Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )

Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Rosja na Morzu Śródziemnym, literatura

Adis111

Nowicjusz
Grupa: Użytkownik
Nr użytkownika: 103.980

Adrian Kiwerski
Stopień akademicki: Licencjat
Zawód: Kelner

post 18/10/2018, 13:08 Quote Post

Witam wszystkich forumowiczów,

Zaangażowanie Federacji Rosyjskiej w konflikt syryjski i jej wpływ na bezpieczeństwo w regionie to tematyka mojej pracy magisterskiej. Mam jeszcze nieco czasu i jestem na etapie kompletowania bibliografii.

Dlatego zwracam się do Was z gorącą prośbą o udostępnienie tytułów książek, artykułów w branży fachowej czy też podlinkowanie stron traktujących o tym dość świeżym zagadnieniu. Póki co mam "Historie Rosji" Bazylowa i dzieło Riasanovskyego i Steinberga o tym samym tytule. Nie jestem pewien czy jest opracowanie o samym wybiciu się Rosji na Morze Śródziemne czy też późniejszej ingerencji ZSRR w regionie. Jeśli takowe istnieją proszę o informacje. smile.gif

Za wszelką pomoc z góry Wam dziękuje!

User is offline  PMMini ProfileEmail Poster Post #1

wysoki

X ranga
Grupa: Moderatorzy
Nr użytkownika: 72.513

Rafal Mazur
Stopień akademicki: magazynier

post 18/10/2018, 13:20 Quote Post

Czyli potrzebne Ci książki i artykuły poświęcone "wyjściu" Rosji na M. Śródziemne czy jej udziałowi w wojnie w Syrii? Czy to i to?

User is offline  PMMini ProfileEmail Poster Post #2

Badacz 1954

III ranga
Grupa: Użytkownik
Nr użytkownika: 103.976

Wlodzimierz Johann Delekta
Stopień akademicki: Dr hc
Zawód: emeryt

post 18/10/2018, 16:00 Quote Post

QUOTE(Adis111 @ 18/10/2018, 14:08)
Witam wszystkich forumowiczów,

Zaangażowanie Federacji Rosyjskiej w konflikt syryjski i jej wpływ na bezpieczeństwo w regionie to tematyka mojej pracy magisterskiej. Mam jeszcze nieco czasu i jestem na etapie kompletowania bibliografii.

Dlatego zwracam się do Was z gorącą prośbą o udostępnienie tytułów książek, artykułów w branży fachowej czy też podlinkowanie stron traktujących o tym dość świeżym zagadnieniu. Póki co mam "Historie Rosji" Bazylowa i dzieło Riasanovskyego i Steinberga o tym samym tytule. Nie jestem pewien czy jest opracowanie o samym wybiciu się Rosji na Morze Śródziemne czy też późniejszej ingerencji ZSRR w regionie. Jeśli takowe istnieją proszę o informacje. :)

Za wszelką pomoc z góry Wam dziękuje!
*

Istnieje cały szerego opracowań w języku rosyjskim, poświęconych temu zagadnieniu. Jeżeli Szanowny Pan chce poprzedzić swoją pracę wstępem, zawierającym tło historyczne konfliktu, to polecam pracę (w języku rosyjskim) Kondratenko: Lambris Kacionis i rossijskije kapera na Sriediziemnom more w 1788-1792 godach. Wyd. Gangut 2014. Wychodzę z założenia, że biegle włada Pan językiem rosyjskim. Polecam przeto sajd www.militera.ru
Tyle na razie.
Łączę wyrazy szacunku
Badacz1954
Ps. Może się Pan także skontaktować ze mną przez e-mail. Oprócz podanego, mam jeszcze nero1954@o2.pl i dobermann1954@o2.pl. Prosiłbymm jednak w miarę możliwości pisać na psi1998@o2.pl
Zaraz wejdę na sajdy rosyjskie i sróbuję znaleźć tam coś na interesujący Pana temat. Odpowiem najpóźniej jutro.

User is offline  PMMini ProfileEmail Poster Post #3

2 Użytkowników czyta ten temat (2 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

Topic Options
Reply to this topicStart new topic

Copyright © 2003 - 2019 Historycy.org
historycy@historycy.org, tel: 12 346-54-06

Kolokacja serwera, łącza internetowe:
Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej