Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )
 
11 Strony « < 9 10 11 
Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Małpolski Konkurs Historyczny 2007/ 2008, gimnazjum
     
personanongrata
 

Nowicjusz
Grupa: Użytkownik
Postów: 12
Nr użytkownika: 41.286

Zawód: uczeñ
 
 
post 1/04/2008, 16:16 Quote Post

A ja również swoje 3 grosze dodam, bo jest już po przysłowiowych "ptakach" - Kajtek, popieram Cię w zupełności i również jestem zniesmaczona zachowaniem i P. Szymanowskiego, jak i pań kuratorek.
"Tak ma być, jak mówię" - również podobne słowa usłyszałam, zarówno ja jak i moja Pani od Historii. Nie ukrywam, lekko mnie to zaskoczyło.
Pomijam świadome wprowadzanie mnie w błąd przez Panie Kuratorki, a być może miałam szanse jednak tą laureatką zostać.
Moje zdanie na temat przedobrzonego klucza ? Nie był przedobrzony przypadkowo. Być może zbyt wiele osób uzyskało to 90% (zresztą, wystarczy zobaczyć na diabelsko wysoki poziom etapu rejonowego, gdzie do województwa przyjmowano właśnie od 90%)i trzeba było znaleźć 'jakiegoś haka'. O dziwo, na pracy którą dostałam i która powinna być dokładnie przez Sprawdzającego zweryfikowana, miałam w kółeczku 77 pkt na zielono, przekreślone i obok 'poprawione' na punktów 76. Przypadek?
Aż tak ktoś się spieszył? Nie mógł najpierw dokladnie policzyć, potem wpisywać wynik?
Być może jest to takie moje wylewanie żalów, odbierajcie to jak chcecie - w każdym razie to, co się działo na sprawdzaniu prac, to dla mnie jakieś jedno wielkie nieporozumienie.

Gratuluję laureatom, podaję rękę finalistom - przebrnęliśmy jakoś przez to, Szczura przetrawiliśmy, mamy z czego być dumni smile.gif I tego sie trzymajmy !
Pozdrawiam.
 
User is offline  PMMini Profile Post #151

     
flower
 

Nowicjusz
Grupa: Użytkownik
Postów: 16
Nr użytkownika: 38.571

 
 
post 5/04/2008, 8:49 Quote Post

Kajtuś- jestem laureatką
QUOTE
Ja mam 79 na 85
Jak chcesz dokładnie wiedzieć to jestem na miejscu nr. 27 na liście laureatów biggrin.gif
 
User is offline  PMMini ProfileEmail Poster Post #152

11 Strony « < 9 10 11 
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:


Topic Options
Reply to this topicStart new topic

 

 
Copyright © 2003 - 2023 Historycy.org
historycy@historycy.org, tel: 12 346-54-06

Kolokacja serwera, łącza internetowe:
Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej