Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )
 
2 Strony < 1 2 
Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Alternatywne mapy,
     
ptr1
 

I ranga
*
Grupa: Użytkownik
Postów: 41
Nr użytkownika: 98.356

Zawód: Uczeñ
 
 
post 3/11/2018, 19:49 Quote Post

Czy mogę wrzucić tutaj mapę alternatywnej Polski, gdzie PoD miał miejsce już w 966 roku (Chrzest w obrządku bizantyjskim zamiast łacińskim)? Przez parę miesięcy pisałem kalendarium a następnie na podstawie tego teraz robię mapę. Ze względu na bardzo odległy PoD, większość kalendarium to tylko moja fantazja. Realistyczne wydają się najwyżej pierwsze 100-200 lat.
 
User is offline  PMMini Profile Post #16

     
Wilczyca24823
 

X ranga
**********
Grupa: Moderatorzy
Postów: 15.068
Nr użytkownika: 98.909

Ewa Mach
Zawód: opiekun
 
 
post 3/11/2018, 20:52 Quote Post

QUOTE(ptr1 @ 3/11/2018, 19:49)
Czy mogę wrzucić tutaj mapę alternatywnej Polski, gdzie PoD miał miejsce już w 966 roku (Chrzest w obrządku bizantyjskim zamiast łacińskim)? Przez parę miesięcy pisałem kalendarium a następnie na podstawie tego teraz robię mapę. Ze względu na bardzo odległy PoD, większość kalendarium to tylko moja fantazja. Realistyczne wydają się najwyżej pierwsze 100-200 lat.
*




Nie. Radzę uszanowac wpis moderatora Ramond, w przeciwnym przypadku spełnię jego ostrzeżenie, tym bardziej że moim zdaniem poszczególne mapy bardzo mocno przekroczyły regulamin działu. Od pierwszej.
 
User is offline  PMMini Profile Post #17

     
Ferdas
 

VI ranga
******
Grupa: Użytkownik
Postów: 1.443
Nr użytkownika: 80.281

 
 
post 3/11/2018, 21:08 Quote Post

Wrzuć do zabaw historycznych.
 
User is offline  PMMini Profile Post #18

     
Wilczyca24823
 

X ranga
**********
Grupa: Moderatorzy
Postów: 15.068
Nr użytkownika: 98.909

Ewa Mach
Zawód: opiekun
 
 
post 3/11/2018, 21:49 Quote Post

Ja proponowałabym, aby w temacie wrzucać mapy tworzone do alternatywnych wątków pisanych na tym forum. Wtedy ten wątek miałby sens, a samych map nie trzeba by szukać w wątkach liczących setki stron (choćby mątewski) - wystarczyłoby podać linka.
 
User is offline  PMMini Profile Post #19

     
wysoki
 

X ranga
**********
Grupa: Supermoderator
Postów: 20.848
Nr użytkownika: 72.513

Rafal Mazur
Stopień akademicki: magazynier
 
 
post 3/11/2018, 23:31 Quote Post

Może ten do działu zabaw i niech tam sobie Forumowicze "szaleją", a tutaj założyć nowy, dla proponowanych map?

 
User is offline  PMMini Profile Post #20

     
Wilczyca24823
 

X ranga
**********
Grupa: Moderatorzy
Postów: 15.068
Nr użytkownika: 98.909

Ewa Mach
Zawód: opiekun
 
 
post 4/11/2018, 11:12 Quote Post

Temat przeniesiony z HA do zabaw umiera śmiercią naturalną...smile.gif
 
User is offline  PMMini Profile Post #21

     
wysoki
 

X ranga
**********
Grupa: Supermoderator
Postów: 20.848
Nr użytkownika: 72.513

Rafal Mazur
Stopień akademicki: magazynier
 
 
post 4/11/2018, 12:19 Quote Post

Cóż, może brak licznika postów tam ma jednak znaczenie wink.gif.
Miałem kiedyś plan aby admin utworzył obok HA specjalny dział (może po prostu przeniósł dział zabaw?) dla luźniejszych dyskusji (wtedy oba działy były by obok siebie), no ale wobec braku reakcji na inne, "załatwiane" przez lata pomysły z tym już sobie dałem spokój.


No ale w temacie tego wątku - tutaj on też umarł w 2012 roku śmiercią naturalną, bo nie spełniał zasad regulaminu. Czyli po przeniesieniu do zabaw nic gorszego niż go już dotknęło mu nie grozi, a zawsze jest jakaś szansa, że jednak się ożywi.
Jest przecież właśnie chętny - ptr1 - do wrzucenia swojej mapy.

 
User is offline  PMMini Profile Post #22

     
Wilczyca24823
 

X ranga
**********
Grupa: Moderatorzy
Postów: 15.068
Nr użytkownika: 98.909

Ewa Mach
Zawód: opiekun
 
 
post 4/11/2018, 17:57 Quote Post

QUOTE
Miałem kiedyś plan aby admin utworzył obok HA specjalny dział (może po prostu przeniósł dział zabaw?) dla luźniejszych dyskusji (wtedy oba działy były by obok siebie),


Działu zabaw nie trzeba by przenosić, ale może tematy nie spełniające regulaminu HA...myślałam ostatnio o jakimś uporządkowaniu tego, żeby wyeliminować "nietoperze" i inne niemożliwe wydarzenia, ale praca przeszkadza mi w ułożeniu czegoś sensowniejszego sad.gif


QUOTE
Czyli po przeniesieniu do zabaw nic gorszego niż go już dotknęło mu nie grozi, a zawsze jest jakaś szansa, że jednak się ożywi.


W sumie...pomyśle jeszcze smile.gif może gdyby wypowiedzieli się inni dyskutanci z tego działu...
 
User is offline  PMMini Profile Post #23

2 Strony < 1 2 
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:


Topic Options
Reply to this topicStart new topic

 

 
Copyright © 2003 - 2023 Historycy.org
historycy@historycy.org, tel: 12 346-54-06

Kolokacja serwera, łącza internetowe:
Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej