Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )
 
23 Strony < 1 2 3 4 > »  
Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Czy Grupa Wyszehradzka jest potrzebna?, O Grupie Wyszehradzkiej - wczoraj, dziś
 
Czy "Grupa Wyszehradzka" jest potrzebna?
Tak [ 91 ]  [69.47%]
Nie [ 30 ]  [22.90%]
Nie wiem [ 6 ]  [4.58%]
A co to? [ 4 ]  [3.05%]
Suma głosów: 131
Goście nie mogą głosować 
     
Pertynaks2
 

II ranga
**
Grupa: Użytkownik
Postów: 54
Nr użytkownika: 97.973

 
 
post 22/09/2015, 15:45 Quote Post

QUOTE(lancaster @ 22/09/2015, 15:40)
QUOTE(Pertynaks2 @ 22/09/2015, 15:39)
QUOTE(lancaster @ 22/09/2015, 15:34)
Niegdyś popełniłem taki temat :
http://www.historycy.org/index.php?showtopic=122232&hl=

i pojechałem po Grupie Wyszehradzkiej, jak pijany "rusek" po lodzie, myliłem się, a byłem głupi, nie doceniłem naszych braci Węgrów, Czechow, a Słowaków, Oni stają  twardo w czasie kryzysu islamskiego najazdu,  to polski rzad skrewił ... to Kopaczowa ich zdradziła, i nas ....
Czesi, Węgrzy, Słowacy, mają mądrość której nam brakuje, byle do wyborów ....
QUOTE
a byłem głupi

Bardzo głupi
*


W polityce zagranicznej nie ma "przyjaciół" ani "braci". Tak też jestem niezadowolony troszkę z Kopacz ale na szczęście ostatecznie przyjmie uchodźców bez gadania.
*


Na czyje szczęście ?
*


Ja się z tego bardzo cieszę,ale niestety przez obecne zachowanie trochę stanęliśmy w jednym szeregu z Orbanem,ale Kopacz już zadeklarowała,że przyjmie.
 
User is offline  PMMini Profile Post #16

     
konto_usuniete_28.02.16
 

Unregistered

 
 
post 22/09/2015, 15:51 Quote Post

QUOTE(Pertynaks2 @ 22/09/2015, 15:45)
QUOTE(lancaster @ 22/09/2015, 15:40)
QUOTE(Pertynaks2 @ 22/09/2015, 15:39)
QUOTE(lancaster @ 22/09/2015, 15:34)
Niegdyś popełniłem taki temat :
http://www.historycy.org/index.php?showtopic=122232&hl=

i pojechałem po Grupie Wyszehradzkiej, jak pijany "rusek" po lodzie, myliłem się, a byłem głupi, nie doceniłem naszych braci Węgrów, Czechow, a Słowaków, Oni stają  twardo w czasie kryzysu islamskiego najazdu,  to polski rzad skrewił ... to Kopaczowa ich zdradziła, i nas ....
Czesi, Węgrzy, Słowacy, mają mądrość której nam brakuje, byle do wyborów ....
QUOTE
a byłem głupi

Bardzo głupi
*


W polityce zagranicznej nie ma "przyjaciół" ani "braci". Tak też jestem niezadowolony troszkę z Kopacz ale na szczęście ostatecznie przyjmie uchodźców bez gadania.
*


Na czyje szczęście ?
*


Ja się z tego bardzo cieszę,ale niestety przez obecne zachowanie trochę stanęliśmy w jednym szeregu z Orbanem,ale Kopacz już zadeklarowała,że przyjmie.
BTW- Kopaczowa przerznie wybory, co mnie szczerze cieszy.
*


To się ciesz, ja mam inną opinie podobnie jak wiekszosc Polaków , a co ty masz do Orbana ?
Kopaczowa dzięki temu przerznie wybory, co mnie szczerze cieszy .

Ten post był edytowany przez lancaster: 22/09/2015, 15:53
 
Post #17

     
Pertynaks2
 

II ranga
**
Grupa: Użytkownik
Postów: 54
Nr użytkownika: 97.973

 
 
post 22/09/2015, 16:10 Quote Post

QUOTE(lancaster @ 22/09/2015, 15:51)
QUOTE(Pertynaks2 @ 22/09/2015, 15:45)
QUOTE(lancaster @ 22/09/2015, 15:40)
QUOTE(Pertynaks2 @ 22/09/2015, 15:39)
QUOTE(lancaster @ 22/09/2015, 15:34)
Niegdyś popełniłem taki temat :
http://www.historycy.org/index.php?showtopic=122232&hl=

i pojechałem po Grupie Wyszehradzkiej, jak pijany "rusek" po lodzie, myliłem się, a byłem głupi, nie doceniłem naszych braci Węgrów, Czechow, a Słowaków, Oni stają  twardo w czasie kryzysu islamskiego najazdu,  to polski rzad skrewił ... to Kopaczowa ich zdradziła, i nas ....
Czesi, Węgrzy, Słowacy, mają mądrość której nam brakuje, byle do wyborów ....
QUOTE
a byłem głupi

Bardzo głupi
*


W polityce zagranicznej nie ma "przyjaciół" ani "braci". Tak też jestem niezadowolony troszkę z Kopacz ale na szczęście ostatecznie przyjmie uchodźców bez gadania.
*


Na czyje szczęście ?
*


Ja się z tego bardzo cieszę,ale niestety przez obecne zachowanie trochę stanęliśmy w jednym szeregu z Orbanem,ale Kopacz już zadeklarowała,że przyjmie.
BTW- Kopaczowa przerznie wybory, co mnie szczerze cieszy.
*


To się ciesz, ja mam inną opinie podobnie jak wiekszosc Polaków , a co ty masz do Orbana ?
Kopaczowa dzięki temu przerznie wybory, co mnie szczerze cieszy .
*


Kopacz i bez tego nie miałaby szans,ale jest szansa na to by PiS mimo zwycięstwa nie doszedł do władzy. Do Orbana mam wiele jednak to już ci powiem później.
 
User is offline  PMMini Profile Post #18

     
Pertynaks2
 

II ranga
**
Grupa: Użytkownik
Postów: 54
Nr użytkownika: 97.973

 
 
post 22/09/2015, 16:15 Quote Post

Sprawa z Ukrainą pokazała jaka jest jedność w grupie Wyszehradzkiej. My tam dziś nie pasujemy.

Ten post był edytowany przez Pertynaks2: 22/09/2015, 16:15
 
User is offline  PMMini Profile Post #19

     
konto_usuniete_28.02.16
 

Unregistered

 
 
post 22/09/2015, 17:11 Quote Post

http://newsroom.salon24.pl/670289,bruksela...antow-polska-za
I tyle w temacie, zasadniczo jak premierzyca Polski ( Generalgouvernement ) odbiera polecenia od "prezydenta" vel króla UE, to trudno mówić o dbaniu o interes narodowy, niemiecki interes jest nadrzędny ... Reszta Grupy Wyszehradzkiej ma inne zdanie.
 
Post #20

     
Pertynaks2
 

II ranga
**
Grupa: Użytkownik
Postów: 54
Nr użytkownika: 97.973

 
 
post 22/09/2015, 17:15 Quote Post

QUOTE(lancaster @ 22/09/2015, 17:11)
http://newsroom.salon24.pl/670289,bruksela...antow-polska-za
I tyle w temacie, zasadniczo jak premierzyca Polski ( Generalgouvernement ) odbiera polecenia od "prezydenta" vel króla UE, to trudno mówić o dbaniu o interes narodowy, niemiecki interes jest nadrzędny ... Reszta Grupy Wyszehradzkiej ma inne zdanie.
*


Haha idealne podsumowanie jak bardzo pasujemy do grupy wyszehradzkiej. To kolejny dowód,że bliżej nam do Niemiec. W sumie cieszę się,że Polska głosowała za,ale co to za polityka jest? Straszny nieprofesjonalizm ze strony Kopacz,na spotkaniu Grupy Wyszehradzkiej twardo mówi że jest przeciw a jak przychodzi co do czego to i tak przyjmuje tyle ile Juncker,Schulz i Tusk powiedzą.
 
User is offline  PMMini Profile Post #21

     
Duncan1306
 

Milutki tygrysek lewakożerca
*********
Grupa: Użytkownik
Postów: 5.640
Nr użytkownika: 97.206

Wlodzimierz Sodula
Zawód: amator historii
 
 
post 22/09/2015, 17:20 Quote Post

QUOTE(lancaster @ 22/09/2015, 18:11)
http://newsroom.salon24.pl/670289,bruksela...antow-polska-za
I tyle w temacie, zasadniczo jak premierzyca Polski ( Generalgouvernement ) odbiera polecenia od "prezydenta" vel króla UE, to trudno mówić o dbaniu o interes narodowy, niemiecki interes jest nadrzędny ... Reszta Grupy Wyszehradzkiej ma inne zdanie.
*


Nawet nie interes niemiecki tylko własny...bo wybory przegrają i wtedy wyfruną w nagrodę na ciepłe brukselskie posadki a tak UE by marnych sług nie wynagrodziła więc wola UE ważniejsza od woli narodu. I trochę mi wstyd wobec innych narodów Grupy Wyszehradzkiej za taka hmm panią polityk bo nie będę obrażał pracowitych dam negocjowalnego afektu rolleyes.gif
 
User is offline  PMMini Profile Post #22

     
Pertynaks2
 

II ranga
**
Grupa: Użytkownik
Postów: 54
Nr użytkownika: 97.973

 
 
post 22/09/2015, 17:23 Quote Post

QUOTE(Duncan1306 @ 22/09/2015, 17:20)
QUOTE(lancaster @ 22/09/2015, 18:11)
http://newsroom.salon24.pl/670289,bruksela...antow-polska-za
I tyle w temacie, zasadniczo jak premierzyca Polski ( Generalgouvernement ) odbiera polecenia od "prezydenta" vel króla UE, to trudno mówić o dbaniu o interes narodowy, niemiecki interes jest nadrzędny ... Reszta Grupy Wyszehradzkiej ma inne zdanie.
*


Nawet nie interes niemiecki tylko własny...bo wybory przegrają i wtedy wyfruną w nagrodę na ciepłe brukselskie posadki a tak UE by marnych sług nie wynagrodziła więc wola UE ważniejsza od woli narodu. I trochę mi wstyd wobec innych narodów Grupy Wyszehradzkiej za taka hmm panią polityk bo nie będę obrażał pracowitych dam negocjowalnego afektu rolleyes.gif
*


Mi było wstyd wobec Niemiec,było mi wstyd wobec Grecji,Hiszpanii i Włoch jak Kopacz się odgrażała,ale na szczęście ostatecznie jesteśmy po tej stronie po,której chciałbym żebyśmy byli jednak brak profesjonalizmu Kopacz aż razi.
 
User is offline  PMMini Profile Post #23

     
Dawid_G
 

V ranga
*****
Grupa: Użytkownik
Postów: 545
Nr użytkownika: 52.534

 
 
post 22/09/2015, 17:34 Quote Post

Oni naprawde myslą, że Polska może coś zyskać robiąc za niemieckiego parobka? Czy po prostu są tak zdegenerowani, że myślą tylko o własnych profitach?

A Siemoniak niech teraz prosi Węgrów, |Czechów i Słowaków o poparcie w sprawie baz NATO. Powodzenia.



Ten post był edytowany przez dawid2009: 22/09/2015, 17:37
 
User is offline  PMMini Profile Post #24

     
Pluton
 

II ranga
**
Grupa: Użytkownik
Postów: 95
Nr użytkownika: 96.138

 
 
post 22/09/2015, 17:40 Quote Post

Kopacz zdradziła V4. Ładny prezent na odchodne.
 
User is offline  PMMini Profile Post #25

     
emigrant
 

Antykomunista
**********
Grupa: Użytkownik
Postów: 25.903
Nr użytkownika: 46.387

Stopień akademicki: kontrrewolucjonista
Zawód: reakcjonista
 
 
post 22/09/2015, 17:44 Quote Post

QUOTE(dawid2009 @ 22/09/2015, 17:34)
Oni naprawde myslą, że Polska może coś zyskać robiąc za niemieckiego parobka? Czy po prostu są tak zdegenerowani, że myślą tylko o własnych profitach?

A Siemoniak niech teraz prosi Węgrów, |Czechów i Słowaków o poparcie w sprawie baz NATO. Powodzenia.
*


Już się pojawiają oceniające głosy:
Minister spraw zagranicznych Czech bardzo wyraziście ocenił działanie Polski. "Polska zmieniła zdanie. Obawiam się, że po dzisiejszym dniu będzie już tylko V3" - napisał, sugerując, że Polska dokonała de facto wyjścia z Grupy Wyszehradzkiej, zdradzając jej jedność i interesy.
Coraz lepiej...
 
User is offline  PMMini ProfileEmail Poster Post #26

     
Pertynaks2
 

II ranga
**
Grupa: Użytkownik
Postów: 54
Nr użytkownika: 97.973

 
 
post 22/09/2015, 17:54 Quote Post

QUOTE(dawid2009 @ 22/09/2015, 17:34)
Oni naprawde myslą, że Polska może coś zyskać robiąc za niemieckiego parobka? Czy po prostu są tak zdegenerowani, że myślą tylko o własnych profitach?

A Siemoniak niech teraz prosi Węgrów, |Czechów i Słowaków o poparcie w sprawie baz NATO. Powodzenia.
*


To byloby straszne gdybyśmy głosowali przeciw,chcemy solidarności w sprawie Ukrainy a sami mamy być niesolidarni? Na szczęście jest tam rozejm ale ciekawe co by Polska zrobiła jakby front przesunął się na zachód i nas by zalała fala uchodźców z Ukrainy.
 
User is offline  PMMini Profile Post #27

     
Piegziu
 

Tajny Agent Piegziu
**********
Grupa: Supermoderator
Postów: 9.320
Nr użytkownika: 48.576

M.A.P.
Stopień akademicki: dr
 
 
post 22/09/2015, 17:56 Quote Post

QUOTE(Pluton @ 22/09/2015, 17:40)
Kopacz zdradziła V4. Ładny prezent na odchodne.
*


A jakie to mieliśmy zobowiązania wobec V4, że ich Polska "zdradziła"?

Jakoś Węgry układając się ostatnio z Putinem, nie zdradzają V4 i nigdzie tutaj nie widziałem takich głosów. No, ale zapomniałem, że Orban to geniusz, a tutaj mamy niemieckich parobków... rolleyes.gif
 
User is offline  PMMini Profile Post #28

     
Pertynaks2
 

II ranga
**
Grupa: Użytkownik
Postów: 54
Nr użytkownika: 97.973

 
 
post 22/09/2015, 18:01 Quote Post

QUOTE(Piegziu @ 22/09/2015, 17:56)
QUOTE(Pluton @ 22/09/2015, 17:40)
Kopacz zdradziła V4. Ładny prezent na odchodne.
*


A jakie to mieliśmy zobowiązania wobec V4, że ich Polska "zdradziła"?

Jakoś Węgry układając się ostatnio z Putinem, nie zdradzają V4 i nigdzie tutaj nie widziałem takich głosów. No, ale zapomniałem, że Orban to geniusz, a tutaj mamy niemieckich parobków... rolleyes.gif
*


Nie rozumiecie (nie mówię do Ciebie Piegziu),ze w polityce zagranicznej nie ma przyjaciół i braci? Polityka Polski i Wegier od dawna jest inna.
 
User is offline  PMMini Profile Post #29

     
Pluton
 

II ranga
**
Grupa: Użytkownik
Postów: 95
Nr użytkownika: 96.138

 
 
post 22/09/2015, 18:02 Quote Post

No tak, Polska ma zobowiązania tylko do naszych partnerów za zachodnią granicą. rolleyes.gif

A to Węgry podpisały Nord Stream 2? Ciekawe. Wielka zdrada Orbana, normalnie już planuje jak tu wbić nóż Polsce razem z Putinem. Była wspólna inicjatywa nie tylko polityczna, ale i społeczna odnośnie stanowiska do uchodźców, ale cóż, tam najwidoczniej nie ma się długu w postaci różnych komisarzy i króla Europy. A za długi trzeba płacić.
 
User is offline  PMMini Profile Post #30

23 Strony < 1 2 3 4 > »  
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:


Topic Options
Reply to this topicStart new topic

 

 
Copyright © 2003 - 2023 Historycy.org
historycy@historycy.org, tel: 12 346-54-06

Kolokacja serwera, łącza internetowe:
Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej