Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )
 
 
Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Lwigród w Krynicy - Zdroju
     
cactus
 

Nowicjusz
Grupa: Użytkownik
Postów: 1
Nr użytkownika: 68.482

Hubert Ruchala
Zawód: Technik Hotelarstwa
 
 
post 26/10/2010, 0:00 Quote Post

Witam,
Pracuje w Lwigrodzie i mam kilka sprzecznych informacji dotyczących jego przeszłości. Budynek powstał w 1928roku i napewno ma bogatą historie, tylko za nic nie mogę się niczego ciekawszego doszukać. Mam podstawowe informacje które mogę znaleźć na stronie hotelu i kilku innych witrynach. Zależy mi na odnalezieniu starych fotografii czy opisów budynku. Ogólnie zajawiłem się na zebranie większej ilości informacji dot. dzieł malarskich które przed wojną zdobiły wnętrza, ale nigdzie nie moge na nic trafić. Może ktoś wie coś na ten temat, jak to dokładnie wyglądało podczas wojny, albo przynajmniej nakieruje mnie na jakieś forum bądź lekture gdzie znajde coś co mnie zainteresuje.
Z góry dziękuje za wszelką pomoc.

Jeśli zły dział, prosze moderatora o przeniesienie.
Pozdrawiam, Hubert R.
 
User is offline  PMMini ProfileEmail Poster Post #1

     
szymekiaga
 

Nowicjusz
Grupa: Użytkownik
Postów: 1
Nr użytkownika: 89.263

Szymon
Zawód: Muzyk Przedsiebiorca
 
 
post 24/02/2014, 23:11 Quote Post

Witam

Upłynęło już kilka lat od Twojego pytania o Lwigród w Krynicy. Mam nadzieję,że udało Ci się zdobyć jakieś informacje, jeśli tak czekam na wiadomość jakie materiały udało sie zdobyć. Mój pradziadek Tomasz Kmiecik pracował w Lwigrodzie przed wojną. Grał w zespole który regularnie obsługiwał tam imprezy. Jeśli możemy wymienić sie jakimiś wiadomościami to zapraszam do konaktu.


Pozdrawiam

Ten post był edytowany przez szymekiaga: 24/02/2014, 23:22
 
User is offline  PMMini ProfileEmail Poster Post #2

     
lwigrod
 

Nowicjusz
Grupa: Użytkownik
Postów: 2
Nr użytkownika: 101.561

Robert Michalski
Zawód: student
 
 
post 8/04/2017, 10:57 Quote Post

QUOTE(szymekiaga @ 24/02/2014, 23:11)
Witam

Upłynęło już kilka lat od Twojego pytania o Lwigród w Krynicy. Mam nadzieję,że udało Ci się zdobyć jakieś informacje, jeśli tak czekam na wiadomość jakie materiały udało sie zdobyć. Mój pradziadek Tomasz Kmiecik pracował w Lwigrodzie przed wojną. Grał w zespole który regularnie obsługiwał tam imprezy. Jeśli możemy wymienić sie jakimiś wiadomościami to zapraszam do konaktu.


Pozdrawiam
*



Witam,

Od obu wpisów upłynęła chwila. Zdobyliśmy sporo informacji o Lwigrodzie. Większość umieszczona jest na stronie internetowej lwigrod.pl, w zakładkach O NAS => HISTORIA oraz GALERIA-HISTORIA. Cały czas zbieramy materiały. Trochę mamy w gablotach w ośrodku. Jesteśmy zainteresowani wszelkimi nowymi materiałami i informacjami. Serdecznie zapraszamy do kontaktu i do odwiedzenia Lwigrodu. Wspomnienia byłych pracowników i ich rodzin też nas interesują. Kontakt przez tą stronę, albo proszę zadzwonić do Lwigrodu (+ 48 18 472 58 05 albo centrala + 48 18 472 58 00), skontaktować się z kierownikiem ds. marketingu i powołać się na mnie.

Pozdrawiam,
Robert Łęcki
Robert Łęcki





 
User is offline  PMMini ProfileEmail Poster Post #3

 
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:


Topic Options
Reply to this topicStart new topic

 

 
Copyright © 2003 - 2023 Historycy.org
historycy@historycy.org, tel: 12 346-54-06

Kolokacja serwera, łącza internetowe:
Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej