Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )
 
24 Strony  1 2 3 > »  
Reply to this topicStart new topicStart Poll

> WOJCIECH CEJROWSKI
     
Mateusz Krawiec
 

Nowicjusz
Grupa: Użytkownik
Postów: 18
Nr użytkownika: 53.086

Mateusz Krawiec
Zawód: uczeñ
 
 
post 23/01/2009, 20:07 Quote Post

Co myślicie o tym człowieku, o jego książkach, (czytałem jedną "Rio anaconda" ( przepraszam jeśli przekręciłem nazwę )) o jego nieprawdopodobnych historiach ? osobiście to to go nawet lubie, no ale co wy myślicie?
 
User is offline  PMMini Profile Post #1

     
polandczyk039
 

IV ranga
****
Grupa: Użytkownik
Postów: 326
Nr użytkownika: 51.971

Krystian
Zawód: Uczen
 
 
post 23/01/2009, 20:14 Quote Post

Ja uwazam pana Wojciecha za wspaniala postac. Ogladam wszystkie jego programy, na przyklad: "Boso przez swiat", "Z kamera wsrod ludzi" i inne smile.gif .
 
User is offline  PMMini ProfileEmail Poster Post #2

     
adamos2006
 

Crusader
*******
Grupa: Użytkownik
Postów: 1.518
Nr użytkownika: 19.582

Zawód: technik
 
 
post 23/01/2009, 20:16 Quote Post

QUOTE
no ale co wy myślicie?


Jak chcesz sie dowiedzieć co o nim myślimy,to nie zakładaj nowego tematu,tylko zajrzyj tu:

http://www.historycy.org/index.php?showtopic=42683
 
User is offline  PMMini ProfileEmail Poster Post #3

     
Mateusz Krawiec
 

Nowicjusz
Grupa: Użytkownik
Postów: 18
Nr użytkownika: 53.086

Mateusz Krawiec
Zawód: uczeñ
 
 
post 23/01/2009, 20:18 Quote Post

tutaj możemy poruszyć wszystkie tematy związane nie tylko z polityka i zachowaniem Pana Cejrowskiego ale jego twórczością.
 
User is offline  PMMini Profile Post #4

     
Gronostaj
 

Dławiciel Brabancki
*********
Grupa: Banita
Postów: 5.155
Nr użytkownika: 31.572

Zawód: BANITA
 
 
post 23/01/2009, 21:48 Quote Post

Nawet go lubię. Facet jest inteligenty, za komuny był prześladowany, widział kawał świata, ma fajny sposób bycia, a szczypta kontrowersyjności tylko dodaje mu kolorytu ( o jakże tego w dzisiejszych czasach brakuje). No i jednak na tle tej całej telewizyjnej hołoty Wojciech Cejrowski wyróżnia się in plus.
Książki "Rio Anaconda" jak na razie jeszcze niestety nie przeczytałem, więc tych którzy już to zrobili proszę o jej zrecenzowanie w tym miejscu.

PS. Do jakiej "innej cywilizacji" należy ten wiecznie biegający na bosaka poszukiwacz przygód? Czyżby był kosmitom? wink.gif

Pozdrawiam!
 
User is offline  PMMini Profile Post #5

     
Lu Tzy
 

IV ranga
****
Grupa: Użytkownik
Postów: 349
Nr użytkownika: 35.496

BJSZ
 
 
post 23/01/2009, 21:57 Quote Post

Znam go tylko z programu TV, nie pamietam tytulu. Cos z kubkiem. Pokazal sie tam jako maly, zenujacy czlowieczek.
 
User is offline  PMMini ProfileEmail Poster Post #6

     
Mateusz Krawiec
 

Nowicjusz
Grupa: Użytkownik
Postów: 18
Nr użytkownika: 53.086

Mateusz Krawiec
Zawód: uczeñ
 
 
post 23/01/2009, 21:59 Quote Post

" Rio anaconda " - świetna książka, a uzupełnienia u dołu książki świetne ośmiałem się jak mało kiedy a najbardzej mnie u tego człowieka zachwyca jego podejście do siebie co zobaczycie czytając wstęp. nie będę dużo pisał to poprostu trzeba przeczytać.
 
User is offline  PMMini Profile Post #7

     
kundel1
 

VII ranga
*******
Grupa: Użytkownik
Postów: 2.735
Nr użytkownika: 47.745

Jacek Widor
Zawód: plastyk
 
 
post 23/01/2009, 22:48 Quote Post

QUOTE(Lu Tzy @ 23/01/2009, 21:57)
Znam go tylko z programu TV, nie pamietam tytulu. Cos z kubkiem. Pokazal sie tam jako maly, zenujacy czlowieczek.
*


Program nazywał się "WC kwadrans". Chłop z jajami! Podzielam większość jego trzeźwych poglądów na świat, choć styl ich wyrażania jak na mój gust za mało finezyjny.
 
User is offline  PMMini ProfileEmail Poster Post #8

     
Lu Tzy
 

IV ranga
****
Grupa: Użytkownik
Postów: 349
Nr użytkownika: 35.496

BJSZ
 
 
post 23/01/2009, 22:53 Quote Post

Dzieki za oswiecenie w kwestii nazwy programu. Ja - z paru obejrzen - mam go za prawie - faszyste, ale takiego medycznego. Zrobil sie taki, bo go komuna ukrzywdzila.
 
User is offline  PMMini ProfileEmail Poster Post #9

     
kundel1
 

VII ranga
*******
Grupa: Użytkownik
Postów: 2.735
Nr użytkownika: 47.745

Jacek Widor
Zawód: plastyk
 
 
post 23/01/2009, 23:15 Quote Post

QUOTE(Lu Tzy @ 23/01/2009, 22:53)
Dzieki za oswiecenie w kwestii nazwy programu. Ja - z paru obejrzen - mam go za prawie - faszyste, ale takiego medycznego. Zrobil sie taki, bo go komuna ukrzywdzila.
*



Faszyzm ze swej istoty jest statolatryczny, Cejrowski wręcz przeciwnie.
 
User is offline  PMMini ProfileEmail Poster Post #10

     
rycymer
 

Ellentengernagyként
*********
Grupa: Przyjaciel forum
Postów: 5.900
Nr użytkownika: 30.754

 
 
post 23/01/2009, 23:17 Quote Post

Oskarżanie Cejrowskiego o faszyzm to chyba jakieś nieporozumienie czy też może raczej żart, dość niesmaczny chyba zresztą...
 
User is offline  PMMini ProfileEmail Poster Post #11

     
adamos2006
 

Crusader
*******
Grupa: Użytkownik
Postów: 1.518
Nr użytkownika: 19.582

Zawód: technik
 
 
post 24/01/2009, 1:39 Quote Post

Mateusz Krawiec napisał:
QUOTE
tutaj możemy poruszyć wszystkie tematy związane nie tylko z polityka i zachowaniem Pana Cejrowskiego ale jego twórczością.


OK,choć jak znam życie[tego forum],to skończy się na kłótniach o jego poglądy i wyzwiskach pod jego adresem jaki to z niego faszysta,homofob i wogóle łajdak,bo wyrzekł sie polskości.
Ale dobrze,możemy spróbować o jego twórczości.

Gronostaj napisał:
QUOTE
Książki "Rio Anaconda" jak na razie jeszcze niestety nie przeczytałem, więc tych którzy już to zrobili proszę o jej zrecenzowanie w tym miejscu.


Co tu dużo mówić,książka jest świetna.Taka bardziej refleksyjna od innych jego książek.Jeśli lubisz w czasie lektury poczuć metafizyczną głebie to "Rio" przypadnie Ci do gustu.Niesamowite są jego dialogi z szamanem.Nawet najbardziej błahe tematy tych rozmów zmuszają do refleksji.Na przykład owady-co można o nich ciekawego napisać?Przypominam sobie nudne lekcje biologii i monotonny głos nauczycielki:owady składają sie z głowy,tułowia i odwłoku...Tymczasem WC pisze o nich w tak sugestywny sposób,że przerywam czytanie i zaczynam sie zastanawiać,że faktycznie te owady to dziwne istoty...Oczywiście,jak to już u pana Wojtka jest normą,nie brakuje też fragmentów zabawnych czy wręcz komicznych.Ja musiałem przerwać lekturę z powodu ataków smiechu choćby po przeczytaniu rozdziału:"Linie słońca".Rozbawili mnie ci piloci Aeroflotu-Autor popisał się tam rewelacyjnym poczuciem humoru.Można też sie wzruszyć-choćby fragmentem o indiańskiej dziewczynie,która zniknęła ze zdjęć.
Książkę czyta sie znakomicie co jeszcze dodatkowo ułatwiają pewne zabiegi edytorskie czyli zabawy z literami,brązowe strony itp.Choć są one zbędne,bo i bez tego książka jest porywającą lekturą.Co ciekawe słyszałem,że w porównaniu do "Gringo...","Rio Anaconda" jest bardziej emocjonalna i zmusza do myślenia,za to z kolei "Gringo" jest bardziej zabawne.Niestety nie mam szczęścia,by osobiście to sprawdzić.Ilekroć bowiem jestem w bibliotece wszystkie książki Cejrowskiego zawsze są wypożyczone.Ostatnio nawet były dostępne "Wyspy Bezludne" Łysiaka,a Cejrowskiego jak zwykle niet.
 
User is offline  PMMini ProfileEmail Poster Post #12

     
mariusz 70
 

VII ranga
*******
Grupa: Użytkownik
Postów: 1.883
Nr użytkownika: 51.390

mariusz kukowski
Stopień akademicki: pisze,czyta
Zawód: wykonywany:pracuje
 
 
post 24/01/2009, 9:39 Quote Post

Pamietam przed laty lecial WC-kwadrans.Swietny program,pozniej chyba zdjety z racji niepoprawnosci politycznej.No coz widocznie lepsze sa teleturnieje i Wielki Brat.Ksiazke czytalem tylko jedna i to tez ladnych pare lat temu,cos o Ameryce Poludniowej,niestety nie pamietam tytulu.Cejrowski faszysta?Ludzie ta wasza poprawnosc polityczna to juz jakas choroba.Niedlugo trzeba bedzie na murzyna mowic afro-afrykanin ,a faszystami nie beda chyba tylko tranwestyci.
 
User is offline  PMMini ProfileEmail Poster Post #13

     
Mateusz Krawiec
 

Nowicjusz
Grupa: Użytkownik
Postów: 18
Nr użytkownika: 53.086

Mateusz Krawiec
Zawód: uczeñ
 
 
post 24/01/2009, 10:34 Quote Post

O Panie Cejrowskim można powiedzieć dużo ale chyba nie że jest faszystą!! mam pytanie jak się nazywa druga książka Pana Cejrowskiego?; a dwa to nie sprawa z tego wątku ale muszę ją poruszyć Panowie nie nam oceniać patriotyzm Pana Wojtka ( co do zmiany obywatelstwa ) chyba nie muszę wyliczać osób które zostały okrzyknięte przez sobie współczesnych jako zdrajcy a okazali się bohaterami.
 
User is offline  PMMini Profile Post #14

     
mariusz 70
 

VII ranga
*******
Grupa: Użytkownik
Postów: 1.883
Nr użytkownika: 51.390

mariusz kukowski
Stopień akademicki: pisze,czyta
Zawód: wykonywany:pracuje
 
 
post 24/01/2009, 16:16 Quote Post

A jakie obywatelstwo ma aktualnie Cejrowski?
 
User is offline  PMMini ProfileEmail Poster Post #15

24 Strony  1 2 3 > »  
2 Użytkowników czyta ten temat (2 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:


Topic Options
Reply to this topicStart new topic

 

 
Copyright © 2003 - 2023 Historycy.org
historycy@historycy.org, tel: 12 346-54-06

Kolokacja serwera, łącza internetowe:
Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej