Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )
 
4 Strony < 1 2 3 4 > 
Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Europejska olimpiada społeczno-prawna
     
R_7
 

II ranga
**
Grupa: Użytkownik
Postów: 53
Nr użytkownika: 48.682

Kazimierz III Wielki
Stopień akademicki: król Polski
Zawód: uczen
 
 
post 6/12/2009, 22:32 Quote Post

zero odzewu a 14 grudnia wyniki:) może jednak ktoś startował?
 
User is offline  PMMini Profile Post #31

     
elmo
 

Nowicjusz
Grupa: Użytkownik
Postów: 2
Nr użytkownika: 61.185

Zawód: uczeñ
 
 
post 10/12/2009, 12:41 Quote Post

Hej ;D Ja startowałam w tej olimpiadzie ;D początkowo wyniki miały być w sobotę 12 teraz przeniesiono je na 14 ohmy.gif ;D Ciekawe jak będzie z 2 etapem bo póki co widzę bardzo słabe zainteresowanie tą olimpiadą ! Może ze względu na brak zwolnienia z matury no i kwestie prawne w 2 etapie to też nie wygląda ciekawie ;/
 
User is offline  PMMini ProfileEmail Poster Post #32

     
R_7
 

II ranga
**
Grupa: Użytkownik
Postów: 53
Nr użytkownika: 48.682

Kazimierz III Wielki
Stopień akademicki: król Polski
Zawód: uczen
 
 
post 10/12/2009, 15:13 Quote Post

Ja wystartowałem w niej bo fajna jest wycieczka do samej Brukseli:) Odnośnie wyników od samego początku wiedziałem że będą 14. Jeśli chodzi o pracę, wiem że doszła a to najważniejsze w terminie i dostałem odpowiedź że jest sprawdzana smile.gif Ogólnie drugi etap ciekawy dwa dni we Warszawie. Cóż poczekajmy na wyniki do poniedziałku.
 
User is offline  PMMini Profile Post #33

     
elmo
 

Nowicjusz
Grupa: Użytkownik
Postów: 2
Nr użytkownika: 61.185

Zawód: uczeñ
 
 
post 10/12/2009, 19:55 Quote Post

Nie ukrywam, że też zachęciła mnie wycieczka smile.gif a informację, że praca jest sprawdzana i doszła otrzymałeś prywatnie czy poprzez szkołę ?? Kurcze bo do mnie żadna taka informacja nie dotarła więc zaczynam się niepokoić... Wiesz co obawiam się tylko, że 2 etap - Test w W-awie będzie dosyć trudny i będzie bazował głównie na prawie, a ja z prawa to tylko podstawowe podstawy znam sad.gif Ale pożyjemy zobaczymy smile.gif Ty na jaki temat pisałeś pracę ?? ;D
 
User is offline  PMMini ProfileEmail Poster Post #34

     
elmo
 

Nowicjusz
Grupa: Użytkownik
Postów: 2
Nr użytkownika: 61.185

Zawód: uczeñ
 
 
post 10/12/2009, 20:13 Quote Post

Nie ukrywam, że też zachęciła mnie wycieczka smile.gif a informację, że praca jest sprawdzana i doszła otrzymałeś prywatnie czy poprzez szkołę ?? Kurcze bo do mnie żadna taka informacja nie dotarła więc zaczynam się niepokoić... Wiesz co obawiam się tylko, że 2 etap - Test w W-awie będzie dosyć trudny i będzie bazował głównie na prawie, a ja z prawa to tylko podstawowe podstawy znam sad.gif Ale pożyjemy zobaczymy smile.gif Ty na jaki temat pisałeś pracę ?? ;D
 
User is offline  PMMini ProfileEmail Poster Post #35

     
R_7
 

II ranga
**
Grupa: Użytkownik
Postów: 53
Nr użytkownika: 48.682

Kazimierz III Wielki
Stopień akademicki: król Polski
Zawód: uczen
 
 
post 11/12/2009, 9:12 Quote Post

Moja nauczycielka dostała email, że"praca przyszła w terminie i aktualnie jest sprawdzana". Oczywiście wybrałem temat Analiza korzyści i niekorzyści przyjęcia euro w Polsce. Wydawał mi się jak najbardziej trafny, gdyż wiedziałem dużo a także posiadałem fajne pozycje książkowe. O Wa-wie pomyślimy w poniedziałek po 12. A ty jaki temat? Jeśli wysłałaś pracę tak że doszła przed 27 listopada to na pewno jest sprawdzana. Jeśli np 26 albo 27 listopada to niestety za późno.
 
User is offline  PMMini Profile Post #36

     
elmo
 

Nowicjusz
Grupa: Użytkownik
Postów: 2
Nr użytkownika: 61.185

Zawód: uczeñ
 
 
post 11/12/2009, 10:53 Quote Post

Pracę wysłała szkoła 23 w poniedziałek więc bez problemu powinna dojść do 27 wink.gif Ja podobnie pisałam pracę na temat EURO bo i jeden z ciekawszych tematów, a pozatym temat, o którym dużo się mówi więc nie było problemu ze źródłami i bibliografią ;D Mam nadzieję, że uda mi się dostać bo nie ukrywam, że praca pisana w wolnych chwilach ( w nocy) więc zobaczymy jak to będzie ;D
 
User is offline  PMMini ProfileEmail Poster Post #37

     
R_7
 

II ranga
**
Grupa: Użytkownik
Postów: 53
Nr użytkownika: 48.682

Kazimierz III Wielki
Stopień akademicki: król Polski
Zawód: uczen
 
 
post 11/12/2009, 11:13 Quote Post

To na bank doszła. W sumie też ją długo pisałem. Po tym co się przed chwilą dowiedziałem ,że z histy się nie dostałem, ciężko powiedzieć jak będzie z tą pracą. Myślałem że z historii napisałem solidną pracę i powinna ona wystarczyć na awans, a tu takie rozczarowanie. Z jakiego woj. pisałaś?
 
User is offline  PMMini Profile Post #38

     
elmo
 

Nowicjusz
Grupa: Użytkownik
Postów: 2
Nr użytkownika: 61.185

Zawód: uczeñ
 
 
post 14/12/2009, 15:28 Quote Post

ja z dolnego śląska wink.gif Kurcze miały być wyniki dzisiaj o 12:00 i jak nie ma tak nie ma ;/ troszkę niepoważnie się zachowują !
 
User is offline  PMMini ProfileEmail Poster Post #39

     
R_7
 

II ranga
**
Grupa: Użytkownik
Postów: 53
Nr użytkownika: 48.682

Kazimierz III Wielki
Stopień akademicki: król Polski
Zawód: uczen
 
 
post 15/12/2009, 14:31 Quote Post

Wyniki już są, napisz email do nich. Mi się udało smile.gif 5- z pracy. 30 osób przeszło z 318:)
 
User is offline  PMMini Profile Post #40

     
whoterabbit
 

Nowicjusz
Grupa: Użytkownik
Postów: 0
Nr użytkownika: 61.323

Katarinka
Zawód: Uczen
 
 
post 15/12/2009, 14:55 Quote Post

Też chciałabym znać wyniki, pisałam pracę o Euro : ) Witam Was wszystkich, bo jestem tutaj nowa! smile.gif
 
User is offline  PMMini ProfileEmail Poster Post #41

     
R_7
 

II ranga
**
Grupa: Użytkownik
Postów: 53
Nr użytkownika: 48.682

Kazimierz III Wielki
Stopień akademicki: król Polski
Zawód: uczen
 
 
post 15/12/2009, 15:06 Quote Post

To tak jak ja ( o euro) smile.gif Musisz się skontaktować z nimi oto adres: E-mail: olimpiada@ewspa.edu.pl Bo wyniki są tylko jakiś system e-learning nie wyświetla na każdym komputerze. Napisz emalia, podaj miejscowość szkołę i oni Ci dadzą znać. Ja wczoraj napisałem koło 18, a odpowiedź dostałem koło 22.
 
User is offline  PMMini Profile Post #42

     
whoterabbit
 

Nowicjusz
Grupa: Użytkownik
Postów: 0
Nr użytkownika: 61.323

Katarinka
Zawód: Uczen
 
 
post 15/12/2009, 15:41 Quote Post

Napisałam już i czekam na odpowiedź, zobaczymy co to będzie. Szczerze powiedziawszy strasznie tego materiału dużo - najbradziej przeraża mnie temat prawa, w którym jestem mega lewa smile.gif
 
User is offline  PMMini ProfileEmail Poster Post #43

     
elmo
 

Nowicjusz
Grupa: Użytkownik
Postów: 2
Nr użytkownika: 61.185

Zawód: uczeñ
 
 
post 15/12/2009, 16:58 Quote Post

QUOTE(R_7 @ 15/12/2009, 14:31)
Wyniki już są, napisz email do nich. Mi się udało smile.gif 5- z pracy. 30 osób przeszło z 318:)
*




Wow ! Gratuluję serdecznie ! wink.gif Widzę, że zawężyli grono bo miało przechodzić do Warszawskiego chyba 60 czy 50 uczniów ;O. Właśnie do Nich napisałam i zobaczymy czy dostanę sie do ścisłej 30.wink.gifwink.gif
 
User is offline  PMMini ProfileEmail Poster Post #44

     
elmo
 

Nowicjusz
Grupa: Użytkownik
Postów: 2
Nr użytkownika: 61.185

Zawód: uczeñ
 
 
post 15/12/2009, 17:11 Quote Post

Woow! Dostałam się ! Moja praca została oceniona również na 5 !
 
User is offline  PMMini ProfileEmail Poster Post #45

4 Strony < 1 2 3 4 > 
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:


Topic Options
Reply to this topicStart new topic

 

 
Copyright © 2003 - 2023 Historycy.org
historycy@historycy.org, tel: 12 346-54-06

Kolokacja serwera, łącza internetowe:
Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej