Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )
 
9 Strony « < 7 8 9 
Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Debata kandydatow 2015: 2 tura - ocena
     
Dziadek Jacek
 

VI ranga
******
Grupa: Użytkownik
Postów: 1.413
Nr użytkownika: 53.918

 
 
post 22/05/2015, 18:44 Quote Post

QUOTE
Prezydentura Komorowskiego dobiega końca, i społeczeństwo nie chce jego reelekcji

Wypogadza się, Lemingi jadą na grilla a ci co przejrzeli nie będą głosować na Budę Ruską tylko na Dudę Polska (to hasło Skowrońskiego).

Ta piosenka jest bardzo fajna:
https://www.youtube.com/watch?v=iVfNen33ijA

/Podwyżka w urzędach - średnio po 500 zł miesięcznie z wyrównaniem od stycznia jest zachętą do głosowania/
 
User is offline  PMMini Profile Post #121

     
Kamaz73
 

Pancerny Inseminator
********
Grupa: Użytkownik
Postów: 4.187
Nr użytkownika: 22.254

Robert
Stopień akademicki: mgr in¿.
Zawód: zolnierz zawodowy
 
 
post 22/05/2015, 18:51 Quote Post

QUOTE(Dziadek Jacek @ 22/05/2015, 19:44)
QUOTE
Prezydentura Komorowskiego dobiega końca, i społeczeństwo nie chce jego reelekcji

Wypogadza się, Lemingi jadą na grilla a ci co przejrzeli nie będą głosować na Budę Ruską tylko na Dudę Polska (to hasło Skowrońskiego).

Ta piosenka jest bardzo fajna:
https://www.youtube.com/watch?v=iVfNen33ijA

/Podwyżka w urzędach - średnio po 500 zł miesięcznie z wyrównaniem od stycznia jest zachętą do głosowania/
*


Tak a potem Tacy jak Ty jak się spotkają z podobną demagogią obrażają się że są wyzywani od takich czy innych. Bo po co merytorycznie, lepiej od razu zamieniać dyskusję w pyskówkę bo niczego innego się nie rozumie?
 
User is offline  PMMini Profile Post #122

     
Dziadek Jacek
 

VI ranga
******
Grupa: Użytkownik
Postów: 1.413
Nr użytkownika: 53.918

 
 
post 22/05/2015, 19:07 Quote Post

Kamazie, byłem w stanie Ciebie poprzeć pod paroma Twoimi postami. Nawet bardzo miło wspominam hasło " ... won". Tam w miejscu kropek chyba było nazwisko jakiegoś przyjaciela panującego prezydenta. Pozbycie się tego i podobnych panów jest możliwe jedynie bez Komorowskiego. Jeśli pomożesz w tej sprawie to nawet piwo Ci postawie wink.gif .
 
User is offline  PMMini Profile Post #123

     
Kamaz73
 

Pancerny Inseminator
********
Grupa: Użytkownik
Postów: 4.187
Nr użytkownika: 22.254

Robert
Stopień akademicki: mgr in¿.
Zawód: zolnierz zawodowy
 
 
post 22/05/2015, 19:16 Quote Post

KLich został wyautowany pomimo że PiS się do władzy nie dorwał i teraz cieszę się że mam MONa na miarę Polski i polskiego interesu narodowego.
Niestety moja ocena merytoryczna kandydatów oraz kto za kim stoji i co sobą reprezentuje dają mi wynik 10/1 na rzecz Bronka... ten jeden za aparycję Dudy tak więc sorry ale nie poprę Dudy i wręcz ostrzegam wszystkich uczciwych Polaków by dali się nabrać na tą marionetkę Kaczyńskiego ( facet nie ma nawet wpływu na to kto jest odp za jego kampanię wyborczą)... również Ciebie.
Ale pozdrawiam... to tylko moje zdanie.
 
User is offline  PMMini Profile Post #124

     
konto usunięte 051218
 

Unregistered

 
 
post 22/05/2015, 19:53 Quote Post

QUOTE(Kamaz73 @ 22/05/2015, 19:43)
Ciekawy
Który sondaż na Historycy.org? Bez jaj... jaka to reprezentacja narodu?

Wszedłeś w ten temat Nie łaska spojrzeć do góry strony, gdzie zlokalizowana jest ankieta ? Przeca jest tam napisane, jak wół (tak głosowali userzy tego forum - i nawiasem mówiąc - nie obrażaj nas !):

41% Duda
14% Komorowski
21% remis


QUOTE
Niestety moja ocena merytoryczna kandydatów oraz kto za kim stoji i co sobą reprezentuje dają mi wynik 10/1 na rzecz Bronka...

Widzisz - to jest tylko twoja prywatna, subiektywna ocena. Nie mająca najmniejszego znaczenia dla kandydata Andrzeja Dudy. Dla nadchodzących wyborów - znacząca jeszcze mniej.
QUOTE
wręcz ostrzegam wszystkich uczciwych Polaków by dali się nabrać na tą marionetkę Kaczyńskiego ( facet nie ma nawet wpływu na to kto jest odp za jego kampanię wyborczą)...

Aha. Czyli ci, którzy "ośmielą" się zagłosować na Dudę to są ci źli - "nieuczciwi Polacy". Natomiast "uczciwi Polacy" to ci, którzy poprą obecny układ i co za tym idzie: takie "tuzy" polityki jak Bieńkowską, Tuska, Rostowskiego, Sienkiewicza, Nowaka czy Grabarczyka - brawo !
gratuluję patriotyzmu, i samodzielnego myślenia ! worthy.gif
 
Post #125

     
Dziadek Jacek
 

VI ranga
******
Grupa: Użytkownik
Postów: 1.413
Nr użytkownika: 53.918

 
 
post 22/05/2015, 20:12 Quote Post

QUOTE
Aha. Czyli ci, którzy "ośmielą" się zagłosować na Dudę to są ci źli - "nieuczciwi Polacy". Natomiast "uczciwi Polacy" to ci, którzy poprą obecny układ i co za tym idzie: takie "tuzy" polityki jak Bieńkowską, Tuska, Rostowskiego, Sienkiewicza, Nowaka czy Grabarczyka - brawo !
gratuluję patriotyzmu, i samodzielnego myślenia ! worthy.gif

Ciekawy, ci wymienieni to tylko marionetki, których Kamaz wspominał wink.gif . Te groźniejsze osobniki gdzieś się pod dywanami gryzą a najważniejsi już nową taktykę przygotowują i nawet ich nie znamy.
Ta nowomowa Kamaza (ponoć trwająca od rewolucji francuskiej) już mnie nie rusza. Zastanawiam się tylko co ludzi tak nakręca.
 
User is offline  PMMini Profile Post #126

     
ku 030321
 

Unregistered

 
 
post 22/05/2015, 21:10 Quote Post

QUOTE(Kamaz73 @ 22/05/2015, 19:16)
KLich został wyautowany pomimo że  PiS się do władzy nie dorwał i teraz cieszę się że mam MONa na miarę Polski i polskiego interesu narodowego.
Niestety moja ocena merytoryczna kandydatów oraz kto za kim stoji i co sobą reprezentuje dają mi wynik 10/1 na rzecz Bronka... ten jeden za aparycję Dudy tak więc sorry ale nie poprę Dudy i wręcz ostrzegam wszystkich uczciwych Polaków by dali się nabrać na tą marionetkę Kaczyńskiego ( facet nie ma nawet wpływu na to kto jest odp za jego kampanię wyborczą)... również Ciebie.
Ale pozdrawiam... to tylko moje zdanie.
*


Jasne, podział wg Kamaza na uczciwych i nieuczciwych. wink.gif
W demokratycznym państwie wojsko powinno być apolityczne i powinno mieć zakaz opowiadania się po stronie któregokolwiek z kandydatów.
W grudniu 1981 roku - czyli nie tak dawno - wojsko zafundowało narodowi stan wojenny i podzieliło Polaków na prawomyślnych i nieprawomyślnych.
Komorowski podzielił sobie Polaków na racjonalnych i radykalnych - racjonalni są ci, którzy na niego głosują, reszta jest nieracjonalna. Tę resztę chciałby zepchnąć na margines.
Duda nie dzieli, mówi, że jego ekspertami są ludzie - ciekawa sprawa.

Ten post był edytowany przez jur: 22/05/2015, 22:51
 
Post #127

     
Lugal
 

VI ranga
******
Grupa: Użytkownik
Postów: 824
Nr użytkownika: 58.985

Marcin
Stopień akademicki: magister
 
 
post 22/05/2015, 21:42 Quote Post

Postawiłem na remis. O tyle o ile w poprzedniej debacie to remis ze wskazaniem na Komorowskiego, teraz już bez wskazania. Obaj uchylali się od odpowiedzi na 2 pierwsze pytania Moniki Olejnik (bardzo niezręczna dla obu sytuacja - pytanie obu o stanowisko w kwestii np. związków partnerskich - jak tu nie narazić się ani prawicowemu ani lewicowemu elektoratowi ? wink.gif ). Dużo było licytowania się kto był gorszy - PO czy PiS ("A wy jak rządziliście, to...") - żenada. Paskudne moim zdaniem było wejście Dudy z flagą PO na początku - nieeleganckie i niemerytoryczne. Owszem, Komorowski jest kandydatem PO, a Duda to jest niezależny??? confused1.gif rolleyes.gif - nie jest aby przypadkiem kandydatem wysuniętym przez PiS??? Irytowało mnie odzywanie się Komorowskiego w trakcie przemawiania Dudy - to zachowanie nieregulaminowe i źle świadczące o jego klasie. Sztuczne, efekciarskie było ze strony Dudy podkreślanie, że "ludzie mu mówili" - i tu wymieniał problem. I ten jego sztuczny, wystudiowany uśmiech przy lekkim przechyleniu głowy...
 
User is offline  PMMini Profile Post #128

     
Dziadek Jacek
 

VI ranga
******
Grupa: Użytkownik
Postów: 1.413
Nr użytkownika: 53.918

 
 
post 22/05/2015, 22:00 Quote Post

Ja z synem nawet stwierdziłem, ze Duda paroma punktami przegrał, jednak czy takie ograniczone czasem i ramami konkretnych pytań przygotowanych przez "zaprzyjaźnioną TV" daje pogląd na lotność ich umysłów. To tak jakby koguty walczyły przez siatkę lub na krótkich sznurkach. Ciekawe byłoby dopiero bez ograniczeń.
Co do flagi, to było odbicie stawianych Dudzie zarzutów, że za nim stoi Kaczyński i PiS. Chyba poszło im w pięty bo nawet "Stokrotka" nie wiedziała co z tym fantem zrobić i flaga wylądowała na podłodze prawie jak w koszu. Bardzo symbolicznie to wyglądało. Parzyła ich jak przysłowiowy gorący kartofel. Podobnie wyglądało sławetne wyprowadzenie sztandaru nieboszczki PZPR. wink.gif
 
User is offline  PMMini Profile Post #129

     
kundel1
 

VII ranga
*******
Grupa: Użytkownik
Postów: 2.735
Nr użytkownika: 47.745

Jacek Widor
Zawód: plastyk
 
 
post 22/05/2015, 22:07 Quote Post

Jeśli ktoś do tej pory nie wyrobił sobie poglądu, to znaczy po prostu że kieruje się irracjonalnymi odruchami (a takich ludzi oczywiście są miliony), a w takim przypadku roztrząsanie debaty tutaj, przez nas nie ma większego sensu. To zajęcie dla organizatorów kampanii, jak przygotować kolejną.
 
User is offline  PMMini ProfileEmail Poster Post #130

9 Strony « < 7 8 9 
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:


Topic Options
Reply to this topicStart new topic

 

 
Copyright © 2003 - 2023 Historycy.org
historycy@historycy.org, tel: 12 346-54-06

Kolokacja serwera, łącza internetowe:
Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej