Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )
 
6 Strony « < 4 5 6 
Reply to this topicStart new topicStart Poll

> SPIS TYTUŁÓW W SERII HISTORYCZNE BITWY , lista wg dat wydania i wg dat w tytułach
     
Duncan McLain
 

Nowicjusz
Grupa: Użytkownik
Postów: 3
Nr użytkownika: 99.650

 
 
post 20/12/2018, 20:03 Quote Post

QUOTE(kalimerasas @ 25/09/2018, 18:49)
QUOTE(wysoki @ 24/09/2018, 14:09)

Na pewno z tego co widze number 1 jest Głogów 1109. Potem była zdaje sie Magnezja, ale pewnie spadła w "rankingu" po ukazaniu sie poszerzonej wersji.
Sam szukałem Wojen markomańskich, ponieważ są dostepne tylko jako e-book, a na Allegro chodziły po 50-55 zł.

*


Zrobiłem dziś małe rozeznanie, nr 1 jest chyba Sparta - Ateny, cena 90-95 !
*



Chyba jednak Głogów:


Załączona/e miniatura/y
Załączony obrazek
 
User is offline  PMMini Profile Post #76

     
wysoki
 

X ranga
**********
Grupa: Supermoderator
Postów: 20.848
Nr użytkownika: 72.513

Rafal Mazur
Stopień akademicki: magazynier
 
 
post 12/05/2020, 14:17 Quote Post

Duncan McLain na grupie Hb na fb udostępnił wykonaną przez siebie chronologiczną listę dotąd wydanych (czyli do Mohacza 1526 włącznie) HB-ków, która wykonał w Exelu, aby każdy po pobraniu mógł ją sobie już dalej prowadzić sam.
Opis listy:
QUOTE
Pierwsza rubryka (stan) służy np do zaznaczania kolorem posiadanych tomów (lub np innym kolorem kupionych, ale w drodze itp), ostatnia rubryka po prawej służy do zaznaczania ilości posiadanych egzemplarzy (czyli jak macie np Guadalcanalu dwie szt to wpisujecie 2), na dole Wam zsumuje ilość posiadanych habeków, żebyście nie musieli ręcznie liczyć wink.gif . Podpisy komórek sa w polu nr 1 więc liczba 302 oznacza, że jest 301 zapisanych pozycji. Mam nadzieję, że uwzględniłem wszystkie wydania.


Wobec tego, że maszyna forum nie daje możliwości załączenia formularza w Exelu podaję link do Wetransfera, gdzie przez 6 dni można sobie listę ściągnąć: https://wetransfer.com/downloads/177594ae39...mgvS3zFVhLS44PQ

Potem proszę o info na moją skrzynkę.
 
User is offline  PMMini Profile Post #77

     
wysoki
 

X ranga
**********
Grupa: Supermoderator
Postów: 20.848
Nr użytkownika: 72.513

Rafal Mazur
Stopień akademicki: magazynier
 
 
post 23/08/2021, 16:37 Quote Post

Uzupełniłem chronologiczną ("niebieską") listę z pierwszego posta: http://www.historycy.org/index.php?showtopic=25112
Gdyby było coś nie tak, proszę o info.
 
User is offline  PMMini Profile Post #78

     
KLAssurbanipal
 

Unregistered

 
 
post 8/11/2022, 18:33 Quote Post

Rafał, mógłbyś rozbić enterem XVI-XVIII w. na 3 epoki? Myślę, że jest już na to pora.

XVII wiek ma więcej pozycji niż wiele innych okresów np. epoka napoleońska, I wojna światowa czy dwudziestolecie międzywojenne. XVIII wiek ma zbliżoną liczbę książek do tych okresów, a XVI wiek, który jest najmniej liczny ma i tak więcej pozycji niż XX wiek po zakończeniu II wojny światowej.
 
Post #79

     
wysoki
 

X ranga
**********
Grupa: Supermoderator
Postów: 20.848
Nr użytkownika: 72.513

Rafal Mazur
Stopień akademicki: magazynier
 
 
post 9/11/2022, 12:27 Quote Post

OK, rozdzieliłem.
 
User is offline  PMMini Profile Post #80

6 Strony « < 4 5 6 
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:


Topic Options
Reply to this topicStart new topic

 

 
Copyright © 2003 - 2023 Historycy.org
historycy@historycy.org, tel: 12 346-54-06

Kolokacja serwera, łącza internetowe:
Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej