Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )
 
241 Strony « < 211 212 213 214 215 > »  
Reply to this topicStart new topicStart Poll

> ANDRZEJ DUDA, Prezydent RP
     
Gajusz Mariusz TW
 

Ambasador San Escobar
*********
Grupa: Moderatorzy
Postów: 6.257
Nr użytkownika: 98.326

M.
Stopień akademicki: Korvettenkapitan
Zawód: Canis lupus
 
 
post 24/09/2018, 11:05 Quote Post

QUOTE(emigrant @ 19/09/2018, 23:42)
(...) i mina Trumpa na żart Dudy o "Forcie Trump" (...)
*



Już pisałem że to nie żart, teraz masz na to dowód

https://wiadomosci.onet.pl/kraj/mariusz-bla...t-trump/l0rzfkf

Jak widzisz, nawet Ciebie grupa trzymająca władzę potrafi na tyle zaskoczyć że poważne, przygotowywane i omawiane działania uważasz za żart...
 
User is offline  PMMini Profile Post #3181

     
Sghjwo
 

VII ranga
*******
Grupa: Użytkownik
Postów: 1.526
Nr użytkownika: 97.523

 
 
post 26/09/2018, 9:29 Quote Post

Znowu podpadnie swoim biggrin.gif

https://wiadomosci.onet.pl/kraj/szczerski-r...ormalna/wrm53w9
 
User is offline  PMMini Profile Post #3182

     
Kamaz73
 

Pancerny Inseminator
********
Grupa: Użytkownik
Postów: 4.187
Nr użytkownika: 22.254

Robert
Stopień akademicki: mgr in¿.
Zawód: zolnierz zawodowy
 
 
post 26/09/2018, 9:48 Quote Post

QUOTE(emigrant @ 21/09/2018, 13:32)
QUOTE(Kamaz73 @ 21/09/2018, 9:19)
Ad 2) No i?
Co: "No i?" ?
CODE
Ad 3) Czyli w tej sprawie co uważasz?
Że nie było tak, że rządzacy Polską postanowili Trumpa przekupić.

CODE

1. Rozumiem że emigrant nie dostrzega nic nie stosownego w całym zamieszaniu a głosy krytyczne traktuje jako nie istotne jednocześnie przez lata czepiał się wszelkich wpadek o znacznie mniejszym wagomiarze dla honoru i powagi RP. W sumie..... można i tak.
No, to źle rozumiesz.
*


Przepraszam..... wchodzenie w 4-litery USA w zakresie:
- pozyskiwania droższego, i to znacznie, LNG z USA kosztem tańszego z Rosji gazu;
- płacenie USA 8 mld złotych za obecność stałą USArmy w Polsce kosztem stojącej i kwiczącej modernizacji Wojska Polskiego;
- kupowanie amerykańskich produktów zbrojeniowych bez offsetu i korzyści dla przemysłu polskiego ( vide uwalenie caracali które postawiłyby na nogi WZL z łodzi vs. zakup golasów BH dla policji bez żadnych plusów dla polskiej gospodarki czy zakup Wisły bez transferu szeregu kluczowych komponentów) vs. zakup w ramach UE z uwzględnieniem naszych firm;
- psucie stosunków z UE kosztem pustych deklaracji z USA bez pokrycia i bez wykładanych na to środków;
to co to jest?
aaaa antykomunistyczna polityka z nazwy. Ciekawe co będzie jak Donald z Białego Domu się ugada z Putinem i Nas wraz z tą całą fobistyczną "jełoppropagandą" dla ubogich na rozumie zostawi jak Roosvelt w Jałcie.
Co?
Nic się nie stało.... itd.
AD 1) Słucham. To co towarzysz antykomunista na saksach w Irlandii uważa. Zamieniam się w .... oczy.
 
User is offline  PMMini Profile Post #3183

     
Napoleon7
 

VIII ranga
********
Grupa: Użytkownik
Postów: 3.975
Nr użytkownika: 58.281

 
 
post 29/09/2018, 12:17 Quote Post

Po takich numerach jak brak krzesła dla naszego prezydenta przy podpisywaniu porozumienia z Trumpem lub zawrócenie go przez Żydów, to zastanawiam się jak by to skomentowali prawicowi publicyści gdyby coś takiego miało miejsce w przypadku Komorowskiego czy Kwaśniewskiego? Ma ktoś tu jakiś pomysł? rolleyes.gif Bo mnie by sobie tego hejtu trudno było wyobrazić. A w przypadku prezydenta Dudy - ?
 
User is offline  PMMini ProfileEmail Poster Post #3184

     
konto usunięte 051218
 

Unregistered

 
 
post 29/09/2018, 13:23 Quote Post

QUOTE(Napoleon7 @ 29/09/2018, 13:17)
Po takich numerach jak brak krzesła dla naszego prezydenta przy podpisywaniu porozumienia z Trumpem
*

Sprawę wielokrotnie wyjaśniano - to nie jest wina Trumpa, ani tym bardziej Dudy. Dokument miał być podpisany w zupełnie innym miejscu: podczas konferencji prasowej obu prezydentów. Deklaracja miała trafić do stojących przy pulpicie polityków. W trakcie wizyty, ktoś z polskich urzędników zmienił decyzję. Strona amerykańska przystała na propozycję, ale nie była do niej przygotowana - to cała tajemnica. Winą za zaistniałą sytuację ponosi prawdopodobnie Szczerski.
 
Post #3185

     
Woj
 

VIII ranga
********
Grupa: Moderatorzy
Postów: 3.891
Nr użytkownika: 25.745

Stopień akademicki: posiadam
Zawód: historyk
 
 
post 29/09/2018, 13:28 Quote Post

...który to Szczerski z Dudą nie ma ABSOLUTNIE nic wspólnego! wink.gif
 
User is offline  PMMini ProfileEmail Poster Post #3186

     
Napoleon7
 

VIII ranga
********
Grupa: Użytkownik
Postów: 3.975
Nr użytkownika: 58.281

 
 
post 29/09/2018, 15:48 Quote Post

CODE
Sprawę wielokrotnie wyjaśniano - to nie jest wina Trumpa, ani tym bardziej Dudy.

laugh.gif laugh.gif laugh.gif
Ja się nie pytam o wyjaśnienie!!! smile.gif Ja się pytam o hejt jaki by spadł na Komorowskiego czy Kwaśniewskiego! Uważacie, że by hejtu nie było? wink.gif
A tu proszę! Pytam się i od razu mam tłumaczenie! Uderz w stół a nożyce się odezwą... rolleyes.gif
biggrin.gif

Jesteście Panowie rozbrajający!!! smile.gif
 
User is offline  PMMini ProfileEmail Poster Post #3187

     
emigrant
 

Antykomunista
**********
Grupa: Użytkownik
Postów: 25.903
Nr użytkownika: 46.387

Stopień akademicki: kontrrewolucjonista
Zawód: reakcjonista
 
 
post 29/09/2018, 16:11 Quote Post

QUOTE(Napoleon7 @ 29/09/2018, 15:48)
CODE
Sprawę wielokrotnie wyjaśniano - to nie jest wina Trumpa, ani tym bardziej Dudy.

laugh.gif  laugh.gif  laugh.gif
Ja się nie pytam o wyjaśnienie!!!  smile.gif   Ja się pytam o hejt jaki by spadł na Komorowskiego czy Kwaśniewskiego! Uważacie, że by hejtu nie było? wink.gif 
A tu proszę! Pytam się i od razu mam tłumaczenie! Uderz w stół a nożyce się odezwą... rolleyes.gif
biggrin.gif

Jesteście Panowie rozbrajający!!!  smile.gif
*

Nic dziwnego, że się nie pytasz o wyjaśnienia i nie lubisz wytłumaczeń. Skoro wyjaśniona i wytłumaczona rzeczywistość jest najczęściej biegunowo odległa od twojego matrixa, w którym żyjesz, to i nie dziwota, że unikasz tego jak ognia. Ta histeryczna biegunka z emotikonami też jest symptomatyczna.

Ostrzeżenie za przechylenie czary goryczy.
Czasami lepiej jest czegoś nie pisać, nawet jeżeli chęć dowalenia adwersarzowi jest zbyt silna.
Ponieważ jest to recydywa, 30 dni urlopu na przemyślenie swojego zachowania.
Piegziu


Ten post był edytowany przez Piegziu: 30/09/2018, 10:25
 
User is offline  PMMini ProfileEmail Poster Post #3188

     
ChochlikTW
 

W trakcie uczłowieczania
**********
Grupa: Użytkownik
Postów: 11.419
Nr użytkownika: 98.976

Stopień akademicki: magister
 
 
post 29/09/2018, 16:31 Quote Post

@emigrancie skoro raczyłeś przemówić w temacie to może powrócisz do własnych słów - No, ale nasi ekszperci forumowi od stosunków pl-USA już podsumowali, że to upokorzenie i lekceważenie.

Żeby chociaż jakaś próba analizy podpisanego dokumentu- gdzie tam- brak flagi, pochylenie stojącego Dudy i mina Trumpa na żart Dudy o "Forcie Trump" najważniejsze...
(3185) ,bo w kontekście tych słów - Skoro wyjaśniona i wytłumaczona rzeczywistość jest najczęściej biegunowo odległa od twojego matrixa, w którym żyjesz, to i nie dziwota, że unikasz tego jak ognia. potrafisz uratować z matrixa dokonując analizy dokumentu, który podpisał stojąc prezydent. wink.gif Co w nim było takiego doniosłego, ważnego, że należało podpisać go na stojąco i wciskać go do podpisu Trumpowi akurat wtedy? wink.gif

Abyś nie musiał męczyć się i go szukać to podam Ci pomocną dłoń, a dokładniej cytatem z mojego wcześniejszego postu, gdzie już o to prosiłem. smile.gif

Ja się w pełni podpisuję pod słowami @Sghjwo i liczę, że po za biadoleniem, że nikt nie zrobił analizy potrafisz dokonać czegoś więcej. wink.gif

Dla ułatwienia podrzucę Ci do analizy deklarację podpisaną przez Sikorskiego i Rice z 2008, abyś miał do czego porównać obecną.

https://www.bbn.gov.pl/ftp/dok/01/deklaracj...racy_pl_usa.pdf
http://www.prezydent.pl/aktualnosci/wydarz...ategicznym.html

Mam nadzieję, że podołasz i dokonasz analizy, a nie będziesz unikał odpowiedzi, jak diabeł święconej wody. wink.gif

Ten post był edytowany przez ChochlikTW: 29/09/2018, 16:32
 
User is online!  PMMini ProfileEmail Poster Post #3189

     
1234
 

Wielki Wuj
*********
Grupa: Użytkownik
Postów: 4.631
Nr użytkownika: 4.636

 
 
post 29/09/2018, 16:41 Quote Post

Czyli ktoś ośmieszył majestat Rzeczypospolitej bo to była oficjalna wizyta głowy państwa a nie prywatna wizyta pana Dudy. W normalnym państwie normalny prezydent wywaliłby takiego pracownika na zbity ryj. Ale czego to wymagać od...
A propo tych oczywistych wyjaśnień, to wypada przypomnieć wizytę Komorowskiego w japońskim parlamencie. Czy ci którzy dziś mówią o oczywistych wyjaśnieniach wtedy też byli skłonni do przejścia nad incydentem do porządku dziennego? Czy trzeba szukać postów sprzed trzech lat?
 
User is offline  PMMini Profile Post #3190

     
konto usunięte 051218
 

Unregistered

 
 
post 29/09/2018, 16:49 Quote Post

QUOTE(ChochlikTW @ 29/09/2018, 17:31)
Żeby chociaż jakaś próba analizy podpisanego dokumentu- gdzie tam- brak flagi, pochylenie stojącego Dudy i mina Trumpa na żart Dudy o "Forcie Trump" najważniejsze...

Czy TW widział kiedykolwiek jakąś wrażą flagę w tym Gabinecie ?
https://pl.wikipedia.org/wiki/Gabinet_Owaln...Covaloffice.jpg
 
Post #3191

     
1234
 

Wielki Wuj
*********
Grupa: Użytkownik
Postów: 4.631
Nr użytkownika: 4.636

 
 
post 29/09/2018, 17:03 Quote Post

Wiem że nieładnie się powtarzać ale mógłby ktoś zidentyfikować to coś pod ścianą? Nie mówię że to koreańskie tylko pytam.
https://www.upi.com/Report-North-Koreas-Kim.../9481528208551/
 
User is offline  PMMini Profile Post #3192

     
konto usunięte 051218
 

Unregistered

 
 
post 29/09/2018, 17:59 Quote Post

"To coś pod ścianą" koreańską flagą nie jest. Zdjęcie przedstawia Kim Yong Chol, wiceprzewodniczącego Komitetu Centralnego Partii Robotniczej podczas oficjalnej wizyty w Białym Domu. Rozmowa dotyczy budowy kasyna i rozwoju turystyki w KRLD. I co w związku z tym ?
 
Post #3193

     
ChochlikTW
 

W trakcie uczłowieczania
**********
Grupa: Użytkownik
Postów: 11.419
Nr użytkownika: 98.976

Stopień akademicki: magister
 
 
post 29/09/2018, 18:14 Quote Post

Ech, żebyś jeszcze wiedział, co oznacza skrót TW rolleyes.gif ,a nie sugerował się tym, co podsuwa Ci ciasnota wyobraźni byłoby fajnie. wink.gif Ech, żebyś @ciekawy jeszcze czytał ze zrozumieniem i wiedział kogo cytujesz przypisując mi czyjeś słowa byłoby miło. wink.gif

Dziennikarz zwrócił także uwagę na brak polskich flag w gabinecie. - Zastanawiałem się, dlaczego akurat to zdjęcie ukazało się w przestrzeni publicznej, na stronach amerykańskich. To nie jest zdjęcie z oficjalnego podpisywania tej deklaracji - podkreślił.

Na pytanie, czy podpisywanie deklaracji odbywało się w innych warunkach (na siedząco) Szczerski nie odpowiedział. - Ja nie będę opowiadał panu, gdzie, kiedy i jak prezydent siedział czy stał. Ważne jest to, co jest w deklaracji. Zdjęcie nie odzwierciedla charakteru tej deklaracji.

#3171

QUOTE
Zdjęcie przedstawia Kim Yong Chol, wiceprzewodniczącego Komitetu Centralnego Partii Robotniczej podczas oficjalnej wizyty w Białym Domu.


Nasz "ukochany" prezydent podczas "nieoficjalnej" wizyty podpisał na stojąco nieoficjalny dokument i dlatego też nieoficjalnie zabrakło dla niego krzesła. wink.gif
 
User is online!  PMMini ProfileEmail Poster Post #3194

     
Napoleon7
 

VIII ranga
********
Grupa: Użytkownik
Postów: 3.975
Nr użytkownika: 58.281

 
 
post 29/09/2018, 19:51 Quote Post

Tu nie ma co dywagować, bo aby rozpętać falę hejtu wobec Komorowskiego wystarczył popełniony przez niego niewinny błąd ortograficzny. Lub skądinąd dostosowany do sytuacji żart z użyciem słowa "shogun". Albo rzeczy, które nigdy nie miały miejsca jak z tym "wejściem na krzesło". to dało powód hejterom z prawej strony do prawdziwej nagonki. Gdy jednak nasz obecny prezydent kompromituje Polskę i w sumie daje się raz po raz poniżać (nie przepadam za dudą, ale to jest jednak nasz prezydent, reprezentuje RP i NALEŻY MU SIĘ SZACUNEK!!!) to po prawej stronie jest cisza. I stwierdzenie, że nic się tak w sumie nie stało. A nawet jest całkiem dobrze!
Ludzie, czy wy już wstydu w ogóle nie macie?! Ani elementarnej przyzwoitości?!
 
User is offline  PMMini ProfileEmail Poster Post #3195

241 Strony « < 211 212 213 214 215 > »  
2 Użytkowników czyta ten temat (2 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:


Topic Options
Reply to this topicStart new topic

 

 
Copyright © 2003 - 2023 Historycy.org
historycy@historycy.org, tel: 12 346-54-06

Kolokacja serwera, łącza internetowe:
Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej