Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )
 
12 Strony « < 10 11 12 
Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Czy JOWy mogą uzdrowić polską politykę, Historia pewnego złudzenia
     
mapano
 

VII ranga
*******
Grupa: Użytkownik
Postów: 1.730
Nr użytkownika: 10.081

 
 
post 6/09/2015, 23:11 Quote Post

QUOTE(Marek Aureliusz 2 @ 6/09/2015, 22:42)
smile.gif ok 70 % za wprowadzeniem Jednomandatowych Okręgów Wyborczych do sejmu!:)))

Kilka milionów Polaków zażądało wprowadzenia JOW-ów!:) A teraz pozostaje tylko wprowadzić JOW-y w życie i do przodu:)
*




Jeżeli twój post nie jest żartem, to pamiętaj, że w referendum w odróżnieniu od wyborów np. do Sejmu głosować można dwojako. Albo iść się wypowiedzieć w wersji "active" albo nie iść celem spowodowania nieważności referendum. Ja przewidując wynik głosowania wybrałem to drugie wyjście i zdaje się, że wygrałem smile.gif

Nadto jeżeli faktycznie 70% głosujących było za to te "kilka milionów" przy frekwencji 10 % (a taka się zapowiada) okaże się faktycznie niespełna 2 milionami. To ledwie pył w porównaniu do 28 milionów, które chcą finansowania partii z budżetu oraz mówią nie betonowaniu sceny politycznej poprzez JOW-y laugh.gif

Ps: post pisałem po 2 piwkach i setce Wyborowej, mogą się w nim zatem pojawić omyłki pisarskie i rachunkowe oraz błędy stylistyczne, za które z góry przepraszam drunk.gif

Ten post był edytowany przez mapano: 6/09/2015, 23:19
 
User is offline  PMMini Profile Post #166

     
BrunetWieczorowaPora
 

I ranga
*
Grupa: Użytkownik
Postów: 40
Nr użytkownika: 92.134

Lew Tolstoj
Stopień akademicki: licencjat
Zawód: wychowawca
 
 
post 19/10/2015, 15:58 Quote Post

JOWy to nowoczesnosc. Popieram JOWy - szczegolnie model australijski, ale chyba u nas za duzy Ciemnogrod, zeby cos takiego wprowadzac. Dwupartyjnosc to synonim postepu.

 
User is offline  PMMini ProfileEmail Poster Post #167

12 Strony « < 10 11 12 
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:


Topic Options
Reply to this topicStart new topic

 

 
Copyright © 2003 - 2023 Historycy.org
historycy@historycy.org, tel: 12 346-54-06

Kolokacja serwera, łącza internetowe:
Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej