Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )
 
17 Strony < 1 2 3 4 5 > »  
Reply to this topicStart new topicStart Poll

> TOMASZ LIS, Opinie, obserwacje, oceny
     
Beukot
 

VII ranga
*******
Grupa: Użytkownik
Postów: 2.470
Nr użytkownika: 16.122

Stopień akademicki: dla przyjaciol: megi
 
 
post 6/01/2010, 0:46 Quote Post

QUOTE(swatek @ 5/01/2010, 13:44)
(...)//www.se.pl/wydarzenia/opinie/jak-restauratorzy-wybrali-tomasza-lisa-na-dziennik_125180.html(...)

Jeśli mam być szczery, to z zamachem obalasz własną tezę podając takie źródło.
Strach się bać co może być następne. Onet? Wykop? 4chan?

Masz coś poważniejszego?
 
User is offline  PMMini ProfileEmail Poster Post #31

     
mariuniu
 

II ranga
**
Grupa: Użytkownik
Postów: 97
Nr użytkownika: 44.786

gall anonim
Stopień akademicki: magister
Zawód: politolog
 
 
post 6/01/2010, 9:47 Quote Post

QUOTE(Bełkot @ 6/01/2010, 0:46)
QUOTE(swatek @ 5/01/2010, 13:44)
(...)//www.se.pl/wydarzenia/opinie/jak-restauratorzy-wybrali-tomasza-lisa-na-dziennik_125180.html(...)

Jeśli mam być szczery, to z zamachem obalasz własną tezę podając takie źródło.
Strach się bać co może być następne. Onet? Wykop? 4chan?

Masz coś poważniejszego?
*


A'priori przyjmujesz ,że takie gazety podają tylko nieprawdę . Może wystarczy sprawdzić wiadomość u innych jak mniemam bardziej rzetelnych żródeł?
 
User is offline  PMMini Profile Post #32

     
Hauer
 

IV ranga
****
Grupa: Użytkownik
Postów: 476
Nr użytkownika: 47.198

PD
Zawód: BANITA
 
 
post 22/02/2010, 23:11 Quote Post


Dziś oglądałem Lisa. Porażka straszna. Fatalny poziom dyskusji o gwałtach, osoba wypowiadajaca się w anjbardziej merytoryczny sposób praktycznie nie była dopuszczana do głosu, za to było wygłaszanie jakiś utopijnych manifestów. Ale ja nie o tym chciałem. Lis pokazał marny poziom w rozmowie z Palikotem. Palikot notorycznie powtarzał że "Giertych to zaprzeczenie ideowej lini platformy" i takie tam (zupełnie jak by jakas ideowa linia istniała, o co Lis zapytac nie potrafił). Ale gorzej jeszcze, Paliktot stwierdził, ze PO powstała się w opozycji do "IV RP i Kaczynskich" i w tym momencie dobry dziennikarz powinien Palikota delikatnie mówiać, zmiażdzyć. Przypomniec datę powstania PO, przypomniec, ze powstała w opozycji do AWS i przypomniec jak to liderów tej niesławnej formacji PO przyjeła na swoje listy i jak jednym z nich się chwali w PE. Skoro PO jest tak ideowa, ze potrafi przyjac i Buzka i Cimoszewicza to dlaczego miałaby nie przyjąć Giertycha albo Kaczyńskiego?

dlaczego nie zoabczyłem jak Palikot pląta się odpowiadając na takie pytania? Bo Lis miernym dziennikarzem jest.
 
User is offline  PMMini ProfileEmail Poster Post #33

     
NELSON
 

kot bojowy
******
Grupa: Użytkownik
Postów: 922
Nr użytkownika: 20.599

Zawód: EMIGRANT
 
 
post 25/05/2010, 12:27 Quote Post

Lis zostal naczelnym "Wprost".Pisowscy funkcjonariusze doprowadzili ten tygodnik na dno i przeniesli sie do publicznej TV robic to samo, wiec byly wakaty.
 
User is offline  PMMini ProfileEmail Poster Post #34

     
Zbrojny
 

IV ranga
****
Grupa: Użytkownik
Postów: 324
Nr użytkownika: 56.959

Jan
Zawód: Uczen
 
 
post 25/05/2010, 13:48 Quote Post

Jak wczoraj ten dobry, pobozny, Katolicki elektorat PiSu sie wypowiadal o Lisie... Malo co dziennikarza nie pobili. I ja sie pytam - czy tak powinna wygladac ta Chrzescijanska milosc do blizniego swego?
 
User is offline  PMMini Profile Post #35

     
ajjjj
 

I ranga
*
Grupa: Użytkownik
Postów: 33
Nr użytkownika: 64.245

 
 
post 25/05/2010, 14:08 Quote Post

Lis jest nawet śmieszny gdy się odzywa z właściwą mu powagą biggrin.gif
ale żeby brać na poważnie to co mówi się w jego programach to już lekka przesada
 
User is offline  PMMini ProfileEmail Poster Post #36

     
NELSON
 

kot bojowy
******
Grupa: Użytkownik
Postów: 922
Nr użytkownika: 20.599

Zawód: EMIGRANT
 
 
post 25/05/2010, 14:22 Quote Post

QUOTE(ajjjj @ 25/05/2010, 15:08)
Lis jest nawet śmieszny gdy się odzywa z właściwą mu powagą biggrin.gif
ale żeby brać na poważnie to co mówi się w jego programach to już lekka przesada
*


O! To jestem uspokojony.Wczorajszy seans nienawisci PIS-elektoratu prezentowany w "lisim programie" (a byly to niestety tylko wybrane "lagodniejsze" fragmenty) to tylko zarcik!Uff, bo juz sie zaczalem bac!
 
User is offline  PMMini ProfileEmail Poster Post #37

     
Ironside
 

VIII ranga
********
Grupa: Przyjaciel forum
Postów: 4.304
Nr użytkownika: 8.937

 
 
post 25/05/2010, 14:39 Quote Post

Ciekawym, jakby reagował wiec wyborczy PO, jakby pojawił się na nim i prowokował np. dziennikarz Radia Maryja? rolleyes.gif
 
User is offline  PMMini Profile Post #38

     
Dragon Koronny
 

V ranga
*****
Grupa: Użytkownik
Postów: 554
Nr użytkownika: 11.667

 
 
post 25/05/2010, 15:04 Quote Post

Jakoś trudno mi sobie wyobrazić coś drastycznego. Nikt z wyborców PO których znam by się bardzo nie przejął. Z drugiej strony znajomi mi wyborcy PiS w znacznej części również wzruszyliby tylko ramionami.
 
User is offline  PMMini ProfileEmail Poster Post #39

     
Ironside
 

VIII ranga
********
Grupa: Przyjaciel forum
Postów: 4.304
Nr użytkownika: 8.937

 
 
post 25/05/2010, 15:10 Quote Post

No właśnie... A jeśli mogę sam sobie odpowiedzieć na pytanie, to z moich obserwacji wynika przede wszystkim wniosek o niesamowitej pogardzie, jaką hunwejbini PO darzą wszystko co "moherowe". Także zapewne byliby mniej agresywni od pisowskich fanatyków sfilmowanych przez ludzi Lisa, za to daliby wyraz swojemu poczuciu wyższości.

A Lis moim zdaniem doskonale wiedział, co robi, wysyłając swojego człowieka na ten wiec. Czystej wody prowokacja. W zasadzie jest to równie uczciwe, jak wizyta Pospieszalskiego pod Pałacem Prezydenckim...
 
User is offline  PMMini Profile Post #40

     
Dragon Koronny
 

V ranga
*****
Grupa: Użytkownik
Postów: 554
Nr użytkownika: 11.667

 
 
post 25/05/2010, 15:23 Quote Post

QUOTE
A Lis moim zdaniem doskonale wiedział, co robi, wysyłając swojego człowieka na ten wiec. Czystej wody prowokacja. W zasadzie jest to równie uczciwe, jak wizyta Pospieszalskiego pod Pałacem Prezydenckim...


Osobiście nie jestem co do tego równie przekonany - bo po prawdzie nie trzyma się to totalnie kupy. Zadaniem dziennikarza jest relacjonowanie istotnych wydarzeń, a wiec PiS na pewno tę przesłankę spełnia w obecnych okolicznościach. Dziennikarze TVN, czy Polsatu posądzani są wciąż o brak obiektywizmu - a gdyby nie pokazywali tego typu zdarzeń w ogóle, to zarzuty byłyby mocniejsze (i pewnie bardziej uzasadnione). Poza tym kto śle swojego dziennikarza tam, gdzie może zostać pobity przez jakichś buraków? Więc niestety - Twoja teoria zalatuje uprzedzeniem, ale sens to ona ma tylko jeśli założymy fantastyczne scenariusze (Lis jako mistrz manipulacji i intryg, który doskonale przewiduje nastroje społeczne i używa ich dla swoich, niezdefiniowanych, celów).
 
User is offline  PMMini ProfileEmail Poster Post #41

     
Ironside
 

VIII ranga
********
Grupa: Przyjaciel forum
Postów: 4.304
Nr użytkownika: 8.937

 
 
post 25/05/2010, 17:12 Quote Post

Nie trzeba wcale geniusza, aby przewidzieć, jak hardcorowy elektorat Pis zareaguje na ludków z programu Lisa. Nie wiesz, co się działo pod Pałacem Prezydenckim w czasie żałoby? Pod adresem różnych znanych z nielubienia PiS dziennikarzy i polityków leciały tam wyzwiska. Lis musiał o tym wiedzieć i podtrzymuje moje zdanie, że właśnie z myślą o tym wysłał tam swoich ludzi. A że ich mogli pobić? Człowieku, to by był dopiero materiał! Pisiory biją dziennikarza! No i nie pisz, że Lis ma swoje "niezdefiniowane cele". On od lata uprawia ostrą antypisowską propagandę. Jego celem było pokazanie elektoratu Kaczora jako bandy agresywnych typów. A czy to manipulacja? Nie, tak samo jak nie było manipulacją to, co zrobił Pospieszalski. I jedno i drugie jest relacją z prawdziwych wydarzeń - tyle tylko, ze człowiek idący je sfilmować doskonale wie, jakie to będą wydarzenia. Idzie tam po to, aby wykorzystać je propagandowo.

A do Lisa nie jestem specjalnie uprzedzony. W każdym razie nie bardziej niż do innych naszych dziennikarzy rolleyes.gif To jest facet, który z dziennikarstwem rozumianym jako "relacjonowanie istotnych wydarzeń" nie ma nic wspólnego. Wystarczy spojrzeć na to, jak prowadzi spotkania w swoim programie. On nie moderuje dyskusji, on praktycznie zawsze staje po jednej stronie. Nie to, żeby się na to oburzał, bo to jest niestety w Polsce norma.
 
User is offline  PMMini Profile Post #42

     
emigrant
 

Antykomunista
**********
Grupa: Użytkownik
Postów: 25.903
Nr użytkownika: 46.387

Stopień akademicki: kontrrewolucjonista
Zawód: reakcjonista
 
 
post 25/05/2010, 17:14 Quote Post

QUOTE(Ironside @ 25/05/2010, 17:12)
Nie to, żeby się na to oburzał, bo to jest niestety w Polsce norma.


Zgadza się, ale to doskonały powód do oburzenia, moim zdaniem.
 
User is offline  PMMini ProfileEmail Poster Post #43

     
emigrant
 

Antykomunista
**********
Grupa: Użytkownik
Postów: 25.903
Nr użytkownika: 46.387

Stopień akademicki: kontrrewolucjonista
Zawód: reakcjonista
 
 
post 25/05/2010, 17:33 Quote Post

QUOTE(swatek @ 5/01/2010, 13:44)

http://www.se.pl/wydarzenia/opinie/jak-res...nik_125180.html

Standardów dziennikarstwa ciąg dalszy wink.gif
*



I standartów Lisa ciąg dalszy:

http://www.youtube.com/watch?v=POxa_XbfuJc&feature=related
 
User is offline  PMMini ProfileEmail Poster Post #44

     
Kamaz73
 

Pancerny Inseminator
********
Grupa: Użytkownik
Postów: 4.187
Nr użytkownika: 22.254

Robert
Stopień akademicki: mgr in¿.
Zawód: zolnierz zawodowy
 
 
post 25/05/2010, 21:13 Quote Post

Ironsidzie
Co by nie powiedzieć ale nie spotkałem się z podobnymi wynaturzeniami ( jak te charakterystyczne dla środowiska PiS) które byłem w stanie zobaczyć w programie Lisa. Takiego poziomu nienawiści, emocjonalnej eksplozji i nieuzasdadnionej agresji ( bo dziennikarz bywał atakowany zanim nawet spróbował zadać pytania) nie widziałem nigdy wśród zwolenników PO czy SLD.
W sumie nie dziwne bo dla takich między innymi wyborców PiS od lat istnieje ( stąd popularność wśród środowisk ksenofobicznych np Radia Maryja czy ludzi którzy nie radzą sobie w nowej rzeczywistości tudzież tęsknią za prostotą sytuacji rodem z PRL).
 
User is offline  PMMini Profile Post #45

17 Strony < 1 2 3 4 5 > »  
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:


Topic Options
Reply to this topicStart new topic

 

 
Copyright © 2003 - 2023 Historycy.org
historycy@historycy.org, tel: 12 346-54-06

Kolokacja serwera, łącza internetowe:
Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej