Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )
 
13 Strony < 1 2 3 4 5 > »  
Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Kolekcja "Wrzesień 1939"
     
Tromp
 

Młody wilk (morski)-gryzie!
**********
Grupa: Użytkownik
Postów: 19.205
Nr użytkownika: 55.658

Bart³omiej Kucharski
Stopień akademicki: Bêdzie po studiach
Zawód: Admiraal
 
 
post 6/12/2013, 20:16 Quote Post

Dłubałeś już coś przy nim?
 
User is offline  PMMini ProfileEmail Poster Post #31

     
wysoki
 

X ranga
**********
Grupa: Supermoderator
Postów: 20.847
Nr użytkownika: 72.513

Rafal Mazur
Stopień akademicki: magazynier
 
 
post 7/12/2013, 11:54 Quote Post

Jeszcze nie, chcę najpierw pokazać nie naruszone wypraski kumplowi, który zbiera "niemców", może się zachęci do kolekcji. On co prawda robi tylko Dragona, ale jest szansa wink.gif.
 
User is offline  PMMini Profile Post #32

     
Tromp
 

Młody wilk (morski)-gryzie!
**********
Grupa: Użytkownik
Postów: 19.205
Nr użytkownika: 55.658

Bart³omiej Kucharski
Stopień akademicki: Bêdzie po studiach
Zawód: Admiraal
 
 
post 7/12/2013, 18:32 Quote Post

QUOTE(wysoki @ 7/12/2013, 12:54)
Jeszcze nie, chcę najpierw pokazać nie naruszone wypraski kumplowi, który zbiera "niemców", może się zachęci do kolekcji. On co prawda robi tylko Dragona, ale jest szansa wink.gif.
*


A będziesz na kumpla czekał-inboxy są dostępne w paru różnych miejscach w necie smile.gif
Nawiasem-Mirage zapowiedziało Czwórkę w siedem-dwójce, bodajże B.
 
User is offline  PMMini ProfileEmail Poster Post #33

     
wysoki
 

X ranga
**********
Grupa: Supermoderator
Postów: 20.847
Nr użytkownika: 72.513

Rafal Mazur
Stopień akademicki: magazynier
 
 
post 8/12/2013, 13:19 Quote Post

QUOTE
A będziesz na kumpla czekał-inboxy są dostępne w paru różnych miejscach w necie

Lepiej sobie obejrzeć "fizycznie" wink.gif.
QUOTE
Nawiasem-Mirage zapowiedziało Czwórkę w siedem-dwójce, bodajże B.

No i super. Zrobili C i D, 7TP, ciągnik na jego podwoziu plus Vickersy, wszystko bardzo ładne i obecna kolekcja ich jakości nie dorówna. Dla modelarza, mimo większej kasy sprawa jasna, w Mirage czołg będzie miał gąsienice wink.gif. Szkoda tylko, że teraz tak rzadko coś wydają, chyba przeszarżowali, zwłaszcza, iż się przez pewien czas dublowali z UM-em.
 
User is offline  PMMini Profile Post #34

     
wysoki
 

X ranga
**********
Grupa: Supermoderator
Postów: 20.847
Nr użytkownika: 72.513

Rafal Mazur
Stopień akademicki: magazynier
 
 
post 11/12/2013, 18:24 Quote Post

Na pewno wersja B, przysłali mi dwa dni temu newslettera.
A wracając na moment do Boforsa, jest trochę ładnych zdjęć w necie, np. tutaj: http://forum.historyk.eu/temat-gospodarka-...=13940#pid13940 . Ale widzę, że ten zvezdowski będzie droższy niż normalny zestaw, więc chyba będzie lepiej zaczekać na wydanie w Kolekcji Września.
 
User is offline  PMMini Profile Post #35

     
wysoki
 

X ranga
**********
Grupa: Supermoderator
Postów: 20.847
Nr użytkownika: 72.513

Rafal Mazur
Stopień akademicki: magazynier
 
 
post 14/12/2013, 22:26 Quote Post

Miałem chwilę czasu i sobie skleiłem. Powiem tak, szału ni ma. Na model to zbyt uproszczone, także relacja cena-jakość taka sobie. Na inboxach tego tak wyraźnie nie widać. Zobaczę jak im wyjdą figurki, ale ja raczej z serii rezygnuję. Liczyłem na wczesne wersje PZ II i III, przy tej jakości może być jednak kiepsko.
 
User is offline  PMMini Profile Post #36

     
Tromp
 

Młody wilk (morski)-gryzie!
**********
Grupa: Użytkownik
Postów: 19.205
Nr użytkownika: 55.658

Bart³omiej Kucharski
Stopień akademicki: Bêdzie po studiach
Zawód: Admiraal
 
 
post 14/12/2013, 22:32 Quote Post

QUOTE(wysoki @ 14/12/2013, 23:26)
Miałem chwilę czasu i sobie skleiłem. Powiem tak, szału ni ma. Na model to zbyt uproszczone, także relacja cena-jakość taka sobie. Na inboxach tego tak wyraźnie nie widać. Zobaczę jak im wyjdą figurki, ale ja raczej z serii rezygnuję. Liczyłem na wczesne wersje PZ II i III, przy tej jakości może być jednak kiepsko.
*


A masz może C2P? Bo ja się nad tym zastanawiam... Ale na razie na już w planach parę figurków smile.gif
Nawiasem-znasz kogoś, kto może opchnąć figurki współczesnej polskiej piechoty i ros. czołgistów w 1:72?
 
User is offline  PMMini ProfileEmail Poster Post #37

     
wysoki
 

X ranga
**********
Grupa: Supermoderator
Postów: 20.847
Nr użytkownika: 72.513

Rafal Mazur
Stopień akademicki: magazynier
 
 
post 15/12/2013, 11:44 Quote Post

QUOTE
A masz może C2P? Bo ja się nad tym zastanawiam...

Nie i kupować na razie nie zamierzam. Zobaczę najpierw jak im wyjdzie Bofors, jak nie będzie za bardzo odbiegał od Zvezdy to wtedy będzie można (dla idei - polski sprzęt) przymknąć oko na jakość. Na razie szkoda i 20 zł. Z ciągników mam oczywiście miragowego C7, tutaj relacja cena (ok. 30 zł) - jakość w porównaniu do Kolekcji wygląda znacznie lepiej. to jest po prostu ładny i zaawansowany model a nie składak. Rosjanie zorganizowali to jednak lepiej (niestety).
QUOTE
Nawiasem-znasz kogoś, kto może opchnąć figurki współczesnej polskiej piechoty i ros. czołgistów w 1:72?

Nie, sam już od ponad 20 lat współczesnością się nie zajmuję. Nawet nie wiedziałem, że robią Polaków, to żywica?
 
User is offline  PMMini Profile Post #38

     
Tromp
 

Młody wilk (morski)-gryzie!
**********
Grupa: Użytkownik
Postów: 19.205
Nr użytkownika: 55.658

Bart³omiej Kucharski
Stopień akademicki: Bêdzie po studiach
Zawód: Admiraal
 
 
post 15/12/2013, 11:50 Quote Post

QUOTE(wysoki @ 15/12/2013, 12:44)
Nie i kupować na razie nie zamierzam. Zobaczę najpierw jak im wyjdzie Bofors, jak nie będzie za bardzo odbiegał od Zvezdy to wtedy będzie można (dla idei - polski sprzęt) przymknąć oko na jakość. Na razie szkoda i 20 zł. Z ciągników mam oczywiście miragowego C7, tutaj relacja cena (ok. 30 zł) - jakość w porównaniu do Kolekcji wygląda znacznie lepiej. to jest po prostu ładny i zaawansowany model a nie składak. Rosjanie zorganizowali to jednak lepiej (niestety).
*


I chyba słuszna decyzja. Swoją drogą, ten TK-S z foto... Cudeńko.
CODE

Nie, sam już od ponad 20 lat współczesnością się nie zajmuję. Nawet nie wiedziałem, że robią Polaków, to żywica?

Nie mam pojęcia tongue.gif Polskiej piechoty na razie nie znalazłem, ale cholera, ktoś musiał robić, choćby "samoróbki"-i może ma formy. A co do Moskali, jest czyjś żywiczny zestawik-za stojącego, siedzącego i popiersie (tankiści ofc) w siedem-dwójce... 35,70 confused1.gif

Dalsza dyskusja nt. polskiej piechoty po wydzieleniu osobnego subforum dla modelarstwa została przeniesiona tutaj: http://www.historycy.org/index.php?showtopic=11752


Ten post był edytowany przez wysoki: 14/09/2014, 16:48
 
User is offline  PMMini ProfileEmail Poster Post #39

     
wysoki
 

X ranga
**********
Grupa: Supermoderator
Postów: 20.847
Nr użytkownika: 72.513

Rafal Mazur
Stopień akademicki: magazynier
 
 
post 6/01/2014, 13:21 Quote Post

QUOTE
Jakby tak jeszcze było malowanie zdobytego przez Republikanów pojazdu, to byłby miodzio smile.gif

Sprawdziłem i niestety, jest tylko jedno zdjęcie zdobytych Pz I prezentowanych na jakimś pokazie dla publiczności, bez malowania nowych użytkowników.

Ta możliwa konkurencja faktycznie cenowo nie wypada aż tak źle, 14 zł za zestaw: http://www.martola.com.pl/pl469/produkty51...wz_30_with_crew
 
User is offline  PMMini Profile Post #40

     
wysoki
 

X ranga
**********
Grupa: Supermoderator
Postów: 20.847
Nr użytkownika: 72.513

Rafal Mazur
Stopień akademicki: magazynier
 
 
post 8/01/2014, 10:19 Quote Post

I bardzo ładnie, vivat Bracia Słowianie za danie takiej możliwości wink.gif! Bo to jednak dziwne, że Polaków trzeba z zagranicznej produkcji robić...

Ciekawe co tam słychać we Wrześniu, patrząc systemem dwutygodniowym powinien już być 4 numer.
 
User is offline  PMMini Profile Post #41

     
Tromp
 

Młody wilk (morski)-gryzie!
**********
Grupa: Użytkownik
Postów: 19.205
Nr użytkownika: 55.658

Bart³omiej Kucharski
Stopień akademicki: Bêdzie po studiach
Zawód: Admiraal
 
 
post 8/01/2014, 11:24 Quote Post

QUOTE(wysoki @ 8/01/2014, 11:19)
I bardzo ładnie, vivat Bracia Słowianie za danie takiej możliwości wink.gif! Bo to jednak dziwne, że Polaków trzeba z zagranicznej produkcji robić...
*


Ale i tak trzeba składać z 2 zestawów-i w prosty sposób mam wrażenie, że co najwyżej 3 figurki się zrobi...
CODE

Ciekawe co tam słychać we Wrześniu, patrząc systemem dwutygodniowym powinien już być 4 numer.

Wczoraj widziałem w kioskach jeszcze C2P.
 
User is offline  PMMini ProfileEmail Poster Post #42

     
wysoki
 

X ranga
**********
Grupa: Supermoderator
Postów: 20.847
Nr użytkownika: 72.513

Rafal Mazur
Stopień akademicki: magazynier
 
 
post 8/01/2014, 11:44 Quote Post

QUOTE
Wczoraj widziałem w kioskach jeszcze C2P.

No to coś im słabo idzie na 4 numery już w sumie ze dwa tygodnie opóźnień. Ale na ich stronie widzę wpis, że pod Wawą był już wczoraj smile.gif. Czyli kolportaż też nawala.
No cóż chciałoby się aby polska firma mogła być przykładem organizacji, ale niestety...
 
User is offline  PMMini Profile Post #43

     
Tromp
 

Młody wilk (morski)-gryzie!
**********
Grupa: Użytkownik
Postów: 19.205
Nr użytkownika: 55.658

Bart³omiej Kucharski
Stopień akademicki: Bêdzie po studiach
Zawód: Admiraal
 
 
post 8/01/2014, 12:08 Quote Post

QUOTE(wysoki @ 8/01/2014, 12:44)
No to coś im słabo idzie na 4 numery już w sumie ze dwa tygodnie opóźnień. Ale na ich stronie widzę wpis, że pod Wawą był już wczoraj smile.gif. Czyli kolportaż też nawala.
No cóż chciałoby się aby polska firma mogła być przykładem organizacji, ale niestety...
*


Ciekawe-może to kwestia kolportażu właśnie, a nie wydawania nakładu?
 
User is offline  PMMini ProfileEmail Poster Post #44

     
wysoki
 

X ranga
**********
Grupa: Supermoderator
Postów: 20.847
Nr użytkownika: 72.513

Rafal Mazur
Stopień akademicki: magazynier
 
 
post 8/01/2014, 12:19 Quote Post

QUOTE
Ciekawe-może to kwestia kolportażu właśnie, a nie wydawania nakładu?

W sumie oczywiście brak mi w tym temacie wiedzy, ale kolportażem powinny się zajmować te same firmy, które świadczą tę usługę i dla innych podmiotów. Czyli jeśli gazety Kolporter dostarcza codziennie bez opóźnień, to i Kolekcję może. Więc albo ktoś jemu czy innej firmie tego nie dostarcza na czas albo nie płaci w terminie (choć to akurat mało prawdopodobne, poślizgi nie wykraczają poza zwykłe terminy płatności).
 
User is offline  PMMini Profile Post #45

13 Strony < 1 2 3 4 5 > »  
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:


Topic Options
Reply to this topicStart new topic

 

 
Copyright © 2003 - 2023 Historycy.org
historycy@historycy.org, tel: 12 346-54-06

Kolokacja serwera, łącza internetowe:
Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej