Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )
 
 
Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Festiwal muzyki organowej w Kamieniu Pomorskim
     
Thomuss
 

III ranga
***
Grupa: Użytkownik
Postów: 143
Nr użytkownika: 4.829

Stadhouder Republiki
Stopień akademicki: Poszukiwacz prawdy
Zawód: Antyfaszysta
 
 
post 8/06/2005, 23:36 Quote Post

Witam
Widzę że jest tu paru znawców muzyki barokowej, a więc i pewnie bywalców festiwali wszelakich.W wakacje w Kamieniu Pomorskim odbędzie się Festiwal Muzyki Organowej i Kameralnej.W związku z tym mam pytanie czy ktoś wie coś szerzej na temat programu festiwalu, terminów, czy są jakies bilety wstępu (koncerty odbywają się w katedrze kamieńskiej), no i najważniejsze czy warto pojechac, czy poziom wykonawców jest dobry, w sieci jest niestety bardzo mało na ten temat.Z góry dziękuje za pomoc.
Pozdrawiam rolleyes.gif
 
User is offline  PMMini ProfileEmail Poster Post #1

     
buxtehude1637
 

II ranga
**
Grupa: Użytkownik
Postów: 83
Nr użytkownika: 4.256

Zawód: ró¿noraki
 
 
post 16/06/2005, 17:16 Quote Post

chmmm kamień Pomorski i te śliczne organki - mniam mniam - pewnie bym sie tam wybrał gdyby nie fakt że to po drugiej stronie Polski sad.gifsad.gif
Ale osobiście i tak nie moge sie juz doczekąc Vratislavi Cantas!!!!! - może i nie jest to festiwal wyłacznie muzyki barokowej ale rok temu było tam kilka koncertów w muzyką Bacha, Handla, czy Telemanna.
 
User is offline  PMMini ProfileEmail Poster Post #2

     
goya_m
 

Nowicjusz
Grupa: Użytkownik
Postów: 1
Nr użytkownika: 44.398

malgorzata malak
 
 
post 14/04/2008, 22:40 Quote Post

QUOTE(Thomuss @ 9/06/2005, 0:36)
Witam
Widzę że jest tu paru znawców muzyki barokowej, a więc i pewnie bywalców festiwali wszelakich.W wakacje w Kamieniu Pomorskim odbędzie się Festiwal Muzyki Organowej i Kameralnej.W związku z tym mam pytanie czy ktoś wie coś szerzej na temat programu festiwalu, terminów, czy są jakies bilety wstępu (koncerty odbywają się w katedrze kamieńskiej), no i najważniejsze czy warto pojechac, czy poziom wykonawców jest dobry, w sieci jest niestety bardzo mało na ten temat.Z góry dziękuje za pomoc.
Pozdrawiam  rolleyes.gif
*



pojechac na festiwal jak najbardziej warto, naprawde polecam. nie byłam co prawda na koncertach wieczornych, ale organy brzmia doskonale i z tego, co mi wiadomo, poziom wykonawców jest bardzo wysoki. Festiwal odbywa sie co roku, trwa przez cały sezon letni, a koncerty sa co weekend(bodajże). bilety stepu są, chyba na probostwie, ale lepiej skontaktowac się z Działem Promocji Urzedu miasta i gminy Kamień.
ubolewam nad tym, ze miasto Kamień nie reklamuje sie od strony tego festiwalu, ale cóż...
 
User is offline  PMMini ProfileEmail Poster Post #3

 
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:


Topic Options
Reply to this topicStart new topic

 

 
Copyright © 2003 - 2023 Historycy.org
historycy@historycy.org, tel: 12 346-54-06

Kolokacja serwera, łącza internetowe:
Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej