Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )
 
179 Strony  1 2 3 > »  
Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Europa w dobie emigracji muzułmańskiej, Zagrożenie?
     
Czarnogłowy
 

Nowicjusz
Grupa: Użytkownik
Postów: 11
Nr użytkownika: 1.314

 
 
post 4/01/2012, 21:55 Quote Post

Witam
Uważam,że europa (w tym i Polska) stoi przed poważnym problemem etnicznym (nie jestem rasistą i nie mam nic wspólnego z LPR). W Polsce jeszcze owy problem nie jest tak wyrazisty, niemniej w tzw.europie zachodniej ,szczególnie W.Brytania, Francja, Włochy i Niemcy jest on poważny. Oficjalnie zachowuje się tzw. poprawność polityczną i aby nie narazić się humanistą, działaczą na rzecz praw człowieka etc etc ..Politycy i socjologowie nabierają "wody w usta". Bywałem i bywam tu i ówdzie,warto rozmawiać z tzw. zwykłymi ludźmi, którym przychodzi żyć pośród tych nieproszonych gości.
Niemcy mają dość turków, są już całe dzielnice tureckie. We Francji problem stanowią emigranci z północnej afryki, angole mają problemy z hindusami, etiopczykami i wszelką azjacką nacją. Ostatnio włochy nie mogą poradzić sobie z totalną falą z Libii, powstają tam istne getta. Oczywiście,że jest to pokłosie polityki kolonialnej tych państw lecz patrzeć tylko jak w niedługim czasie przed podobnymi problemami staną inne państwa europy (zachód stanie się za ciasny).Są to narody o całkiem innej mentalności, kulturze itp. Bądź co bądź Polska staje się coraz bardziej atrakcyjnym krajem (nie tylko tranzytowym) dla azjatów, arabów i afrykańczyków. Co innego gdyby do europy napływał pierwiastek -przepraszam za określenie "wartościowy"tzn. wykształcone jednostki: naukowcy, lekarze, genetycy, informatycy etc etc etc.. lecz niestety lwia cześć naszych "gości" to zwykła pospolita masa, która często nie posiada żadnego wykształcenia, środków do przetrwania i nie wnosi nic pozytywnego w rozwój europy. Mało tego środowiska owe to w większości wylęgarnia drobnych przestępców, gangów po terrorystów wlącznie. Wykorzystują naszą tolerancję, naiwność i bezbronność. Śmieją się z nas, uważając europejczyków za "frajerów". Boję się ,że jeśli rządy krajów europy nie zrobią nic w tym temacie to za kilkadziesiąt lat zamiast chrześcijańskiej spuścizny europejskiej wyrosną nam obok Bazylik, średniowiecznych skarbów kultury itd. meczety. Z tej sytuacji świetnie korzystają teraz liczne mniej lub bardziej znaczące organizacje terrorystyczne, kształcąc i szkoląc, notabene za pieniądze europejskie potencjalnych przywódców "alkaidy itp". europa zajęta jest dzisiaj ratowaniem euro,coraz mniej rodzin w europie decyduje się na posiadanie więcej niż jednego dziecka (pogoń za sukcesem. mcdonalizacja życia itd). Na to miejsce arabka rodzi średnio pięcioro dzieci. Byłem w Izraelu i żydzi twierdzą ,że wojny z arabami nigdy nie wygrają, ze względu na problem demograficzny. Dlatego wciąż utrzymują swoje państwo dzięki silnej, nowoczesnej, świetnie wyszkolonej armii. W "paszczy lwa"- zewsząt otoczeni arabami muszą prowadzić taką a nie inną politykę.
Błagam tylko zanim mnie "spalicie na stosie i ukamienujecie " i okrzykniecie oszołomem, rasistą ,szowinistą i bóg wie jeszcze kim (a zapewniam ,że jestem sobie normal men)zastanówcie się czyż w głebi serca nie tli się w was podobny pogląd confused1.gif . Jednak szalenie modne jest dzisiaj słowo tolerancja wink.gif jednak jest ono nadużywane i źle interpretowane. Uważam ,że każdy ma swoje miejsce na ziemi istniały i istnieć bedą podziały społeczne, nie ma równości bowiem innaczej istniałby chaos.
Obawiam się ,że przedłużający się taki stan rzeczy stanowi pożywkę dla skrajnych prawicowych działaczy, oszołomów, populistów itp. . Mówiąc wprost, bez ogródek powrót faszyzmu, pseudokomunizmu lub inna tragedia.
Zachęcam do dyskusji -Pozdrawiam

Ten post był edytowany przez Czarnogłowy: 4/01/2012, 22:27
 
User is offline  PMMini ProfileEmail Poster Post #1

     
korten
 

VII ranga
*******
Grupa: Przyjaciel forum
Postów: 2.633
Nr użytkownika: 1.663

 
 
post 5/01/2012, 0:01 Quote Post

"Niemcy mają dość turków, są już całe dzielnice tureckie. We Francji problem stanowią emigranci z północnej afryki, angole mają problemy z hindusami, etiopczykami i wszelką azjacką nacją"

Masz zupełną rację.Tylko Niemców piszemy z dużej litery. "turcy" ,"afryka północna" "angole"
"hindusi" powinni być pisani z małej litery.A tak a propo to zapomniałes jeszcze o "polacks".

Mieszkam od dwudziestu lat w Kanadzie i pamiętam kilka lat temu pewną sprawę.Mianowicie kilka lat temu Canadian Legion (organizacja teoretycznie skupiająca weteranów) zabronił Sikhom wchodić w turbanach.Sprawa poszła do sądu,który stanął po stronie Hindusów.W uzasadnieniu jednym z argumentów było to że jeżeli używano ich do walki i mogli umierać za króla w turbanach to teraz nie można im zabronic uczestnictwa w zgromadzeniach ubranych w turban.
Ten sam argument można użyć i w innych przypadkach.Dobrzy są do pracy,której nie chcą wykonywać obywatele danego kraju.A po robocie to morda w kubeł i siedzieć w domu.
 
User is offline  PMMini Profile Post #2

     
Czarnogłowy
 

Nowicjusz
Grupa: Użytkownik
Postów: 11
Nr użytkownika: 1.314

 
 
post 6/01/2012, 0:28 Quote Post

Witam
Istnieje wiele cech wspólnych dla europejczyków (w tym i słowian oraz ugrofinów), których odróżnia ich (nas) np.od semitów m.in: kultura,tradycja (w większości chrześcijańska), historia, język indoeuropejski, wyznawane wartości etc... niechciałbym dorabiać do mojej tezy ideologi ale wydaje mi się,że emigrujący polacy, czesi, bułgarzy, węgrzy, ukraincy itd. nie stanowią zagrożenia etniczno-społecznego, szczególnie w dzisiejszej jednoczącej się europie, aniżeli obecność, coraz większej masy semitów, azjatów itd., którzy w w dluższej perspektywie mogą zachwiać proporcją, w sensie kultury europejskiej- szerokorozumianej.
 
User is offline  PMMini ProfileEmail Poster Post #3

     
Wjtwat
 

Unregistered

 
 
post 6/01/2012, 21:01 Quote Post

Ja również nie jestem rasistą, ale uważam że przekształcanie krajów europejskich w wielonarodowe jest niepotrzebne. Niegdyś imigrantów w Europie popierała lewica - z powodów ideologicznych (antyrasizm) i prawica - przewidywano że imigranci będą tanią siłą roboczą, co się nie zrealizowało. Ale tym nie mniej przekształcenie np. Wielkiej Brytanii w Małą Brazylię w celu zaniku rasizmu, z powodu wyparcia etnicznych Anglików do statusu mniejszośći etnicznej jest bardzo mało trafną drogą walki z rasizmem którą podążą rządząca w Europie lewica.

Ten post był edytowany przez Wjtwat: 6/01/2012, 21:03
 
Post #4

     
Arbago
 

Pomorzanin
********
Grupa: Użytkownik
Postów: 4.032
Nr użytkownika: 38.089

 
 
post 6/01/2012, 21:03 Quote Post

QUOTE
Ale tym nie mniej przekształcenie np. Wielkiej Brytanii w Małą Brazylię w celu zaniku rasizmu, z powodu wyparcia etnicznych Anglików do statusu mniejszośći etnicznej jest bardzo mało trafną drogą walki z rasizmem którą podążą rządząca w Europie lewica.
Wjtwat

Nie przesadzałbym z tym spychaniem Anglików do roli mniejszości. Mieszkam w Wielkiej Brytanii już dłuższy czas i widzę, że Anglicy są wciąż uprzywilejowaną znaczną większością. Na drugim zaś miejscu pod względem liczebności nie są wcale Hindusi, ani Pakistańczycy, ale właśnie Polacy. Przynajmniej tak się wydaje chodząc po ulicach.

Ten post był edytowany przez Net_Skater: 20/01/2012, 4:53
 
User is offline  PMMini ProfileEmail Poster Post #5

     
Czarnogłowy
 

Nowicjusz
Grupa: Użytkownik
Postów: 11
Nr użytkownika: 1.314

 
 
post 6/01/2012, 21:25 Quote Post


Wydaję sie ,że Europa powinna być radykalna i wprowadzić , na wzór USA obostrzone zasady osiedlania się na stałe nieeuropejczyków. Przestańmy z tą hipokryzją i pseudotolerancją sleep.gif .W przeciwnym razie europa wyda na świat "Hitlera bis",
Pozdrawiam
 
User is offline  PMMini ProfileEmail Poster Post #6

     
Wjtwat
 

Unregistered

 
 
post 6/01/2012, 21:25 Quote Post

Arbago

czytałem gdzieś że Niemcy będą w 2040 czy którymś mniejszością etniczną we własnym kraju - stąd moja opinia. Największą wine w tym wszystkim nie ponoszą imigranci, ale socjaldemokracja. Aktywizacja zawodowa kobiet - kiedyś 50 lat temu utrzymanie rodziny przez samego ojca było możliwe, obecnie nie - powoduję że mniej Europejczyków się rodzi. Tutaj wina imigrantów jest zerowa. Dlatego rdzenni europejczycy powinni się jednoczyć i sprowadzić socjaldemokrację do rangi politycznego podziemia, marginesu politycznego, bo ta ich demoralizacja rewolucji 1968 roku jest największym problemem Europy. Gdyby przyrost naturalny Europejczyków byłby normalny nikt by się nie obawiał islamizacji. A jeśli chodzi o islamizację - socjaldemokracja jest nieprzyjaźnie nastawiona do chrześcijaństwa i popuszcza islamistom. To z kolei powoduję to że wyrastają skrajne grupy islamskie - i mamy w Euopie coś czego nie powinno być - oblane kwasem kobiety, bomby w metrze itd. Ostatnio podoba mi się postawa Francji - integracja za wszelką cenę. Wielka Brytania gdzie mówi się o chrześcijaństwie jako nienawiści, zaś innych kulturach jako o tolerancji miały miejsce zamachy bombowe co jest dowodem powyższej tezy.

Czarnogłowy - o to żeby etniczni Polacy, Anglicy i inni nie zostali pochłonięci w wielokulturowym społeczeństwie trzeba dbać. Moim zdaniem kraje Europejskie powinny być prawie zamknięte na imigrację z "krajów rozwijających się" i kierować taką imigrację do USA. USA odcięło się od Europy i moim zdaniem tam należy takie eksperymenty przeprowadzać w postaci imigracji - wzieli od Francuzów pomnik - pomnik stoi, a wyspa Ellis Island jest pusta. USA mi nie szkoda - Europy tak. Szkoda że historia się nie potoczyła w ten sposób że imigrację kierowano do Europy nie zaś do USA.

Ten post był edytowany przez Wjtwat: 6/01/2012, 22:08
 
Post #7

     
Arbago
 

Pomorzanin
********
Grupa: Użytkownik
Postów: 4.032
Nr użytkownika: 38.089

 
 
post 6/01/2012, 21:50 Quote Post

QUOTE
Wielka Brytania gdzie mówi się o chrześcijaństwie jako nienawiści
Wjtwat

Absolutnie nie. Anglicy uważają swój kraj za kraj chrześcijański. Owszem są zlaicyzowani, ale Jezusa, czy religii chrześcijańskiej nie dają obrażać. To domena krajów takich jak Francja, czy Niemcy, gdzie rewolucje i socjaldemokracja zrobiła ludziom wodę z mózgów. Wielka Brytania przyjmuje imigrantów, gdyż są oni jej potrzebni na potrzeby gospodarki. Gdyby w jednej chwili wszyscy imigranci opuścili wyspy to ich rdzennych mieszkańców czekałby głód.

 
User is offline  PMMini ProfileEmail Poster Post #8

     
Wjtwat
 

Unregistered

 
 
post 7/01/2012, 17:42 Quote Post

QUOTE
Czyli zafundowac sobie krach gospodarki


Czyli imigranci w więzieniach których pełno są utrzymywani tam z darowizn...

Po za tym imigranci z poza Europy 2 razy częściej ubiegają się o zasiłki socjalne, a pracować za bardzo nie chcą i nie bardzo mogą, bo niewykrztałceni - przestępczość wśród nich jest wysoka.

Gdzie tu wzrost gospodarczy osiągniemy utrzymując w więzeniach imigrantów...i finansujemy niepracujących niewykształconych imigrantów.


Skąd dbałośc o kulturę niemiecką - bo Europa powinna być solidarna, a nie podzielona.
 
Post #9

     
Grant
 

VI ranga
******
Grupa: Użytkownik
Postów: 874
Nr użytkownika: 14.756

Zawód: Student
 
 
post 7/01/2012, 18:02 Quote Post

Większość badań wskazuje na to, że wpływ imigracji na budżety państw europejskich jest bardzo niewielki i raczej pozytywny, przy czym w konkretach zależy to od wieku, wykształcenia i długości pobytu tych imigrantów. Za: S.P. Kerr, W.R. Kerr: Economic Impacts of Immigration: A Survey.
 
User is offline  PMMini Profile Post #10

     
Wjtwat
 

Unregistered

 
 
post 7/01/2012, 18:13 Quote Post

Znam wielu ludzi co byli na zachodzie Europy i zawsze mi mówili że imigrantom nie chce się pracować...gdzie widzisz że robią 14 godzin na dobę...w Niemczech? Z których regionów świata są ci imigranci co robią 14 godzin na dobę?

 
Post #11

     
balum
 

Sągorsi
*********
Grupa: Użytkownik
Postów: 6.867
Nr użytkownika: 46.347

 
 
post 7/01/2012, 18:17 Quote Post

QUOTE(Wjtwat @ 7/01/2012, 19:13)
Znam wielu ludzi co byli na zachodzie Europy i zawsze mi mówili że imigrantom nie chce się pracować

Ludzie mówia rózne rzeczy. Madre i Głupie. Powyższe akurat bardzio głupie. Imigranci migrują za pracą.
QUOTE
...gdzie widzisz że robią 14 godzin na dobę...w Niemczech?

W Niemczech, w Polsce, w USA, we Francji, w Wielkiej brytanii.
QUOTE
Z których regionów świata są ci imigranci

Z Europy Wschodniej, z Afryki, z Azji, z Ameryki Południowej.
QUOTE
co robią 14 godzin na dobę?

Co się da. Sprzatanie, handel, produkcja, usługi, gastronomia, budownictwo, rolnictwo itd.


Ten post był edytowany przez balum: 7/01/2012, 18:18
 
User is offline  PMMini Profile Post #12

     
Arbago
 

Pomorzanin
********
Grupa: Użytkownik
Postów: 4.032
Nr użytkownika: 38.089

 
 
post 7/01/2012, 18:57 Quote Post

Drodzy dyskutanci. Zapraszam do mojego miasta w Wielkiej Brytanii. Jest tu 90% Anglików, 8% Polaków, a reszta to przybysze z Indii, Pakistan, Liwy, Łotwy i krajów afrykańskich. Owszem, byłem i widziałem pakistańskie dzielnice w Luton i w Londynie, ale wierzcie, mi, że tam pośród tych imigrantów mieszka całkiem sporo rdzennych Anglików. Chociaż optycznie wydaje się, że te dzielnice są jakby żywcem wzięte z Peszawaru, albo z Karaczi.
 
User is offline  PMMini ProfileEmail Poster Post #13

     
Radek8484
 

VIII ranga
********
Grupa: Użytkownik
Postów: 3.033
Nr użytkownika: 75.875

R-L1029
Stopień akademicki: magister
Zawód: IT
 
 
post 7/01/2012, 19:49 Quote Post

QUOTE(Arbago @ 7/01/2012, 18:57)
Drodzy dyskutanci. Zapraszam do mojego miasta w Wielkiej Brytanii. Jest tu 90% Anglików, 8% Polaków, a reszta to przybysze z Indii, Pakistan, Liwy, Łotwy i krajów afrykańskich. Owszem, byłem i widziałem pakistańskie dzielnice w Luton i w Londynie, ale wierzcie, mi, że tam pośród tych imigrantów mieszka całkiem sporo rdzennych Anglików. Chociaż optycznie wydaje się, że te dzielnice są jakby żywcem wzięte z Peszawaru, albo z Karaczi.
*



Ludnosc Londynu (2007 r.)

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/en/b...nicity_2007.jpg

http://www.londonmedicine.ac.uk/health-eco...ty_piechart.jpg

Ten post był edytowany przez Radek8484: 7/01/2012, 22:09
 
User is offline  PMMini Profile Post #14

     
Arbago
 

Pomorzanin
********
Grupa: Użytkownik
Postów: 4.032
Nr użytkownika: 38.089

 
 
post 7/01/2012, 21:39 Quote Post

Moje miasto to 25-tysięczne miasteczko w Oxfordshire. Nie jest to kosmopolityczny Londyn. Ale nawet w tak bardzo kosmopolitycznym mieście jak Londyn zdecydowaną większością są biali Anglicy czy to się podoba zwolennikom teorii inwazji, czy nie.
 
User is offline  PMMini ProfileEmail Poster Post #15

179 Strony  1 2 3 > »  
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:


Topic Options
Reply to this topicStart new topic

 

 
Copyright © 2003 - 2023 Historycy.org
historycy@historycy.org, tel: 12 346-54-06

Kolokacja serwera, łącza internetowe:
Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej