Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )
 
6 Strony  1 2 3 > »  
Reply to this topicStart new topicStart Poll

> ANNA GRODZKA, Ocena, opinie
     
konto_usuniete_28.02.16
 

Unregistered

 
 
post 18/07/2012, 13:25 Quote Post

Witam ,
Posłanka Grodzka jako przedstawicielka RJP jest mi nad wyraz obca i obrzydliwa , natomiast jej decyzje o zmianie płci i jej seksualność traktuje jak , jej i niczyją więcej sprawę prywatną , i nic nikomu do tego , co sadzicie o wypowiedzi JKM .
http://www.google.pl/url?sa=t&rct=j&q=&esr...l180R_I7YSMq_3Q
 
Post #1

     
Spiryt
 

Ostatni Wielki Gumiś
*******
Grupa: Użytkownik
Postów: 1.857
Nr użytkownika: 40.921

Stopień akademicki: licencjata
Zawód: student
 
 
post 18/07/2012, 13:33 Quote Post

Korwin jak to często mu się zdarza zaburaczył, ale jeśli chodzi o samo "sedno" to ma niestety rację.

Dostanie się do sejmu z powodu zmiany płci a nie jakichś udawanych chociażby kwalifikacji mówi smutne rzeczy o naszym systemie głosowania i wyborcach...

Cały Ruch Palikota to zgraja różnych dziwnych osobników z łapanki.
 
User is offline  PMMini Profile Post #2

     
konto_usuniete_28.02.16
 

Unregistered

 
 
post 18/07/2012, 14:15 Quote Post

QUOTE
Cały Ruch Palikota to zgraja różnych dziwnych osobników z łapanki.

Tu zgoda ( w pełni ), ale nikt Posłance Grodzkiej praw obywatelskich nie odebrał , i jako taka ma czynne i bierne prawa wyborcze , dyskredytowanie jej z względu na jej życie osobiste , IMHO narusza jej prawo do wolności osobistej , co u liberała jak JKM dziwi . Ma pretensje , to niech ma do wyborców , nie do niej .
 
Post #3

     
Roofix
 

VI ranga
******
Grupa: Użytkownik
Postów: 1.091
Nr użytkownika: 69.553

Stopień akademicki: magister historii
 
 
post 18/07/2012, 14:16 Quote Post

Trudno się z Korwinem nie zgodzić, że zmiana płci była atutem dla Grodzkiej startującej do sejmu. Gdyby nie napisał jednak tego w tak wulgarny sposób, nie byłby sam teraz tak najeżdżany, jak choćby teraz zrobiło to TVN http://www.youtube.com/watch?v=d6_t_GMetos
Wystarczy zobaczyć - ciągła uwaga jest na sposobie wypowiedzi, a nie na jej sednie. Zamiast zastanowienia się, czy ma rację, jest atakowanie za obrażanie, czemu się osobiście nie dziwię.
Ostatnim czasem notowania Korwina i jego partii wraz z kompromitacjami rządzących, oraz opozycji (m.in Palikota i jego partii) powolutku rosły i kto wie, może by w 2015 wróciłby triumfalnie do sejmu. A tak znowu się od tego oddala i dalej dla większości obywateli pozostanie starym oszołomem, a nie człowiekiem, który po za wulgaryzmami ma czasem coś mądrzejszego do powiedzenia. Dobitnie go skomentował Krystian Legierski i niestety trudno się z nim nie zgodzić..
 
User is offline  PMMini ProfileEmail Poster Post #4

     
emigrant
 

Antykomunista
**********
Grupa: Użytkownik
Postów: 25.907
Nr użytkownika: 46.387

Stopień akademicki: kontrrewolucjonista
Zawód: reakcjonista
 
 
post 18/07/2012, 16:22 Quote Post

QUOTE(lancaster @ 18/07/2012, 13:25)
natomiast jej decyzje o zmianie płci i jej seksualność traktuje jak , jej i niczyją  więcej sprawę prywatną , i nic nikomu do tego  .

Nie w momencie, kiedy jako poseł bierze kupę kasy z podatków. Wtedy nie ma prywatnych spraw. Jak chce być prywatny/a niech spada z sejmu.

Ten post był edytowany przez emigrant: 18/07/2012, 16:23
 
User is offline  PMMini ProfileEmail Poster Post #5

     
Tromp
 

Młody wilk (morski)-gryzie!
**********
Grupa: Użytkownik
Postów: 19.214
Nr użytkownika: 55.658

Bart³omiej Kucharski
Stopień akademicki: Bêdzie po studiach
Zawód: Admiraal
 
 
post 18/07/2012, 16:23 Quote Post




Co do Korwina, burak ów zawsze miał cięty język, z tym, że odkąd pamiętam, jego wypowiedzi dzieliły się na trzy kategorie:
-mądre
-mądre acz oderwane od rzeczywistości
-debilizmy
Każda z kategorii mogła mieć przy tym rozmaite konotacje, w zależności od użytych słów. Samego wpisu o Grodzkiej nie widziałem, natomiast skądinąd wiem, że było tam coś o "Grodzkiem" i pisanie o posłance jako o rzeczy lub obojnaku. Świadczy to li tylko o buractwie i tępocie Korwina, czyli o tym, co odpycha od sensowniejszych punktów programu jego kolejnych ugrupowań elektorat.


Jednakże, skoro ponoć pisał, że Grodzka czy Biedroń dostali się do Sejmu ze względu na oryginalność, to zdaje mi się, że miał rację.


 
User is offline  PMMini ProfileEmail Poster Post #6

     
Travis
 

Pogromca rezunów
********
Grupa: Użytkownik
Postów: 4.370
Nr użytkownika: 25.441

Stopień akademicki: magister
Zawód: Polski Patriota
 
 
post 18/07/2012, 16:29 Quote Post

Tak jak już tutaj ktoś napisał, warto byłoby zwrócić przede wszystkim uwagę na merytoryczny aspekt wypowiedzi JKM ergo osoba której jedyną zaletą (?) jest fakt zmiany płci dostaje się do Sejmu RP, zdobywając przy tym całkiem sporo głosów. Osobiście nic do pani (?) Grodzkiej nie mam, ubolewam jedynie nad jakością naszego rodzimego elektoratu, czy szerzej społeczeństwa, o poziomie którego najlepiej niech świadczy obecność w Parlamencie takich osobników jak Grodzka, Florek z Big Brothera czy inny Kotliński, niegasnąca popularność "muzyki" disco-polo, fenomen "dzieł" w stylu "M jak Miłość", spadająca w zastraszającym tempie statystyczna liczba czytanych rocznie książek itp. itd. Smutne...

Ten post był edytowany przez Travis: 18/07/2012, 16:35
 
User is offline  PMMini Profile Post #7

     
Andronikos
 

VI ranga
******
Grupa: Użytkownik
Postów: 796
Nr użytkownika: 67.214

Stopień akademicki: mgr
Zawód: mened¿er IT
 
 
post 18/07/2012, 16:45 Quote Post

QUOTE(Travis @ 18/07/2012, 17:29)
Tak jak już tutaj ktoś napisał, warto byłoby zwrócić przede wszystkim uwagę na merytoryczny aspekt wypowiedzi JKM ergo osoba której jedyną zaletą (?) jest fakt zmiany płci dostaje się do Sejmu RP, zdobywając przy tym całkiem sporo głosów. Osobiście nic do pani (?) Grodzkiej nie mam, ubolewam jedynie nad jakością naszego rodzimego elektoratu, czy szerzej społeczeństwa, o poziomie którego najlepiej niech świadczy obecność w Parlamencie takich osobników jak Grodzka, Florek z Big Brothera czy inny Kotliński

Nie wiem z jakiego okręgu startowała Grodzka, jestem jednak pewien, że została wrzucona na pierwsze miejsce na liście i nikt nawet nie sprawdzał kim jest. Na karcie do głosowania widniało jedynie "Anna Grodzka", co jednak nikogo nie razi. Bądźmy szczerzy, ci otumanieni ludzie nie głosowali na ruch Palikota ale na samego Palikota.

QUOTE
niegasnąca popularność "muzyki" disco-polo, fenomen "dzieł" w stylu "M jak Miłość", spadająca w zastraszającym tempie statystyczna liczba czytanych rocznie książek itp. itd. Smutne...
*


Całe szczęście my - użytkownicy forum historycy.org pozostajemy elitą i przewodnim głosem narodu smile.gif
 
User is offline  PMMini Profile Post #8

     
Spiryt
 

Ostatni Wielki Gumiś
*******
Grupa: Użytkownik
Postów: 1.857
Nr użytkownika: 40.921

Stopień akademicki: licencjata
Zawód: student
 
 
post 18/07/2012, 16:54 Quote Post

QUOTE(Andronikos @ 18/07/2012, 16:45)
Nie wiem z jakiego okręgu startowała Grodzka, jestem jednak pewien, że została wrzucona na pierwsze miejsce na liście i nikt nawet nie sprawdzał kim jest. Na karcie do głosowania widniało jedynie "Anna Grodzka", co jednak nikogo nie razi. Bądźmy szczerzy, ci otumanieni ludzie nie głosowali na ruch Palikota ale na samego Palikota.


Ale też na pewno Palikot wszystkich spod śmietnika nie wyciągnął, byle tylko zapchać listy - ta akurat Pan(i) została tam wsadzona właśnie z tego powodu - potem chwalenie się pierwszą czy tam drugą transosobą w parlamencie w Europie i takie tam bzdury.

QUOTE
Całe szczęście my - użytkownicy forum historycy.org pozostajemy elitą i przewodnim głosem narodu smile.gif
*



Narów z Historykami, Historycy z narodem.

Ten post był edytowany przez Spiryt: 18/07/2012, 16:57
 
User is offline  PMMini Profile Post #9

     
konto_usuniete_28.02.16
 

Unregistered

 
 
post 18/07/2012, 17:05 Quote Post


Idac tokiem myślenia JKM , należało by uznać posła Johna Godsona za kolejne "dziwadło " bo to pierwszy czarny poseł w historii RP - ALE TO CHOLERNIE DOBRY Poseł - osoba o poglądach mi bliskich , a jak widać po losach projektu ustawy " Kidawa-Błońska vs Gowina " i jego stanowisku w klubie PO - dobry polski konserwatysta .
http://www.google.pl/url?sa=t&rct=j&q=&esr...pq3l9U7LRJtOYsw
&
http://www.google.pl/url?sa=t&rct=j&q=&esr...BJYQ5NIOAtPYiKA
 
Post #10

     
Travis
 

Pogromca rezunów
********
Grupa: Użytkownik
Postów: 4.370
Nr użytkownika: 25.441

Stopień akademicki: magister
Zawód: Polski Patriota
 
 
post 18/07/2012, 17:11 Quote Post

Szanowny Lancasterze, myślę że nikt (nawet JKM) nie robi tu zarzutów Grodzkiej z powodu jej seksualności, tylko faktu iż była ona jedynym powodem dla którego została ona wybrana do Parlamentu. Transwestyta-profesor historii, homoseksualista-wybitny chirurg transplantolog tudzież lesbijka-propagatorka polskości w świecie nie wywołaliby u nas takich emocji... A czymże zasłużyła się madame Grodzka???
 
User is offline  PMMini Profile Post #11

     
emigrant
 

Antykomunista
**********
Grupa: Użytkownik
Postów: 25.907
Nr użytkownika: 46.387

Stopień akademicki: kontrrewolucjonista
Zawód: reakcjonista
 
 
post 18/07/2012, 17:18 Quote Post

QUOTE(lancaster @ 18/07/2012, 17:05)
No dobrze Emigrancie  smile.gif zatem wnioskujesz by każdy poseł lubo posłanka obok statementu majątkowego , umieszczała statement co swoich Private Parts z uwzględnianiem rozmiaru ,kształtu , koloru i sposobu użytkowania ?
Jako podatnik utrzymujący ten bałagan, Kowalski ma prawo wiedzieć na kogo łoży pieniądze i od kogo dokładnie będzie zależeć poziom jego dochodów i kto będzie prawa wprowadzał. Jak się tego dowie-kwestia do dyskusji.
QUOTE
Sa pewne sfery które IMHO parlamentu i życia publicznego nie powinny dotyczyć ,  religia , rodzina i seksualność czlowieka i z nich nie róbmy nikomu zarzutu.
Jak jesteś osoba publiczną- masz przechlapane. zapomnij o sferach. Poza tym: jak to rodzina? A co: wyborca nie ma prawa wiedzieć, jak jego ewentualny wybrany dzieci wychowuje? Czy jeśli miał sześć rozwodów? Co do seksualności: wielu ludzi nie chce, żeby "seksualny inaczej" prawo rodzinne w kraju układał i mają prawo do tego. Mają prawo wiedzieć kogo wybierają.
QUOTE
Idac tokiem myślenia JKM , należało by uznać posła Johna Godsona za kolejne "dziwadło " bo to pierwszy czarny poseł w historii RP - ALE TO CHOLERNIE DOBRY Poseł - osoba o poglądach mi bliskich , a jak widać po losach projektu ustawy "  Kidawa-Błońska vs Gowina " i jego stanowisku w klubie PO - dobry polski konserwatysta .
Mieszasz starsznie wszystko. JKM ma prawo za dziwadło uważać kogo mu się podoba. Zygmunt Ącki tez ma takie prawo i Matylda Kowalska i Ty i ja. Kogo uważasz za dziwadło swiadczy bardziej o Tobie niż o tym, kogo uważasz. Wszystko. Godson nie ma tu nic do Korwina, chyba, że płeć zmieni.

Ten post był edytowany przez emigrant: 18/07/2012, 17:19
 
User is offline  PMMini ProfileEmail Poster Post #12

     
konto_usuniete_28.02.16
 

Unregistered

 
 
post 18/07/2012, 17:19 Quote Post

QUOTE
Szanowny Lancasterze, myślę że nikt (nawet JKM) nie robi tu zarzutów Grodzkiej z powodu jej seksualności, tylko faktu iż była ona jedynym powodem dla którego została ona wybrana do Parlamentu.

Drogi Travisie ,
jak już pisałem Posłanka Grodzka w Parlamencie reprezentuje wszystko to co jest mi wrogie i czemu się sprzeciwiam , ale robienie jej zarzutu , iż wybrano ja jako transseksualistkę ( zarzutu w chamskiej formie ) , jest skierowane w złą stronę to zarzut do elektoratu jej partii nie do niej osobiście .
I tu nasuwa mi się nieodparte skojarzenie , iż Korwin po prostu zazdrości ( miejsca w parlamencie a nie operacji zmiany płci ) , gdyż od lat pozostaje politykiem "kanapkowym" i groteskowo szuka sposobu by o sobie przypomnieć sleep.gif
 
Post #13

     
Roofix
 

VI ranga
******
Grupa: Użytkownik
Postów: 1.091
Nr użytkownika: 69.553

Stopień akademicki: magister historii
 
 
post 18/07/2012, 17:24 Quote Post

To moje pytanie - jak politycznie prezentuje się Grodzka i czy po za tematami o transeksualistach ma coś rzeczywiście do zaoferowania wyborcom jako poseł/polityk? Czy czymś się wsławiła po za tym, że zmieniła płeć?

Ten post był edytowany przez Roofix: 18/07/2012, 17:34
 
User is offline  PMMini ProfileEmail Poster Post #14

     
de Ptysz
 

VII ranga
*******
Grupa: Użytkownik
Postów: 2.486
Nr użytkownika: 61.808

Zawód: Wolnomysliciel
 
 
post 18/07/2012, 17:45 Quote Post

Problemem Korwina jest to, że niektóre jego postulaty politczne są nawet niegłupie, ma program, na który skusiłby jakiś elektorat, ale z drugiej strony ciągle wychodzi z niego showman-skandalista, co w jego karierze politycznej wcale nie pomaga. Gdyby zajął się np. tylko pisaniem felietonów, czy został takim prawicowym Kuba Wojewódzkim, to zrobiłby lepszą karierę oraz pomógł swojemu środowisku, a tak umie tylko wzbudzać kontrowersje i to nawet niekoniecznie w sposób korzystny dla KNP.

Co do poseł Grodzkiej, transseksualizmu generalnie nie popieram, ale to nie znaczy, że każdy może sobie słownie na takich osobach poużywać, jak gdyby było to szmaty do podłogi. Jeśli Korwin chciał wskazać na problem dyskusyjnych kompetencji poselskich Grodzkiej, to mógł to zrobić w bardziej cywilizowany i przystający dorosłemu człowiekowi sposób.
 
User is offline  PMMini ProfileEmail Poster Post #15

6 Strony  1 2 3 > »  
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:


Topic Options
Reply to this topicStart new topic

 

 
Copyright © 2003 - 2023 Historycy.org
historycy@historycy.org, tel: 12 346-54-06

Kolokacja serwera, łącza internetowe:
Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej