Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )
 
4 Strony < 1 2 3 4 > 
Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Aspekty administracyjne przyjecia na uczelnie , Temat kontynuowany od 2010
     
pioblom
 

IV ranga
****
Grupa: Użytkownik
Postów: 352
Nr użytkownika: 51.040

 
 
post 7/07/2010, 15:52 Quote Post

Tak, klucz dostarczają Ci pracownicy OKE, więc nie musisz brać swojego.
Nie wiem dokładnie za co doliczone zostały punkty do mojej matury z historii, lecz z dużym prawdopodobieństwem wnioskuję, że zapewne nie z powodu wypracowania. Te 6 punktów pasowało mi w mojej układance do punktów z zadań zamkniętych, które nie zostały uznane. Nie ma co się oszukiwać, żeby komukolwiek chciało się czytać Twoje czy moje wypociny na kilka stron a4 po raz kolejny. Ale próbuj. Co do terminu - sądzę że ten termin wyznaczą Ci za kilka dni, a nie za 2 tygodnie. Dość sprawnie to się odbywało, przynajmniej w OKE Wrocław.
 
User is offline  PMMini Profile Post #16

     
Attyla7
 

II ranga
**
Grupa: Użytkownik
Postów: 86
Nr użytkownika: 44.845

Zawód: uczeñ
 
 
post 7/07/2010, 16:05 Quote Post

a myślałem że klucze odpowiedzi są tajne i nigdy nie ujawniane (tak twierdzi mój nauczyciel-egzaminator) a na stronie cke jest pseudo klucz - przykładowe odpowiedzi....
 
User is offline  PMMini ProfileEmail Poster Post #17

     
Scatty
 

III ranga
***
Grupa: Użytkownik
Postów: 178
Nr użytkownika: 57.406

Zawód: uczen
 
 
post 7/07/2010, 18:23 Quote Post

a jak to jest, jakbym się odwołał, przyznaliby mi te kilka % więcej to co wtedy z tegoroczną rekrutacją? jakby wyglądała sytuacja? nadmienie ze jutro zamierzam wysłać podanie o wgląd
 
User is offline  PMMini Profile Post #18

     
hts
 

II ranga
**
Grupa: Użytkownik
Postów: 92
Nr użytkownika: 45.495

Marcin
 
 
post 7/07/2010, 18:46 Quote Post

Bylem dzisiaj w OKE , system jest jednak nieomylny
 
User is offline  PMMini ProfileEmail Poster Post #19

     
pioblom
 

IV ranga
****
Grupa: Użytkownik
Postów: 352
Nr użytkownika: 51.040

 
 
post 7/07/2010, 18:57 Quote Post

Z tego co wiem, po prostu miałbyś/miałabyś zmieniony wynik przed 2gą turą rekrutacji, który zapewne dałby Ci prawie pewne miejsce na liście przyjętych. W moim wypadku była to walka z czasem przed 1szą listą przyjętych.
 
User is offline  PMMini Profile Post #20

     
tomcio290
 

Nowicjusz
Grupa: Użytkownik
Postów: 18
Nr użytkownika: 69.976

Pawe³ W¹s
Stopień akademicki: uczen
Zawód: uczeñ
 
 
post 8/06/2011, 8:25 Quote Post

cześć czy opłaty rekrutacyjne wpłaca się w ciemno nie wiedząc jaki ma się wynik i ewentualne szanse na dostanie na daną uczelnie? i czy można zdążyć w 100% wpłacając opłaty po 30 czerwca tj. ogłoszenie wyników.

 
User is offline  PMMini ProfileEmail Poster Post #21

     
Ingen175
 

IV ranga
****
Grupa: Użytkownik
Postów: 362
Nr użytkownika: 52.514

Michal
Zawód: juz student ^^
 
 
post 8/06/2011, 8:27 Quote Post

Tak, bo rekrutacja kończy się różnie (1, 3, 4 lipca, w zależności od uczelni) ale opłaty przyjmują jeszcze pare dni później.
Tylko pamiętaj, po zakończeniu przyjmują tylko wpłaty które wpłynęły przed zakończeniem.
Czyli jak np. wpłaciłeś 1 to przyjmą jeszcze 4 bo wiedzą że na przelew się trochę czeka.
 
User is offline  PMMini Profile Post #22

     
tomcio290
 

Nowicjusz
Grupa: Użytkownik
Postów: 18
Nr użytkownika: 69.976

Pawe³ W¹s
Stopień akademicki: uczen
Zawód: uczeñ
 
 
post 8/06/2011, 8:29 Quote Post

ale chyba lepiej w ciemno zapłacić bez znania wyników, żeby mieć 100% pewność i 0 nerwów..
 
User is offline  PMMini ProfileEmail Poster Post #23

     
Ingen175
 

IV ranga
****
Grupa: Użytkownik
Postów: 362
Nr użytkownika: 52.514

Michal
Zawód: juz student ^^
 
 
post 8/06/2011, 9:04 Quote Post

Tak, i w razie czego być parę stów w plecy. Przecież przelew bankowy idzie góra 2 dni, pocztowy dłużej. Jak wpłacisz z matką (o ile sam konta nie masz) w banku 30 czerwca to najpóźniej 3 lipca powinien być zaksięgowany. Zresztą, jak coś to masz kwit z przelewów.
 
User is offline  PMMini Profile Post #24

     
salvusek
 

VIII ranga
********
Grupa: Użytkownik
Postów: 3.236
Nr użytkownika: 44.999

 
 
post 8/06/2011, 9:54 Quote Post

QUOTE(Ingen175 @ 8/06/2011, 9:04)
Tak, i w razie czego być parę stów w plecy. Przecież przelew bankowy idzie góra 2 dni, pocztowy dłużej. Jak wpłacisz z matką (o ile sam konta nie masz) w banku 30 czerwca to najpóźniej 3 lipca powinien być zaksięgowany. Zresztą, jak coś to masz kwit z przelewów.
*


Zawsze kwit można wysłać faksem. Generalnie lepiej płacić 30 po ogłoszeniu wyników. Opłaty rekrutacyjne nie są małe. No chyba, że dla kogoś pieniądze leżą na ulicy. Zazwyczaj uczelnie czekają z zaksięgowaniem opłat do czasu jak pobiorą wyniki matur z krajowego rejestru czyli do 5-7 lipca. Przelew eliksirem trwa 12 godzin, zwykły 2 dni. Nie polecam poczty. Ale jak się nie ma wyboru można wpłacić i wysłać faksem potwierdzenie. Na pewno uwzględnią.

Ten post był edytowany przez salvusek: 8/06/2011, 10:05
 
User is offline  PMMini ProfileEmail Poster Post #25

     
abc1234
 

I ranga
*
Grupa: Użytkownik
Postów: 33
Nr użytkownika: 73.463

 
 
post 4/07/2011, 10:33 Quote Post

Komu jeszcze nie zaksięgowano wpłaty? Ja wpłaciłem 30 Czerwca i wciąż żadnego potwierdzenia. Termin upływa jutro, a głupio by było nie dostać się na studia przez brak opłaty...
 
User is offline  PMMini Profile Post #26

     
Ingen175
 

IV ranga
****
Grupa: Użytkownik
Postów: 362
Nr użytkownika: 52.514

Michal
Zawód: juz student ^^
 
 
post 4/07/2011, 10:35 Quote Post

Ja nie dostałem, ale zniknęły mi w IRK te czerwone napisy mówiące o tym ,że nie wpłaciłem. Widać jedne uniwersytety wysyłają powiadomienie, a inne liczą że sam sprawdzisz. Ja mam już w każdym razie wszystkie wpłaty zaksięgowane.
 
User is offline  PMMini Profile Post #27

     
Oltajmerz
 

II ranga
**
Grupa: Użytkownik
Postów: 59
Nr użytkownika: 73.167

 
 
post 4/07/2011, 10:36 Quote Post

hmmm... miałem podobna sytuacje na KULU, tzn o 9 30 dzisiaj mi zatwierdzono wiec myślę, ze w ciągu dzisiejszego dnia powinni Ci to przyjąć i zatwierdzić wink.gif
 
User is offline  PMMini Profile Post #28

     
przemchelm
 

VI ranga
******
Grupa: Użytkownik
Postów: 901
Nr użytkownika: 54.885

Przemys³aw
Zawód: Zarobiony cz³ek
 
 
post 4/07/2011, 10:41 Quote Post

Podobna sytuacja, kasa wysłana 30 i do dziś żadnego potwierdzenia z UJ, UW,UWr i UMCS wink.gif
 
User is offline  PMMini ProfileEmail Poster Post #29

     
Szilo
 

Nowicjusz
Grupa: Użytkownik
Postów: 11
Nr użytkownika: 73.288

J.
Zawód: uczen
 
 
post 4/07/2011, 11:01 Quote Post

Ja niestety wysłałam dziś, ale rano w Pekao (jak zalecał sobie UJ), pani w banku mówiła, że pieniążki to będą od razu, ale nie sądzę, żeby szybko zaksięgowali - ale mimo wszystko termin, to termin i tyle. Wysłałam im na wszelki wypadek potwierdzenie wpłaty z numerami za które rejestracje, jak sobie życzyli. W razie czego, do Krakowa daleko nie mam.
 
User is offline  PMMini Profile Post #30

4 Strony < 1 2 3 4 > 
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:


Topic Options
Reply to this topicStart new topic

 

 
Copyright © 2003 - 2023 Historycy.org
historycy@historycy.org, tel: 12 346-54-06

Kolokacja serwera, łącza internetowe:
Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej