Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )

Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Muzyka z Europa Universalis 2

werwer.pl

IV ranga
Grupa: Użytkownik
Nr użytkownika: 34.907

A co Cie to?
Stopień akademicki: Nikt
Zawód: Ogl¹danie telewizji

post 4/02/2009, 20:53 Quote Post

Ostatnio zacząłem grać w gry z serii Europa Universalis (polecam). W dwójce natknąłem się na przepiękną muzykę i chciałbym się dowiedzieć coś o niej. Kto ją ułożył, czy była zmotywowana jakimiś historycznymi dziełami itp.

Z góry dziekuję!

User is offline  PMMini Profile Post #1

Elmir

I ranga
*
Nr użytkownika: 53.659

Dawid Swiatek
Zawód: uczen

post 13/02/2009, 12:16 Quote Post

O ile dobrze pamiętam muzyka zmienia się wraz z epoką. Gdzieś pod koniec wielkiej kampanii czyli lata gdzieś około 1750-1819 słyszałem Vivaldiego. Co do wcześniejszych nie mam pojęcia ale mi też się podobała. W każdej grze jest takie coś w menu do kliknięcia jak autorzy. Myśle że tam powinno pisać coś z tym związane a jeśli nie to nie wiem, może strona autorów?

User is offline  PMMini ProfileEmail Poster Post #2

Mintho

Wielka Ryba
Nr użytkownika: 2.033

post 13/02/2009, 14:13 Quote Post

W katalogu z grą, w folderze z muzyką można odsłuchać każdą ścieżkę. A przy okazji sprawdzić autora.

User is offline  PMMini Profile Post #3

mieszko1

Nowicjusz
Nr użytkownika: 67.218

post 19/08/2010, 16:13 Quote Post

QUOTE(werwer.pl @ 4/02/2009, 20:53)
Ostatnio zacząłem grać w gry z serii Europa Universalis (polecam). W dwójce natknąłem się na przepiękną muzykę i chciałbym się dowiedzieć coś o niej. Kto ją ułożył, czy była zmotywowana jakimiś historycznymi dziełami itp.

Z góry dziekuję!
*

Ja interesuje się taką muzyką od kilku lat. z EU2 mam całą. to są różne światowe zespoły wykonujące muzyke z przed kilku wieków, głównie średniowiecze i renesans, odwzorowaną na podstawie bezcennych zapisków z danych czasów. Nie sugerujcie sie nazwami w plikach bo to tylko częściowe tytuły lub nazwy tych zaspołów które odwzorowują dany utwór. Wiem że odpisuje zbyt późno ale pierwszy raz tu wpadłem i postanowiłem odpisać bo może jeszcze ktoś będzie szukał, a warto.
Nie będe podawać wykonawców, autorów bo i tak nic wam to nie będzie mówić (większość to i tak anonimy średniowieczne) ale mi najbardziej podoba się: Atrivm Mvsicae de Madrid La Spagna. W EU2 były chyba ze 3-4 fragmenty utworów tego zespołu. poniżej link do jednej z płyt na której są te utwory...
http://www.4shared.com/get/WY6fvszK/Atrium...E4658AC23.dc211

User is offline  PMMini Profile Post #4

2 Użytkowników czyta ten temat (2 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

Topic Options
Reply to this topicStart new topic

Copyright © 2003 - 2021 Historycy.org
historycy@historycy.org, tel: 12 346-54-06

Kolokacja serwera, łącza internetowe:
Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej