Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )
 
4 Strony < 1 2 3 4 > 
Reply to this topicStart new topicStart Poll

> MAREK SUSKI, Złotousty polityk w rządzie
     
ChochlikTW
 

W trakcie uczłowieczania
**********
Grupa: Użytkownik
Postów: 11.487
Nr użytkownika: 98.976

Stopień akademicki: magister
 
 
post 13/03/2019, 13:07 Quote Post

CODE
Z tym, że np. taki wiceminister w niektórych ministerstwach zarabiał na rękę (kiedyś, teraz nie wiem czy to się zmieniło, ale chyba tak) jakieś 6-7 tys.

Jak rozumiem żadnych nagród taki wiceminister nie otrzymuję ani też z państwowej kasy nie są opłacane podróże służbowe lub też uchodzące za takie.
 
User is offline  PMMini ProfileEmail Poster Post #16

     
Napoleon7
 

VIII ranga
********
Grupa: Użytkownik
Postów: 3.975
Nr użytkownika: 58.281

 
 
post 16/03/2019, 21:24 Quote Post

CODE
Jak rozumiem żadnych nagród taki wiceminister nie otrzymuję ani też z państwowej kasy nie są opłacane podróże służbowe lub też uchodzące za takie.

Ależ, ja Suskiego nie bronię! Po prostu zwracam uwagę na to, że facetowi gdzieś coś dzwoniło ale nie wie gdzie i co. Nauczyciele o których wspominam to wyjątki. I wcale nie jest powiedziane, że ich zarobki są porównywalne z zarobkami wiceministrów.
Natomiast osobna sprawą jest to, że moim zdaniem ministrowie, a przede wszystkim wiceministrowie, są nad wyraz słabo opłacani.
 
User is offline  PMMini ProfileEmail Poster Post #17

     
ChochlikTW
 

W trakcie uczłowieczania
**********
Grupa: Użytkownik
Postów: 11.487
Nr użytkownika: 98.976

Stopień akademicki: magister
 
 
post 2/06/2019, 10:11 Quote Post

Ostatnio pan Suski pochwalił się namalowanym farbami obrazem, a teraz swoimi zdolnościami w używaniu programów graficznych.

user posted image

Po czym tweet zniknął. Nie wiadomo, czy za sprawcą zniknięcia był szef Gabinetu Politycznego Prezesa Rady Ministrów, czy też rzekomy asystent, który umieścił go przez pomyłkę... Przez pomyłkę umieścił nie tam, gdzie trzeba, czy przez pomyłkę go stworzył? wink.gif

"Tweeta usuniętego, tym bardziej do którego rzekomy autor się nie przyznaje, komentować nie będę. Nie ma czego komentować, bo tego tweeta nie ma."
wiceminister kultury Jarosław Sellin

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,1....html#s=BoxOpMT

- Uwielbiam ukrywanie się za tajemniczymi asystentami i asystentkami zamieszczającymi wieczorne twitty. Panu Suskiemu w rozmowach z Robertem Biedroniem nie pomogłyby ani makijaż ani torebka, bo takiego buractwa i zachowania homofobicznego nie da się w żaden sposób przykryć - komentowała w Polsat News usunięty wpis na Twitterze Marka Suskiego działaczka Wiosny Paulina Piechna-Więckiewicz.

W weekend szef gabinetu politycznego premiera Marek Suski zamieścił na Twitterze przeróbkę zdjęcia z "umalowanym" przewodniczący PO Grzegorzem Schetyną. Lider Koalicji Europejskiej miałby w takim wydaniu "poprawić swoje szanse" w rozmowach z przewodniczącym Wiosny Robertem Biedroniem.

"Internauci znaleźli dla POstKOmuny receptę na PiS. A oto rada dla Schetyny, jak poprawić swoje szanse na rozmowach u Biedronia. Przydałaby się jeszcze jakaś gustowna torebka" - napisał Marek Suski w komentarzu do zamieszczonego zdjęcia.

Po kilku godzinach Marek Suski wyjaśnił, że wpis został zamieszczony przez pomyłkę przez "jednego z asystentów". "Na moje polecenie post natychmiast został usunięty" - dodał.
Jarosław Sellin: Nie ma czego komentować, bo tweeta nie ma
O wpisie na profilu Marka Suskiego rozmawiali w niedzielę goście programu "Śniadanie w Polsat News".

- Uwielbiam ukrywanie się za tajemniczymi asystentami i asystentkami zamieszczającymi wieczorne tweety. Panu Suskiemu w rozmowach z Robertem Biedroniem nie pomogłyby ani makijaż ani torebka, bo takiego buractwa i zachowania homofobicznego nie da się w żaden sposób przykryć - skomentowała działaczka Wiosny Paulina Piechna-Więckiewicz.
- Wszyscy odpowiadamy za naszych współpracowników. Pana Suskiego nie było nawet stać na to, żeby powiedzieć "przepraszam za to, co się stało" - dodała.

Do wpisu nie chciał szerzej odnosić się wiceminister kultury Jarosław Sellin. - Tweeta usuniętego, tym bardziej do którego rzekomy autor się nie przyznaje, komentować nie będę. Nie ma czego komentować, bo tego tweeta nie ma - powiedział.

Posłanka Kukiz'15 Elżbieta Zielińska nazwała publikację wpisu "buractwem". - [Marek Suski - red.] to nie jest szeregowy poseł, tylko bardzo ważna osoba w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów. Taki poziom dyskusji jest niedopuszczalny - skomentowała.

- To nie tylko buractwo, to stosunek PiS-u do ludzi, którzy mają inne poglądy. Jeżeli szef gabinetu politycznego premiera, bliski współpracownik pana posła Kaczyńskiego wprowadza do opinii publicznej coś takiego, to jest powód do tego, żeby ważni politycy PiS-u reagowali, a nie chowali się za krzesłem, tak jak to zrobił teraz pan minister Sellin - powiedział poseł PO Marcin Kierwiński.


Ten post był edytowany przez ChochlikTW: 2/06/2019, 10:12
 
User is offline  PMMini ProfileEmail Poster Post #18

     
Napoleon7
 

VIII ranga
********
Grupa: Użytkownik
Postów: 3.975
Nr użytkownika: 58.281

 
 
post 2/06/2019, 15:05 Quote Post

CODE
To nie tylko buractwo, to stosunek PiS-u do ludzi, którzy mają inne poglądy.

Powiedz to Emigrantowi (akurat pozwoliłem sobie na krótką wymianę z nim poglądów w podobnej sprawie w innym temacie).

Nie wiem w tym momencie czy mogę napisać, że czytając jego posty (Emigranta) momentami mentalnie przypomina mi Suskiego? Czy taki wpis mieści się w regulaminie? rolleyes.gif

Ten post był edytowany przez Napoleon7: 2/06/2019, 15:06
 
User is offline  PMMini ProfileEmail Poster Post #19

     
poldas372
 

X ranga
**********
Grupa: Użytkownik
Postów: 11.890
Nr użytkownika: 19.336

 
 
post 2/06/2019, 16:01 Quote Post

Napoleon7 polemizuje z wpisem, który przytoczył ChochlikTW, ale nie jest jego autorstwa.
Natomiast Napoleon7 próbuje w ten sposób nawiązać do użytkownika Emigrant.
 
User is offline  PMMini Profile Post #20

     
Napoleon7
 

VIII ranga
********
Grupa: Użytkownik
Postów: 3.975
Nr użytkownika: 58.281

 
 
post 2/06/2019, 19:54 Quote Post

CODE
Napoleon7 polemizuje z wpisem...

confused1.gif Polemizuję?! Ja z niczym nie polemizuję! A niby w jaki sposób?
Ja tu tylko znajduję analogię w kontekście postów innych forumowiczów. Z którymi dyskutuje w podobnych tematach i jestem pod głębokim wrażeniem tychże dyskusji! Nie można?

Natomiast miałem wątpliwości, czy to porównanie (i skojarzenia jakie mnie mimowolnie nachodzą) nie naruszy regulaminu. Nic nie poradzę, że takowe skojarzenia mam. To już nie ode mnie tylko od Emigranta zależy.
No i nie "próbuję" tylko nawiązuję. Ale jak wspomniałem - to tylko efekt wrażenia z dyskusji z tymże forumowiczem. To mam na swoje usprawiedliwienie - gdyby co. rolleyes.gif
 
User is offline  PMMini ProfileEmail Poster Post #21

     
poldas372
 

X ranga
**********
Grupa: Użytkownik
Postów: 11.890
Nr użytkownika: 19.336

 
 
post 2/06/2019, 20:02 Quote Post

Ad. Napoleon7;
QUOTE
Ja z niczym nie polemizuję! A niby w jaki sposób?

Taki;
QUOTE
To nie tylko buractwo, to stosunek PiS-u do ludzi, którzy mają inne poglądy.
 
User is offline  PMMini Profile Post #22

     
Napoleon7
 

VIII ranga
********
Grupa: Użytkownik
Postów: 3.975
Nr użytkownika: 58.281

 
 
post 3/06/2019, 13:23 Quote Post

CODE
Taki;...

confused1.gif Przecież to jest cytat. Którego nie jestem autorem. Gdzie więc tu jest jakaś polemika z mojej strony? I z czym?!
 
User is offline  PMMini ProfileEmail Poster Post #23

     
ChochlikTW
 

W trakcie uczłowieczania
**********
Grupa: Użytkownik
Postów: 11.487
Nr użytkownika: 98.976

Stopień akademicki: magister
 
 
post 18/01/2021, 21:07 Quote Post

Szarzyńska zmieniła wersję ws. zdjęć na koncie Suskiego. "Nie moje. Nie robiłam nigdy podobnych"

W poniedziałek rano na koncie posła PiS Marka Suskiego zamieszczono serię wpisów oraz zdjęcia kobiety w bieliźnie i półnago - jak się okazało, była to Ewa Szarzyńska, wiceprzewodnicząca rady miejskiej w Mogilnie. Polityk poinformował później, że ktoś włamał się na jego konto. Natomiast Szarzyńska najpierw powiedziała "Gazecie Wyborczej", że to jej "prywatne zdjęcia". Później, w rozmowie z portalem tvp.info, samorządowczyni przedstawiła jednak zupełnie inną wersję.

"Zachowanie niektórych kobiet jest niedopuszczalne i przekracza wszelkie moralne granice. W tej sytuacji jestem zmuszony przedstawić swoje dowody, aby powstrzymać molestowanie seksualne wobec mnie" - wpis o takiej treści pojawił się w poniedziałek rano na profilu Marka Suskiego na Twitterze.

Na koncie Suskiego pojawiły się wpisy o "molestowaniu seksualnym" i fotografie kobiety. "To włamanie"
Do ostatniego z postów dołączone zostały zdjęcia. Widoczna na nich kobieta pozuje w bieliźnie lub bez niej, a zdjęcia robi sobie sama, korzystając w tym celu z telefonu komórkowego. Z wpisu wynika, że jest to Ewa Szarzyńska, wiceprzewodnicząca rady miejskiej w Mogilnie. "Będę wykorzystywał wszystkie moje polityczne możliwości, będę zwracał się osobiście do Kaczyńskiego, żeby Szarzyńska już nigdy nie pojawiła się na polskiej scenie politycznej" - mogliśmy przeczytać na Twitterze posła PiS (wpisy zostały już usunięte).

Rzeczniczka PiS Anita Czerwińska poinformowała później, że na konto Suskiego dokonano włamania, a on sam nie zamieścił w internecie wspomnianych wpisów. Potwierdził to później sam poseł, który w rozmowie z Interią przekazał też, że "stracił dostęp do konta". Dziennikarzom w Sejmie powiedział też, że "nie zna tej pani" i "może się z nią spotkał kilka razy w życiu". Całe zdarzenie określił natomiast jako "absolutnie przestępcze działania".

Szarzyńska twierdziła, że opublikowano jej prywatne zdjęcia. Teraz zmieniła wersję. "Nie robiłam nigdy podobnych"
O wpisy, które zamieszczono na koncie Suskiego, bydgoska redakcja "Gazety Wyborczej" zapytała samą Szarzyńską, która stwierdziła, że jest roztrzęsiona i nie wie, co ma zrobić. "To są moje prywatne zdjęcia sprzed sześciu, siedmiu lat. Dawno temu miałam je w komórce. Nikomu ich nie pokazywałam, nigdzie ich nie udostępniałam" - powiedziała.

Nieco inną wersję samorządowczyni przedstawiła jednak w rozmowie z portalem tvp.info.

To nie są moje zdjęcia, nie mam takich w telefonie, nie robiłam nigdy podobnych
- podkreśliła, dopytywana o fotografie opublikowane na profilu posła PiS.

Oznajmiła też, że w ostatnich godzinach przejęto również jej konta na Twitterze i Instagramie, i że nie nie jest autorką żadnych zamieszczanych tam wpisów.


https://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,1...287&s=BoxNewsMT

Suski dołączył do elitarnego grona polityków PiS, którzy mieli paść ofiarą hakerów: Arkadiusza Czartoryskiego, Joanny Borowiak, Marcina Duszka i Andrzeja Melaka. Zastanawiam się, czy rzeczywiście te osoby padły ofiarą, czy też poniosła ich ułańska fantazja i należało jakoś z tego wybrnąć. dry.gif
 
User is offline  PMMini ProfileEmail Poster Post #24

     
carantuhill
 

Bieskidnik
*********
Grupa: Moderatorzy
Postów: 8.514
Nr użytkownika: 12.703

WOJCIECH
Zawód: Galileusz
 
 
post 19/01/2021, 9:37 Quote Post

Ale wg mnie wymaga to gruntownego śledztwa. Suski to nie byle kto, tylko członek komisji ds. służb specjalnych (!!!) i wysoko postawiona osoba w partii. Oficjalnie przejęto mu konto mailowe. Pomijając zdjęcia i przejęte konto na twitterze, hakerzy dostali dostęp do maili, prywatnej korespondencji, być może do jakiś dokumentów i informacji wrażliwych. Nie ma z tego afery na pół kraju, poważnego śledztwa, potencjalnej komisji śledczej, a jest jedynie ekscytacja zdjęciami partyjnej koleżanki.
Czekamy aż coś nowego wypłynie? Komu jeszcze konto zhackowali?
 
User is offline  PMMini ProfileEmail Poster Post #25

     
Gerhard
 

podkułacznik
*******
Grupa: Użytkownik
Postów: 2.348
Nr użytkownika: 20.448

Zawód: Deweloper baz danych
 
 
post 19/01/2021, 9:49 Quote Post

QUOTE(carantuhill @ 19/01/2021, 9:37)
Ale wg mnie wymaga to gruntownego śledztwa. Suski to nie byle kto, tylko członek komisji ds. służb specjalnych (!!!) i wysoko postawiona osoba w partii. Oficjalnie przejęto mu konto mailowe. Pomijając zdjęcia i przejęte konto na twitterze, hakerzy dostali dostęp do maili, prywatnej korespondencji, być może do jakiś dokumentów i informacji wrażliwych. Nie ma z tego afery na pół kraju, poważnego śledztwa, potencjalnej komisji śledczej, a jest jedynie ekscytacja zdjęciami partyjnej koleżanki.
Czekamy aż coś nowego wypłynie? Komu jeszcze konto zhackowali?
*



Zaraz.
Dlaczego konto mailowe?
Przecież informacja jest o koncie na Twiterze?
 
User is offline  PMMini ProfileEmail Poster Post #26

     
carantuhill
 

Bieskidnik
*********
Grupa: Moderatorzy
Postów: 8.514
Nr użytkownika: 12.703

WOJCIECH
Zawód: Galileusz
 
 
post 19/01/2021, 9:54 Quote Post

QUOTE(Gerhard @ 19/01/2021, 10:49)
QUOTE(carantuhill @ 19/01/2021, 9:37)
Ale wg mnie wymaga to gruntownego śledztwa. Suski to nie byle kto, tylko członek komisji ds. służb specjalnych (!!!) i wysoko postawiona osoba w partii. Oficjalnie przejęto mu konto mailowe. Pomijając zdjęcia i przejęte konto na twitterze, hakerzy dostali dostęp do maili, prywatnej korespondencji, być może do jakiś dokumentów i informacji wrażliwych. Nie ma z tego afery na pół kraju, poważnego śledztwa, potencjalnej komisji śledczej, a jest jedynie ekscytacja zdjęciami partyjnej koleżanki.
Czekamy aż coś nowego wypłynie? Komu jeszcze konto zhackowali?
*



Zaraz.
Dlaczego konto mailowe?
Przecież informacja jest o koncie na Twiterze?
*



Poseł Suski w wypowiedzi dla RMF przyznał, że nie ma też dostępu do swojej skrzynki pocztowej. To sugeruje, że atak rozpoczął się od przejęcia e-maila, a potem poprzez przypomnienie hasła przejęto co najmniej konto Twitterowe posła. I to może być najmniejszy problem, bo założyć należy że atakujący uważnie przejrzał materiały znajdujące się na poczcie posła, a może nawet korespondował z kimś w jego imieniu.
https://niebezpiecznik.pl/post/kolejne-koto...ntymne-zdjecia/
 
User is offline  PMMini ProfileEmail Poster Post #27

     
Arbago
 

Pomorzanin
********
Grupa: Użytkownik
Postów: 4.032
Nr użytkownika: 38.089

 
 
post 19/01/2021, 10:09 Quote Post

A może to były jego wpisy i ktoś mu powiedział, żeby szybko upozorował włam, bo będzie ośmieszony?
 
User is offline  PMMini ProfileEmail Poster Post #28

     
ChochlikTW
 

W trakcie uczłowieczania
**********
Grupa: Użytkownik
Postów: 11.487
Nr użytkownika: 98.976

Stopień akademicki: magister
 
 
post 19/01/2021, 11:09 Quote Post

@carantuhill

Być może nie ma śledztwa, bo nikt mu się nie włamał? Taką wersję też należałoby przyjąć, bo osoby, którym włamano się jak twierdzą na konta zgłaszali sprawę policji. Od takich spraw wydaje mi się, że jest ABW. Brakuje mi również w tej całej układance meili do Fb czy Twittera, gdzie zgłaszają, że ich konta zostały zhakowane.
W tym konkretnym przypadku obie strony - Szymańska i Suski twierdzą, że się nie znają. Ciekaw jestem, czy jest tak rzeczywiście.

 
User is offline  PMMini ProfileEmail Poster Post #29

     
force
 

Preacher
*******
Grupa: Użytkownik
Postów: 1.809
Nr użytkownika: 99.758

Jacek Sebastian G
Stopień akademicki: Szkólka niedzielna
 
 
post 19/01/2021, 11:30 Quote Post

QUOTE(ChochlikTW @ 19/01/2021, 12:09)
@carantuhill

Być może nie ma śledztwa, bo nikt mu się nie włamał? Taką wersję też należałoby przyjąć, bo osoby, którym włamano się jak twierdzą na konta zgłaszali sprawę policji. Od takich spraw wydaje mi się, że jest ABW. Brakuje mi również w tej całej układance meili do Fb czy Twittera, gdzie zgłaszają, że ich konta zostały zhakowane.
W tym konkretnym przypadku obie strony - Szymańska i Suski twierdzą, że się nie znają. Ciekaw jestem, czy jest tak rzeczywiście.
*


Jak to sie nie włamał? Jak to się nie włamał?
Wy się Chochlik "zmitryngujcie" dry.gif, wy sie wsłuchajcie w głos prawdy:
https://dorzeczy.pl/kraj/169142/suski-o-wla...nia-polski.html
Dyć " istnieje specjalna jednostka, do atakowania Polski", a celem jest inteletualne zaplecze partii rządzącej, w osobie tytana myśli, studni wiedzy, Pana Marka Suskiego!!!
.... Tego typu działania są poniżej pasa.... Wie co mówi sleep.gif sleep.gif
Co do zaś agresora " w kraju sąsiedzkim ", to obstawiam Neverland.
Tak poważnie, to "tłumaczenia" Gaciąga, Jandy, czy Petru(po Maderze) gasną po eksplozji myśli Suskiego.

Ten post był edytowany przez force: 19/01/2021, 11:39
 
User is offline  PMMini Profile Post #30

4 Strony < 1 2 3 4 > 
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:


Topic Options
Reply to this topicStart new topic

 

 
Copyright © 2003 - 2023 Historycy.org
historycy@historycy.org, tel: 12 346-54-06

Kolokacja serwera, łącza internetowe:
Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej