Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )
 
 
Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Wybory poslow do PE 2006,
 
Na kogo zagłosujesz 13 czerwca
Platforma Obywatelska [ 4 ]  [33.33%]
Samoobrona [ 0 ]  [0.00%]
SLD-UP [ 1 ]  [8.33%]
Narodowy Komitet Wyborczy Wyborców [ 0 ]  [0.00%]
Socjaldemokracja Polska [ 1 ]  [8.33%]
UPR [ 1 ]  [8.33%]
PSL [ 0 ]  [0.00%]
Liga Polskich Rodzin [ 1 ]  [8.33%]
Prawo i Sprawiedliwość [ 3 ]  [25.00%]
Inna partia [ 1 ]  [8.33%]
Suma głosów: 12
Goście nie mogą głosować 
     
seba1984pce
 

III ranga
***
Grupa: Użytkownik
Postów: 136
Nr użytkownika: 880

Sebastian Adamkiewicz
Stopień akademicki: magister
 
 
post 8/06/2004, 21:46 Quote Post

Ida wybory na kogo zagłosujemy.....ekspresowy sondaz
Z przyczyn technicznych nie umieściłem wszystkich partii i ugrupowań......
 
User is offline  PMMini ProfileEmail Poster Post #1

     
Ciubus
 

III ranga
***
Grupa: Przyjaciel forum
Postów: 256
Nr użytkownika: 582

 
 
post 9/06/2004, 22:38 Quote Post

Ja niestety nie mogę jeszcze głosować i do urny nie pójdę dry.gif ale będę namawiał rodziców aby nie głosowali na Samoobronę. Będę ich nakłaniał do poparcia LPR-u lub PO ph34r.gif
 
User is offline  PMMini ProfileEmail Poster Post #2

     
łysyh
 

I ranga
*
Grupa: Użytkownik
Postów: 40
Nr użytkownika: 1.091

 
 
post 9/06/2004, 22:52 Quote Post

to beda moje pierwsze w zyciu wybory.Mialem wiecej szczescia niz Ciubus zdazylem na 10 dni przed wyborami "urodzic sie"
a co do glosowania...
BLAGAM NIE ZABIJAJCIE NASZEJ DEMOKRACJI- NIE PYTAJCIE NA JAKA PARTIE GLOSUJE ALE NA KOGO,NA JAKA OSOBE!!!!!!!!
U mnie w okregu sląskim mad.gif (jesli chcecie obrazic Czestochowianina to powiedzcie ze Cz-wa to Sląsk mad.gif ) startuje prof .Roszkowski-historykom nie musze go przedstawiac.Startuje z listy PiSu choc nie nalezy do tej partii.
Bede glosowal na Niego bo szanuje jego prace i wierze ze nie tylko nie przyniesie nam wstydu ale sporo dumy,zna jezyk angielski i jest naukowcem wybitnym,a tam trzeba wysłac OSOBOWOSCI
W wyborach do parlamentu narodowego nie zaglosuje na PiS za "Chiny ludowe" smile.gif
Oni gotowi popierac tego balona nadetego Rokite(ile mu do Leppera brakuje...pod wzgledem poziomu kultury-nie duzo),ale osoba prof. jest moim autorytetem...
 
User is offline  PMMini ProfileEmail Poster Post #3

     
Jarpen Zigrin
 

III ranga
***
Grupa: Użytkownik
Postów: 158
Nr użytkownika: 264

 
 
post 10/06/2004, 6:02 Quote Post

QUOTE(Ciubus @ Jun 9 2004, 11:38 PM)
Ja niestety nie mogę jeszcze głosować i do urny nie pójdę dry.gif  ale będę namawiał rodziców aby nie głosowali na Samoobronę.  Będę ich nakłaniał do poparcia LPR-u lub PO ph34r.gif

Nakłoń na głosowanie do PO mój ojciec jest lokalnym przewodniczącym tej parti:P (to taka mała agitacja), co do sondażu to skoro szybko to ja opublikuje sondaż który zrobiłem na swojej stronce oto jego wyniki:

PO (73) 37%
Samoobrone (37) 19%
SLD-UP (13) 7%
PiS (10) 5%
LPR (12) 6%
PSL (1) 1%
Uw (2) 1%
UPR (7) 4%
inną partię (7) 4%
komitet obywatelski (3) 2%
nie pójdę do wyborów (32) 16%

Sondaż przeprowadzony: 2004-01-24 - 2004-04-20
 
User is offline  PMMini ProfileEmail Poster Post #4

     
Cerberus
 

III ranga
***
Grupa: Użytkownik
Postów: 229
Nr użytkownika: 832

 
 
post 10/06/2004, 8:08 Quote Post

To będą moje pierwsze wybory w życiu i będę głosować na PO,ponieważ Tusk & CO. mają najkonkretniejsze argumenty.Mam nadzieję,że Samoobron przegra z kretese z PO tongue.gif
 
User is offline  PMMini ProfileEmail Poster Post #5

     
Ciubus
 

III ranga
***
Grupa: Przyjaciel forum
Postów: 256
Nr użytkownika: 582

 
 
post 11/06/2004, 14:57 Quote Post

Ja rozmawiałem z rodzicami i okazuje się że nie pójdą do wyborów.... nie udało mi się ich przekonać........ Wychodzą z założenia że głos to zapewnienie posłom ciepłych posadek w Europarlamencie...... ph34r.gif I mają racje.... bo nie widać nikogo kto byłby godnym reprezentantem. unsure.gif
 
User is offline  PMMini ProfileEmail Poster Post #6

     
seba1984pce
 

III ranga
***
Grupa: Użytkownik
Postów: 136
Nr użytkownika: 880

Sebastian Adamkiewicz
Stopień akademicki: magister
 
 
post 11/06/2004, 15:01 Quote Post

A teraz ja:)) Widze ze dyskusja nabrała rumieńców. No coż za kilka dni wybory. Zanosi sie na to ze w naszym demokratycznym kraju ludzie z demokracji nie beda chcieli skorzystac. Nie trudno im sie dziwić. W zasadzie mozna by sie zgodzic z twierdzeniem Celta. Poprostu nie ma na kogo glosowac. Kiedy w roku 2001 wybierano SLD wydawalo sie ze bledow Prawicy juz nikt nie powtorzy. A jednak. Oczywiscie mamy wzrost gospodarczy itp ale....plaga afer problemy z sluzba zdrowia ciagna sie za nami od 15 lat. W tej sytuacji nie ma na kogo glosowac gdyz kazdy wydaje nam sie podejrzany.

Wydaje sie jednak ze wygra Platforma. No coz zachwyconytym nie bede ale chyba lepsza ona niz Samoobrona. Co do PO bo pojawily sie tu wszelakie zarzuty i obrona chcialbym powiedziec swoje zdanie. Otoz poniekad zgodze sie z twierdzeniem ze jest to partia o zaciagach demagogicznych. Tworzy jakby inteligencka demagogie. Nie jest to durny populizm Samoobrony ale moze popatrzmy:
1. Ostatni w szeregach Platformy pojawił sie pomysol likwidacji Senatu. Genialnie popieram ale 4 lata temu mowilo to samo SLD a co wtedy mowili liderzy PO- to zly pomysl. Dzois raptem okazuje sie ze pomysl jest swietny i warty rozwazenia.
2. Platforma che stac sie partia ogolna balastem dla Samoobrony. Jak to sie skonczy, otoz skonczy sie to tak jak skonczylo sie SLD. W pewnym momencie przyjmowano wszystkich bo SLD miala byc partia ogolnonarodowa. Dzis to samo jest w PO przyjmuje sie wszystkich z ulicy. Jak to sie skonczy nie trudno przewidziec.
3. To ze PO nie jest zamieszana w afery itp to tez nie dokonca prawda. Ostatnie lata to popis Lewicy ale przypomnijmy ze owa Lewica rzadzi w kraju. Tymczasem zobaczmy co sie dzieje w samorzadach. Co sie dzieje w Warszawie gdzie koalicja PO-SLD rzadzila w ostatniej kadencji. PO nie jest swiete.
4. Pan Rokita to tez ciekawy element krajobrazu PO. Polityk ten ktory w ostatnich wyborach samorzadowych startujac na Prezydenta Krakowa i przegrywajac dodajmy z kretesem nagle wyrasta na meza opatrznosciowego Narodu. Tymczasem ten oto polityk stal sie autorem najdurniejszego hasla ostatnich lat Nicea albo smierc i nieulega watpliwosci ze swoja popularnosc zyskal tylko dzieki Komisji Sledczej wykorzystujac kretynizm i bezmyslnosc ludzi wladzy.
5. Program PO. Szczerze mowiac to oprocz drobiazgowych hasel typu bedzie lepiej niz za SLD to ja zadnego spojnego programu nie widze. Ciekaw jestem jak przy podatkach 3x 15 PO ma zamiar poradzic sobie z calym bagazem panstwowych wydatkow ktory tak skutecznie zahowala blokujac plan Hausnera. Co mam myslec o partii ktora mowi o oszcednosciach a na drugi dzien zaoszczedzone pieniadze pacha w rozsypujace sie pociagi najczesciej wiozace duze ilosci powietrza. Ciekaw jestem jak z 15 % podatku wesprzemy Policje ktora ostatnio w moim miescie na interwencje przyjezdza tramwajem bo nie ma pieniedzy na benzyne.

To sa moje zarzuty do PO zreszta do wielu partii mozna takie zarzuty kierowac.

Czy wobec tego nie isc do wyborow. NIe do wyborow isc trzeba. Dlaczego? Bo na stolki szykuja sie SAMOOBRONA z krawatami i LPR$ ktore zasypie Unie krzyzami nie zgadzajac sie jednoczesnie na powieszenie w Parlamencie gwiazdy dawida lub polksiezyca. Musimy bronic sie porzed partiami ktore beda dzialaly destruktywnie i beda psuly obraz Polski na siwecie potwierdzajac nasza zasciankowsc i utwierdzajac stereotypy.

Przyznam sie ze ja osobiscie zaglosuje na SDPL. Oczywiscie mozna mowic ze to uciekinierzy z tonacego okretu itd. Byl juz taki temat w ktorym o SDPL rozmawialismy wiec nie bede powtarzal argumentow ktore wtedy przytoczylem. Namawiam jednak goraco pojdzmy do wyborow bo byc moze okaze sie ze demokracja o ktora wielu ludzi walczylo i ktora byla dla wielu marzeniem stanie sie fikcja bo czy demokracja nazwac mozne kraj w ktorm przedstawicieli wybiera 20 25% mieszkanców.
 
User is offline  PMMini ProfileEmail Poster Post #7

     
Rothar
 

Primus Lictor
*******
Grupa: Moderatorzy
Postów: 1.682
Nr użytkownika: 176

Krzysztof Bylinowski
Stopień akademicki: mgr nauk ekonom.
 
 
post 12/06/2004, 16:44 Quote Post

CISZA WYBORCZA

 
User is offline  PMMini Profile Post #8

 
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:


Topic Options
Reply to this topicStart new topic

 

 
Copyright © 2003 - 2023 Historycy.org
historycy@historycy.org, tel: 12 346-54-06

Kolokacja serwera, łącza internetowe:
Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej