Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )
 
128 Strony « < 126 127 128 
Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Olimpiada Historyczna 2009/2010 Gimnazjum, Śląsk
     
Karinus__xD
 

Nowicjusz
Grupa: Użytkownik
Postów: 0
Nr użytkownika: 50.760

Karina
Zawód: Uczen
 
 
post 5/06/2010, 23:48 Quote Post

Też mogę zobaczyć.
 
User is offline  PMMini ProfileEmail Poster Post #1906

     
Charybda95
 

Nowicjusz
Grupa: Użytkownik
Postów: 5
Nr użytkownika: 48.706

Zawód: uczennica;)
 
 
post 6/06/2010, 23:12 Quote Post

Dziękuję bardzo Kuler:) Wiesz... jeżeli tak spojrzeć na ten filmik obiektywnie to wychodzi na to że marna ze mnie aktorka i reżyserka. Ja po prostu wolę komedie no i piosenki aktorskie.
A czy docenią...wątpięsmile.gif Ale fajnie będzie spotkać ludzi, z którymi się pisało przez 4,5 miesiąca.
A wątpię dlatego, że temat tego filmu jest bliski niewielu osobom. Znacznie bliższe są np. nałogi (ciągle się tylko o nich mówi, poza tym to poważny problem). Ale ja jestem egoistką i akurat taki sobie temat wybrałam. Każdy artysta to egoista:)
Bez względu na to jak skomentują tą etiudę eksperci to i tak jestem dumna z siebie:) Dzięki temu filmowi wszystko z siebie wyrzuciłam i to, że większość mnie w kluczowych momentach olała przestało tak bardzo boleć. A jest minimalna szansa, że ktoś to chociaż trochę zrozumie:)
Dziękuję za zainteresowanie, mam nadzieję, że po obejrzeniu się nie rozczarujecie za bardzo:) Tym którzy chcieli obejrzeć przesyłam link na PW:)

A jeszcze się zapytam... jak żyjecie bez Jagiellonów? Jakie macie plany na najbliższą przyszłość (tzn. jaka szkoła, profil itp.)? Pomimo tego, że mam jeszcze dużo czasu to już podjęłam wstępnie decyzjęsmile.gif Myślę o uczęszczaniu do dwóch szkółsmile.gif Jestem szurnięta, ale jakoś dam radęsmile.gif Żeby spełnić swe marzenia. A profile to zaiste: humanistyka w Częstochowie i szkoła wokalno- aktorska w Krakowie:) (O ile się dostanę- fajnie byłoby:))
 
User is offline  PMMini Profile Post #1907

     
kuler
 

II ranga
**
Grupa: Użytkownik
Postów: 99
Nr użytkownika: 58.501

Zawód: uczen
 
 
post 7/06/2010, 15:23 Quote Post

Charybdo wow naprawdę Ci zazdroszczę Ty masz już sprecyzowane plany na przyszłość i to jakie!:).Czyli widzę ze ogólnie to interesujesz się filmem sztuką itp.artystyczna z Ciebie dusza smile.gif.Ja myślę nad profilami humanistycznym z rozszerzonym językiem to podstawa lub nad jakiś biol-chem również byłby całkiem ok.A plany na przyszłość to prawo strasznie mnie to kręci lub medycyna.

Co do Jagiellonów to wcale mi ich nie brakuje bo szczerze mówiąc to nie cierpię średniowiecza ot taki paradoks.Kurcze jak czasami tak sobie rozmyślam o tej olimpiadzie to naprawdę zastanawiam się co mnie pokusiło aby w niej uczestniczyć skoro nie lubię Jagiellonów.Bo jak dla mnie najlepsza jest II Wojna Swiatowa i tematy bardziej współczesne np.PRL.

A co do filmiku to jest fajny,fajny dlatego że nie opowiada o tych nałogach itp. bo to tematy oklepane...
 
User is offline  PMMini Profile Post #1908

     
Charybda95
 

Nowicjusz
Grupa: Użytkownik
Postów: 5
Nr użytkownika: 48.706

Zawód: uczennica;)
 
 
post 8/06/2010, 22:25 Quote Post

A ja właśnie jestem zła na siebie. Bo nie potrafię się zdecydować na jedno. W końcu będę musiała wybrać. A na razie planuję dwoić się i troić, żeby to wszystko jakoś zorganizować- robić obie rzeczy:)
Czas pokaże co będzie dalej;)

Ja nie lubię elekcyjnych:D Ale może zmienię zdanie po olimpiadzie (mam nadziejębiggrin.gif). Jak na razie mam skserowanych 9 książek- wszystko co jest o elekcyjnych w naszych biblioteczkach szkolnych. Zamierzam wybrać się do wszystkich pobliskich księgarni, aby upolować jakieś genialne książki. Już dzisiaj w jednej takiej byłam, ale nie znalazłam nic ciekawego o elekcyjnych. Główne tematy to Piastowie albo II Wojna Światowa.
Osobiście uwielbiam Piastów i Jagiellonów;) No i zaiste II Wojna Światowa:) Powstania też niczego sobie:)
 
User is offline  PMMini Profile Post #1909

     
Asiekk
 

Nowicjusz
Grupa: Użytkownik
Postów: 0
Nr użytkownika: 59.650

K.
 
 
post 23/09/2010, 16:55 Quote Post

i jak? idziecie w tym roku na olimpiadę ? wink.gif
 
User is offline  PMMini ProfileEmail Poster Post #1910

     
Charybda95
 

Nowicjusz
Grupa: Użytkownik
Postów: 5
Nr użytkownika: 48.706

Zawód: uczennica;)
 
 
post 23/09/2010, 19:10 Quote Post

Zapraszamy do tematu: "Olimpiada historyczna-2010/2011-woj. śląskie";))
 
User is offline  PMMini Profile Post #1911

128 Strony « < 126 127 128 
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:


Topic Options
Reply to this topicStart new topic

 

 
Copyright © 2003 - 2023 Historycy.org
historycy@historycy.org, tel: 12 346-54-06

Kolokacja serwera, łącza internetowe:
Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej