Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )
 
12 Strony < 1 2 3 4 > »  
Reply to this topicStart new topicStart Poll

> ANDRZEJ LEPPER , 1954 - 2011
     
Maciek
 

IV ranga
****
Grupa: Przyjaciel forum
Postów: 381
Nr użytkownika: 58

 
 
post 30/03/2004, 22:32 Quote Post

Hmm Czyli mamy kolejnego zwolennika Andrew... i tak to wygląda... coraz więcej pesymizmu... sad.gif
 
User is offline  PMMini ProfileEmail Poster Post #16

     
Rothar
 

Primus Lictor
*******
Grupa: Moderatorzy
Postów: 1.682
Nr użytkownika: 176

Krzysztof Bylinowski
Stopień akademicki: mgr nauk ekonom.
 
 
post 31/03/2004, 6:52 Quote Post

QUOTE(Maciek @ Mar 30 2004, 11:32 PM)
Hmm Czyli mamy kolejnego zwolennika Andrew... i tak to wygląda... coraz więcej pesymizmu... sad.gif

Nigdy nie stwierdziłem, że jestem zwolennikiem Leppera. Jego ewentualny wybranie na prezydenta uważam za bezsens ze strony społeczeństwa. Uważam tylko, że jego wizerunek jest przez media demonizowany. Tylko tyle.
 
User is offline  PMMini Profile Post #17

     
Celt
 

po prostu Celt
******
Grupa: Przyjaciel forum
Postów: 959
Nr użytkownika: 328

 
 
post 31/03/2004, 12:27 Quote Post

A demonizowanie napędza Lepperowi zwolenników, gdyż on ma powody by mówić o rozpętaniu nagonki na niego (plują bo się boją!!!!!! - kolejny argument dla L); zawsz moze tez powiedzieć że głupota ktorą palnął tak wygląda bo ją wyrwali z kontekstu, a ludzie widząc że o L mówi sie źle albo wcale - wierzą mu. Jedyna wiec nadzieja na "położenie" Leppera - puszczać go 24 godz/dobę .... Jak ludzie zobaczą co to za burak - może zmądrzeją.
Jest jednak i 2 strona medalu sad.gif
Jeśli nie L to kto sad.gif
i tu ....brakuje mi odpowiedzi; bo o ile inni może i ladniej, gladziej mówią, ale pxxxxxx podobne glupoty.
 
User is offline  PMMini Profile Post #18

     
Maciek
 

IV ranga
****
Grupa: Przyjaciel forum
Postów: 381
Nr użytkownika: 58

 
 
post 31/03/2004, 14:07 Quote Post

Nie chciałem Cię urazić Rothar ale po prostu mam inne zdanie nie sądzę żeby Lepper był demonizowany - to nie jest panika na wyrost choć zgadzam się z Celtem że wszystko to działa na jego korzyść. Niestety cokolwiek by media czy inni politycy robili to wszystko poprawia tylko sondaże Lepperowi - to faktycznie jakiś polski paradoks sad.gif Niestety ostatnio dyskusje na tematy polityczne nie wychodzą mi na dobre i pozostaje po nich jedynie spory kac... także moralny... więc dam sobie spokój z tym tematem... zresztą z kolejnymi publikowanymi sondażami moja nadzieja i tak się kompletnie rozwiewa... sad.gif
 
User is offline  PMMini ProfileEmail Poster Post #19

     
Celt
 

po prostu Celt
******
Grupa: Przyjaciel forum
Postów: 959
Nr użytkownika: 328

 
 
post 5/04/2004, 20:01 Quote Post

A czy zauważacie że ostatnio Lepper jakby złagodził swoją retorykę? Kiedyś mówil "powywieszać złodziej ktorzy nahapali sie na prywatyzacji" ; chciał lustrować bogaczy, a teraz zagadany o Kulczyka (dla mnie symbol jak można zarobić dzięki znajomości- zresztą ma ksywę "prowizer") powiedzial że trzeba uważać, zobaczyć bo przecież zawsze mogl dojść uczciwą pracą itp. .... a rok temu byłby (nie mówił tego wprost- personalnie) ale skręcał sznur i zbijał podest do szubienicy.
Może więc lepper to też tylko zwykły karierowicz a nie rewolucjonista?
 
User is offline  PMMini Profile Post #20

     
Rothar
 

Primus Lictor
*******
Grupa: Moderatorzy
Postów: 1.682
Nr użytkownika: 176

Krzysztof Bylinowski
Stopień akademicki: mgr nauk ekonom.
 
 
post 5/04/2004, 20:08 Quote Post

Tak. Różnica między Lepperem teraz i na początku kadencji jest ogromna. Może jednak udało się politykom go uspokoić. Najciekawsze jest natomiast to, że większość ludzi widzi go nadal przez pryzmat tego jaki był kilka lat temu. Nie mówię, że teraz jest dobry - ale nie jest już awanturnikiem jakim był niegdyś.
 
User is offline  PMMini Profile Post #21

     
Ciubus
 

III ranga
***
Grupa: Przyjaciel forum
Postów: 256
Nr użytkownika: 582

 
 
post 6/04/2004, 14:50 Quote Post

A wiecie dlaczego tak się dzieje?? - Lepper bierze porady od specjalistów , to oni teraz wyrabiają jego IMAGE . Chce się teraz pokazać jako rozważny i spokojny polityk. Ludzie nadal myślą że jest buntownikiem walczącym o ich prawa i dobrobyt dla rolników. Ciekawe czy myśli o kandydowaniu na prezydenta ph34r.gif
 
User is offline  PMMini ProfileEmail Poster Post #22

     
indigo
 

Ad maiorem Historycy.org gloriam!
*********
Grupa: Moderatorzy
Postów: 4.521
Nr użytkownika: 488

Stopień akademicki: magister
 
 
post 7/04/2004, 13:07 Quote Post

Kazdy na pewno czytal Trylogie. Pojawia sie tam czesto zdanie, ze "...ta Rzeczpospolita zginac musi" jesli oczywiscie nic sie nie zmieni. Podobnie jest teraz-jesli nic sie nie zmieni ze stosunkiem ludzi do Jedrusia Leppera powyzsze slowa oddadza cala trwoge naszej obecnej sytuacji
 
User is offline  PMMini ProfileEmail Poster Post #23

     
kenrir
 

I ranga
*
Grupa: Użytkownik
Postów: 35
Nr użytkownika: 650

 
 
post 7/04/2004, 18:51 Quote Post

Lepper był na początku agresywny bo niaczej nie zdobyłby popularności. Dzięki temu teraz każdy go zna i swój image może zmieniać dowolnie a i tak będzie pewnym "idolem" czy "wybawcą" dla wielu...
Cholera - 30% poparcia. Szykuje się do spieprzania do UK, USA albo do Australii :-)
 
User is offline  PMMini ProfileEmail Poster Post #24

     
Roman
 

I ranga
*
Grupa: Użytkownik
Postów: 43
Nr użytkownika: 821

 
 
post 8/04/2004, 6:12 Quote Post

QUOTE
A wiecie dlaczego tak się dzieje?? - Lepper bierze porady od specjalistów , to oni teraz wyrabiają jego IMAGE

To półprawda ... nie trafia w sedno sprawy moim zdaniem ... powtórzę tutaj niedawne tezy Ziemkiewicza, które uważam za bardzo celne.
To nie specjaliści od image'u zagwarantowali mu bezkarność i zupełnie niezwykłe traktowanie np. dodawanie nowych wyroków bez odwieszania starych, albo grzywny w wysokości 6 złotych. To był efekt przemyślanej polityki.
Umyślne wyhodowano złego łobuza Leppera, tak jak w Rosji Żyrinowskiego (M. Zagórny, pozbawiony specjalnej, odgórnej ochrony, gdy wysypał ziarno, z miejsca poszedł siedzieć i podskakiwanie szybko się skończyło).

SLD próbowało Lepperem pogrywać (zrobić go wicemarszałkiem np.) co szło raczej ciężko, aż w końcu się rozpukło a kukiełka żyje samodzielnie. Faktycznie, ucywilizował się niebywale.

Nic dodać nic ująć: to właśnie demokracja.
 
User is offline  PMMini ProfileEmail Poster Post #25

     
eques
 

I ranga
*
Grupa: Użytkownik
Postów: 36
Nr użytkownika: 731

 
 
post 8/04/2004, 10:14 Quote Post

QUOTE
Nic dodać nic ująć: to właśnie demokracja.
-ergo albo się godzimy i na demokrację i na Leppera, albo nie. Tak jak Unia Demkratyczna, Krzyczeli demokracja, demokracja a jak wyszło że demokracja to oni w odstawce zaczęli tłumaczć o niedojrzałości społeczeństwa. Jak mówię zę jestem autorytarystą to mogę nabijać się z "pomazańców". Ale jak "vox populi, vox dei" to muszę akceptować wybór Przewodiczącego Samoobrony RP A.Leppera na Funkcję Prezydenta RP
 
User is offline  PMMini ProfileEmail Poster Post #26

     
Ciubus
 

III ranga
***
Grupa: Przyjaciel forum
Postów: 256
Nr użytkownika: 582

 
 
post 8/04/2004, 11:14 Quote Post

QUOTE(Roman @ Apr 8 2004, 07:12 AM)

SLD próbowało Lepperem pogrywać (zrobić go wicemarszałkiem np.) co szło raczej ciężko, aż w końcu się rozpukło a kukiełka żyje samodzielnie. Faktycznie, ucywilizował się niebywale.

Nic dodać nic ująć: to właśnie demokracja.

A czy nadal nie próbuje z nim pogrywać??? Przykład - głosowanie komisji śledczej nad wyborem raportu - został przyjęty raport pani Błochowiak - poseł samoborony głosował ZA przyjęciem raportu.....
 
User is offline  PMMini ProfileEmail Poster Post #27

     
Maciek
 

IV ranga
****
Grupa: Przyjaciel forum
Postów: 381
Nr użytkownika: 58

 
 
post 9/04/2004, 9:43 Quote Post

QUOTE(kenrir @ Apr 7 2004, 07:51 PM)
Lepper był na początku agresywny bo niaczej nie zdobyłby popularności. Dzięki temu teraz każdy go zna i swój image może zmieniać dowolnie a i tak będzie pewnym "idolem" czy "wybawcą" dla wielu...
Cholera - 30% poparcia. Szykuje się do spieprzania do UK, USA albo do Australii :-)

Zgadzam się w 100% z tą wypowiedzią... nawet z ostatnim zdaniem - też o tym myślę...
Do tego trzeba jeszcze dodać polityków próbujących wykorzystać jego popularność (SLD) którym powinien dziękować szczególnie za zapewnienie jeszcze większego poparcia... mad.gif
 
User is offline  PMMini ProfileEmail Poster Post #28

     
Sobiepan
 

III ranga
***
Grupa: Użytkownik
Postów: 259
Nr użytkownika: 869

 
 
post 7/05/2004, 18:21 Quote Post

Dziwi mnie bardzo wynik tej ankiety gdy zdecydowana większosc postujących jest przeciwna, albo raczej nie darząca sympatią wyzej wymienionego. Niby nikt nie lubi, nie chce i gardzi a az drugiej strony albo jest przekonany ze ktos zaglosuje i jednak stanie sie ta nieunikniona katastrofa albo po prostu w gruncie rzeczy sami tego chcemy i glosujemy na tak. Obawiam sie jeszcze jednego ze jak to zwykle ostatnio w polsce bywa glosowac będą na niego tylko ci ktorym sie to oplaci. A jak zajdzie wyzej i bedzie wybierał naród to znowu pojdzie jakas garstka co to odeszla od stolu i wsrod tej garstki będą kolejno opowiadajacy sie za a nie przeciw Lepperowi. No bo przecież nikt sie nie ruszy tylko po to by zaglosowac na kogos innego, bo po co. A potem bedzie narzekanko i ucieczki do australi. Niektorzy to nawet w polsce robią australię hodując strusie i inne pustynne zwierzęta. I tak jak australia powstala z wypedzanych przestępców tak w polsce tylko tacy się ostaną. A wiec apeluje, mieszkancy bylego Krolestwa polskiego, bylej rzeczpospolitej obojga narodow tudziez RP II, wezcie sprawy w swoje rece a niewazne czy bedzie to Lepper czy kto inny, jak zaglosujecie dobrze, jak nie dacie innym rządzic wami poprzez czystą selekcję i niedopuszczanie skorumpowanych czy tez miejących opinię Leppera polskiej polityki uda sie cos niecos naprawic. To drugie niecos zostawmy sobie na podwieczorek jak przystalo na ludzi o puchatkowatych rozumkach skoro jak na razie to blizej nam do australi niz do urny wyborczej za rogiem. Czuwaj!
 
User is offline  PMMini ProfileEmail Poster Post #29

     
Cerberus
 

III ranga
***
Grupa: Użytkownik
Postów: 229
Nr użytkownika: 832

 
 
post 8/05/2004, 9:07 Quote Post

Jeżeli Lepper dojdzie do władzy,to ja jestem święty;)Wolę sobie nie wyobrażać,co się stanie,jakby doszedł wacko.gif
 
User is offline  PMMini ProfileEmail Poster Post #30

12 Strony < 1 2 3 4 > »  
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:


Topic Options
Reply to this topicStart new topic

 

 
Copyright © 2003 - 2023 Historycy.org
historycy@historycy.org, tel: 12 346-54-06

Kolokacja serwera, łącza internetowe:
Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej