Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )
 
 
Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Poszukiwanie filmu lub serialu
     
carantuhill
 

Bieskidnik
*********
Grupa: Moderatorzy
Postów: 8.499
Nr użytkownika: 12.703

WOJCIECH
Zawód: Galileusz
 
 
post 13/09/2016, 8:27 Quote Post

W odległej prehistorii był taki kultowy serial "Tajna Misja". Starsi pewnie pamiętają, jednym sezonem zaszczyciła nas wtedy telewizja publiczna smile.gif Chyba puszczali go w tamtych prehistorycznych czasach lat 90-tych w sobotę rano? Takie coś pamiętam. Ale niedawno rozmawiając o starych serialach, jak przez mgłę przypomniałem sobie, że w telewizji, w tym okresie, puszczono film o podobnej tematyce. Był to film, albo serial z małą ilością odcinków. Niestety nie mogę przypomnieć sobie tytułu. Bohaterowie byli trochę starsi, ale też istniała tajna międzynarodowa organizacja młodzieży walcząca ze złem absolutnym i dysponująca super gadżetami. Pamiętam ledwo parę scen z tego "filmu", ale chyba musiał istnieć? Komu coś może świtać? smile.gif
 
User is offline  PMMini ProfileEmail Poster Post #1

     
freddy
 

VI ranga
******
Grupa: Użytkownik
Postów: 881
Nr użytkownika: 85.709

 
 
post 14/09/2016, 0:13 Quote Post

Czy to nie byli czasem "Mali Agenci" ? Tylko to może mi się wydawać.
 
User is offline  PMMini ProfileEmail Poster Post #2

     
carantuhill
 

Bieskidnik
*********
Grupa: Moderatorzy
Postów: 8.499
Nr użytkownika: 12.703

WOJCIECH
Zawód: Galileusz
 
 
post 14/09/2016, 7:31 Quote Post

QUOTE(freddy @ 14/09/2016, 1:13)
Czy to nie byli czasem "Mali Agenci" ? Tylko to może mi się wydawać.
*




Mali Agenci to nowy film smile.gif My tu rozmawiamy o prehistorii smile.gif O mrocznych latach 90-tych. Film był bardzo podobny do "Tajnej Misji", próbują sobie tytuł przypomnieć. Pamiętam tylko, że bohaterowie byli nieco starsi niż Ci z Tajnej Misji smile.gif Tytuł chyba też musiał być podobny. Myślałem, że oglądałem, któryś z odcinków drugiego sezonu, ale ich nie puszczali w Polsce, nawet nie ma polskiej wersji.
 
User is offline  PMMini ProfileEmail Poster Post #3

     
Reaction
 

V ranga
*****
Grupa: Użytkownik
Postów: 575
Nr użytkownika: 74.824

Zawód: Student
 
 
post 14/09/2016, 9:49 Quote Post

http://www.whatismymovie.com/
Spróbuj przez to.
 
User is offline  PMMini Profile Post #4

     
carantuhill
 

Bieskidnik
*********
Grupa: Moderatorzy
Postów: 8.499
Nr użytkownika: 12.703

WOJCIECH
Zawód: Galileusz
 
 
post 15/04/2021, 9:39 Quote Post

Filmu dalej szukam - chyba raczej nie wymyśliłem go sobie, choć minęło pewnie z ćwierć wieku smile.gif Jestem pewien, że przypominał "Tajną Misję", może tytułem też nawiązywał do "Alpha Centauri". Na pewno bohaterowie byli trochę starsi, już w wieku nastoletnim zaawansowanym. Też mieli jakieś tam "gadżety", które z perspektywy lat wydają się śmieszne - dręczy mnie to strasznie. smile.gif

Ale w tej telewizyjnej maliźnie lat 90-tych (której nie rozumie współczesna młodzież) były perełki. Ot np Dwa Światy smile.gif
 
User is offline  PMMini ProfileEmail Poster Post #5

     
dd100
 

V ranga
*****
Grupa: Użytkownik
Postów: 591
Nr użytkownika: 73.323

 
 
post 15/04/2021, 11:10 Quote Post

QUOTE(carantuhill @ 15/04/2021, 9:39)
Filmu dalej szukam - chyba raczej nie wymyśliłem go sobie, choć minęło pewnie z ćwierć wieku smile.gif  Jestem pewien, że przypominał "Tajną Misję", może tytułem też nawiązywał do "Alpha Centauri". Na pewno bohaterowie byli trochę starsi, już w wieku nastoletnim zaawansowanym. Też mieli jakieś tam "gadżety", które z perspektywy lat wydają się śmieszne - dręczy mnie to strasznie.  smile.gif

Ale w tej telewizyjnej maliźnie lat 90-tych (której nie rozumie współczesna młodzież) były perełki. Ot np Dwa Światy smile.gif
*



Z tego co wyczytałem to był też jakiś film fabularny powiązany z tym serialem, o takim samym tytule oraz jego pilot "The Puzzle Palace". Może coś z tego widziałeś, jeśli oczywiście leciało w naszej tv.
 
User is offline  PMMini Profile Post #6

 
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:


Topic Options
Reply to this topicStart new topic

 

 
Copyright © 2003 - 2023 Historycy.org
historycy@historycy.org, tel: 12 346-54-06

Kolokacja serwera, łącza internetowe:
Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej