Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )
 
9 Strony < 1 2 3 4 5 > »  
Closed TopicStart new topicStart Poll

> Co mnie irytuje na Forum...
     
sarna23
 

III ranga
***
Grupa: Użytkownik
Postów: 160
Nr użytkownika: 1.981

 
 
post 28/03/2005, 21:08 Quote Post

pisownia wielu postów pozostawia wiele do życzenia i tu powinni jakoś administratoriusze wszystkich krajów zareagować i słać jakieś prywatne wiadomości na ten temat do nich.

Co do ludziów szukających pomocy w zasadzie w duperelach... tego się nie uda uniknąć na żadnym forum netkowym - tak to już jest.
 
User is offline  PMMini ProfileEmail Poster Post #31

     
korten
 

VII ranga
*******
Grupa: Przyjaciel forum
Postów: 2.633
Nr użytkownika: 1.663

 
 
post 28/03/2005, 23:03 Quote Post

Mysle Net Skaterze ze nie masz racji.
zrodla do ktorych mamy dostep na rynku amerykaskim czy kanadyjskim sa wielokrotnie niedostepne w Polsce,a jezeli sa to nie wszyscy sa "fluent in english" zeby nimi dysponowac i je uzyc.
 
User is offline  PMMini Profile Post #32

     
Net_Skater
 

IX ranga
*********
Grupa: Supermoderator
Postów: 4.753
Nr użytkownika: 1.980

Stopień akademicki: Scholar & Gentleman
Zawód: Byly podatnik
 
 
post 28/03/2005, 23:32 Quote Post

QUOTE
Mysle Net Skaterze ze nie masz racji.

Faktycznie, jakby przeczytac drugi raz co napisalem, to pod wzgledem arogancji wychodze na niezlego palanta ... Tak to czasami jest, jak pisze sie watka majac temperature i "gil do pasa". Korten, it's good to know, you watching my steps !

N_S
 
User is offline  PMMini ProfileEmail Poster Post #33

     
korten
 

VII ranga
*******
Grupa: Przyjaciel forum
Postów: 2.633
Nr użytkownika: 1.663

 
 
post 29/03/2005, 2:16 Quote Post

My pleasure Sir !
 
User is offline  PMMini Profile Post #34

     
1234
 

Wielki Wuj
*********
Grupa: Użytkownik
Postów: 4.631
Nr użytkownika: 4.636

 
 
post 10/04/2005, 16:23 Quote Post

QUOTE(Net_Skater @ Mar 28 2005, 07:10 PM)
QUOTE
Mnie denerwuje w treści postów przytaczanie argumentów z źródeł, które nie są osiągalne (chociażby w celu ich weryfikacji)(...)

Powyzsze stwierdzenie nie ma sensu. Jezeli uzywam zrodla, to musze wiec miec do niego dostep ! A jezeli ja mam dostep, to wszyscy maja dostep. Powstaje tylko pytanie, czy ci wszyscy podejmuja wystarczajaco duzo wysilku aby ten dostep zuzytkowac ?

N_S
*


A ja od jakiegoś czasu walczę z gosciem, który "przeczytał 200 książek" i jakoś nie daje sobie przetłumaczyć, że np. w sprawie Hubala relacja Sępa-Szymańskiego jest bardziej wiarygodna niż opowiadanie jego nauczyciela historii, o tym co usłyszała w jakims radiu jego zona (znaczy tego nauczyciela).
 
User is offline  PMMini Profile Post #35

     
Michal18krk
 

III ranga
***
Grupa: Użytkownik
Postów: 116
Nr użytkownika: 4.756

Zawód: uczeñ
 
 
post 10/04/2005, 16:30 Quote Post

Hej 1234 nienapisałem że jego żona to słyszała, nieprzekręcaj, Sam słyszałem tą Audycje w której była relacja żony Niemieckiego Oficera o pogrzebie hubala. Podałem się także na źrudło jakim była książka o Hubalu pana Wańkowicza. A nauczyciel opowiadał że Hubal rostrzeliwywał Niemców, a skąd wiesz że któryś z Hubalczyków nieprzekręca histori by była ciekawsza nie jedna osoba już tak robiła. A mnie inrytuą ludzie którzy uważają się za wszech wiedzących i bezpodstawnie obrażają kogoś kto się z nimi niezgadza. Jak szanowny pan 1234 to zrobił w moim kierunku. A jeśli pan chce mnie w ten sposub zdenerwować to mówie że sa to pruby z góry skazane na niepowodzenie. Jak dotąd jednej osobie się to udało(koleś obraził moią dziewczyne). I teraz wiem że tekst z pańskim obrażeniem mnie trafi do Moderatora
 
User is offline  PMMini ProfileEmail Poster Post #36

     
1234
 

Wielki Wuj
*********
Grupa: Użytkownik
Postów: 4.631
Nr użytkownika: 4.636

 
 
post 10/04/2005, 16:37 Quote Post

1. Jak się nazywał ten niemiecki oficer bądź jego żona.
2. Co robiła zona niemieckiego oficera na wojnie.
3. Widziałem wielu nauczycieli historii i o zadnym nie mam dobrego zdania, jakie publikacje na temat Hubala są autorstwa tego nauczyciela?
4. Tekst z Pańskim obrażeniem(ta szkoła to musi byc jakas kiepska, skoro z taką ortografią mozna dojść do matury) już trafił do moderatora.
 
User is offline  PMMini Profile Post #37

     
Michal18krk
 

III ranga
***
Grupa: Użytkownik
Postów: 116
Nr użytkownika: 4.756

Zawód: uczeñ
 
 
post 10/04/2005, 16:40 Quote Post

Audycje słyszałem dość dawno, a żona nieznajdowała się na wojnie tylko w strefie okupowanej z mężem. Skoro go bardzo kochała to czemu nie??. A jakie są pana publikacje historyczne?? kim pan wogule jest by uważać się za takiego experta?? I dziekuje za wyrzęczenie mnie tongue.gif
 
User is offline  PMMini ProfileEmail Poster Post #38

     
tuxman
 

Hetman Polny imć Onufry Zagloba w służbie Forum!
******
Grupa: Przyjaciel forum
Postów: 1.264
Nr użytkownika: 4.809

 
 
post 10/04/2005, 21:40 Quote Post

QUOTE(Michal18krk @ Apr 10 2005, 05:40 PM)
kim pan wogule jest by uważać się za takiego experta?? I dziekuje za wyrzęczenie mnie tongue.gif
*



No wlasnie - nie zebym sie czepial - ale jakos kilkanascie postow powyzej, mowi o tym, ze wkurza forumowiczow popelnianie ortow i czeskich bledow... (osobiscie przepraszam za brak polskich znakow narodowych - ale raczej ich posiadac nie bede... sad.gif - z racji zawodu - inz. Mamon - informatykiem jestem, bardzo mi przyjemnie tongue.gif )
 
User is offline  PMMini ProfileEmail Poster Post #39

     
axsas
 

II ranga
**
Grupa: Użytkownik
Postów: 74
Nr użytkownika: 4.525

Stopień akademicki: James Bond
Zawód: milosny
 
 
post 10/04/2005, 22:28 Quote Post

Ja nie mam wielkiej wiedzy z historii, słaby jestem z tego że tak powiem. Ale Staram sie czytać uważnie to co piszecie na dany temat. Chcę od was się czegoś nauczyć. Ja też jestem niepokornym człowiekiem, ale staram się zrozumieć wasz tok myślenia. Przepraszam niektórych Użytkowników za to że nie stosowałem się do regulaminu quizów. Mały wypadek przy pracy. Przpraszam tez za brak przecinków.
 
User is offline  PMMini ProfileEmail Poster Post #40

     
ann
 

II ranga
**
Grupa: Użytkownik
Postów: 92
Nr użytkownika: 145

Stopień akademicki: magister kaczmarolog
Zawód: nauczyciel
 
 
post 11/04/2005, 19:21 Quote Post

a mnie wkurza to, jak to forum się ładuje
 
User is offline  PMMini ProfileEmail Poster Post #41

     
Qltura
 

Ja�nie Absolutnie O�wiecony
*****
Grupa: Administrator
Postów: 688
Nr użytkownika: 2

 
 
post 11/04/2005, 19:48 Quote Post

QUOTE
a mnie wkurza to, jak to forum się ładuje


Hmmm, trudno oczekiwać by przy przeglądaniu forum z 200 osobami jednocześnie strony ładowały się szybciej. Tak to jest w godzinach szczytu - korki i wolny ruch smile.gif
 
User is offline  PMMini ProfileEmail Poster Post #42

     
ann
 

II ranga
**
Grupa: Użytkownik
Postów: 92
Nr użytkownika: 145

Stopień akademicki: magister kaczmarolog
Zawód: nauczyciel
 
 
post 11/04/2005, 20:11 Quote Post

mnie forum (to i tylko to) zawsze chodzi jakby nie mogło sad.gif
 
User is offline  PMMini ProfileEmail Poster Post #43

     
Nalotta
 

III ranga
***
Grupa: Użytkownik
Postów: 141
Nr użytkownika: 4.143

Zawód: archeolozka:)
 
 
post 11/04/2005, 21:16 Quote Post

a mnie się zawsze wooolno włącza strona główna.
dry.gif
Ann, może masz wolny komputer???

Jeszcze coś mnie wkurza: bezsensowne kłótnie. Nie takie na temat historii(wiadomo, każdy może mieć swoje zdanie na temat jakiegoś wydarzenia), ale te z wyzwiskami, to tak strasznie zaśmieca forum, ughhh...
 
User is offline  PMMini ProfileEmail Poster Post #44

     
1234
 

Wielki Wuj
*********
Grupa: Użytkownik
Postów: 4.631
Nr użytkownika: 4.636

 
 
post 12/04/2005, 18:53 Quote Post

QUOTE(Michal18krk @ Apr 10 2005, 05:40 PM)
Audycje słyszałem dość dawno, a żona nieznajdowała się na wojnie tylko w strefie okupowanej z mężem. Skoro go bardzo kochała to czemu nie??. A jakie są pana publikacje historyczne?? kim pan wogule jest by uważać się za takiego experta?? I dziekuje za wyrzęczenie mnie tongue.gif
*


Gdybym był złośliwy, to bym napisał, że od sąsiada, któremu wierzę biggrin.gif . Marny mąż z tego Niemca, pewno nie kochał żony, skoro trtzymał ją w miejscu zagrożenia. Pewno miał kochankę na boku i liczył, ze Hubal zabije mu żonę i będzie mógł się ożenic drugi raz biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Moje publikacje historyczne to w większości prace magisterskie pisane za kasę na zamówienie. Żadna nie dostała oceny poniżej 4, więc chyba na czymś się znamm, aczkolwiek nie uważam sie za supereksperta.
Co dosmierci, to Szymański dotarł do swiadków śmierci Hubala, Wańkowicz wątpię. Jeden z nich wiózł zwłoki majora na wozie, na którym wcześniej była kupa gnoju, podaje, że Dobrzeański był ranny w nogi, a kiedy został żywcem wziety do niewoli okazało się, że ma broń. Po próbie jej uzycia został dobity bagnetami. No ale pewno ten Twój nauczyciel historii tam by6ł i widział lepiej biggrin.gif
 
User is offline  PMMini Profile Post #45

9 Strony < 1 2 3 4 5 > »  
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:


Topic Options
Closed TopicStart new topic

 

 
Copyright © 2003 - 2023 Historycy.org
historycy@historycy.org, tel: 12 346-54-06

Kolokacja serwera, łącza internetowe:
Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej