Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )
 
 
Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Renesansowe Królestwa, Gra mocno nastwawiona na Role-play
     
GiantDad
 

Nowicjusz
Grupa: Użytkownik
Postów: 1
Nr użytkownika: 104.497

Rafal Sapala
Zawód: Student
 
 
post 6/02/2019, 13:51 Quote Post

Witam wszystkich.
Od razu chciałbym zaznaczyć, że to nie jest reklama, tylko bardziej orędzie do osób, które byłyby najlepsze w byciu rycerzami, rzemieślnikami i szlachtą drugiej połowy XV wieku.
Jestem tam aktywnym graczem, każdy ma możliwość wybrania swojej ścieżki zawodowej - od prostego rolnika, po wielkiego polityka z ambicjami! Ja zostanę ino skromnym handlarzem z Czerska, klanu Wilcze Ostrza.
Można spotykać tu się z innymi graczami w karczmie, na forach, a nawet w specjalnie dedykowanych serwerach discorda, choć ten przypływ technologii może niektórym zepsuć roleplayowanie.
Multum produktów, skupowanie taniej w jednym mieście, w innym drożej, praca jako kowal, stolarz, serowar, żołnierz, straż miejska, najemnik, kapitan okrętu czy rzeźnik. - nie będę się specjalnie rozwodził; wszak Państwo to przecież znają doskonale.
Jedyną ujmą tej gry jest niestety brak ludzi, a któż nadałby się lepiej, niż grupa zapalonych historyków, od których zapewne wiele jeszcze bym się nauczył.
W razie jakichkolwiek pytań jestem do Państwa dyspozycji jak i na forum tutaj, jak i w grze pod nickiem GiantDad.
Z poważaniem GiantDad, prosty chłop z Czerska
 
User is offline  PMMini Profile Post #1

     
Elfir
 

VI ranga
******
Grupa: Użytkownik
Postów: 1.039
Nr użytkownika: 80.708

OK
Zawód: ogrodnik
 
 
post 6/02/2019, 16:40 Quote Post

Prosty chłop raczej nie zostawał handlarzem.
i co robią "klany" w renesansie? Istniały cechy rzemieślnicze.
"Wilcze Ostrza" to dość pretensjonalna nazwa dla ludzi zajmujących się handlem.

Ten post był edytowany przez Elfir: 6/02/2019, 16:53
 
User is offline  PMMini Profile Post #2

     
Arkan997
 

VI ranga
******
Grupa: Użytkownik
Postów: 1.316
Nr użytkownika: 93.492

 
 
post 6/02/2019, 17:52 Quote Post

To coś jak, The Guild?
 
User is offline  PMMini Profile Post #3

     
Patrice Émery Lumumba
 

Nowicjusz
Grupa: Użytkownik
Postów: 14
Nr użytkownika: 105.201

 
 
post 21/12/2022, 12:38 Quote Post

Witajcie,szlachetne panie oraz szlachetni panowie! smile.gif wink.gif W sklepie Google ta świetna gra jest nadal dostępna do ściągnięcia jako aplikacja za O zł 0 groszy! smile.gif) Udało mi się nawet odzyskać moje stare konto bez problemu i powróciłem do niej z wielką estymą. Mieszkam w Nowym Targu i mam na imię Ignacy Leszczyński,ale zamierzam wywędrować dalej do Krakowa i zostanę zawodowym żołnierzem. Serdecznie Was zapraszamy do Renaissance Kingdoms,bo nudzić się raczej tu nie będziecie. W grze jest obecnie 1470 AD i mieliśmy ostatnio konflikt z Czechami,chwilowo zażegnany ale licho wie,co tam tym Czechom siedzi w głowach i co znów wykombinują? 🤣🤣🤣 Jeśli kochacie epokę Renesansu, dynastię Jagiellonów, filmy i seriale takie jak Królowa Bona albo Epitafium dla Barbary Radziwiłłówny,to Renesansowe Królestwa są właśnie dla Was,moi drodzy! 😁
 
User is offline  PMMini ProfileEmail Poster Post #4

 
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:


Topic Options
Reply to this topicStart new topic

 

 
Copyright © 2003 - 2023 Historycy.org
historycy@historycy.org, tel: 12 346-54-06

Kolokacja serwera, łącza internetowe:
Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej