Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )

76 Strony « < 74 75 76 
Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Zamach na JFK, Kto stał za tym zabójstwem?

Zamach na JFK
CIA [ 166 ]  [44.86%]
Kubańczycy [ 21 ]  [5.68%]
Rosjanie [ 48 ]  [12.97%]
mafia [ 37 ]  [10.00%]
Oswald działał sam [ 40 ]  [10.81%]
inni [ 58 ]  [15.68%]
Suma głosów: 370
Goście nie mogą głosować 

adinus

IV ranga
Grupa: Użytkownik
Nr użytkownika: 83.368

post 17/09/2018, 8:40 Quote Post

Proponuje przejrzeć opis sytyuacji przez Mary Moorman i Featherston'a z Times-Herald.Oni akurat twiedzą że po zamachu udali się razem z Hill do biura szeryfa a nie że ktokolwiek Panią Hill zatrzymał....cały czas była z Mary a potem dołączył Featherson.Zresztą sama Jane o tym mówi w zeznaniu.Tylko Stone z Jima Featherstona zrobił spiskowca-przebierańca.

Ten post był edytowany przez adinus: 17/09/2018, 8:42

User is offline  PMMini Profile Post #1126

as81

III ranga
Nr użytkownika: 57.202

post 17/09/2018, 11:13 Quote Post

Poszły razem z koleżanką do bióra szeryfa bo nie miały NIC do powiedzenia. Logiczne jak to że nie odprowadził ich tam policjant tylko dziennikarz.
Ten temat z mojej strony uznaje za zamknięty.

User is offline  PMMini Profile Post #1127

adinus

IV ranga

post 18/09/2018, 22:59 Quote Post

Zabrał je dziennikarz ponieważ widział że były vis-a-vis końcowego strzału i zaprowadził je do biura gdzie jeszcze....wpuścił reporterów...dlaczego??Ponieważ był dziennikarską Hieną...a nie spiskowcem...A w jaki sposób kolegów z TV wpuścił?Ponieważ zabrał je do pokoju prasowego w budynku Policji.A dlaczego wpuścił??Ponieważ koledzy mieli sprzęt i nagrywający,fotograficzny jak i kamery tv.Dla mnie też temat Close

PS:
"Pobiegłem do Dealey Plaza, kilka metrów dalej, i to tam po raz pierwszy dowiedziałem się, że prezydent został zastrzelony. Znalazłem dwie młode kobiety, Mary Moorman i Jean Lollis Hill, przy krawężniku na Dealey Plaza.Znajdowały się w odległości kilku metrów od miejsca, w którym został zastrzelony Kennedy, a Mary Moorman zrobiła zdjęcie Polaroidem kiedy Jackie Kennedy tuliła głowę prezydenta we własnych ramionach. Był to obraz słabo zogniskowany i śnieżny, ale o ile wiedziałem, był to jedyny taki obraz. Chciałem to zdjęcie i chciałem także relacji dwóch kobiet,naocznych świadków zamachu.Powiedziałem pani Moorman, że chcę zdjęcie dla Times Herald, a ona zgodziła się. Powiedziałem wtedy że chciałbym, aby poszły ze mną do sali prasowej sądu, żebym mógł posłuchać ich historii i zgodziły się. . . ."

Jim Featherstone.

Ten post był edytowany przez adinus: 19/09/2018, 20:26

User is offline  PMMini Profile Post #1128

as81

III ranga

post 21/09/2018, 6:06 Quote Post

QUOTE(adinus @ 18/09/2018, 22:59)
Hieną...a nie spiskowcem...Jim Featherstone.
*

Nie był. Każdy na jego miejscu zrobił by wywiad od razu. To nie było tak że udzielała tego wywiadu zanim ogłoszono śmierć prezydenta.
https://www.youtube.com/watch?v=OzSy2w8E5yk 2:02

User is offline  PMMini Profile Post #1129

adinus

IV ranga

post 21/09/2018, 6:58 Quote Post

Newman,Zapruder czy inni też udzielali wywiadów nie na miejscu tylko w studiach czy biurach prasowych.Po pierwsze to lata 60 -te a nie XXI wiek gdzie każdy siedzi w wozie transmisyjnych i jest na "Łączach" ze wszystkim i wszedzie.Co On miał zrobić?Na kartce zapisać co mówią i potem to przeczytać w TV?Nie,chciał mieć dobry materiał i filmowy i dźwiękowy.Przecież 2-3 minuty po strzałach jeden z dziennikarzy stojących blisko TSBD pobiegł do budynku składnicy aby wykonać telefon(zresztą drogę do telefonu wskazał mu sam Oswald).Różni ludzie z prasy i tv przecież nie byli przygotowani na zamach i nie czekali że sprzętem w pogotowiu.Fatherstone miał dwoje świadków idealnie ustawionych przy trzecim strzale.Tak czy siak dziennikarz z Times Herald nie był przebierańcem wykręcającym rękę Jane Hill i wlokącym Ją do jakiegoś nieznanego biura gdzie miała wmawianie co innego.Moorman,Fatherstone a nawet sama Hill twierdzą że było jak przedstawiłem wyżej.

Ten post był edytowany przez adinus: 21/09/2018, 9:13

User is offline  PMMini Profile Post #1130

as81

III ranga

post 21/09/2018, 14:17 Quote Post

Newman i Zapruder byli na żywo w telewizji. Taka jest różnica, jak to że Newman i Zapruder nie mogli widzieć tego co Hill. Dlatego z Hill zrobiono wywiad którego nikt nie widział. I ewidentnie widać na jakią potrzebe było nagrane. Nikt w to nie uwierzy, przez 27 lat ani razu nie wystąpiła w telewizji.

Ten post był edytowany przez as81: 21/09/2018, 14:40

User is offline  PMMini Profile Post #1131

adinus

IV ranga

post 21/09/2018, 14:41 Quote Post

Newman z rodziną 22.11.63 r. (zanaczam że to studio tv a nie Dealey plaza).

https://www.youtube.com/watch?v=3fPpLegSn1k

Drugi wywiad tego dnia i też biuro prasowe:

https://www.youtube.com/watch?v=h7wPvIuC0vg

Abraham Zapruder wywiad 22.11.63 r (STUDIO)

https://www.youtube.com/watch?v=JLqOGEBcjnI

Jane Hill 22.11.63 r. (STUDIO)

https://www.youtube.com/watch?v=OzSy2w8E5yk

Wszystko co było w stacjach lokalnych i krajowych było Live....

Nie wiem o co Tobie chodzi w tym momencie...Najpierw zarzucasz że nikt nie robił z nią wywiadów od razu (czyli chodzi chyba o Dealey plaza) ale jak widać wszyscy byli proszeni do biur prasowych i studia.A teraz twierdzisz że coś nie było na żywo.Było,była tak samo pokazana jak Zapruder,Newman i inni świadkowie i było to 22.11.63 r. w dniu zamachu.

A poza tym tę samą perspektywę co Hill mieli...Moorman,Similas,Brehm,Franzen czy Summers lub Algents….Nikt z nich jakoś sensacji "pagórkowej" nie wprowadził...zresztą o czym tutaj pisać skoro sama Hill mówiła co innego wtedy o co innego kiedy Ekipa Olivera Stone'a sypła $$$.A to że nie udzieliła się PUBLICZNIE w związku z zamachem (Niepublicznie Lane i Garrison próbowali coś tam powyciągać)to co??Jednyny świadek z tej perspektywy??Otóż nie,przytoczyłem sześciu innych na rozpiętości 30 metrów którzy patrzyli na to samo co Ona i co??No i nic tak samo jak u Lady in Red zaraz po zamachu.

„Byłem przy kręceniu filmu „JFK” z 1991 roku,gdzie unosił się dym na pagórku. Kiedy jednak nadszedł czas na sfilmowanie sceny, kilka karabinów zostało wystrzelonych, z których żaden nie wydzielał dymu. Ostatecznie przywieziono zespół od efektów specjalnych. Teraz można powiedzieć prawdę: kiedy widzowie widzą scenę "dym za płotem", widzą efekty asystenta produkcji klęczącego tam uzbrojonego jedynie w maszyne do dymu.”

Gus Russo

Ten post był edytowany przez adinus: 21/09/2018, 16:08

User is offline  PMMini Profile Post #1132

as81

III ranga

post 22/09/2018, 12:56 Quote Post

QUOTE(adinus @ 21/09/2018, 14:41)
Jane Hill 22.11.63 r. (STUDIO)

https://www.youtube.com/watch?v=OzSy2w8E5yk

Wszystko co było w stacjach lokalnych i krajowych było Live....

Nie wiem o co Tobie chodzi w tym momencie...
*

Mógł bym napisać to samo.. Nie wiem gdzie ty na tym nagraniu widzisz studio, na pewno to jakiś budynek i nie wygląda na budynek telewizji.
https://www.youtube.com/watch?v=Qy4Fv4xsM4Y 2:46:25 jakie miała wyjscie confused1.gif

Ten post był edytowany przez as81: 22/09/2018, 13:32

User is offline  PMMini Profile Post #1133

adinus

IV ranga

post 22/09/2018, 13:36 Quote Post

https://www.ipla.tv/wideo/serial/His/500278...easonId=5011809

Gorąco polecam!!!Jest dokładna analiza zamachu jak również ucieczki Oswalda.Nawet dla szukających spisku jest co nie co.I to RACJONALNYCH rzeczy.Podaje link ponieważ owy film to więcej niż 50 postów.

Miłego oglądania!!!A potem można trochę podyskutować.

PS:Co do Hill to biuro prasowe gdzie była też Moorman.Zresztą była z nią przez cały czas i jakoś nie potwierdziła wersji nawet po roku 1991...A nawet po wydarzeniach z 22 listopada 1963 r. ich przyjaźń dobiegła końca.Moorman zawsze twierdziła że Hill zmieniała historie i z czasem ją upiększała by być w centrum zainteresowania.Przed śmiercią Hill w roku 2000,kobiety doszły do porozumienia z czego Moorman bardzo się cieszy.Niestety (dla teoretyków spisku) do tej pory nie potwierdziła a wręcz zaprzecza "rewelacją" Jane Hill.Niestety ale jej opowieść to Baśń i pożywka dla teoretyków spisku.Twierdzi że biegła w stronę pagórka zaraz po strzałach i tam została "zgarnięta" przez kogoś tam podającego się za nie wiadomo kogo....A jednak na zdjęciu siedzi na trawniku https://goo.gl/images/6WsEQ6 I według Mary Moorman nie ruszyły stamtąd zadków przez ładną chwilę o czym świadczy to foto https://goo.gl/images/dfoMYy .Dopiero kiedy 15-20 osób było po drugiej stronie to przeszła a nie jak twierdzi "wparowała" tam instynktownie wiedząc gdzie jest strzelec jako jedna z pierwszych i nie zauważalnie Ją "zawinięto".Potem pojawił się dziennikarz Times-Herald.Następnie wedle jej wersji ten ktoś ją prowadzi gdzieś tam i zastrasza gdzie dwoje ludzi (Moorman i Featherstone) zaprzeczają temu.Itp,itd.Do tego jej pierwsze zeznania potwierdzają to co widzimy na zdjęciach i zaznaniach innych świadków....No to jak komuś takiemu wierzyć jak nawet fotką idzie ją zdyskredytować i już "zgasić" historię zatrzymania przy pagórku nie mówiąc nic o zeznaniach innych świadków....No proszę.

Ten post był edytowany przez adinus: 22/09/2018, 14:55

User is offline  PMMini Profile Post #1134

76 Strony « < 74 75 76 
2 Użytkowników czyta ten temat (2 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

Topic Options
Reply to this topicStart new topic

Copyright © 2003 - 2018 Historycy.org
historycy@historycy.org, tel: 12 346-54-06

Kolokacja serwera, łącza internetowe:
Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej