Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )
 
68 Strony « < 66 67 68 
Reply to this topicStart new topicStart Poll

> XL Olimpiada Historyczna 2013/2014
     
Rafał.B112
 

Nowicjusz
Grupa: Użytkownik
Postów: 0
Nr użytkownika: 75.862

Rafal Borowiec
Zawód: Uczeñ
 
 
post 15/04/2014, 18:04 Quote Post

Bo zmienili po fakcie biggrin.gif
 
User is offline  PMMini Profile Post #1006

     
Kwiatek1919
 

Nowicjusz
Grupa: Użytkownik
Postów: 1
Nr użytkownika: 87.423

Agata
Zawód: Uczen
 
 
post 15/04/2014, 19:24 Quote Post

biggrin.gif, tak ale po sprawdzeniu prac, zapomniałam wcześniej napisać, że widziałam kartkę z ocenami wszystkich osób z Krakowa i mieliśmy wg. tamtej punktacji, sama miałam +4 i 40 pkt z pracy, właśnie wtedy się o tym dowiedziałam.

To znaczy, może faktycznie wcześniej, nie po sprawdzeniu pracy, nie wiem. Ale na bank na koniec mogliśmy uzyskać 110 pkt.

Ten post był edytowany przez Kwiatek1919: 15/04/2014, 19:31
 
User is offline  PMMini Profile Post #1007

     
Shar
 

Nowicjusz
Grupa: Użytkownik
Postów: 2
Nr użytkownika: 74.686

Aleksandra
Zawód: Studentka UE
 
 
post 24/05/2014, 14:06 Quote Post

Gratuluję dla wszystkich laureatów i finalistów.
Troszkę odświeżając: co teraz? Kto gdzie się wybiera? smile.gif
Jak Wam poszła matura?
 
User is offline  PMMini Profile Post #1008

     
janinka
 

Nowicjusz
Grupa: Użytkownik
Postów: 0
Nr użytkownika: 84.878

 
 
post 2/06/2014, 21:33 Quote Post

QUOTE(Shar @ 24/05/2014, 14:06)
Gratuluję dla wszystkich laureatów i finalistów.
Troszkę odświeżając: co teraz? Kto gdzie się wybiera? smile.gif
Jak Wam poszła matura?
*



Dołączam do pytaniaShar. Jak po maturze? A u Ciebie, Shar? Gdzie idzisz na studia?
 
User is offline  PMMini Profile Post #1009

     
Flyton
 

Nowicjusz
Grupa: Użytkownik
Postów: 0
Nr użytkownika: 78.995

 
 
post 3/06/2014, 19:08 Quote Post

QUOTE(Shar @ 24/05/2014, 14:06)
Troszkę odświeżając: co teraz? Kto gdzie się wybiera? smile.gif
*



historia na UW smile.gif ktoś jeszcze się wybiera?
 
User is offline  PMMini ProfileEmail Poster Post #1010

     
Wyłowiona z Sekwany
 

Nowicjusz
Grupa: Użytkownik
Postów: 0
Nr użytkownika: 84.950

Adamina Regina Józefina Ska
Zawód: uczeñ
 
 
post 4/06/2014, 19:55 Quote Post

Hej, jestem pasjonatką starożytności...póki co mam Jaczynowską w jednym palcu, większość filozofów antyku, a także kilka dzieł ówczesnych twórców (np. Plutarcha, Swetoniusza) a do tego - ogrom czasu. Czy starożytność to naprawdę droga donikąd, jeśli mówimy o OH?
Czy to, jak zwykli mówić uczestnicy - gra niewarta świeczki? confused1.gif
Prosze o szczerą wypowiedź i ewentualne polecenie jakichś dzieł dotyczących tematów poza Grecją i Rzymem. Pozdrawiam.
 
User is offline  PMMini ProfileEmail Poster Post #1011

     
Shar
 

Nowicjusz
Grupa: Użytkownik
Postów: 2
Nr użytkownika: 74.686

Aleksandra
Zawód: Studentka UE
 
 
post 27/06/2014, 15:32 Quote Post

U mnie. Jakoś, byle do przodu. Co do studiów to logistyka na UE. smile.gif powinnam się bez większych problemów dostać.
 
User is offline  PMMini Profile Post #1012

     
cleveen
 

Nowicjusz
Grupa: Użytkownik
Postów: 2
Nr użytkownika: 69.016

Monika
Zawód: uczen
 
 
post 30/06/2014, 16:32 Quote Post

Ja się wybieram na prawo na UJ, ktoś jeszcze tutaj jest na ten kierunek chętny i ma realne szanse? wink.gif
 
User is offline  PMMini ProfileEmail Poster Post #1013

     
Shar
 

Nowicjusz
Grupa: Użytkownik
Postów: 2
Nr użytkownika: 74.686

Aleksandra
Zawód: Studentka UE
 
 
post 12/07/2014, 13:56 Quote Post

I jak? Kto się gdzie dostał? wink.gif
 
User is offline  PMMini Profile Post #1014

     
Pawcio2008
 

Nowicjusz
Grupa: Użytkownik
Postów: 4
Nr użytkownika: 79.215

Zawód: uczen
 
 
post 22/08/2014, 12:14 Quote Post

QUOTE(Wyłowiona z Sekwany @ 4/06/2014, 19:55)
Hej, jestem pasjonatką starożytności...póki co mam Jaczynowską w jednym palcu, większość filozofów antyku, a także kilka dzieł ówczesnych twórców (np. Plutarcha, Swetoniusza) a do tego - ogrom czasu. Czy starożytność to naprawdę droga donikąd, jeśli mówimy o OH?
Czy to, jak zwykli mówić uczestnicy - gra niewarta świeczki? confused1.gif
Prosze o szczerą wypowiedź i ewentualne polecenie jakichś dzieł dotyczących tematów poza Grecją i Rzymem. Pozdrawiam.
*



Startowalem w tym roku w finale OH. Na wiele dziesiątek uczestnikow jedynie ze starozytnosci nie bylo zadnego laureata. Co wiecej, z pieciu osob ktore wyjechaly z Gdanska z niczym wszystkie wziely starozytnosc. Utworzyla sie zbuntowana kolejka zadajaca wgladu w prace i kiedy jacys organizatorzy wyrazili na to zgode okazalo sie ze podostawali oceny niedostateczne z prac i analiza zrodel, a na marginesach byly uwagi typu "praca nieoryginalna", "praca skrajnie infantylna", "praca niewykraczajaca poza program podstawowy" - to ostatnie to juz szczegolnie zenujaca uwaga ktora okazuje ze osoby ktore sprawdzaly prace kolo programu chyba nawet nie siedzialy. Znany wszystkim profesor poprawial podczas egzaminow ustnych akcent grecki kiedy uczniowie podawali mu jakies terminy. Normalnie pomyslalbym ze to jakies plotki, ale bylem tam i widzialem te szopke.

Ja wzialem sredniowiecze i zajalem wysokie miejsce, z kazdej innej specjalnosci tez bylo duzo laureatow, ale starozytnosc STANOWCZO ODRADZAM.
 
User is offline  PMMini Profile Post #1015

     
Philosmenos
 

III ranga
***
Grupa: Użytkownik
Postów: 103
Nr użytkownika: 82.313

 
 
post 23/08/2014, 18:21 Quote Post

QUOTE(Pawcio2008 @ 22/08/2014, 12:14)


Startowalem w tym roku w finale OH. Na wiele dziesiątek uczestnikow jedynie ze starozytnosci nie bylo zadnego laureata. Co wiecej, z pieciu osob ktore wyjechaly z Gdanska z niczym wszystkie wziely starozytnosc. Utworzyla sie zbuntowana kolejka zadajaca wgladu w prace i kiedy jacys organizatorzy wyrazili na to zgode okazalo sie ze podostawali oceny niedostateczne z prac i analiza zrodel, a na marginesach byly uwagi typu "praca nieoryginalna", "praca skrajnie infantylna", "praca niewykraczajaca poza program podstawowy" - to ostatnie to juz szczegolnie zenujaca uwaga ktora okazuje ze osoby ktore sprawdzaly prace kolo programu chyba nawet nie siedzialy. Znany wszystkim profesor poprawial podczas egzaminow ustnych akcent grecki kiedy uczniowie podawali mu jakies terminy. Normalnie pomyslalbym ze to jakies plotki, ale bylem tam i widzialem te szopke.

Ja wzialem sredniowiecze i zajalem wysokie miejsce, z kazdej innej specjalnosci tez bylo duzo laureatow, ale starozytnosc STANOWCZO ODRADZAM.
*





Posłuchaj dobrej rady wyżej. Sama prawda w tym poście.
 
User is offline  PMMini Profile Post #1016

     
Shar
 

Nowicjusz
Grupa: Użytkownik
Postów: 2
Nr użytkownika: 74.686

Aleksandra
Zawód: Studentka UE
 
 
post 16/09/2014, 23:42 Quote Post

QUOTE(Pawcio2008 @ 22/08/2014, 12:14)
Startowalem w tym roku w finale OH. Na wiele dziesiątek uczestnikow jedynie ze starozytnosci nie bylo zadnego laureata. Co wiecej, z pieciu osob ktore wyjechaly z Gdanska z niczym wszystkie wziely starozytnosc. Utworzyla sie zbuntowana kolejka zadajaca wgladu w prace i kiedy jacys organizatorzy wyrazili na to zgode okazalo sie ze podostawali oceny niedostateczne z prac i analiza zrodel, a na marginesach byly uwagi typu "praca nieoryginalna", "praca skrajnie infantylna", "praca niewykraczajaca poza program podstawowy" - to ostatnie to juz szczegolnie zenujaca uwaga ktora okazuje ze osoby ktore sprawdzaly prace kolo programu chyba nawet nie siedzialy. Znany wszystkim profesor poprawial podczas egzaminow ustnych akcent grecki kiedy uczniowie podawali mu jakies terminy. Normalnie pomyslalbym ze to jakies plotki, ale bylem tam i widzialem te szopke.

Ja wzialem sredniowiecze i zajalem wysokie miejsce, z kazdej innej specjalnosci tez bylo duzo laureatow, ale starozytnosc STANOWCZO ODRADZAM.
*



Gratulacje oczywiście. smile.gif

A co do głównego tematu postu. Szczerze? Nie zdziwiło mnie to. Potwierdziło tylko różne inne sytuacje, których byłam świadkiem i o których wiem, że działy się podczas zeszłorocznej (i nie tylko) OH. To nie jest walka do końca fair.
Ale i tak warto. Patrząc na to z perspektywy czasu, wiem jak wiele mi dała OH. Mój trzykrotny start w olimpiadzie był najfajniejszą przygodą, jaka spotkała mnie w liceum. Mimo tego wszystkiego wspominam to bardzo miło (szczególnie ludzi, z którymi się zetknęłam - pozdrawiam Was serdecznie) i aż mi się łezka w oku kręci na myśl, że to już koniec. I chyba tak to trzeba traktować: jako sprawdzian, przygodę i drogę do ciągłego rozwoju.

Ten post był edytowany przez Shar: 16/09/2014, 23:45
 
User is offline  PMMini Profile Post #1017

68 Strony « < 66 67 68 
2 Użytkowników czyta ten temat (2 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:


Topic Options
Reply to this topicStart new topic

 

 
Copyright © 2003 - 2023 Historycy.org
historycy@historycy.org, tel: 12 346-54-06

Kolokacja serwera, łącza internetowe:
Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej