Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )
 
6 Strony « < 4 5 6 
Reply to this topicStart new topicStart Poll

> ANNA GRODZKA, Ocena, opinie
     
balum
 

Sągorsi
*********
Grupa: Użytkownik
Postów: 6.867
Nr użytkownika: 46.347

 
 
post 3/02/2015, 16:48 Quote Post

QUOTE(Alcarcalimo @ 3/02/2015, 14:58)
Żaden jednak z nich nie epatuje w mediach swoimi sprawami seksualnymi.

Kiedy to w sejmie, na której komisji czy obradach plenarnych epatowała? konkrety.
Dale jest to samo. To gawiedź nic tylko jedno.
 
User is offline  PMMini Profile Post #76

     
Chris_w
 

miejsce na moją reklamę
*****
Grupa: Użytkownik
Postów: 689
Nr użytkownika: 60.361

Chris W
 
 
post 3/02/2015, 17:04 Quote Post

Krótkie pytanie - ktoś ją popiera z dyskutantów tutaj, czy bijemy pianę? biggrin.gif
 
User is offline  PMMini ProfileEmail Poster Post #77

     
elchullogrande
 

Rewolucjonista
*******
Grupa: Użytkownik
Postów: 2.476
Nr użytkownika: 60.239

Daniel
Stopień akademicki: mgr hist. i fil. pol
Zawód: taka jedna
 
 
post 3/02/2015, 17:15 Quote Post

QUOTE(Chris_w @ 3/02/2015, 17:04)
Krótkie pytanie - ktoś ją popiera z dyskutantów tutaj, czy bijemy pianę? biggrin.gif
*



Ja nie popieram, ja tylko twardo obstaję przy poszanowaniu dla prawa.
 
User is offline  PMMini ProfileEmail Poster Post #78

     
Tromp
 

Młody wilk (morski)-gryzie!
**********
Grupa: Użytkownik
Postów: 19.217
Nr użytkownika: 55.658

Bart³omiej Kucharski
Stopień akademicki: Bêdzie po studiach
Zawód: Admiraal
 
 
post 3/02/2015, 17:16 Quote Post

QUOTE(leslawcyeslaw @ 3/02/2015, 17:10)
No właśnie. Tak samo Bęgowski może sie nszywać Anną Grodzką, ale kobietą to on nie będzie nigdy. Wyznacznikiem nie jest to, co się komu wydaje, tylko stan faktyczny. Problem w tym, że jeśli mi się wydaje, że jestem Piłsudskim, Cezarem czy Napoleonem to zamykają mnie w psychuszce, a taki Bęgowski jest uważany za normalnego. I jeszcze tych, którzy tak nie myślą postępacy chcą karać. Czy to nie jest kuriozum
*


A to nie jest inaczej? Tzn jej mózg jest mózgiem kobiety, tylko reszta nie do pary?
 
User is offline  PMMini ProfileEmail Poster Post #79

     
elchullogrande
 

Rewolucjonista
*******
Grupa: Użytkownik
Postów: 2.476
Nr użytkownika: 60.239

Daniel
Stopień akademicki: mgr hist. i fil. pol
Zawód: taka jedna
 
 
post 3/02/2015, 17:19 Quote Post

QUOTE(Tromp @ 3/02/2015, 17:16)
QUOTE(leslawcyeslaw @ 3/02/2015, 17:10)
No właśnie. Tak samo Bęgowski może sie nszywać Anną Grodzką, ale kobietą to on nie będzie nigdy. Wyznacznikiem nie jest to, co się komu wydaje, tylko stan faktyczny. Problem w tym, że jeśli mi się wydaje, że jestem Piłsudskim, Cezarem czy Napoleonem to zamykają mnie w psychuszce, a taki Bęgowski jest uważany za normalnego. I jeszcze tych, którzy tak nie myślą postępacy chcą karać. Czy to nie jest kuriozum
*


A to nie jest inaczej? Tzn jej mózg jest mózgiem kobiety, tylko reszta nie do pary?
*




No jasne, że nie! Przecież media niezależne (wiesz od czego niezależne) podglądają ją (takie prawicowe hobby- podglądanie transów) i stwierdziły, że chodzi po domu w dresie (jak moja mama i tysiące kobiet) i podobno mieszka z heteroseksualną kobietą (ja mieszkam z heteroseksualnym mężczyzną, więc chyba czuję się kobietą)!
 
User is offline  PMMini ProfileEmail Poster Post #80

     
leslawcyeslaw
 

II ranga
**
Grupa: Użytkownik
Postów: 57
Nr użytkownika: 95.902

Zawód: BANITA
 
 
post 3/02/2015, 17:23 Quote Post

QUOTE(elchullogrande @ 3/02/2015, 16:26)
jak można stawiać kwestię tożsamości płciowej (która nie zawsze jest zgodna z fizycznością) i kwestię tożsamości osobistej?

*


Można. Zarówno transeksualizm, jak i podany przeze mnie przykład uważania się za Piłsudskiego są klasyfikowane przez WHO jako zaburzenie umysłowe. Nie siej populizmu i nie sprowadzaj dyskusji do poziomu absurdu, bo to, że nie zgadzam się z wyrokiem sądu (do czego mam prawo) nie oznacza, że nie szanuje Polski. To bardziej ty jej nie szanujesz nazywając Żołnierzy Pdziemia Antykomunistycznego "Żołnierzami wyklutymi"
 
User is offline  PMMini Profile Post #81

     
kmat
 

Podkarpacki Rabator
**********
Grupa: Użytkownik
Postów: 10.105
Nr użytkownika: 40.110

Stopień akademicki: mgr
 
 
post 3/02/2015, 17:25 Quote Post

QUOTE(Chris_w @ 3/02/2015, 17:04)
Krótkie pytanie - ktoś ją popiera z dyskutantów tutaj, czy bijemy pianę? biggrin.gif
*


W zasadzie mi to wisiało, ale jak widzę w tym temacie to smętne walenie kotka za pomocą wiertarki udarowej, to coraz bardziej się przekonuję.
 
User is offline  PMMini Profile Post #82

     
balum
 

Sągorsi
*********
Grupa: Użytkownik
Postów: 6.867
Nr użytkownika: 46.347

 
 
post 3/02/2015, 17:28 Quote Post

Z obecnych kandydatów to jak dla mnie numer 2.
 
User is offline  PMMini Profile Post #83

     
elchullogrande
 

Rewolucjonista
*******
Grupa: Użytkownik
Postów: 2.476
Nr użytkownika: 60.239

Daniel
Stopień akademicki: mgr hist. i fil. pol
Zawód: taka jedna
 
 
post 3/02/2015, 17:32 Quote Post

QUOTE(leslawcyeslaw @ 3/02/2015, 17:23)
QUOTE(elchullogrande @ 3/02/2015, 16:26)
jak można stawiać kwestię tożsamości płciowej (która nie zawsze jest zgodna z fizycznością) i kwestię tożsamości osobistej?

*


Można. Zarówno transeksualizm, jak i podany przeze mnie przykład uważania się za Piłsudskiego są klasyfikowane przez WHO jako zaburzenie umysłowe. Nie siej populizmu i nie sprowadzaj dyskusji do poziomu absurdu, bo to, że nie zgadzam się z wyrokiem sądu (do czego mam prawo) nie oznacza, że nie szanuje Polski. To bardziej ty jej nie szanujesz nazywając Żołnierzy Pdziemia Antykomunistycznego "Żołnierzami wyklutymi"
*



Z całym szacunkiem, ale na tym forum przepraszałem za swoje obraźliwe stwierdzenia wobec żołnierzy wyklętych, więc spudłowałeś. Poza tym - określenie "żołnierze wykluci" używane było w celu zdeprecjonowania zidiociałego masowego kultu tych osób.

Jaki populizm?
Jeszcze raz - dopuszcza polskie prawo zmianę płci? Tak. Ma Grodzka na podstawie wyroku sądowego prawo uznawać się i być uznawaną za kobietę? Tak. Jest to zgodne z literą prawa? Tak. Decyzję wydał niezawisły sąd? Tak. Dlaczego więc nurzasz się w pogardzie dla majestatu Rzeczypospolitej, w której to majestacie zapadł ten wyrok?


Edit:
Aaa, przepraszam, Twój szacunek wobec Polski wyraża się w niezgadzaniu się na wyroki niezawisłych sądów, które działają w jej imieniu. No ok, można i w ten sposób.

Ale nie jest dziwne takie coś, że nie szanuje się instytucji państwowych, nie szanuje się urzędów państwowych, ale twierdzi się, że się szanuje państwo? Ciekawy temat do rozważenia.

Ten post był edytowany przez elchullogrande: 3/02/2015, 17:36
 
User is offline  PMMini ProfileEmail Poster Post #84

     
Lizergus
 

V ranga
*****
Grupa: Użytkownik
Postów: 669
Nr użytkownika: 93.112

KorPog
 
 
post 3/02/2015, 17:43 Quote Post

QUOTE(leslawcyeslaw @ 3/02/2015, 17:23)
Można. Zarówno transeksualizm, jak i podany przeze mnie przykład uważania się za Piłsudskiego są klasyfikowane przez WHO jako zaburzenie umysłowe. 

http://apps.who.int/classifications/icd10/.../2015/en#/F64.0
Transseksualizm jest tutaj, gdzie jest uważanie się za Piłsudskiego?
Jakie inne zaburzenia wg. Ciebie dyskwalifikują polityka?
 
User is offline  PMMini Profile Post #85

     
marc20
 

VIII ranga
********
Grupa: Użytkownik
Postów: 3.395
Nr użytkownika: 80.503

Stopień akademicki: student
Zawód: student
 
 
post 3/02/2015, 17:46 Quote Post

QUOTE(elchullogrande @ 3/02/2015, 17:32)
Jaki populizm?
Jeszcze raz - dopuszcza polskie prawo zmianę płci? Tak. Ma Grodzka na podstawie wyroku sądowego prawo uznawać się i być uznawaną za kobietę? Tak. Jest to zgodne z literą prawa? Tak. Decyzję wydał niezawisły sąd? Tak. Dlaczego więc nurzasz się w pogardzie dla majestatu Rzeczypospolitej, w której to majestacie zapadł ten wyrok?


Edit:
Aaa, przepraszam, Twój szacunek wobec Polski wyraża się w niezgadzaniu się na wyroki niezawisłych sądów, które działają w jej imieniu. No ok, można i w ten sposób.

Ale nie jest dziwne takie coś, że nie szanuje się instytucji państwowych, nie szanuje się urzędów państwowych, ale twierdzi się, że się szanuje państwo? Ciekawy temat do rozważenia.
*


Enchullogrande, tyle żyjesz na tym świecie i nie wiesz ? Przecież tu nie chodzi o prawo polskie a prawo boskie nie o naszą cywilizację a cywilizację śmierci (niektórzy mówią też o cywilizacji Gazety Wyborczej)

Chyba,że po prostu udajesz że nie widzisz tych oczywistości wink.gif

Ten post był edytowany przez marc20: 3/02/2015, 17:49
 
User is offline  PMMini ProfileEmail Poster Post #86

     
elchullogrande
 

Rewolucjonista
*******
Grupa: Użytkownik
Postów: 2.476
Nr użytkownika: 60.239

Daniel
Stopień akademicki: mgr hist. i fil. pol
Zawód: taka jedna
 
 
post 3/02/2015, 17:49 Quote Post

QUOTE(leslawcyeslaw @ 3/02/2015, 17:38)
QUOTE(elchullogrande @ 3/02/2015, 17:32)



Poza tym - określenie "żołnierze wykluci" używane było w celu zdeprecjonowania zidiociałego masowego kultu tych osób.


*


A spróbuj to samo zrobić z "bohaterami" żydowskimi ( Jak mordercy Bielscy) to wyrażasz święte oburzenie. Kult takich osób to nie jest dla ciebie zidiocienie? Himalaje hipokryzji.

Co do wyroku- mam prawo się z nim nie zgadzać, czy nie?
*



Nie wiem, nie widzę nigdzie żadnego kultu
QUOTE
"bohaterów" żydowskich (Jak mordercy Bielscy)
a także bardzo bym prosił o pokazanie mi, gdzie i kiedy wyrażałem a propos nich jakieś
QUOTE
święte oburzenie

Wtedy będzie można stwierdzić coś o hipokryzji.

A zidioceniem, czy jak wolisz "zidiocieniem", jest raczej wmawianie komuś czegoś, o czym ten ktoś nawet nie ma pojęcia.


Czyli przyznajesz, że zapadł wyrok, na mocy którego Grodzka uznana została za kobietę? Bo wiesz, ja też mogę nie uznawać wyroku skazującego kogoś na więzienie, ale nie wyglądam poważnie, kiedy w ramach niezgadzania się z wyrokiem twierdzę, że jest on na wolności.

QUOTE
Enchullogrande, tyle żyjesz na tym świecie i nie wiesz ? Przecież tu nie chodzi o prawo polskie a prawo boskie nie o naszą cywilizację a cywilizację śmierci (niektórzy mówią też o cywilizacji Gazety Wyborczej)


Ach, ależ spór o to, czy pierwszeństwo należy się prawu naturalnemu czy stanowionemu nie został jeszcze rozstrzygnięty, a przekonań religijnych nie wolno przenosić do życia publicznego (choć w niektórych przypadkach - nie można cudzych, własne są jak najbardziej spoko).

Ten post był edytowany przez elchullogrande: 3/02/2015, 17:52
 
User is offline  PMMini ProfileEmail Poster Post #87

6 Strony « < 4 5 6 
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:


Topic Options
Reply to this topicStart new topic

 

 
Copyright © 2003 - 2023 Historycy.org
historycy@historycy.org, tel: 12 346-54-06

Kolokacja serwera, łącza internetowe:
Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej