Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )

112 Strony « < 110 111 112 
Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Osprey w Napoleon V

Gajusz Mariusz TW

Ambasador San Escobar
Grupa: Moderatorzy
Nr użytkownika: 98.326

Stopień akademicki: Korvettenkapitan
Zawód: Canis lupus

post 16/01/2019, 13:24 Quote Post

QUOTE(wysoki @ 16/01/2019, 13:02)
Mam nadzieję, że nie tylko on smile.gif.
*

Mogę mówić tylko za siebie. Nie tylko wink.gif . Tak więc rozumiem, że nie od rzeczy będzie teraz promowanie

user posted image
? smile.gif

User is offline  PMMini Profile Post #1666

sewerek.k

III ranga
Grupa: Użytkownik
Nr użytkownika: 96.269

Seweryn Kleparski

post 18/01/2019, 18:36 Quote Post

A ja ciągle i do znudzenia będę optował za jednostkami przeciwników Napoleona zamiast za kampaniami czy bitwami. Nie mam pojęcia jak to wygląda to finansowo od strony wydawnictwa, ale sądzę, że jest porównywalne z wydawaniem ospreyów w tym temacie z innymi epokami. Nie wiem czy zysk to 200 sprzedanych egzemplarzy czy strata, ale mimo wszystko jestem skłonny zaryzykować stwierdzenie, że epoka napoleońska jeszcze w ekonomi się nie skończyła i warto na nią postawić szczególnie w opisie poszczególnych jednostek czy armii walczących stron (z uwzglednieniem prrzeciwników Boneya). Wiem, że ostatnimi czasy epoka napoleońska jest w odwrocie w ofercie wydawnictwa, a ostatnia "wpadka" z wydaniem 'Borodino 1812" tylko to potwierdza, ale naprawdę proponuje przemyśleć wydawnaie kolejnych bitew, które juz dawno zostały opracowane. Przeznaczcie środki jeżeli nie na ospreye o jednostkach poszczególnych armii, to chociaż na dokończenie Houssaye'a czy V tomu Thiersa nie wspominając Hollebena i jego wiosennej kampanii z 1813 roku.

User is offline  PMMini Profile Post #1667

Kamilow

III ranga
Nr użytkownika: 99.813

post 18/01/2019, 18:51 Quote Post

Niech wydadzą Tulon - wydaje się atrakcyjny bo to dość pomijany etap życia Napoleona a jakże ważny dla jego kariery i rozwoju dowódczego. Co do innych tytułów z tej epoki to niech wydawnictwo podejmie takie decyzje jakie preferuje. Ja bym te tytuły na pewno kupił tak jak kupowałem wszystkie Napoleońskie bitwy z Amercomu gdzie wydano sporo bitew z epoki np. z kampanii Iberyjskiej np. Badajoz czy Salamankę. Mam nadzieje ,że okres Napoleoński w Ospreyach jeszcze będzie na wierzchu! rolleyes.gif

Ten post był edytowany przez Kamilow: 18/01/2019, 18:54

User is offline  PMMini Profile Post #1668

Marko1805

II ranga
**
Nr użytkownika: 99.573

post 18/01/2019, 20:40 Quote Post

Wiem, że ostatnimi czasy epoka napoleońska jest w odwrocie w ofercie wydawnictwa, a ostatnia "wpadka" z wydaniem 'Borodino 1812" tylko to potwierdza, ale naprawdę proponuje przemyśleć wydawnaie kolejnych bitew, które juz dawno zostały opracowane. Przeznaczcie środki jeżeli nie na ospreye o jednostkach poszczególnych armii, to chociaż na dokończenie Houssaye'a czy V tomu Thiersa nie wspominając Hollebena i jego wiosennej kampanii z 1813 roku.

No nie przesadzajmy znowu z tą wpadką. Książkę mam w ręku, świetnie się ją czyta, a brak kilkunastu obrazków niewiele wnoszących poza wartościami estetycznymi zupełnie nie ma wpływu na jej odbiór przynajmniej u mnie.No ale jeśli ktoś kupuje książkę dla obrazków to może dla niego być tragedia wink.gif Poza tym, o Borodino na polskim rynku pozycji jak na lekarstwo, jedyna pozycja jaka przychodzi mi do głowy to broszurka HB Piotra Dróżdża. Bardzo się ciesze ,że wydawnictwo wybrało właśnie Tą książkę zamiast takiego obrazkowego Ospreya o Borodino. mm nadzieje iz znajdzie na tyle szerokie grono nabywców, iz wydawca pokusi sie o wydanie Berezyny

User is offline  PMMini ProfileEmail Poster Post #1669

112 Strony « < 110 111 112 
2 Użytkowników czyta ten temat (2 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

Topic Options
Reply to this topicStart new topic

Copyright © 2003 - 2019 Historycy.org
historycy@historycy.org, tel: 12 346-54-06

Kolokacja serwera, łącza internetowe:
Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej