Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )
 
22 Strony  1 2 3 > »  
Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Islamizacja Europy, Niebezpieczni imigranci
     
sorlowski21
 

I ranga
*
Grupa: Użytkownik
Postów: 45
Nr użytkownika: 69.180

sebastian
Stopień akademicki: ¿aden
 
 
post 1/02/2011, 11:49 Quote Post

Czy nie zauważyliście, że zachodnia ludność Europy stała się zakładnikami Imigrantów Islamskich.
Wygląda to tak jakby ludność Islamska sukcesywnie wypierała rzędną ludność Europy. Tworzą się kolonie Islamskie w największych miastach europy. Madryt, Paryż, Berlin inne.
Ludność Arabska nie integruję się z kulturą zachodnią, a wręcz przeciwnie wypiera ją. Staliśmy się zakładnikami nieudolnej polityki imigracyjnej UE. Na rzuca się krają Europejskim zapewnienie, dobrobytu tym ludziom a zapomina o swoich. Kto powinien mieć pierwszeństwo?
Europa się starzeję i wymiera a my ściągamy Arabów którzy nas zastępują.
Co o tym myślicie?
Co wyniknie z tej dzikiej imigracji która w ogóle jest nam nie potrzebna?
Czy UE nie powinna martwić się o Europejczykami a nie Arabów?


Ten post był edytowany przez sorlowski21: 1/02/2011, 11:52
 
User is offline  PMMini ProfileEmail Poster Post #1

     
mobydick1z
 

Błękitno-purpurowy Matuzalem
*********
Grupa: Użytkownik
Postów: 6.320
Nr użytkownika: 64.238

Braveheart
Stopień akademicki: mgr
Zawód: Jakiś jest.
 
 
post 1/02/2011, 12:08 Quote Post

Emigranci są potrzebni Europie, bo kontynent sukcesywnie się starzeje. Ilość muzułmanów w państwach zachodniej Europy jest winą ich rządów. W ramach dynamicznego rozwoju po II wojnie światowej byli potrzebni liczni pracownicy. Potrzebowano taniej siły roboczej, więc ściągano ludzi często ze swoich kolonii lub byłych kolonii. Pół biedy jeśli ci emigranci byli katolikami. Z kolei muzułmanie zachowują się bardzo podobnie do Żydów, ponieważ tworzą swój własny światek i tam sobie żyją. Najgorsze jest, że jeśli Europejczycy się nie przebudzą i nie porzucą komputera oraz tv dla liczniejszego potomstwa, to będzie jeszcze gorzej.
 
User is offline  PMMini Profile Post #2

     
polpatr
 

Wielki Mistrz Jedi
******
Grupa: Użytkownik
Postów: 771
Nr użytkownika: 53.851

Stopień akademicki: imperator
Zawód: obroñca imperium
 
 
post 1/02/2011, 12:11 Quote Post

QUOTE
Co o tym myślicie?

Oczywiście moje stanowisko odnośnie sprawy jest negatywne. Ciekawe jak reagowaliby imigranci islamscy gdyby Europejczycy zalewali ich rodzime kraje w sposób jaki oni robią to w zachodniej części Europy - nie pozwoliliby. Zachód nie dość, że pozwala to jakoś specjalnie się tym nie przejmuje. Brak pragmatyzmu połączony z krótkowzrocznością zachodnich Europejczyków nie wróży nic dobrego dla ludu europejskiego.
QUOTE
worzą się kolonie Islamskie w największych miastach europy.

http://www.youtube.com/watch?v=sg72rIfLiuw&feature=popular
 
User is offline  PMMini Profile Post #3

     
mobydick1z
 

Błękitno-purpurowy Matuzalem
*********
Grupa: Użytkownik
Postów: 6.320
Nr użytkownika: 64.238

Braveheart
Stopień akademicki: mgr
Zawód: Jakiś jest.
 
 
post 1/02/2011, 12:21 Quote Post

Mam nadzieję, że Polsce nie grozi, to co dzieje się w Paryżu. Mam wrażenie jednak, że w Polsce może dziać się analogiczna sytuacja z ludami azjatyckimi, których jest w naszym kraju coraz więcej. Może nie są niebezpieczni, ale za jakiś czas staną się sporą częścią społeczeństwa.
 
User is offline  PMMini Profile Post #4

     
lancelot
 

Żelazna pięść
**********
Grupa: Użytkownik
Postów: 12.521
Nr użytkownika: 36.860

bogumil chruszczewski
Stopień akademicki: rebajlo
Zawód: Podstarza³y wilk
 
 
post 1/02/2011, 12:22 Quote Post

QUOTE
jakoś specjalnie się tym nie przejmuje
Masz to wyjaśnione powyżej-zachód potrzebuje rąk do pracy. Problem nie leży w tym, by imigrantów nie wpuszczać, lecz by skłonić do asymilacji (przynajmniej częściowej) tych, którzy są jej niechętni orz zmusić żyjących z zasiłków do zarabiania na siebie.
QUOTE
Ciekawe jak reagowaliby imigranci islamscy
Argument emocjonalny, poza tym, co nas to obchodzi?
 
User is offline  PMMini ProfileEmail Poster Post #5

     
Coobeck
 

Moderator IV 2004 - IV 2014
*********
Grupa: Przyjaciel forum
Postów: 6.350
Nr użytkownika: 696

 
 
post 1/02/2011, 12:55 Quote Post

Vitam

rzędną ludność Europy. (Sorlowski21)

Kogo? confused1.gif
 
User is offline  PMMini ProfileEmail Poster Post #6

     
polpatr
 

Wielki Mistrz Jedi
******
Grupa: Użytkownik
Postów: 771
Nr użytkownika: 53.851

Stopień akademicki: imperator
Zawód: obroñca imperium
 
 
post 1/02/2011, 13:18 Quote Post

CODE
Argument emocjonalny, poza tym, co nas to obchodzi?

Jaki wyłoni się obraz zachodniej Europy za kilkadziesiąt lat kiedy dzisiaj koegzystują religijnie ortodoksyjni, odmienni kulturowo imigranci islamscy, stojący zazwyczaj na niskim poziomie kultury osobistej, z radykalnie laicyzującym się społeczeństwem europejskim którego wskaźnik demograficzny jest ujemny w przeciwieństwie do wskaźnika społeczności islamskiej. Chyba nie trudno tu o wnioski, że przyzwolenie na masową imigrację rodzi antagonizmy etniczne, nie mówiąc już o procederze bandyckim imigrantów, także jest przede wszystkim zgodą na powolne wykorzenianie się unikalnej kultury europejskiej. Jeśli chodzi zaś o asymilację to ona jakoś nie wypaliła i ta kwestia pozostanie zapewne nierozwiązywalna. A jak Ty sobie wyobrażasz to "zmuszenie" do asymilacji? Bo jak dla mnie brzmi to nieco "egzotycznie".
 
User is offline  PMMini Profile Post #7

     
teemem
 

VI ranga
******
Grupa: Użytkownik
Postów: 778
Nr użytkownika: 56.334

teemem
Stopień akademicki: mgr inz.
Zawód: konkretny
 
 
post 1/02/2011, 13:25 Quote Post

QUOTE(sorlowski21 @ 1/02/2011, 12:49)
Na rzuca się krają Europejskim zapewnienie, dobrobytu tym ludziom a zapomina o swoich.
*


Mógłbyś przetłumaczyć to zdanie na polski?
 
User is offline  PMMini ProfileEmail Poster Post #8

     
lancelot
 

Żelazna pięść
**********
Grupa: Użytkownik
Postów: 12.521
Nr użytkownika: 36.860

bogumil chruszczewski
Stopień akademicki: rebajlo
Zawód: Podstarza³y wilk
 
 
post 1/02/2011, 13:26 Quote Post

Widzę, kolega zwolennik rozwiązań siłowych biggrin.gif pisałem o skłonieniu.
QUOTE
nie mówiąc już o procederze bandyckim imigrantów
A to rodzimi bandyci lepsi?
QUOTE
stojący zazwyczaj na niskim poziomie kultury osobistej
Dowody na to, że generalnie stoją na niższym poziomie kultury osobistej niż autochtoni poproszę.
QUOTE
wykorzenianie się unikalnej kultury europejskiej
Jeżeli się wykorzeni to znak nieomylny, że była słaba i mało żywotna, trudno.
 
User is offline  PMMini ProfileEmail Poster Post #9

     
emigrant
 

Antykomunista
**********
Grupa: Użytkownik
Postów: 25.903
Nr użytkownika: 46.387

Stopień akademicki: kontrrewolucjonista
Zawód: reakcjonista
 
 
post 1/02/2011, 13:36 Quote Post

QUOTE(mobydick1z @ 1/02/2011, 12:08)
Emigranci są potrzebni Europie, bo kontynent sukcesywnie się starzeje.

Napewno nie tacy, którzy chcę kompletnie odrzucić dorobek kulturalny Europy. Poza tym ten argument ma sens, kiedy ludzie pracują, a nie zapisują się tonami na socjal. Ale o tym już pisaliśmy i zgadzam się, że tu społeczeństwa samej Europy są winne.

Europie potrzebna by była taka imigracja jak do USA do początków XX wieku. A to, z wielu względów, niemożliwe...

Ten post był edytowany przez emigrant: 1/02/2011, 13:41
 
User is offline  PMMini ProfileEmail Poster Post #10

     
Baribal
 

IV ranga
****
Grupa: Użytkownik
Postów: 488
Nr użytkownika: 64.472

Stopień akademicki: Mlodywilk
 
 
post 1/02/2011, 13:45 Quote Post

Obserwując wszystkie dyskusje o rychłej islamizacji europy, jakie widziałem w polskim internecie dochodzę do prostego wniosku, że można ja najlepiej podsumować parafrazą z Kaczmarskiego:
"Wszystko wina to pedała, że o żydzie tutaj już nie wspomnę.":)
 
User is offline  PMMini Profile Post #11

     
Coobeck
 

Moderator IV 2004 - IV 2014
*********
Grupa: Przyjaciel forum
Postów: 6.350
Nr użytkownika: 696

 
 
post 1/02/2011, 14:38 Quote Post

Vitam

nie mówiąc już o procederze bandyckim imigrantów, (Polpatr)

W Polce imigrantów nie ma, a mimo to ja i moja rodzina zostaliśmy kilka razy okradzeni (obrobiona piwnica, kieszonkowcy). Papałę też raczej nie talibowie zabili. Może nie demonizujmy "islamskich przybłędów", Polacy (-katolicy?) wcale nie lepsi.

zgodą na powolne wykorzenianie się unikalnej kultury europejskiej. (Polpatr)

Co to jest ta "unikalna kultura europejska"? To co jest teraz, w 2011, to co było w 1990, w 1900 może, czy może to co było w 1800? W 1700? Raptem 300 lat, a różnica gigantyczna we wszystkich zakresach.
Nie wiem zupełnie, dlaczego rozmaitej maści "obrońcy tradycji i kultury" zamykają oczy na fakt, że i jedno i drugie jest zmienne, inaczej niż my pojmowali to nasi dziadowie, jeszcze inaczej będą to pojmować nasze wnuki.
Ale to nie powód, by biadać że oto następuje wykorzenianie czegośtam.
 
User is offline  PMMini ProfileEmail Poster Post #12

     
Baribal
 

IV ranga
****
Grupa: Użytkownik
Postów: 488
Nr użytkownika: 64.472

Stopień akademicki: Mlodywilk
 
 
post 1/02/2011, 14:42 Quote Post

QUOTE(Coobeck)
Nie wiem zupełnie, dlaczego rozmaitej maści "obrońcy tradycji i kultury" zamykają oczy na fakt, że i jedno i drugie jest zmienne, inaczej niż my pojmowali to nasi dziadowie, jeszcze inaczej będą to pojmować nasze wnuki.

Bo sednem tego sporu nie są tradycja, kultura idee, to wszystko są tylko rekwizyty. Sednem tej dyskusji jest władza. W krajach Zachodniej Europy islamscy imigranci stanowią doskonałe paliwo dla politycznego PR-u radykałów zarówno prawicowych, jak i lewicowych. W Polsce widmo "islamizacji" jest doskonałym argumentem na rzecz obrony obyczajowego status quo.
Czyli sprawa identyczna jak przemoc rodzinna, pedofile, dostęp do broni i brutalne gry komputerowe.
 
User is offline  PMMini Profile Post #13

     
emigrant
 

Antykomunista
**********
Grupa: Użytkownik
Postów: 25.903
Nr użytkownika: 46.387

Stopień akademicki: kontrrewolucjonista
Zawód: reakcjonista
 
 
post 1/02/2011, 15:05 Quote Post

QUOTE(Coobeck @ 1/02/2011, 14:38)
Vitam

nie mówiąc już o procederze bandyckim imigrantów, (Polpatr)

W Polce imigrantów nie ma, a mimo to ja i moja rodzina zostaliśmy kilka razy okradzeni (obrobiona piwnica, kieszonkowcy). Papałę też raczej nie talibowie zabili. Może nie demonizujmy "islamskich przybłędów", Polacy (-katolicy?) wcale nie lepsi.



Szczerze mówiąc nie widzę, żeby tu ktoś demonizował ten problem. Może podasz przykłady takiej demonizacji? Tutaj bardzo popularne jest hasło: dowody, proszę. No, to proszę.
Natomiast Twoje argumenty są delikatnie mówiąc od czapy. Niby co mają znaczyć? Mamy dużo swoich bandziorów, to sobie ściągnijmy nowych na łeb? Czy jeżeli Papały Talibowie nie zabili, to nie krytykujmy Talibów?
 
User is offline  PMMini ProfileEmail Poster Post #14

     
Coobeck
 

Moderator IV 2004 - IV 2014
*********
Grupa: Przyjaciel forum
Postów: 6.350
Nr użytkownika: 696

 
 
post 1/02/2011, 15:11 Quote Post

Vitam

Sednem tej dyskusji jest władza. (Baribal)

A według mnie sednem dyskusji jest strach przed INNYM. Który maskuje się "troską" o "kulturę i tradycje".

Mamy dużo swoich bandziorów, to sobie ściągnijmy nowych na łeb? Czy jeżeli Papały Talibowie nie zabili, to nie krytykujmy Talibów? (Emigrant)

Typowe - wkładać w usta Adwersarza tez, których nie głosił. Zamiast dyskutować ze mną - dyskutujesz z Twoim własnym o mnie wyobrażeniem. Nie będę Ci przeszkadza, świetnie ci idzie dyskusja z Sobą Samym smile.gif
 
User is offline  PMMini ProfileEmail Poster Post #15

22 Strony  1 2 3 > »  
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:


Topic Options
Reply to this topicStart new topic

 

 
Copyright © 2003 - 2023 Historycy.org
historycy@historycy.org, tel: 12 346-54-06

Kolokacja serwera, łącza internetowe:
Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej