tym ileś mojego zboczenia zawodowego, ale tak - bywa, że na naukę za późno. Np wtedy, gdy poprawiam egzaminy - naprawde zupełnie mnie nie obchodzi, czy gość, którego własnie oblalem uczył się, uczy, czy bedzie uczyć w przysłości. W tej chwili - oblał smile.gif
A tak bardziej poważnie - w moim życiu kilkakrotnie, i to z różnych źródeł, dowiedziałem się,ze tak naprawdę 90% charakteru dziecka kształtuje się do 10 roku życia. Chodzi o okres, w którym najaktywniej rozwija się jego mózg i umysł. A potem to już można co najwyżej drobną kosmetykę prowadzić. Więc jeśli czegoś się dziecku nie wpoi w pierwszych latach zycia (zamiłowania do czytania np) to potem będzie na to zwyczajnie za późno i przyniesie to mizerne efekty.
Tyle tytułem oftopu.

Reasumujac nie mam szans np.w sprawie tarczy antyrakietowej , dowiedziec sie o obiektywnych przeslankach -za lub przeciw . (Mariuniu)

Bez dopstępu do źródeł (w tym przypadku - otoczenia Obamy) nie jest w stanie obiektywnie przedstawić sprawy nawet najmędrszy dziennikarz świata. A nasi raczej takiego dojścia nie mają.
 
User is offline  PMMini ProfileEmail Poster Post #35

     
emigrant
 

Antykomunista
**********
Grupa: Użytkownik
Postów: 25.897
Nr użytkownika: 46.387

Stopień akademicki: kontrrewolucjonista
Zawód: reakcjonista
 
 
post 12/07/2018, 20:39 Quote Post

CODE
W/w osoby sa w mojej ocenie wyjatkowo nieobiektywni . Czy w tym zawodzie istnieje jescze etos , czy to juz zwykly magiel. Prosze o opinie i typy .

Tu mamy przykład funkcjonariuszki udającej od lat dziennikarkę:
http://telewizjarepublika.pl/oto-hipokryzj...ideo,67533.html
Lisa nie daję, bo ma oddzielny temat...

Ten post był edytowany przez emigrant: 12/07/2018, 20:40
 
User is offline  PMMini ProfileEmail Poster Post #36

     
gregski
 

Pirat of the Carribean
********
Grupa: Użytkownik
Postów: 3.067
Nr użytkownika: 12.159

Stopień akademicki: mgr inz
Zawód: ETO
 
 
post 12/07/2018, 21:03 Quote Post

Oj tam.
Pani Stokrotka ma swoje zadania do wypełnienia i proszę się jej do roboty nie wtrącać.
 
User is offline  PMMini Profile Post #37

3 Strony < 1 2 3 
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:


Topic Options
Reply to this topicStart new topic

 

 
Copyright © 2003 - 2023 Historycy.org
historycy@historycy.org, tel: 12 346-54-06

Kolokacja serwera, łącza internetowe:
Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej