Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )
 
 
Reply to this topicStart new topicStart Poll

> BOGUSLAW KACZYNSKI, 1942 - 2016
     
arturus.miłośnik historii
 

VI ranga
******
Grupa: Użytkownik
Postów: 1.372
Nr użytkownika: 93.614

Artur G
Stopień akademicki: inzynier
Zawód: ostatni rzymianin
 
 
post 21/01/2016, 15:24 Quote Post

Zmarł Bogusław Kaczyński, polski dziennikarz, publicysta i krytyk muzyczny, popularyzator opery, operetki i muzyki poważnej, teoretyk muzyki, twórca telewizyjny, animator kultury, prezenter i autor programów w TVP.

Czy znajdzie się drugi taki propagator muzyki klasycznej?.
 
User is offline  PMMini Profile Post #1

     
kontousuniete220717
 

Unregistered

 
 
post 27/01/2016, 20:08 Quote Post

Wielka, wielka szkoda. Już jak oglądałem Koncert Noworoczny z Wiednia, zastanawiałem się, co się stało z Panem Bogusławem. Boję się, że bez niego będziemy skazani na bełkot tzw "popkultury", a raczej antykultury...
 
Post #2

     
piotruś1974
 

V ranga
*****
Grupa: Użytkownik
Postów: 640
Nr użytkownika: 98.055

 
 
post 27/01/2016, 20:47 Quote Post

QUOTE(natus @ 27/01/2016, 20:08)
Już jak oglądałem Koncert Noworoczny z Wiednia, zastanawiałem się, co się stało z Panem Bogusławem.

Przecież on już kilka lat temu miał pierwszy udar, z którego wprawdzie się wykaraskał, ale do pełnej aktywności już nie wrócił. Koncertów noworocznych nie komentował już od kilku lat
 
User is offline  PMMini Profile Post #3

     
kontousuniete220717
 

Unregistered

 
 
post 27/01/2016, 23:00 Quote Post

QUOTE(piotruś1974 @ 27/01/2016, 20:47)
Przecież on już kilka lat temu miał pierwszy udar, z którego wprawdzie się wykaraskał, ale do pełnej aktywności już nie wrócił. Koncertów noworocznych nie komentował już od kilku lat
*


Jesteś pewien? Wydaje mi się,że rok temu komentował(choć ręki sobie za to uciąć nie dam).
 
Post #4

     
piotruś1974
 

V ranga
*****
Grupa: Użytkownik
Postów: 640
Nr użytkownika: 98.055

 
 
post 28/01/2016, 9:25 Quote Post

QUOTE(natus @ 27/01/2016, 23:00)
QUOTE(piotruś1974 @ 27/01/2016, 20:47)
Przecież on już kilka lat temu miał pierwszy udar, z którego wprawdzie się wykaraskał, ale do pełnej aktywności już nie wrócił. Koncertów noworocznych nie komentował już od kilku lat
*


Jesteś pewien? Wydaje mi się,że rok temu komentował(choć ręki sobie za to uciąć nie dam).
*


Też ręki ni głowy uciąć sobie nie dam, ale wydaje mi się, że w ub. roku był ten sam komentator, co w tym. On ma głos trochę podobny do Kaczyńskiego, nawet myślałem w pierwszej chwili, że to on, ale okazało się, że kto inny.
Inna rzecz, że komentowanie ze studia to nie to samo co konferansjerka na scenie, więc niekoniecznie względy zdrowotne musiały być przyczyną, że p. Bogusław nie komentował ostatniego koncetru z Wiednia.
BTW - dlaczego ten wątek jest w dziale politycznym, a nie kulturalnym? To nie ten Kaczyński... rolleyes.gif

Ten post był edytowany przez piotruś1974: 28/01/2016, 9:26
 
User is offline  PMMini Profile Post #5

     
Alcarcalimo
 

VII ranga
*******
Grupa: Użytkownik
Postów: 1.933
Nr użytkownika: 43.461

Robert
 
 
post 28/01/2016, 9:34 Quote Post

Pewnie dlatego smile.gif :
— BOGUSŁAW KACZYŃSKI NA FACEBOOKU: Jestem znów niezwykle uradowany z powodu bezwzględnego zwycięstwa PiS-u, partii opozycyjnej, która była przez osiem lat na każdym kroku szykanowana i ośmieszana przez rządzących. Serdecznie gratuluję Pani Premier Beacie Szydło, wszystkim ministrom i oczywiście Panu Prezesowi Prawa i Sprawiedliwości Jarosławowi Kaczyńskiemu, wielkiemu strategowi, wizjonerowi i wielkiemu mężowi stanu. Cieszę się, że do końca nie dał się sprowokować byłej Premier Kopacz i ludziom tak gwałtownie tracącym bezwzględną władzę. https://www.facebook.com/Bogusław-Kaczyński...905626/?fref=nf
http://300polityka.pl/stan-gry/2015/11/20/...lakow-socjalem/

Ale racja. Każdą polemikę polityczną akurat z tego wątku należałoby usunąć.

Wielka szkoda zwłaszcza, że pojawiały się głosy aby przywrócić Pana Bogusława szerszej publiczności i dać mu program w TVP.
 
User is offline  PMMini ProfileEmail Poster Post #6

     
Piegziu
 

Tajny Agent Piegziu
**********
Grupa: Supermoderator
Postów: 9.319
Nr użytkownika: 48.576

M.A.P.
Stopień akademicki: dr
 
 
post 28/01/2016, 9:44 Quote Post

Ale brzydzą mnie takie wpisy. Trącą wazeliną na kilometr, a i dają materiał do onanizacji dla wyznawców.
 
User is offline  PMMini Profile Post #7

     
osorkon2
 

III ranga
***
Grupa: Użytkownik
Postów: 293
Nr użytkownika: 74.964

 
 
post 29/01/2016, 20:20 Quote Post

Bogusław Kaczyński był człowiekiem z pasją. Świetny narrator, umiejący przekazać to, co go inspirowało tzw. masom. Jestem jednym z tej masy. Porywający, zachwycający i prawdziwy w tym co robił i kochał. Czy trzeba nam czegoś więcej? Nie sądzę. Tej pustki nic i nikt nie zastąpi.
 
User is offline  PMMini Profile Post #8

     
Filipdan
 

IV ranga
****
Grupa: Użytkownik
Postów: 369
Nr użytkownika: 82.788

Stopień akademicki: mgr
Zawód: prawnik
 
 
post 3/02/2016, 21:43 Quote Post

To wszystko prawda co napisał Przedmówca. Właśnie tacy Ludzie odchodzą. Ludzie z pasją i umiejetnością jej przekazywania. Relacje z koncertów noworocznych z Wiednia,, relacje z festiwalu Jana Kiepury w Krynicy okraszone nie raz dowcipnym komentarzem. Własnie pasja u ludzi jest piękna.Szkoda,że odszdł. C est la vie.
 
User is offline  PMMini Profile Post #9

     
rasterus
 

VII ranga
*******
Grupa: Użytkownik
Postów: 2.627
Nr użytkownika: 89.006

 
 
post 6/02/2016, 15:45 Quote Post

http://www.pomponik.pl/plotki/news-witold-...rak,nId,2141000
 
User is offline  PMMini ProfileEmail Poster Post #10

 
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:


Topic Options
Reply to this topicStart new topic

 

 
Copyright © 2003 - 2023 Historycy.org
historycy@historycy.org, tel: 12 346-54-06

Kolokacja serwera, łącza internetowe:
Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej