Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )

6 Strony < 1 2 3 4 5 > »  
Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Połabie 983 - R.F. Barkowski

Kizior

V ranga
Grupa: Użytkownik
Nr użytkownika: 94.156

Michal
Stopień akademicki: mgr. inz.
Zawód: automatyk

post 29/12/2015, 14:34 Quote Post

Ta opinia jest najlepsza:

pigwa | 2015-11-24
Nareszcie historycy piszą książki historyczne

happy.gif

User is offline  PMMini Profile Post #31

Kizior

V ranga
Nr użytkownika: 94.156

Michal
Stopień akademicki: mgr. inz.
Zawód: automatyk

post 29/12/2015, 14:38 Quote Post

Ta opinia jest najlepsza:

pigwa | 2015-11-24
Nareszcie historycy piszą książki historyczne

Jednak, nie - tutaj jest dopiero:

filo-ger | 2015-10-23

Wielkie brawa dla opinii "Łopatnego"!!! Dodać do niej mogę tylko że u nas w świecie akademickim, w środowisku naukowym mediewistów, historyków i filologów, ataki typu "welesxxi" wzbudzają nie tylko salwy śmiechu ale i politowania. To jest paranoiczne.

Widać, świat akademicki, mściwy jest.

User is offline  PMMini Profile Post #32

Piegziu

Tajny Agent Piegziu
Grupa: Moderatorzy
Nr użytkownika: 48.576

M.A.P.
Zawód: prawnik, japonista

post 29/12/2015, 15:09 Quote Post

QUOTE(barrsa @ 29/12/2015, 9:21)
Miałem sobie dać luz z tym, ale napiszę.... zobaczcie sobie opinie o tytułowej książce na lubimyczytać. Zwrócił mi na to uwagę kiedyś inny forumowicz...

Normalnie "chiński chłyt marketigowy" wink.gif Dla podpowiedzi spójrzcie na opinie szczególnie tych mających 3-4 książki zrecenzowane, jakie to są książki a raczej kogo rolleyes.gif

Naprawdę rozumiem, że sobie można założyć kilka kont, lub poprosić znajomych żeby tak zrobili, ale takie coś już jest śmieszne... no można było dać z 7-8 gwiazdek dla przyzwoitości i inne książki ocenić a nie tylko danego autora.

ps. kiedyś posługiwałem się lubimyczytać przed kupnem jakiejś książki ale chyba sobie już to odpuszczę...
*

Ja u jednego swojego adwersarza zarobiłem zdaje się trzy razy 1/10. Ileż to trzeba mieć siły i energii, a przede wszystkim nienawiści w sobie, aby zakładać trzy raz konto na trzy osobne maile po to, aby dowalić czyjejś książce na jednym portalu internetowym. biggrin.gif

http://lubimyczytac.pl/ksiazka/170787/guadalcanal-1942-1943

Edit:

Zobaczcie na daty tych 1/10. 8, 10 i 18 listopada. Kompletny przypadek. biggrin.gif

Ten post był edytowany przez Piegziu: 29/12/2015, 15:12

User is offline  PMMini Profile Post #33

redbaron

VI ranga
Nr użytkownika: 50.772

Jaroslaw Centek
Stopień akademicki: dr hab.
Zawód: historyk

post 29/12/2015, 16:28 Quote Post

QUOTE(Piegziu @ 29/12/2015, 15:09)
Kompletny przypadek. biggrin.gif
*

To jakiś zespół do zadań specjalnych chyba, bo dwóch z nich oceniło tak samo obydwa moje habeki wink.gif
http://lubimyczytac.pl/ksiazka/137843/somma-1916
http://lubimyczytac.pl/ksiazka/6552/verdun-1916
I co ciekawe, daty ocen się chyba pokrywają...

Ten post był edytowany przez redbaron: 29/12/2015, 16:29

User is offline  PMMini ProfileEmail Poster Post #34

welesxxi

Conan The Historian
Nr użytkownika: 13.919

Stopień akademicki: mgr

post 29/12/2015, 17:30 Quote Post

QUOTE(barrsa @ 29/12/2015, 10:21)
Naprawdę rozumiem, że sobie można założyć kilka kont, lub poprosić znajomych żeby tak zrobili, ale takie coś już jest śmieszne... no można było dać z 7-8 gwiazdek dla przyzwoitości i inne książki ocenić a nie tylko danego autora.
*

Ten użytkownik ocenia również inne książki, wystawia im wszystkim jedynki. Np. konkurencyjne książki Szrejtera mają powystawiane jedynki z kilkunastu kont tego użytkownika.

User is offline  PMMini Profile Post #35

wysoki

X ranga
Nr użytkownika: 72.513

Rafal Mazur
Stopień akademicki: magazynier

post 29/12/2015, 18:58 Quote Post

QUOTE(welesxxi @ 29/12/2015, 18:30)
QUOTE(barrsa @ 29/12/2015, 10:21)
*

Ten użytkownik ocenia również inne książki, wystawia im wszystkim jedynki. Np. konkurencyjne książki Szrejtera mają powystawiane jedynki z kilkunastu kont tego użytkownika.
*

A jak tam wygląda sprawa zgłaszania i walki z tego rodzaju zachowaniami?
Bo oczywiście każdy może swobodnie wyrazić swoją opinię, ale jeśli sprawa jest tak ewidentna...

User is offline  PMMini ProfileEmail Poster Post #36

welesxxi

Conan The Historian

post 29/12/2015, 19:29 Quote Post

Zgłosiłem akurat sprawę Szrejtera ze 3 miesiące temu, ale bez rezultatu.

User is offline  PMMini Profile Post #37

Piegziu

Tajny Agent Piegziu

M.A.P.

post 29/12/2015, 19:48 Quote Post

Ja bym to po prostu olał. Każdy widzi jak takie coś wygląda, więc można sobie darować. Jedyny minus to słaba średnia ocen przy wyszukiwaniu w Google.

User is offline  PMMini Profile Post #38

barrsa

Comte de Barcelona
Nr użytkownika: 34.051

post 29/12/2015, 19:55 Quote Post

Musieliście mocno komuś popaść... o ile w jakiś sposób rozumiem zachwalanie swoich prac, takie to ludzkie przecież, to podane przez was zachowania... w sumie to też ludzkie wink.gif

Nie pisałem o jednym userze.... zobacz sobie, że kilka kont (chyba, że 4-5) ma jako przeczytane tylko książki autora Połabia, przypadek? Oczywiście od wszystkich 10.... naprawdę jakim trzeba być łosiem, żeby robić takie coś, przecież to antyreklama dla średnio ogarniętego człowieka.

User is offline  PMMini Profile Post #39

Lord Mich

Capitaine
Nr użytkownika: 15.415

Michal Piekarski
Zawód: :)

post 29/12/2015, 20:00 Quote Post

QUOTE(barrsa @ 29/12/2015, 20:55)

Nie pisałem o jednym userze.... zobacz sobie, że kilka kont (chyba, że 4-5) ma jako przeczytane tylko książki autora Połabia, przypadek? Oczywiście od wszystkich 10.... naprawdę jakim trzeba być łosiem, żeby robić takie coś, przecież to antyreklama dla średnio ogarniętego człowieka.
*

Niekoniecznie, podejrzewam że większość ludzi tylko omiata wzrokiem oceny, w dodatku pobieżnie. W lurkanie profili bawi się raczej mniejszość userów.
Pozdrawiam!

User is offline  PMMini Profile Post #40

barrsa

Comte de Barcelona
Nr użytkownika: 34.051

post 29/12/2015, 20:07 Quote Post

Ok, ale jak nawet "omiata" to na tym portalu chyba nie widziałem oprócz Barkowskiego takich ocen, tylu "dyszek" i to w dużej liczbie od userów z kilkoma książkami.... tutaj raczej zapali się większości "lampka".

User is offline  PMMini Profile Post #41

Mazin82

V ranga
Nr użytkownika: 97.151

Morten Zimsi

post 29/12/2015, 20:10 Quote Post

QUOTE(barrsa @ 29/12/2015, 19:55)
o ile w jakiś sposób rozumiem zachwalanie swoich prac, takie to ludzkie przecież, to podane przez was zachowania... w sumie to też ludzkie wink.gif

Osobiscie akurat mi o wiele bardziej w oczy rzucily sie wlasnie te bogopochwalne recki, nie dosc ze wazelinujace ponad wszelkie normy unijne to jeszcze bijace sobie wzajemnie brawa.
Bo to ze wielu czytelnikow wzorem filmwebowcow zna tylko dwie mozliwe noty ( 1 lub 10 ) to juz niejako norma i przejdzie bez zauwazenia, ale ta niespotykana wzajemna kurtuazja pretorianow Polabia, godne podziwu braterstwo broni fanow Barkowskiego i ich identyczny styl pisania cuchna komedia na kilometr. rolleyes.gif

Inna rzecz, ze naturalnie obnizanie ocen konkurencji czy nawet najwiekszemu czy wydumanemu "wrogowi" to zwykle chamstwo i drobnomieszczanstwo wink.gif
Jak sie kogos nie lubi to zawsze mozna zwyczajnie zignorowac, bo mam i duze watpliwosci czy ta osoba w ogole ksiazki Szrejtera czytala... No chyba ze Szrejter podpadl jej za to, ze wydaje tez komiksy i fantasy, co dla wielu jest nie do przelkniecia wink.gif

Ten post był edytowany przez Mazin82: 29/12/2015, 20:16

User is offline  PMMini Profile Post #42

Piegziu

Tajny Agent Piegziu

M.A.P.

post 29/12/2015, 20:50 Quote Post

Tzn. ja (nie wiem jak Jarek) nie mam pojęcia komu mogłem podpaść. Po prostu nie wierzę w przypadek, że trzy 1/10 pod rząd w tak krótkim odstępie czasu było normalnym zjawiskiem na tej stronie.

Nie podejrzałem bynajmniej, że w jakikolwiek sposób jest to powiązane z Połabiem.

Edit:
Ło matko. Dopiero teraz zobaczyłem ile recenzji ma Połabie. Czy naprawdę ktoś da się na to nabrać? biggrin.gif

Ten post był edytowany przez Piegziu: 29/12/2015, 20:54

User is offline  PMMini Profile Post #43

welesxxi

Conan The Historian

post 29/12/2015, 21:52 Quote Post

QUOTE(barrsa @ 29/12/2015, 20:55)

Nie pisałem o jednym userze.... zobacz sobie, że kilka kont (chyba, że 4-5) ma jako przeczytane tylko książki autora Połabia, przypadek? Oczywiście od wszystkich 10...
*

To ten sam user. Konta, które mają powiedzmy 64 książki to są 4 dychy dla Barkowskiego i 60 jedynek dla pozostałych. Po prostu przy którymś z kolei koncie nie chce mu się już rozbudowywać kolejny raz biblioteczki.

User is offline  PMMini Profile Post #44

Kadrinazi

Łowca ODB'ów
Nr użytkownika: 62.793

Stopień akademicki: magister

post 29/12/2015, 22:02 Quote Post

Ale macie problem, wystarczy nie wrzucać tam swoich książek i po kłopocie. Ja tam nawet nie mam konta i mnie głowa nie boli smile.gif

User is offline  PMMini ProfileEmail Poster Post #45

6 Strony < 1 2 3 4 5 > »  
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

Topic Options
Reply to this topicStart new topic

Copyright © 2003 - 2019 Historycy.org
historycy@historycy.org, tel: 12 346-54-06

Kolokacja serwera, łącza internetowe:
Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej