Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )

28 Strony « < 26 27 28 
Closed TopicStart new topicStart Poll

> Porównania genetyczne, współczesnych osobników i historycznych populacji

Domen

IX ranga
Grupa: Użytkownik
Nr użytkownika: 14.456

post 19/04/2020, 21:44 Quote Post

Dobrze a ty nie używasz żadnego programu tylko tych samych map które ja używałem do Ancient Affinity Maps.

Google Fusion Tables, też opanowałem ich używanie. Tylko teraz przeniosłeś się do GIS Cloud bo Google się już zwinęły.

On sam napisał swój program. Napisz do Wilhelma może ci napisze program, o ile nie jest chory na koronawirusa.

Ten post był edytowany przez Domen: 19/04/2020, 22:03

User is offline  PMMini Profile Post #406

mlukas

VII ranga
Nr użytkownika: 99.991

Stopień akademicki: mgr

post 19/04/2020, 21:51 Quote Post

QUOTE(Domen @ 19/04/2020, 21:44)
Dobrze a ty nie używasz żadnego programu tylko tych samych map które ja używałem do Ancient Affinity Maps.

Google Fusion Tables, też opanowałem ich używanie. Tylko teraz przeniosłeś się do QGIS bo Google się już zwinęły.

On sam napisał swój program. Napisz do Wilhelma może ci napisze program, o ile nie jest chory na koronawirusa.
*

Ja te mapy robię od kwietnia 2017, a ty swoje Affinity Maps co było efemerydą, jakiś jeden wątek na forum z paroma postami , zrobiłeś w sierpniu 2017, podpatrując mnie:)
Nie, Ph2ter używa komercyjnego czy open-soursowego programu do GIS, zapytaj się go sam.

A co do Ph2tera to reklamowałem jego mapy kilka miesiecy temu na grupie na FB poświęconej arkuszom G25. I podałem w swoim poście namiary do niego. Dzięki temu ludzie zamawiali stamtąd potem u niego. Mój post cały czas tam jest jakby co.

A ja używam swojej metody, która daje super rezultaty, jest skalowalna i mogę jej używą cna różnych platformach. Zostaję przy swojej:) Tak przeniosłem się do giscloud, bo mogę. Gdybym miał coś na sztywno to bym już nie mógł ich robić, na co w niektórzy liczyli... Dlatego do ostatniej chwili robiłem na Fusion Tables by nie wyprowadzać ich z błędu.

Ten post był edytowany przez mlukas: 20/04/2020, 0:31

User is offline  PMMini Profile Post #407

Domen

IX ranga
Nr użytkownika: 14.456

post 19/04/2020, 21:59 Quote Post

Co do ph2tera to nie podobają mi się tylko jego starożytne mapy, bo zbyt mała czcionka i oznaczenia próbek.

Natomiast jego współczesne mapy są bardzo dobre moim zdaniem.

Ten post był edytowany przez Net_Skater: 20/04/2020, 1:02

User is offline  PMMini Profile Post #408

mlukas

VII ranga
Nr użytkownika: 99.991

Stopień akademicki: mgr

post 19/04/2020, 22:05 Quote Post

Nie wiem, mozliwe że te diagramy robi w C++. Ale mapy jak się kiedyś pytałem to w Arcgis czy czymś takim.

Watek zostaje zamkniety do odwolania.
N_S

User is offline  PMMini Profile Post #409

28 Strony « < 26 27 28 
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

Topic Options
Closed TopicStart new topic

Copyright © 2003 - 2019 Historycy.org
historycy@historycy.org, tel: 12 346-54-06

Kolokacja serwera, łącza internetowe:
Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej