Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )

54 Strony « < 52 53 54 
Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Zamach na JFK, Kto stał za tym zabójstwem?

Zamach na JFK
CIA [ 157 ]  [44.73%]
Kubańczycy [ 21 ]  [5.98%]
Rosjanie [ 47 ]  [13.39%]
mafia [ 35 ]  [9.97%]
Oswald działał sam [ 34 ]  [9.69%]
inni [ 57 ]  [16.24%]
Suma głosów: 351
Goście nie mogą głosować 

Mca

III ranga
Grupa: Użytkownik
Nr użytkownika: 81.938

Adrian Hyz
Zawód: student

post Wczoraj, 16:27 Quote Post

QUOTE(as81 @ 24/05/2017, 12:16)
Tak, to laurka jąka można ci wystawić. Do tego można dodać zakłamany. Może gdyby komisja której ustalenia dziś bronisz, badała te sprawę rzetelnie nie musiał byś czekać jak wyglądała trajektoria płuco-nadgarstek-udo. Wiem jedno, człowiek który otrzymuje rany jakie otrzymał Gubernator nie zachowuje się jak to widać od momentu trafienia Prezydenta do klatki 290. A rady to sobie zachowaj dla siebie.

Oh, jaki komplement na samym wejściu. To ma świadczyć, że jestem w błędzie. Rzeczywiście mocny argument, będę musiał to przeanalizować. Tak się zastanawiam czy prowadzę dyskusję z osobą dorosłą, czy może z nastolatkiem pozbawionym kultury.

Słabo Ci to wyszło tak szczerze. Komisja jak na swoje czasy zbadała sprawę całkiem rzetelnie, a dzisiaj technika i doświadczenia tylko potwierdzają jej wersję, która była bardziej lub mniej dokładna, tak czy inaczej - słuszna w ogólnym założeniu.

W takim razie oświeć nas proszę jak zazwyczaj zachowuje się ciało po trafieniu pociskiem i czy można w ogóle mówić o czymś takim jak ustalone "zachowanie", "ruch", "reakcja" ciała po trafieniu pociskiem. Zakładam, że Ty wiesz jak się zachowuje człowiek po trafieniu strzałem, bo miałeś okazję tego doświadczyć lub widziałeś wiele takich sytuacji. Za dużo się JFK Stone'a naoglądałeś i innych tego typu filmów z Hollywood

Jak jak wspomniałem, na nic wysiłki egzorcysty.  respekt.gif I co, teraz ja mam szukać filmu confused1.gif

Nie, no skądże, tylko nie otwieraj linku i nie słuchaj tego co mówił gubernator o tym, że mógł zostać trafiony tym samym (2 pociskiem) co JFK. O tym, że gubernator powiedzial również, że 1 strzał nie trafił w niego, 2 strzał trafił go w plecy, a 3 nie trafił w jego ciało. Nie słuchaj, bo jeszcze to obali Twoją niepodważalną teorię.

user posted image

Zdajecie sobie z tego sprawę czytelnicy tematu, że Connally nigdy nie uwierzył iż został trafiony tym samym pociskiem co Prezydent, i powiedział to komisji Warrena ale komisja nie zgodziła się z jego pamięcią. smile.gif Nie moim zamiarem jest badanie skąd mogła pochodzić kula która trafiła Gubernatora, ale jeśli już koniecznie.. to położenie ciała JFK na klatce 290 to bliżej żony jak na klatce 225 i na klatce 290 odsłania Connaly'ego. Zamiast 6 piętra texas school book depository mógł być to country records building ewentualnie dal-tex building i niekoniecznie z wysokich pięter.

Taak. . . "country records building" - witaj kolejna "Magic Bullet Trajectory", tym razem autorstwa "as81".

user posted image
Kolejny bohomaz, dzieło niejakiego John Kingsley Lattimer. To nierządowy ekspert w celu zbadania dowodów na podstawie autopsji Kennedy'ego w latach siedemdziesiątych. Lattimer przeprowadził testy balistyczne i inne badania, aby udowodnić, że Lee Harvey Oswald był snajperem, który zastrzelił JFK, i poparł ustalenia Komisji Warrena.

A gdzie się podział Twój (Komisji) rysunek?

Tak, wzoruj się na latach 70. Może jeszcze wspomnij o trajektorii strzału w głowę według HSCA, gdzie punktem skąd miałby strzelać strzelec było kilkadziesiąt metrów ponad Dal-Tex. Widzę że nie poprzestaniesz na niczym, aby tylko potwierdzić swoje wymysły.

user posted imageuser posted image
No dodaje się? Nie, no oczywiście że nie, Oswald się nie rozdwoi.
*

O.o , a co to za czerwona linia? Widzę że wcześniejsza rada o wyszukaniu teorii z ufo na Dealey Plaza okazała się owocna i właśnie z pokładu owego statku kosmicznego strzelano. Oczywiście z broni tak nowoczesnej, że jej pocisk nigdy nie odnaleziono, bo nastąpił efekt jego samozniszczenia. Ale nawet jakby to było prawdą, to i tak koniec końców ta trajektoria jest błędna. Przykro mi. Próbuj dalej. Może nas zaskoczysz czymś zabawnym bo jak na razie średnio że tak powiem Ci to idzie, a nazywanie kogoś bez argumentów zakłamanym świadczy tylko i wyłącznie o Twoim poziomie, braku wiedzy, no i o braku należytego wychowania.

Ten post był edytowany przez Mca: Wczoraj, 16:29

User is offline  PMMini ProfileEmail Poster Post #796

Mca

III ranga
Nr użytkownika: 81.938

Adrian Hyz
Zawód: student

post Wczoraj, 16:43 Quote Post

QUOTE(as81 @ 24/05/2017, 13:42)
Nie no niezły mam z wami ubaw Panowie, chyba czas zwinąć żagle bo nawet najbardziej wyrozumiałemu moderatorowi w końcu puszczą nerwy. Taki dobry i zły policjant, adinus i Mca. Tak się czasem zastanawiam czy wy chłopcy aby nie macie wspólnego IP.  biggrin.gif
*

O, zrobiłeś sobie żarcik. To ja też smile.gif

QUOTE(adinus)
Jedyne co mamy wspólne to imię i zdanie na temat zamachu..

My to w ogóle fajne chłopaki jesteśmy smile.gif

Tak naprawdę, to zawiązaliśmy razem konspirację, żeby tutaj na tym forum i w ogóle w sieci stwarzać zamęt i przekonywać ludzi do błędnej i kłamliwej teorii. Robimy to za darmo, że tak powiem to nasza wspólna pasja, ale służymy tym samym wspólnej sprawie - aby bronić dobrego imienia Komisji Warrena i po części HSCA i prawdziwych spiskowców, którzy brali udział w zamachu na JFK.

Tak wiem, 1 kwietnia już minął, ale sorry musiałem. Może as81 będzie miał satysfakcję że w końcu spisek ujrzał światło dzienne i ma na to konkretne dowody, że tak powiem z First line of defence, jak to się u nas wtajemniczonych przyjęło.

Ten post był edytowany przez Mca: Wczoraj, 17:27

User is offline  PMMini ProfileEmail Poster Post #797

as81

II ranga
**
Nr użytkownika: 57.202

post Wczoraj, 18:18 Quote Post

QUOTE(Mca @ 24/05/2017, 16:27)
W takim razie oświeć nas proszę jak zazwyczaj zachowuje się ciało po trafieniu pociskiem
*

Zwija się z bólu, w każdym razie nie w takiej pozycji jaką zaprezentował Terminator, przepraszam Gubernator.
Nie, no skądże, tylko nie otwieraj linku i nie słuchaj tego co mówił gubernator o tym, że mógł zostać trafiony tym samym (2 pociskiem) co JFK.
*

https://www.youtube.com/watch?v=t6rUgfjgUiU
Trafiłem na ten film, ale faktycznie te linki co podałeś nawet nie otwierałem biggrin.gif . A co ona może wiedzieć? Przecież to nie w nią trafili. Dlaczego Jackie Kennedy nie mogła poprzeć teorii o jednym pocisku, zeznając że już po drugim strzale widziała krew na marynarce Gubernatora. Wyraźnie widoczną nawet na filmie Zaprudera po tym jak Connally chowa się po śmiertelnym strzale w głowę JFK? Przecież komisja mogła to wykorzystać, i nikt by nie pogadał. Uważam że zwyczajnie nie uwzględnili takiego pytania gdyż odpowiedz nie kontestowała z ustalona wersją.
Tak, wzoruj się na latach 70.
*

Nie.. Tylko wasze teorie Panowie tak na mnie działają, że czasem faktycznie się czuje jak by teraz był rok 1975.

Ten post był edytowany przez as81: Wczoraj, 18:19

User is offline  PMMini Profile Post #798

pjoter

I ranga
*
Nr użytkownika: 86.262

Piotr Niewiadomski
Zawód: bezrobotny

post Wczoraj, 19:51 Quote Post

Słuchaj MCA, wyjaśnię Ci mój punkt widzenia, bo się nie rozumimy.
1.
QUOTE(Mca)
Tak wiem. Pisaliśmy już o tym. Zresztą trzeba pamiętać o tym, że na odstępy między strzałami wpływały nie tylko film Zaprudera, ale przede wszystkim jak się później okazało nagranie (domniemanych) strzałów na Dealey Plaza, które to nagranie strzałów nie zawierało.
Impulse pattern I 12:30:47.0 157-161 TSBD.
Impulse pattern II 12:30:48.6 188-191 TSBD.
Impulse pattern III 12:30:54.6 295-296 Grassy knoll.
Impulse pattern IV 12:30:55.3 312 TSBD.

Co do tego sławnego nagrania dźwięku, no to przecież sam Dale Myers-guru teoretyków SBT stwierdził, że jest niewiele warte, więc po co poświęcać mu tyle uwagi? Miałem do czynienia kiedyś z tym czymś, jak to ujął Kolonko-tam nic nie słychać. Dla mnie bardziej wartościowe są zeznania świadków, co prawda, ktoś kiedyś powiedział, że większość nie zawsze ma racje, no ale ja jednak zostanę przy wersji, że ludzie słyszeli 3 strzały a większość z tych osób słyszała je właśnie w sekwencji opisanej przeze mnie wcześniej, tj. słynne Bang...bang- Bang, nie pasuje to do scenariusza głoszonego przez m. in. ww. gościa, wiem, ale cóż.
Przy czym ja skłaniam się do wersji sekwencji strzałów, gdzie pierwszy to ten w Z188-191 a 2 lub 3 w Z313, bądź 2 w Z313 i zaraz potem 3, ale to są ułamki sekundy, czy to był strzał czy echo, nie wiem. Oczywiście nie wszyscy świadkowie zeznali, że 2 i 3 był bliżej siebie niż 1 i 2, jak przytaczany przez Ciebie Brehm, szkoda tylko, że nie mamy bezpośredniego jego cytatu z zeznać przed WC a jedynie raporty FBI i wywiady, ale co jest dla mnie zbieżne z zeznaniami innych świadków, to fakt, że Brehm przyporządkowuje 2 strzał w Z313, jako kolejny już ze świadków, może szok sprawił, że 3 odgłos mu się „rozjechał w czasie”. Tak czy siak zeznania Brehms’a potwierdzają, jeszcze jeden fakt, że po 1. strzale ciało prezydenta wyraźnie reaguje a nie pozdrawia sobie tłum jak gdyby nigdy nic, i można go przypisać w momencie gdy limuzyna wjeżdżała za znak (Z188-191) a 2. Strzał przypisać należy Z133

When the President's automobile was very close to him (!) and he could see the President's face very well, the President was seated, but was leaning forward when he stiffened perceptibly at the same instant what appeared to be a rifle shot sounded. According to BREHM, the President seemed do to stiffen and come to a pause when another shot sounded and the President appeared to be badly hit in the head. BREHM said when the President was hit by the second shot, he could notice the President's hair fly up, and then roll over to his side, as Mrs. KENNEDY was apparently pulling him in that direction
Brehm said that a third shot followed and that all three shots were relatively close together. Brehm stated that he was in military service and he has had experience with bolt-action rifles, and he expressed the opinion that the three shots were fired just about as quickly as an individual can maneuver a bolt-action rifle, take aim, and fire three shots.

2.
QUOTE(Mca)
Gubernator odwraca głowę po strzale na klatce 160. Oto o czym wspomina. Nie było obrotu tak jak piszesz.

Obrócić się a odwrócić się, no jakaś różnica jest, ale niektórzy być może nieświadomie używają tych zwrotów zamiennie, chodzi mi o to, że musiał spojrzeć przez prawe ramię, więc jego ciało w jakimś stopniu obróciło się wokół własnej osi-o kilkanaście stopni, bo inaczej by sobie skręcił kark. Ale spojrzał, przez prawe ramię, czy w klatce 160 ma to miejsce? , kwestia dyskusyjna, ale moim zdaniem nie. A jeśli ten obrót miał miejsce w Z160 to powinien zostać trafiony grubo przed wjazdem przed znak, skoro zaraz po tym miał otrzymać strzał w plecy , rozumiesz? Spojrzał przez prawę ramię, miał spojrzeć przez lewę, nawet nie zdążył i strzał. A nie- obrót w 160 i strzał po kilku sekundach w Z224-bez sensu. Nieważne.

3.
QUOTE(Mca)
Nie mamy 2 strzałów, tylko mamy jeden strzał. Według HSCA strzał ten trafił JFK i następnie gubernatora na klatce 188-191.

Ja piszę,to, co wynika ze znanych nam analiz dowodów na przestrzeni tych kilkudziesięciu lat. Są podstawy, żeby twierdzić, że był strzał pomiędzy 188-191 i są by twierdzić, że w Z224 i ci sami fanatycy SBT wyciągają to co dla nich wygodne z raportu WC i HSCA a przemilczają co innego. HSCA nie zaprzecza SBT, twierdzi tylko, że to miało miejsce w 188-191, inni zwolennicy SBT, że w Z224. A ja twierdzę, że były tam 2 oddzielne strzały i jeden z nich to strzał poddźwiękowy z innej broni.

4.
QUOTE(Mca)
Ej, no ale chwila. Skoro sądzisz, że Lee Bowers słyszał dwa strzały blisko siebie, to co z ostatnim, w tym przypadku 4 strzałem, który trafił w głowę? Ktoś strzelał z tłumika? Carcano Oswalda nie miało tłumika, a z tej właśnie broni i z 6 piętra padł ostatni strzał, który był słyszany przez świadków.

Ty dalej nie rozumiesz, jaka jest moja koncepcja sekwencji strzałów w odniesieniu do klatek filmu…ja twierdzę, że strzałów było min. 4, w tym 3 słyszalne,tylko nie pisz mi tutaj, jakie kule znaleziono, czyli świadkowie usłyszeli:

1 -Z190(188-191),
2-313 i zaraz potem 3 (która to mogła być klatka- 315, 316?, no ułamki sekundy)

Natomiast strzał z innej broni to pocisk, który trafił JC a którego on nie słyszał, mogła to być broń automatyczne i przedtem dostał JFK, również w okolicach Z224,dlatego widzimy jak gwałtownie idą w górę jego łokcie, ale on już został trafiony wcześniej zanim wjechał za znak z Carcano i to słyszeli świadkowie, tj. strzał w okolicach Z188-190.

I nie było, żadnego pudła czy to w, przed Z160 czy po Z224, jeśli już to właśnie ten 3. po Z313 Ale to by musiała być inna broń, zważając na krótki odstęp czasu, czyli mamy 3 karabin. Wiem, to skomplikowane.

A właśnie już gmawtwając wątek doszczętnie, poruszę kwestię sławetnego pudła.
No bo owiedzmy sobie szczerze, masz jakieś notatki, zdjęcia, zeznania świadków, FBI, policji, że jakaś gałąź została uszkodzona, że drzewo miało ślady zadraśnięć?, jak tak to pokaż. Albo pokaż mi, że znaleziono ten słynny 3 pocisk, nikt nawet go nie szukał.
Jeszcze jedna sprawa jest taka, że Tague, zeznał ponad wszelką wątpliwość, że został trafiony odłamkiem po 2 lub 3 strzale (no nie dziwota, że nie miał pewności skoro to było Bang-bang,) czyli był to odłamek po trafieniu JFK w czaszkę, a nie po 1 ., przyjętym przez zwolenników SBT przed klatką 160 czy gdzieś indziej przez Z188-191. Gdzieś czytałem, że drzewo jeśli już zasłoniło Oswaldowi widok, ale to mogło mieć miejsce tylko i wyłącznie po klatce 166 do max. klatki 210 i podobno taki zapis jest w raporcie komisji ale to trza by było sprawdzić. (!).

Ten post był edytowany przez pjoter: Wczoraj, 19:58

User is offline  PMMini Profile Post #799

adinus

III ranga
Nr użytkownika: 83.368

post Wczoraj, 19:54 Quote Post

Przeanalizujmy na spokojnie co powiedział John Connally:

"Instynktownie odwróciłem się w prawo, ponieważ dźwięk wydobywał się od strony prawego
ramienia, więc odwróciłem się, aby spojrzeć przez prawe ramię i nie widziałem nic niezwykłego poza
tłumem ludzi, nie dostrzegłem prezydenta kątem oka...."

Czy pierwszy strzał dosięgnął gubernatora? NIE.
Czy Connally widział rannego prezydenta po pierwszym strzale?NIE

Co dalej...

"Więc spojrzałem, nie widząc go, odwróciłem się, aby spojrzeć przez lewe ramię na tylne siedzenie,
ale nie zrobiłem tego zbyt mocno.
W tej pozycji patrząc trochę na lewo od środka,
poczułem jakby ktoś uderzył mnie w plecy."

Co widać na klatce 228?Gubernator jest ustawiony ciałem do przodu...

Załączony obrazek

Później jest skierowany całkowicie w prawo
już do końca a tym bardziej po klatce 290.

Załączony obrazek

Kiedy był trafiony?Napewno nie wtedy gdy był skierowany prawo.Ale zawsze można zaufać osobie która trafiona nie została.

User is offline  PMMini Profile Post #800

pjoter

I ranga
*

Piotr Niewiadomski

post Wczoraj, 20:03 Quote Post

QUOTE(adinus)
Czy Connally widział rannego prezydenta po pierwszym strzale?

Pytanie powinno być takie:
Czy Conally widział prezydenta, gdy się odwrócił?-nie, więc nie wiemy, czy JFK dostał.

ale

Czy Nelly widziała trafionego JFK po 1. strzale?-pytanie retoryczne.

Wniosek?

Ten post był edytowany przez pjoter: Wczoraj, 20:08

User is offline  PMMini Profile Post #801

adinus

III ranga

post Wczoraj, 20:10 Quote Post

Czyli według Ciebie pierwszy strzał w granicach 190 klatki a potem następny ranił ich obydwu tak?Zaznaczmy że Nelly opisuję że po pierwszym strzale JFK miał ręce przy szyji tak jak po klatce 225 prawda?Czy wcześniej miał?Nie.Czyli strzał nie mógł paść w klatce 190 bo Nelly obraca się przy 225 tak?Czy może przy 190 klatce to ten niesłyszalny?

Tak czy tak przed znakiem pada pierwszy niecelny strzał.Świadkowie widzą iskrę na ulicy.Drugi przebija ich obydwu a trzeci roztrzaskuje głowę.

Ten post był edytowany przez adinus: Wczoraj, 20:13

User is offline  PMMini Profile Post #802

pjoter

I ranga
*

Piotr Niewiadomski

post Wczoraj, 20:38 Quote Post

QUOTE(adinus @ 24/05/2017, 20:10)
Czyli według Ciebie pierwszy strzał w granicach 190 klatki a potem następny ranił ich obydwu tak?Zaznaczmy że Nelly opisuję że po pierwszym strzale JFK miał ręce przy szyji tak jak po klatce 225 prawda?Czy wcześniej miał?Nie.Czyli strzał nie mógł paść w klatce 190 bo Nelly obraca się przy 225 tak?Czy może przy 190 klatce to ten niesłyszalny?

Tak czy tak przed znakiem pada pierwszy niecelny strzał.Świadkowie widzą iskrę na ulicy.Drugi przebija ich obydwu a trzeci roztrzaskuje głowę.
*

Wszytko działo się w b. szybko, pamiętaj, że my oglądamy i tak ten film w zwolnionym tempie.

Tak, pierwszy strzał ok. Z190-przjrzyj się JFK zaczyna patrzeć do przodu, nie na ludzi z prawej, jego ręka zaciska się i wędruje w okolicę twarzy-to jeszcze przed znakiem. Zaraz jak wyjeżdża zza znaku-Z224-prawa ręka jest na wysokości pomiędzy śródpiersiem a krtanią... i w międzyczasie Nelly zaczyna zaraz reagować oraz masa innych świadków z agentami SS na czele, obraca się, zajmuje jej to chwile, ale w tym momencie JFK dostaje jeszcze raz i jego łokcie idą gwałtownie w górę i ręce są już przy gardle-moim zdaniem to strzał w głowę ten w pobliżu EOP, dostaje też JC, ale dla mnie to są 2 odrębne strzały z broni automatycznej, no sory ale ja to tak widzę, i tych strzałów nie słychać.
Przyznaje, powoływanie się na Nelly nie jest może w 100% przekonujące, każdy z nich w limuzynie był obarczony mniejszym lub większym błędem rozpoznania sytuacji w związku z szokiem.

Wspomniałeś o tych iskrach, jest teoria, że strzał w klatce ok. 190 to pudło, ale w takim sensie, że pocisk odbił się od krawężnika i ranił JFK w plecy, no nie wiem...w każdym bądź razie za dużo tych strzałów.

Ten post był edytowany przez pjoter: Wczoraj, 20:44

User is offline  PMMini Profile Post #803

adinus

III ranga

post Wczoraj, 20:56 Quote Post

To z patrzeniem w przód to też przypuszczenie...zauważ że robi to kilka metrów przed znakiem za którym wiwatujących jak na lekarstwo.Poza tym widzi już wiadukt na którym stoją ludzie...W końcu na Elm znajduje się kilkanaście sekund.

User is offline  PMMini Profile Post #804

pjoter

I ranga
*

Piotr Niewiadomski

post Wczoraj, 21:32 Quote Post

QUOTE(adinus @ 24/05/2017, 20:56)
To z patrzeniem w przód to też przypuszczenie...zauważ że robi to kilka metrów przed znakiem za którym wiwatujących jak na lekarstwo.Poza tym widzi już wiadukt na którym stoją ludzie...W końcu na Elm znajduje się kilkanaście sekund.
*

Pierwsze zdjęcie wykonał H.Betzner, i odpowiada ono Z186. Zeznał on, że po pstryknięciu tej fotki, chciał przewinąć film, by zrobić następne zdjęcie i w tym momencie usłyszał strzał-widać ten moment na filmie zaprudera
Willis (autor słynnej fotografii odpowiadającej Z202) oczywiście zeznał, że pstryknął fotkę chwilę po usłyszeniu strzału.

Mamy więc klamrę pomiędzy Z186 a Z206.

Ten post był edytowany przez pjoter: Wczoraj, 22:00

Załączona/e miniatura/y
Załączony obrazek Załączony obrazek Załączony obrazek

User is offline  PMMini Profile Post #805

adinus

III ranga

post Wczoraj, 21:53 Quote Post

Zależy ile według Willisa to chwila..Nie zrobił tego równo ze strzałem czyli przyjmijmy.....2 sekundy po...Zdjęcie przedstawia klatkę 202(według Hsca).Wspomniałeś że 4 klatki to 0,2 sekundy czyli 2 sekundy to 40 klatek czyli 160 w filmie Zaprudera.Nawet przymując 1,5 sekundy co praktycznie jest ułamkiem czasu to strzał padł na klatce 170.

User is offline  PMMini Profile Post #806

pjoter

I ranga
*

Piotr Niewiadomski

post Wczoraj, 22:07 Quote Post

QUOTE(adinus @ 24/05/2017, 21:53)
Zależy ile według Willisa to chwila..Nie zrobił tego równo ze strzałem czyli przyjmijmy.....2 sekundy po...Zdjęcie przedstawia klatkę 202(według Hsca).Wspomniałeś że 4 klatki to 0,2 sekundy czyli 2 sekundy to 40 klatek czyli 160 w filmie Zaprudera.Nawet przymując 1,5 sekundy co praktycznie jest ułamkiem czasu to strzał padł na klatce 170.
*

no i zobacz w którym momencie Betzner zaczyna przewijać aparat...i jeszcze raz kiedy reaguje Hickey plus reakcja JFK.

Ten post był edytowany przez pjoter: Wczoraj, 22:17

User is offline  PMMini Profile Post #807

adinus

III ranga

post Wczoraj, 22:16 Quote Post

To zapytam tak....między 150 a 175 klatką JFK ma opuszczoną prawą...Przedtem i potem ma prawą ręke wzniesioną na poziomie twarzy ....jaką ma na zdjęciu Betznera?

Ten post był edytowany przez adinus: Wczoraj, 22:17

User is offline  PMMini Profile Post #808

pjoter

I ranga
*

Piotr Niewiadomski

post Wczoraj, 22:18 Quote Post

QUOTE(adinus @ 24/05/2017, 22:16)
To zapytam tak....między 150 a 175 klatką JFK ma opuszczoną prawą...Przedtem i potem ma prawą ręke wzniesioną na poziomie twarzy ....jaką ma na zdjęciu Betznera?
*

a co widzisz?
http://www.jfkassassinationgallery.com/dis...1267&fullsize=1

Skoro to Z186 to Kennedy śmiało pozdrawia tłum prawą ręką ale tutaj jest to mało widoczne.

Ten post był edytowany przez pjoter: Wczoraj, 22:23

User is offline  PMMini Profile Post #809

adinus

III ranga

post Wczoraj, 22:32 Quote Post

A jeżeli to sekunda wcześniej czyli 20 klatek to nie pozdrawia...przepychanka bez dojścia do celu...ale przynajmniej coś ciekawego.Ze świadkami miałbyś problem...pamietam jak "piłowałem" TSBD...wierz lub nie ale przeczytałem zeznania wszystkich pracowników....serio i ..."Lipa"...W dodatku gdy znalazłem to co zeznawał Oswald(kłamał)To wszystko wyjaśniło.Do tego broń,3 łuski,3 strzały,rany...zachowania Oswalda...Są "kosmetyczne"sprawy gdzie nawet z MCA się nie zgadzam ale to "kosmetyka"...ogólne założenie jest nie do położenia.

User is offline  PMMini Profile Post #810

54 Strony « < 52 53 54 
2 Użytkowników czyta ten temat (2 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

Topic Options
Reply to this topicStart new topic

Copyright © 2003 - 2017 Historycy.org
historycy@historycy.org, tel: 12 346-54-06

Kolokacja serwera, łącza internetowe:
Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej