Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )
 
2 Strony  1 2 > 
Closed TopicStart new topicStart Poll

> V-7, Project Antarktis i inne
     
logandevil
 

II ranga
**
Grupa: Użytkownik
Postów: 66
Nr użytkownika: 3.749

 
 
post 22/04/2005, 19:44 Quote Post

Interesuja mnie tajemnice II wojny a szczegolnie V-7 ,Project Antarktis.Najpierw
V-7 byl to projekt latajacych statkow Ufo,podobno one lataly i mialy byc jedna z tych cudownych broni.Project Antarktis z koleji byl tajna misja budowy bazy na Antarktydzie.
Co wy o tym myslicie?
ponizej kilka linkow gdzie sa blizej opisane te sprawy.

http://republika.pl/pufoc/v7_noszw.htm

http://tajemnice.republika.pl/v7.html
 
User is offline  PMMini Profile Post #1

     
Arturo
 

III ranga
***
Grupa: Użytkownik
Postów: 248
Nr użytkownika: 5.146

 
 
post 22/04/2005, 19:50 Quote Post

nie moge sie przekonać zeby takie sprawy traktowac całkiem serio.
Zaglądałeś tutaj? http://www.drugawojnaswiatowa.org/forum/viewtopic.php?t=8425
 
User is offline  PMMini ProfileEmail Poster Post #2

     
LeNiNeQ
 

Nowicjusz
Grupa: Banita
Postów: 1
Nr użytkownika: 5.490

 
 
post 25/04/2005, 20:41 Quote Post

proponuje Ci odwiedzic serwis eksploratora a szczegolnie stronke
http://www.eksplorator.os.pl/18.htm
najlepiej napisana i dowiesz sie najwiecej. POZDRO

 
User is offline  PMMini Profile Post #3

     
Macminik
 

Nowicjusz
Grupa: Użytkownik
Postów: 11
Nr użytkownika: 6.012

 
 
post 8/05/2005, 17:41 Quote Post

Co do latających spodków Made in III Reich cieżko powiedzieć. Nie wydaje mi się to nieprawdopodobne, ale też nie byłbym skłonny do końca dać wiarę w pełni latające modele i ich rzekomą bazę na Antarktydzie. W olbrzymią bazę zaopatrzeniową dla U-Bootów byłbym w stanie wierzyć. Pozostaje jeszcze kwestia kompleksu "Rise" w Górach Sowich oraz sam Zamek Książ. Jak ostatnio wyczytałem, niemcy wspominali o 36 wejściach do podziemnych kompleksów a dotychczas ujawniono zaledwie 23. Ponadto, ciągle ktoś coś maskuje. I tu pojawia się pytanie zadane przez autora książki "Tajemnice Zamku Książ". Co takiego wartościowego jest w tych sztolniach, że do dziś ktoś się "stara" ?! Złoto i bogactwo ? Nie sądzę. Od czasów wojny minęło już tyle lat, że strażnik czy strażnicy najprawdopodobniej albo musieliby oddać kosztowności, albo sami by się nimi podzielili. Technologie ? Owszem, ale musiałyby być na tyle nowatorskie, by i dziś stanowić "łakomy kąsek" dla naukowców i współczesnych mocarstw. Co mogłoby być takim "łakomym kąskiem" ? No właśnie.... być może UFO Made in III Reich.
 
User is offline  PMMini ProfileEmail Poster Post #4

     
Grzesio
 

VI ranga
******
Grupa: Użytkownik
Postów: 1.238
Nr użytkownika: 3.835

Stopień akademicki: Mgr inz.
Zawód: Altruista
 
 
post 30/11/2005, 12:41 Quote Post

Nowego wątku już zakładać nie będę...

No dobrze, ale jakie jest w ogóle Wasze zdanie w kwestii istnienia czy nieistnienia niemieckich latających dysków, nie mówię, że zaraz antygrawitacyjnych, ale takich choćby konwencjonalnych śmigłowych, mieszczących się w kategoriach znanej technologii?
W końcu jakieś zdjęcia i plany takich pojazdów funkcjonują?!

http://haunebu.hotnews.pl/

Albo takie, podobno związane z próbami na lotnisku Praga-Kbely:

user posted image

user posted image

Pzdr

Grzesiu
 
User is offline  PMMini Profile Post #5

     
Napoleon M
 

III ranga
***
Grupa: Użytkownik
Postów: 128
Nr użytkownika: 11.192

Zawód: student
 
 
post 1/12/2005, 15:34 Quote Post

No fotki są ładne, ale chciałbym wrucić do tematu "Projektu Antarktis".Macie jakieś informacuje na temat zaginionych U-botów o których pisze w tym linku (był już wyżej)

http://republika.pl/pufoc/v7_noszw.htm


Prosze o pomoc!!
 
User is offline  PMMini ProfileEmail Poster Post #6

     
kris9
 

VIII ranga
********
Grupa: Użytkownik
Postów: 3.885
Nr użytkownika: 9.975

 
 
post 6/01/2006, 12:34 Quote Post

Latajace spodki Hitlera to najprawdopodobniej po prostu legenda oraz (często współczesna) dezinforamcja i fałszerstwo, a projekt "Chronos" realizowano w ramach programu jądrowego III Rzeszy, a nie budowy UFO dry.gif
Zresztą jak sie po wojnie okazało Niemcy nie bardzo mieli pojęcie o problemach jakie towarzyszą lotom załogowych statków powietrznych na dużych wysokościach i z prędkościami ponaddzwiękowymi i czesto ich obliczenia teoretyczne nijak miały się do rzeczywistości. Więc co tu mówić o spodkach...
 
User is offline  PMMini ProfileEmail Poster Post #7

     
CZECZOS
 

III ranga
***
Grupa: Użytkownik
Postów: 198
Nr użytkownika: 12.027

zastrzezone
Zawód: Student UWr
 
 
post 22/01/2006, 19:07 Quote Post

podam ciekawa stronke!

http://www.greendevils.pl/rozne/hyperborea...wa_szwabia.html
 
User is offline  PMMini Profile Post #8

     
Simonk
 

Nowicjusz
Grupa: Użytkownik
Postów: 4
Nr użytkownika: 16.385

Szymon Kielczewski
Stopień akademicki: mgr.
Zawód: Budownictwo
 
 
post 8/04/2006, 6:31 Quote Post

Witam Jestem tu pierwszy raz ale często odwiedzam just for fun. W związku z tematm chciałbym poinformować wszystkich że zaczęły się ukazyać filmy dokumentalne o dziwnych wątkach III rzeszy.

Podaje link do filmu o sprawie Nowej Szwabii:
http://www.torrentspy.com/torrent/678945/I...o_financed_them

Jeżeli się nie otworzy proponuję wejść na stronę www.torrentspy.com i wyszukać.
Ostatnio ściągałęm filmy o niezwykłych samolotach prototypach z czasó II wojny Światowej oraz o nazistowskich poglądach w USA

Pozdro
 
User is offline  PMMini Profile Post #9

     
Cemba
 

II ranga
**
Grupa: Użytkownik
Postów: 87
Nr użytkownika: 16.629

Pawel Cembrzynski
Zawód: Wercyngetoryx
 
 
post 16/04/2006, 21:09 Quote Post

Ja słuszałem o zaginionym amerykańskim, powojennym samolocie nad biegunem PÓŁNOCNYM, do którego wysłano błędny kurs, ażadna stacja radiowa nie nawiązywała z nimi kontaktu.
są podejrzenia, iż komunikat ten wysłała
tajna baza III Rzeszy!
Pilnie proszę o komentarz! rolleyes.gif
 
User is offline  PMMini ProfileEmail Poster Post #10

     
Morgan Ghost
 

Wodzu
******
Grupa: Użytkownik
Postów: 792
Nr użytkownika: 2.205

 
 
post 18/04/2006, 0:57 Quote Post

QUOTE
Ja słuszałem o zaginionym amerykańskim, powojennym samolocie nad biegunem PÓŁNOCNYM, do którego wysłano błędny kurs, ażadna stacja radiowa nie nawiązywała z nimi kontaktu.

A to wiesz z...
 
User is offline  PMMini ProfileEmail Poster Post #11

     
marcueus
 

Nowicjusz
Grupa: Użytkownik
Postów: 6
Nr użytkownika: 28.737

Piotr Szuba
Zawód: uczen
 
 
post 18/02/2007, 17:15 Quote Post

Witam! Ogolnie projekt calej serii V byl pomyslem Tesli i im ten caly projekt sprzedal! Przepraszam za bledy, pisze z komputera bez polskich znakow, prosze o komentarz, jak ktos chce jakichs konkretniejszych dowodow, to moge podac.

1.Uzywanie komputera bez polskich znakow nie jest wytlumaczeniem bledow ortograficnyzh.
2.Forum bedzie wdzieczne za podanie zrodla informacji.
MODERATOR N_S


Ten post był edytowany przez Net_Skater: 18/02/2007, 22:02
 
User is offline  PMMini ProfileEmail Poster Post #12

     
august
 

I ranga
*
Grupa: Użytkownik
Postów: 21
Nr użytkownika: 13.996

august
Zawód: student
 
 
post 10/03/2007, 23:48 Quote Post

drogi kolego grzesiu,

odnośnie odnosnika to moze sie wydac ciekawy, ale dlaczego wklejasz tu zdjęcia które nijak mają sie do tekstu a z tematem wiaże je jedynie to ze przedstawiają rzekome ufo. czy mógłbyś podac źródło skąd je wytrzasnąłeś?
wydaje mi sie że kiedyś widziałem podobne zdjęcia w programie typu nie do wiary i nie były zwiazane z kosmitami tylko z nowymi projektami badawczymi nad antygrawitacją czy cuś.
parę moich skromnych uwag:
1) okolica nie bardzo przypomina praskie lotnisko jak to zasugerowałeś w nagłówku zdjęć
2) człowiek w tle na 2 zdjęciu raczej nie jest w żadnym niemieckim mundurze tylko w jakims jasnym kubraczku (mógłby to być fartuch naukowca ale to tez chyba nie to)
3) kształt i pomysł tego pojazdu nijak ma sie do zdjęc pokazanych na podanej przez ciebie stronie
4) gdzie to ma uzbrojenie?? po co Niemcy mieliby budowac pojazd cywilny. no i ten kolor, wg mnie nie nadaje sie do walki, szarość przechodząca w biel

papa i pozdrawiam
 
User is offline  PMMini ProfileEmail Poster Post #13

     
Grzesio
 

VI ranga
******
Grupa: Użytkownik
Postów: 1.238
Nr użytkownika: 3.835

Stopień akademicki: Mgr inz.
Zawód: Altruista
 
 
post 13/03/2007, 11:16 Quote Post

A dlaczego uważasz, że zdjęcia te nie mają nic wspólnego z tematem - skoro już dotyczy on tematyki V-7 czyli niemieckich latających talerzy? Dla przypomnienia jedno z pierwszych zdań w inaugurującym ten wątek poście brzmi:
QUOTE
V-7 byl to projekt latajacych statkow Ufo,podobno one lataly i mialy byc jedna z tych cudownych broni.

Skąd pochodzą, to dobre pytanie - swego czasu pojawiły się w dotyczącym tematyki niemieckich latających spodków wątku na którymś z anglojęzycznych forów, może Axis History Forum (a zajadle tam nad tym dyskutują), zaś pierwotnie - o ile pamiętam - rozpowszechnione były na jednej z efemerycznych stron internetowych poświęconych V-7 i spółce...
QUOTE
wydaje mi sie że kiedyś widziałem podobne zdjęcia w programie typu nie do wiary i nie były zwiazane z kosmitami tylko z nowymi projektami badawczymi nad antygrawitacją czy cuś.

No i nie muszą być związane z kosmitami. Zdaje się, że interesują nas niemieckie latające spodki (lub dyskoplany, jak kto woli) jako takie?
QUOTE
1) okolica nie bardzo przypomina praskie lotnisko jak to zasugerowałeś w nagłówku zdjęć

A tego to już nie wiem - nie byłem w Pradze-Kbely w latach czterdziestych. Tak to zdjęcie funkcjonowało, gdy je znalazłem, i tak je więc podpisałem.
QUOTE
2) człowiek w tle na 2 zdjęciu raczej nie jest w żadnym niemieckim mundurze tylko w jakims jasnym kubraczku (mógłby to być fartuch naukowca ale to tez chyba nie to)

Rzeczywiście - ale wbrew pozorom Niemcy - w tym i Luftwaffe - mieli nawet białe mundury (nie wspominając o drelichach roboczych), a zresztą dlaczego nie mógłby to być cywil? Czy wszyscy pracownicy fabryk musieli chodzić w mundurach?
QUOTE
3) kształt i pomysł tego pojazdu nijak ma sie do zdjęc pokazanych na podanej przez ciebie stronie

A musi się jakoś mieć?
QUOTE
4) gdzie to ma uzbrojenie?? po co Niemcy mieliby budowac pojazd cywilny. no i ten kolor, wg mnie nie nadaje sie do walki, szarość przechodząca w biel

A po co ma mieć to uzbrojenie, skoro jest to na przykład wczesny prototyp służący badaniom koncepcji aerodynamicznej - bo nic nie wskazuje, biorąc pod uwagę niekonwencjonalność konstrukcji, żeby było inaczej? Z drugiej strony - nie wiem, czy na przykład wiesz, że pierwszy prototyp Messerchmitta Bf 109 także był nieuzbrojony i do tego pomalowany na jadowicie niebieski kolor. Czyli innymi słowy był cywilny (nawet rejestrację miał cywilną) i nie nadawał się do walki - czy znaczy to, że Messerschmitt Bf 109 nie jest samolotem bojowym?
Tak na marginesie, jak można stwierdzić na monochromatycznym zdjęciu, że to szarość a nie np. żółć, róż albo błękit? wink.gif

Pozdrawiam

Grzesiu
 
User is offline  PMMini Profile Post #14

     
pawello2482
 

Nowicjusz
Grupa: Użytkownik
Postów: 3
Nr użytkownika: 45.211

 
 
post 7/05/2008, 9:26 Quote Post

QUOTE(LeNiNeQ @ 25/04/2005, 20:41)
proponuje Ci odwiedzic serwis eksploratora a szczegolnie stronke
http://www.eksplorator.os.pl/18.htm
najlepiej napisana i dowiesz sie najwiecej. POZDRO
*


Cześć. Czy mógłbys mi przesłać aktualny link albo kopie tego artykułu? Dzięki
 
User is offline  PMMini Profile Post #15

2 Strony  1 2 > 
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:


Topic Options
Closed TopicStart new topic

 

 
Copyright © 2003 - 2023 Historycy.org
historycy@historycy.org, tel: 12 346-54-06

Kolokacja serwera, łącza internetowe:
Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej