Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )
 
3 Strony < 1 2 3 
Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Gdzie spoczywają pierwsi władcy piastowscy
     
tompo790609
 

Nowicjusz
Grupa: Użytkownik
Postów: 12
Nr użytkownika: 66.559

Tomasz Podsiadlo
Stopień akademicki: mgr
Zawód: nauczyciel
 
 
post 26/08/2010, 17:23 Quote Post

dzięki za spełnienie roli advocatus diaboli, ale sam też jestem w stanie się obronić. Skoro przedstawiłem SWOJE zdanie, co mógł prof mieć na myśli to poniekąd są to moje słowa, takoż więc k 1 0 prawidłowo stwierdził, iż moja hipoteza jest prawidłowa, podobnież jak i przypuszczalny przekaz nieznanego mi profesora ;-)
 
User is offline  PMMini ProfileEmail Poster Post #31

     
marlon
 

IX ranga
*********
Grupa: Użytkownik
Postów: 7.912
Nr użytkownika: 16.079

Stopień akademicki: BANITA
 
 
post 27/08/2010, 1:33 Quote Post

QUOTE
Skoro przedstawiłem SWOJE zdanie, co mógł prof mieć na myśli to poniekąd są to moje słowa, takoż więc k 1 0 prawidłowo stwierdził, iż moja hipoteza jest prawidłowa, podobnież jak i przypuszczalny przekaz nieznanego mi profesora ;-)


wiem jakie jest Twoje zdanie - ale jest ono zupełnie błędne - profesor NIE MÓGŁ mieć tego co Ty sądzisz - na myśli - bo taka teza jest bez sensu. Chyba wyjaśniałem dlaczego jest bez sensu. Nie rozumiem jak więc możesz twierdzić że Twoja hipoteza jest prawidłowa. Ona z definicji NIE MOŻE być prawidłowa, chyba, że profesor jest nieukiem wink.gif

napisałeś tak
QUOTE
facet miał na myśli, iż nie ma żadnych dowodów na to, że obecnie znajdują się tam prochy pierwszych władców


są dowody 100 procentowe, że ich tam nie ma, więc profesor nie mógł sobie gdybać, że jest tak albo inaczej

Ten post był edytowany przez marlon: 27/08/2010, 1:49
 
User is offline  PMMini ProfileEmail Poster Post #32

3 Strony < 1 2 3 
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:


Topic Options
Reply to this topicStart new topic

 

 
Copyright © 2003 - 2023 Historycy.org
historycy@historycy.org, tel: 12 346-54-06

Kolokacja serwera, łącza internetowe:
Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej