Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )
 
10 Strony « < 2 3 4 5 6 > »  
Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Beata Sawicka uniewinniona.
     
Piegziu
 

Tajny Agent Piegziu
**********
Grupa: Supermoderator
Postów: 9.322
Nr użytkownika: 48.576

M.A.P.
Stopień akademicki: dr
 
 
post 27/04/2013, 20:13 Quote Post

A ja mam takie proste pytanie.
Czy ktokolwiek zapoznał się w ogóle z sentencją wyroku i uzasadnieniem sądu?
Jeżeli nie - to na jakiej postawie się wypowiada?
Alfa i omega, wyrocznia delficka, wróżka internetowa, co wie wszystko bez przeczytania ani jednego zdania w sprawie? blink.gif

Ten post był edytowany przez Piegziu: 27/04/2013, 20:13
 
User is offline  PMMini Profile Post #46

     
konto usunięte 051218
 

Unregistered

 
 
post 27/04/2013, 20:25 Quote Post

QUOTE
Naga siła i terror.
W starciu z wizją III RP jako stalinowskiego PRL na nic wszelkie argumenty.


I dlatego niejaki Brunon K. w porównaniu z Sawicką jest niewinny, jak ta lelija - no bo cóż on takiego zrobił ? Wziął jakąs łapówkę ? Okradł kogoś, zrobił komuś krzywdę ? Obecnie setki osób odgraża się premierowi i rządowi - ich też trzeba pozamykać, jako potencjalnych terrorystów ?
 
Post #47

     
krakowiak
 

VI ranga
******
Grupa: Przyjaciel forum
Postów: 839
Nr użytkownika: 19.494

maciej miezian
Stopień akademicki: magister
Zawód: muzealnik
 
 
post 27/04/2013, 20:26 Quote Post

QUOTE(Ossee @ 27/04/2013, 18:37)
W takim razie czyj był ten "pokaz siły"?
Naga siła i terror spodobały mi się jeszcze bardziej...  rolleyes.gif
*



Ossee,
jest to oczywiście nawiązanie do "Sprawy Dantona" w reż. Andrzeja Wajdy. Jest tam taka genialna scena gdy zbierają się oba Komitety i Pszoniak, który gra Robespierra, wyjaśnia co teraz będą musieli zrobić. Jako wybitny erudyta znasz zapewne ten film więc chyba nie muszę ci streszczać tego wykładu, a jak nie to zawsze jest książka. Dlatego - jeśli się jeszcze nie zorientowałeś - to chodzi mi właśnie o ten monolog.

QUOTE(lucyna beata @ 27/04/2013, 16:02)
Ostatnio w sieci natrafiłam na artykuł, nawet gdyby okazał się ciut dziwny, opaty na budzących wątpliwości zbiegach okoliczności to warto zapoznać się z nim http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,1...ara_agenta.html
*



Nb. w tym artykule jest dokładnie to co mówiłem. Ale najbardziej podoba mi się ta oburzona wypowiedź dziennikarza "Wyborczej",że jak to jest możliwe, że Sawicka zaproponowała, żeby jej dał łapówkę to mu coś załatwi i to stało się podstawą, iż zaczęto zaczęło się nią interesować CBA. "Czy to wystarczy" - pyta wstrząśnięty dziennikarz - by montować przeciwko niej akcję?
No aż przysiadłem, bo nie wiem co bardziej podziwiać: zdziwienie dziennikarzy "Wyborczej" czy własne poczucie, że chyba "nie nadanżam" za tą dekonstrukcją sprawy Sawickiej. To faktycznie jakiś kosmos. smile.gif
 
User is offline  PMMini ProfileEmail Poster Post #48

     
lucyna beata
 

niespotykanie spokojny bieszczadzki troll
*******
Grupa: Użytkownik
Postów: 2.245
Nr użytkownika: 43.086

Lucyna Psciuk
Zawód: przewodnik
 
 
post 27/04/2013, 22:07 Quote Post

Moim zdaniem to tylko świadczy o naszej władzy ustawodawczej i organach ścigania. Mamy słabe,skorumpowane państwo. Niestety, takie Sawickie są wybierane/wybierani przez nas. Na Podkarpaciu 7 zarzutów korupcyjnych postawiono marszałkowi województwa. Wśród zarzutów jest i ten natury seksualnej, za wstawiennictwo panie płaciły mu seksem.
Mnie pytanie takie nie dziwi. Można coś tam chlapnąć, ktoś może żart czy szyderstwo odbierać jako prawdę. Znam to z własnego doświadczenia, nawet na tym forum muszę naprawdę walnąć z grubej rury aby wielu użytkowników zauważyło, że kpię w żywe oczy.
Nie wyobrażam sobie sytuacji, iż nawet średnio inteligentna osoba na pierwszym, czy jednym z pierwszych spotkań mogła komuś obcemu poważnie zaoferować coś niezgodnego z prawem. Poza tym dziś słyszałam wypowiedź innej osoby pokrzywdzonej przez agenta Tomka. Człowieka, którego nie dość, że sąd oczyścił z zarzutów to jeszcze zasądził na jego rzecz wysokie odszkodowanie. Agent Tomek 7 razy zaoferował mu łapówkę, ten odmawiał,więc go spito. Za coś takiego powinien panu posłowi ukłonić prokurator.
Mnie zdziwiło zachowanie się informatora "Gazety Wyborczej". Dość długo nad tym myślałam. Służby nie zanoszą w zębach takich tematów dziennikarzom. Jaki był powód, raczej kontrolowanego przecieku? Może ten, że chcą się w zdecydowany sposób odciąć od agenta Tomka i jemu podobnych.
 
User is offline  PMMini ProfileEmail Poster Post #49

     
Bazyli
 

VII ranga
*******
Grupa: Użytkownik
Postów: 2.066
Nr użytkownika: 13.822

Stopień akademicki: jakiś jest...
Zawód: handlowiec pogl¹dami
 
 
post 27/04/2013, 22:23 Quote Post

lucyna beata:
"Bogusław Serafiński także padł ofiarą najmłodszego polskiego emeryta."
Mam szacunek dla Pan. Tak mnie wychowano. Ale za zadne skarby nie godze sie na twierdzenia nie majace potwierdzenia w rzeczywistosci. Tzw. agent Tomek nie jest najmlodszym emerytem w Polsce. Ten "argument", majacy zohydzic czlowieka pochodzi zapewne z lamow GW. Myle sie?
Dlaczego lucyno dwojaga imion nie budza w Tobie odruchow wymiotnych przypadki emerytow pobierajacych 5, 6 lub 7 albo i wiecej tysiecy emerytury "zasluzonych" dla Polski dzieki wyrywaniu paznokci wiezniom, duszeniu ich kablem, lamaniem kosci, oblewaniem woda w celi przy minusowych temperaturach, czy wreszcie strzelaniem w potylice? W tych przypadkach alergia nie dziala?
Uwazam, ze wyrok sadu (tfu! niezawislego) jest po prostu skandaliczny. Coz jednak zadac od waldzy sadowniczej w kraju, ktory rzadzony jest przez kupe nieudacznikow, grabarzy-amatorow, niemieckich cieci i fachowcow od wysylania setek tysiecy Polakow za granice po chleb? Tak naprawde zdziwie sie dopiero wtedy kiedy obecna klika sprawujaca wladze w kraju nad Wisla oswiadczy, ze ja zyje nielegalnie a oni sa z galaktyki Arkana.
 
User is offline  PMMini Profile Post #50

     
lucyna beata
 

niespotykanie spokojny bieszczadzki troll
*******
Grupa: Użytkownik
Postów: 2.245
Nr użytkownika: 43.086

Lucyna Psciuk
Zawód: przewodnik
 
 
post 27/04/2013, 22:32 Quote Post

Budzi w mnie odruch wymiotny agent Tomek. Cenię profesjonalizm. Źle dzieje się w takim kraju, gdzie agentami są nieprofesjonalni lowelasi. Bardzo źle świadczy to o naszych służbach.
Poza tym jednym sprostowaniem nie mam ochoty brnąć w taką brednię jaką mi zaoferowałeś. Twoje słowa świadczą o Tobie nie o mnie.

Ten post był edytowany przez lucyna beata: 27/04/2013, 22:33
 
User is offline  PMMini ProfileEmail Poster Post #51

     
MarekMRB
 

IV ranga
****
Grupa: Użytkownik
Postów: 430
Nr użytkownika: 73.402

Marek Piotrowski
Stopień akademicki: magister
Zawód: informatyk
 
 
post 27/04/2013, 22:42 Quote Post

CODE
Mnie służby nie przekonały do winy pani liberał

Co do tej winy nie miał wątpliwości ten sędzia (a ma praktykę - to on stwierdził że Lechu nie był agentem smile.gif ).

CODE
Nie wyobrażam sobie sytuacji, iż nawet średnio inteligentna osoba na pierwszym, czy jednym z pierwszych spotkań mogła komuś obcemu poważnie zaoferować coś niezgodnego z prawem
Mylisz się.
Powszechne przekonanie o bezkarności a także życie w środowisku w którym coś takiego jest właściwie normalne (i kto nie "kręci lodów" to nie tylko frajer, ale wręcz dziwak) powodowało że w tamtym okresie wśród przedsiębiorców podobne rzeczy nie należały na 3-4 spotkaniu do rzadkości.


CODE
Budzi w mnie odruch wymiotny agent Tomek.
Ano własnie. Typowy odruch kogoś, kto kieruje się medialnymi emocjami (dość konsekwentnie budzonymi). Skończyły się argumenty, wyszło podłoże...
CODE

Cenię profesjonalizm. Źle dzieje się w takim kraju, gdzie agentami są  nieprofesjonalni lowelasi.
Rozumiem że cytujesz "profesjonalnego" Marcinkiewicza? smile.gif
No tak, co do bycia lowelasem facet ma niezłą praktykęsmile.gif
CODE
Bardzo źle świadczy to o naszych służbach.
To że zdekonspirowano i odesłano na emeryturę wartościowego agenta wykonującego swoją pracę a następnie wykorzystano tę emeryturę jako argument przeciw niemu, by czytelniczki GW mogły się tym egzaltować? Owszem, źle.
Podobnie jak choćby zdjęcie z funkcji szefa CBA za to ze ta wykryła aferę hazardową, którą premier musiał potem pracowicie tuszować.
CODE
Poza tym jednym sprostowaniem nie mam ochoty brnąć w taką brednię jaką mi zaoferowałeś. Twoje słowa świadczą o Tobie nie o mnie.
Czytając Bazylego nie znalazłem w jego poście nic, co by źle o nim świadczyło. Niestety, nie mogę tego powiedzieć o wszystkich autorkach postów w tym wątku...

 
User is offline  PMMini ProfileEmail Poster Post #52

     
szapur II
 

X ranga
**********
Grupa: Moderatorzy
Postów: 12.145
Nr użytkownika: 63.609

Stopień akademicki: magazynier:)
Zawód: student
 
 
post 27/04/2013, 22:44 Quote Post

Akurat poseł były agent znany popularnie jako "agent Tomek" jest akurat profesjonalnym funkcjonariuszem, przed pracą w CBA był policjantem. Jakbyśmy sobie nie pisali, to problem nie w agencie Tomku, tylko w jego przełożonych. Akurat tak już jest, że metoda prowokacji, czasem w oparciu o sprawy obyczajowe, to jeden ze środków operacyjnych. Sawicka Sawicką, ale żeby zdarzały się różnego rodzaju nadużycia nie trzeba nawet państwa totalitarnego, wystarczy ekipa rządząca, która potrzebuje coraz to nowego pr-u, że "walczy z układem".

Ps.
CODE

czytelniczki GW mogły się tym egzaltować?

Czytająć odpowiedni temat o GW zorientujesz się Marku MRB, że to bardzo chybiony zarzut.

Ps. II - A jeszcze odniosę się do framentu postu Bazylego, w końcu tyle patetyzmu:
CODE

Uwazam, ze wyrok sadu (tfu! niezawislego) jest po prostu skandaliczny. Coz jednak zadac od waldzy sadowniczej w kraju, ktory rzadzony jest przez kupe nieudacznikow, grabarzy-amatorow, niemieckich cieci i fachowcow od wysylania setek tysiecy Polakow za granice po chleb?

Widzę, że jak się wyrok podoba, to fajnie, ale jak się niepodoba - tłu i tym podobne... cóż akurat kwestie profesjonalizmu organów ścigających doby PiS-u wyszły też we właściwym świetle w przypadku operacji ekstradycji Edwarda Mazura ze Stanów, zastanawiałem się wtedy, kiedy Premier Prezes bądź jego minister coś powiędzą o jakiejś ewentualnej agenturze lub układzie w stosunku do amerykańskiego sędziego wink.gif

Ten post był edytowany przez szapur II: 27/04/2013, 23:00
 
User is offline  PMMini Profile Post #53

     
lucyna beata
 

niespotykanie spokojny bieszczadzki troll
*******
Grupa: Użytkownik
Postów: 2.245
Nr użytkownika: 43.086

Lucyna Psciuk
Zawód: przewodnik
 
 
post 27/04/2013, 22:55 Quote Post

QUOTE(szapur II @ 27/04/2013, 22:44)
Akurat poseł były agent znany popularnie jako "agent Tomek" jest akurat profesjonalnym funkcjonariuszem, przed pracą w CBA był policjantem. Jakbyśmy sobie nie pisali, to problem nie w agencie Tomku, tylko w jego przełożonych. Akurat tak już jest, że metoda prowokacji, czasem w oparciu o sprawy obyczajowe, to jeden ze środków operacyjnych. Sawicka Sawicką, ale żeby zdarzały się różnego rodzaju nadużycia nie trzeba nawet państwa totalitarnego, wystarczy ekipa rządząca, która potrzebuje coraz to nowego pr-u, że "walczy z układem".

Ps.
CODE

czytelniczki GW mogły się tym egzaltować?

Czytająć odpowiedni temat o GW zorientujesz się Marku MRB, że to bardzo chybiony zarzut.
*


Dajże spokój, wrzuciłam wszak link, to wystarczy na tym forum aby zostać posądzonym o wszystko. rolleyes.gif
Nie zgodzę się. Mam jeden argument nie do odrzucenia. Gdyby śledztwo było dobrze prowadzone to nie byłoby dzisiejszej rozmowy. Oskarżenie po raz kolejny rozbiło się o metody działania służb.
"Sąd apelacyjny uniewinnił oskarżonych z powodu rażących uchybień popełnionych przez CBA w toku prowadzonych wobec obojga oskarżonych czynności operacyjnych. Czynności te podjęto nielegalnie, bo bez istnienia ku temu ustawowych przesłanek prawnych, a następnie wykonywano bez dochowania ustawowych reguł ich dopuszczalności, co dyskwalifikuje zgromadzony materiał dowodowy - podkreślił sąd, uzasadniając wyrok.
CBA nadane mu ustawą uprawnienia złamało już na wstępie, podejmując wobec Beaty Sawickiej bezprawną i nielegalną inwigilację - mówił sędzia. - W tej sprawie reguły prowadzenia czynności operacyjnych dla celów dowodowych w postępowaniu karnym nie zostały przez CBA dochowane na żadnym etapie ich zarządzania i stosowania."
Znowu cytuję GW. Nie tylko w Polsce uchybienia proceduralne decydują o uniwinnieniu oskarżonego. Przecież służby o tym wiedzą. Kolejny błąd także prokuratury. Z tego co pamiętam to prokurator nadzoruje śledztwo.
 
User is offline  PMMini ProfileEmail Poster Post #54

     
MarekMRB
 

IV ranga
****
Grupa: Użytkownik
Postów: 430
Nr użytkownika: 73.402

Marek Piotrowski
Stopień akademicki: magister
Zawód: informatyk
 
 
post 27/04/2013, 23:11 Quote Post

CODE
Czytająć odpowiedni temat o GW zorientujesz się Marku MRB, że to bardzo chybiony zarzut.
Czytałem. I podtrzymuję tym bardziej.
CODE
Gdyby śledztwo było dobrze prowadzone to nie byłoby dzisiejszej rozmowy
A wiesz to z... ?
CODE
wystarczy ekipa rządząca, która potrzebuje coraz to nowego pr-u, że "walczy z układem".
Niepotrzebnie upolityczniasz, ale skoro już napisałaś... Mam zawodowo do czynienia z przetargami. Okres rządów PiS był jedynym w którym zjawisko "ustawiania" przetargów trochę się cofnęło.
Oczywiście niektórym zaraz zrobiło się "duszno"...
CODE
Nie tylko w Polsce uchybienia proceduralne decydują o uniwinnieniu oskarżonego
To prawda. I nie tylko w Polsce stanowią łatwy pretekst do chronienia "swoich" (bo nawet gdy ich nie ma,można trochę naciągnąć fakty, by "były".
Ale, ale... czy to nie Ty pisałaś dopiero co, że nie jesteś przekonana do winy Sawickiej? wink.gif
CODE
Widzę, że jak się wyrok podoba, to fajnie, ale jak się niepodoba - tłu i tym podobne...
Oczywiście. A co, ma być "tfu" jak się podoba?
Niezawisły sąd (ale inny sędzia, nie ten co stwierdził że "Bolek" to nie "Bolek") uznał jakiś czas temu całkowitą prawidłowość postępowania CBA w tej sprawie.
A może wyrok uniewinniający na Kociołka i innych zbrodniarzy komunistycznych też ma mi się "podobać" bo wydał go "niezawisły" (czytaj: nie zweryfikowany po 1989 roku) sąd?
 
User is offline  PMMini ProfileEmail Poster Post #55

     
Bazyli
 

VII ranga
*******
Grupa: Użytkownik
Postów: 2.066
Nr użytkownika: 13.822

Stopień akademicki: jakiś jest...
Zawód: handlowiec pogl¹dami
 
 
post 27/04/2013, 23:16 Quote Post

lucyna beata:
"Budzi w mnie odruch wymiotny agent Tomek. Cenię profesjonalizm. Źle dzieje się w takim kraju, gdzie agentami są nieprofesjonalni lowelasi. Bardzo źle świadczy to o naszych służbach.
Poza tym jednym sprostowaniem nie mam ochoty brnąć w taką brednię jaką mi zaoferowałeś. Twoje słowa świadczą o Tobie nie o mnie
"

lucyno dwojaga imion, nie brnij. Masz racje. Wystarczy lykac papke darowana przez media tzw. glownego nurtu. Jednak ... Dziwie sie, ze taka osoba jak Ty, udzielajaca sie na specjalistycznym, wymagajacym wiedzy i samodzielnego myslenia Forum nie dostrzega paranoidalnej sytuacji w kraju nad Wisla (pisze tak specjalnie bo "Polska" to dzis chyba za duze slowo).
Racz zwrocic uwage, iz Twoje argumenty nie przystaja nijak do rzeczywistosci i sa - mowiac krotko - odzwierciedleniem poboznego, drobnomieszczanskiego i (sorry!) wyksztalciuchowego spojrzenia. Przeciez wielu cenionych dzis tzw. agentow ( i agentek!), brytyjskich, amerykanskich, rosyjskich, zydowskich, francuskich, ba!, nawet polskich, swa wiedze i skutecznosc zawdziecza wlasnie kruszeniu serc okreslonych celow operacyjnych. Mowiac krotko: to podryw! To, ze obrazasz sie na rzeczywistosc nie swiadczy o mnie lecz o Tobie. Smutne to, bo taka malostkowosc i holdowanie zwyczajowi "dobrze, dobrze" doprowadza nasza Ojczyne (tfu! kraj nad Wisla) do upadku. Na Twoich przkonaniach zeruja macherzy od marketingu politycznego i zlodzieje. Sadzisz, ze wystarczy chciec byc dobrym by swiat funkcjonowal poprawnie. Nie ma wiekszego bledu!
Dla uzmyslowienia Tobie dlaczego podchodze do tematu tak emocjonalnie odwolam sie do swoich doswiadczen. Nie jestem malomiasteczkowym, slabo zarabiajacym, ograniczonym i katolskim reprezentantem "polactwa". Widzialem wiele i w wielu miejscach na swiecie bywalem. Ostatnimi czasy los rzucal mnie do Austrii, na Wegry, do Niemiec i UK. Wszedzie, ale to wszedzie (tak! nawet na Wegrzech) spotykalem mnostwo naszych rodakow. Pracujacych ciezko i znoszacych czasami grymasy swych obcojezycznych przelozonych. Sa to ludzie mlodzi i starsi, mezczyzni i kobiety, kawalerowie i mezatki. Wszyscy, albo prawie wszyscy w zyciu nie wyjechaliby z Polski gdyby nasza Ojczyzna (tfu! kraj nad Wisla) rzadzony byl przynajmniej przyzwoicie. Ludzie Ci maja do wyboru:
- siedziec na zasilku, liczyc kazda zlotowke wydana na chleb i wysluchiwac zadowolonych mord w TV jak to w naszej Ojczyznie (tfu!) w kraju nad Wisla, jest fajnie,
- szukac ratunku dla siebie i swych rodzin pracujac nad Dunajem, Renem i Tamizá.
Powiem otwarcie: w zwiazku z tym co widzialem i na podstawie informacji dochodzacych mnie z mojej Ojczyzny (tfu!) z kraju nad Wisla, oskarzam obecne wladze m.in. o lamanie zycia tysiacom Polakow, rozbijanie rodzin zmuszanych do szukania ratunku przed calkowitym upadkiem za granica, pozbawianie dzieci opieki matki lub ojca (albo obu rodzicow na raz), pozbawianie Polski wartosciowego potencjalu ludnosciowego, tworzenie w oczach swiata (wbrew doniesieniom z "polskich" TV) wizji Polski jako kraju furmanek i tlumow biednej mlodziezy. Serce peka!
Uwierz, nie chce uzywac argumentow ad personam ale osoby takie jak Ty, wciaz wierzace w dobre intencje nieudacznikow sprawujacych wladze w naszej Ojczyznie (tfu!) w kraju nad Wisla, sa li tylko "paliwem" wykorzystywanym przez te ferajne. Czas otworzyc oczy. Dlatego choc nie jestem fanem ludzi pokroju tzw. agenta Tomka to uwazam, ze zmiana ekipy rzadzacej nie tylko jest konieczna, to jest po prostu warunek sine qua non istnienia naszego panstwa i narodu. Obecnej ekipy (cmentarno-autostradowo-stadionowo-ambergoldowej) chyba juz nikt nie przebije. Tfu!

Ten post był edytowany przez Bazyli: 27/04/2013, 23:19
 
User is offline  PMMini Profile Post #56

     
emigrant
 

Antykomunista
**********
Grupa: Użytkownik
Postów: 25.907
Nr użytkownika: 46.387

Stopień akademicki: kontrrewolucjonista
Zawód: reakcjonista
 
 
post 27/04/2013, 23:16 Quote Post

QUOTE(szapur II @ 27/04/2013, 22:44)
Sawicka Sawicką, ale żeby zdarzały się różnego rodzaju nadużycia nie trzeba nawet państwa totalitarnego, wystarczy ekipa rządząca, która potrzebuje coraz to nowego pr-u, że "walczy z układem".
O jakich nadużyciach piszesz w związku z prowadzeniem tej sprawy przez CBA?

 
User is offline  PMMini ProfileEmail Poster Post #57

     
szapur II
 

X ranga
**********
Grupa: Moderatorzy
Postów: 12.145
Nr użytkownika: 63.609

Stopień akademicki: magazynier:)
Zawód: student
 
 
post 27/04/2013, 23:18 Quote Post

Inne sprawy - jabym zwrócił uwagę na co innego, sprawa Grzegorza Brauna - ostatnio sąd oddalił; podobno jakieś procesy wygrywał Antoni Macierewicz, bądź nie był skazany; osobiście dziwi mnie brak szerszych rozliczeń w Posce, nie tylko sądowych, ale też w polityce historycznej ze wszelkimi zbrodniami, ustrojami dyktatorskimi, wprowadzonymi przemocą, drogą zamachów - itd. Tyle że temat dotyczy Sawickiej

Tak na marginesie -
CODE

Mam zawodowo do czynienia z przetargami. Okres rządów PiS był jedynym w którym zjawisko "ustawiania" przetargów trochę się cofnęło.

Myślałem, że znikło...
 
User is offline  PMMini Profile Post #58

     
szapur II
 

X ranga
**********
Grupa: Moderatorzy
Postów: 12.145
Nr użytkownika: 63.609

Stopień akademicki: magazynier:)
Zawód: student
 
 
post 27/04/2013, 23:21 Quote Post

QUOTE(emigrant @ 27/04/2013, 23:16)
QUOTE(szapur II @ 27/04/2013, 22:44)
Sawicka Sawicką, ale żeby zdarzały się różnego rodzaju nadużycia nie trzeba nawet państwa totalitarnego, wystarczy ekipa rządząca, która potrzebuje coraz to nowego pr-u, że "walczy z układem".
O jakich nadużyciach piszesz w związku z prowadzeniem tej sprawy przez CBA?
*


Kiedyś Emigrancie chyba rozmawialiśmy o sztuce teatralnej, ktora przedstawiała sprawę inwigilacji Pawła Jasienicy przez SB za pomocą podstawionej kobiety. Sprawa Sawickiej byłaby znakomitym materiałem na kolejną tego typu sztuke - wiem, wiem, gdyby organizacją inwigilującą było SB wink.gif
 
User is offline  PMMini Profile Post #59

     
pogezan
 

VI ranga
******
Grupa: Użytkownik
Postów: 1.103
Nr użytkownika: 78.883

 
 
post 27/04/2013, 23:26 Quote Post

QUOTE(lucyna beata @ 27/04/2013, 22:55)
Mam jeden argument nie do odrzucenia. Gdyby śledztwo było dobrze prowadzone to nie byłoby dzisiejszej rozmowy.


Ja też mam jeden argument nie do odrzucenia. Gdyby Beata Sawicka nie przyjęła 100 tyś. zł ( http://wiadomosci.dziennik.pl/wydarzenia/a...o-korupcje.html ) to nie byłoby ani dzisiejszej rozmowy, ani rozprawy.

Mam wrażenie, że bardziej jest krytycznie osądzane CBA, czy też agent Tomek, niż była posłanka.
 
User is offline  PMMini ProfileEmail Poster Post #60

10 Strony « < 2 3 4 5 6 > »  
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:


Topic Options
Reply to this topicStart new topic

 

 
Copyright © 2003 - 2023 Historycy.org
historycy@historycy.org, tel: 12 346-54-06

Kolokacja serwera, łącza internetowe:
Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej