Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )
 
31 Strony < 1 2 3 4 5 > »  
Reply to this topicStart new topicStart Poll

> ROBERT BIEDRON, Ocena, opinie
     
Skrzetuski
 

W służbie Jego Królewskiej Mości!
*******
Grupa: Użytkownik
Postów: 2.707
Nr użytkownika: 58.568

Jakub Witczak
Zawód: Radca prawny
 
 
post 29/06/2013, 8:34 Quote Post

Czołem!

QUOTE(marc20 @ 27/06/2013, 23:51)
Tym bardziej,że na początku Pan M. Chmielowski(w 2:10) powiedział: II Rzeczpospolita...YYyy, znaczy I Rzeczpospolita ... czyli on sam na początku się pomylił,ale od razu sekundę później poprawił.

Nie można tu mieć ŻADNEJ wątpliwości, o które państwo chodziło.

Był to projekt wolnościowy..  - wskazuje na sytuację z początku istnienia państwa.

KASE dobrze opisał sytuację - odpowiedź Biedronia jest ...hm..no właśnie jaka ? Wymijająca ?Czy po prostu się pomylił ?
*



Biedroń pomylił I RP z pogromem kieleckim. biggrin.gif Wiem, bo rozmawiałem o tym z uczestnikami programu - przyznał się już po zakończeniu emisji. Gdyby ktoś chciał poczytać, to odsyłam do mojego artykułu "Polska - raj dla Żydów i nie tylko" który niedawno się ukazał w kwartalniku Myśl.pl smile.gif
 
User is offline  PMMini Profile Post #31

     
Muszynianin II
 

III ranga
***
Grupa: Użytkownik
Postów: 265
Nr użytkownika: 79.979

 
 
post 29/06/2013, 9:13 Quote Post



Biedroń niszczący debatę publiczną, podczas gdy mamy takie okazy jak farbowana profesor Pawłowicz bluzgająca w Sejmie? Wolne żarty...
 
User is offline  PMMini Profile Post #32

     
emigrant
 

Antykomunista
**********
Grupa: Użytkownik
Postów: 25.903
Nr użytkownika: 46.387

Stopień akademicki: kontrrewolucjonista
Zawód: reakcjonista
 
 
post 29/06/2013, 9:52 Quote Post

QUOTE(Muszynianin II @ 29/06/2013, 9:13)
Biedroń niszczący debatę publiczną, podczas gdy mamy takie okazy jak farbowany profesor Pawłowicz bluzgający w Sejmie? Wolne żarty...
*


Ciekawy tok rozumowania, dość charakterystyczny dla pewnych kręgów lewicy (robocza nazwa "nic-do-pały-lewica" w odróżnieniu od np. lewicy kawiorowej) polegający na tym, że jak ktoś jest oponentem politycznym, to nawet, jak ma tytuł profesorski to musi być to tytuł "farbowany" w dyskusji". I druga rzecz, a to już jest jakaś nowa kategoria logiczna: jak profesor oponent "bluzga" (Tu wyjaśnienie: dla tego rodzaju lewicy mówienie czegoś, co nie pasuje to jest to bluzganie bez względu na to, czy są tam przekleństwa czy nie), to ewidentnie Biedroń nie może źle wpływać na debatę publiczną. Jak chcecie, to pytajcie, jak do tej zależności logicznej user doszedł, mi się nie chce...
PS. Pomińmy już nawet zmianę płci...
 
User is offline  PMMini ProfileEmail Poster Post #33

     
Muszynianin II
 

III ranga
***
Grupa: Użytkownik
Postów: 265
Nr użytkownika: 79.979

 
 
post 29/06/2013, 10:51 Quote Post

QUOTE(emigrant @ 29/06/2013, 8:52)
Ciekawy tok rozumowania, dość charakterystyczny dla pewnych kręgów lewicy (robocza nazwa "nic-do-pały-lewica" w odróżnieniu od np. lewicy kawiorowej) polegający na tym, że jak ktoś jest oponentem politycznym, to nawet, jak ma tytuł profesorski to musi być to tytuł "farbowany" w dyskusji". I druga rzecz, a to już jest jakaś nowa kategoria logiczna: jak profesor oponent  "bluzga" (Tu wyjaśnienie: dla tego rodzaju lewicy mówienie czegoś, co nie pasuje to jest to bluzganie bez względu na to, czy są tam przekleństwa czy nie), to ewidentnie Biedroń nie może źle wpływać na debatę publiczną. Jak chcecie, to pytajcie, jak do tej zależności logicznej user doszedł, mi się nie chce...
PS. Pomińmy już nawet zmianę płci...
*



Jako przedstawiciel prawactwa z serii nic-nie-kumam-ale-czerwonych-nienawidzę, nie jesteś zdolny do jakiejkolwiek racjonalnej oceny fragmentu filmu z udziałem Biedronia, który tak poruszył @elchullogrande, że przez swoją niechęć do Biedronia nie zauważa na tym filmie rzeczy, które opisałem. Nie dziwi za bardzo, więc trzeba pojechać po lewactwie.

Pwałowicz nie jest profesorem
http://gazetabaltycka.pl/polityka/posel-kr...jest-profesorem

Pawłowicz sama sobie zmienia płeć
http://www.tvn24.pl/rozmowa-jaroslawa-kuzn...z,327494,s.html

Pawłowicz bluzga.
http://www.fakt.pl/Poslanka-do-posla-w-Sej...y,183948,1.html
 
User is offline  PMMini Profile Post #34

     
emigrant
 

Antykomunista
**********
Grupa: Użytkownik
Postów: 25.903
Nr użytkownika: 46.387

Stopień akademicki: kontrrewolucjonista
Zawód: reakcjonista
 
 
post 29/06/2013, 11:23 Quote Post

QUOTE(Muszynianin II @ 29/06/2013, 10:51)
Acha. W jednym miejscu jest, w drugim nie jest, to o to chodzi...
 
User is offline  PMMini ProfileEmail Poster Post #35

     
elchullogrande
 

Rewolucjonista
*******
Grupa: Użytkownik
Postów: 2.476
Nr użytkownika: 60.239

Daniel
Stopień akademicki: mgr hist. i fil. pol
Zawód: taka jedna
 
 
post 29/06/2013, 11:48 Quote Post



Ja nie mam niechęci do Biedronia. Ba, ja nawet z częścią jego poglądów jestem w stanie się zgodzić! (Np. z tym, że po poniedziałku jest wtorek.) Rzecz w tym, że ten pan naprawdę niezbyt porządnie się zachowuje podczas rozmów. Vide - film z debaty przedwyborczej, gdzie pyta p. Łybacką, a gdy ta zaczyna odpowiadać, to jej przerywa. No nie wolno tak.
 
User is offline  PMMini ProfileEmail Poster Post #36

     
Muszynianin II
 

III ranga
***
Grupa: Użytkownik
Postów: 265
Nr użytkownika: 79.979

 
 
post 29/06/2013, 12:23 Quote Post



Ja nie mam niechęci do Biedronia. [...] Rzecz w tym, że ten pan naprawdę niezbyt porządnie się zachowuje podczas rozmów. Vide - film z debaty przedwyborczej, gdzie pyta p. Łybacką, a gdy ta zaczyna odpowiadać, to jej przerywa. No nie wolno tak.

Jedno "videło" z Biedroniem które tu wkleiłeś nawet obejrzałem (po wielu reklamach - ostrzegaj następnym razem!). W mojej ocenie Twoja interpretacja jest błędna, podyktowana niestety niechęcią (ew. usilnym poszukiwaniem dowodów do tej grubymi nićmi szytej tezy o Biedroniu niszczącym jakość debaty publicznej). Jak już napisałem wyżej, wchodzenie w słowo i przerywanie w polskiej debacie publicznej jest nagminne i było takie, gdy poseł Biedroń huśtał się na trzepaku (albo grał w Ceesa) w czasach cielęcych i nawet pewnie nie zdawał sobie sprawy ze swojej tej... no... orientacji.

 
User is offline  PMMini Profile Post #37

     
elchullogrande
 

Rewolucjonista
*******
Grupa: Użytkownik
Postów: 2.476
Nr użytkownika: 60.239

Daniel
Stopień akademicki: mgr hist. i fil. pol
Zawód: taka jedna
 
 
post 29/06/2013, 12:32 Quote Post

Wyczuwam. Myślisz, że p. Biedroń wyczuwa, że go nie lubię? To się myli. Ja tam go lubię.

Co do widełów - obejrzyj też te inne. Ja naprawdę nie chcę go atakować, czy coś w ten deseń. Po prostu zwróciłem uwagę, że on tak jakoś przewyższa innych w swoim zachowaniu.

Ot taki przykład, który już dawałem: https://www.youtube.com/watch?NR=1&v=yWiJBJ...0s&feature=fvwp

A w tym od Lisa, to prof. Środa też nieodpowiednio się zachowywała.

Ten post był edytowany przez elchullogrande: 29/06/2013, 12:33
 
User is offline  PMMini ProfileEmail Poster Post #38

     
Muszynianin II
 

III ranga
***
Grupa: Użytkownik
Postów: 265
Nr użytkownika: 79.979

 
 
post 29/06/2013, 15:06 Quote Post

@elchullogrande
Co do widełów - obejrzyj też te inne. Ja naprawdę nie chcę go atakować, czy coś w ten deseń. Po prostu zwróciłem uwagę, że on tak jakoś przewyższa innych w swoim zachowaniu.

Obejrzałem połowę. OK. Biedroń przerywa. Jemu też przerywają. Są fragmenty, gdzie mówią wszyscy naraz. Ewidentnie film został zmontowany w celu udowodnienia tezy, jaki to on jest be. A że ciężko coś na niego znaleźć, bo nie obraża raczej (przynajmniej nie spotkałem się) jak poseł Niesiołowski czy poseł Pawłowicz, teczki nie ma, to wymyślono że wchodzi w słowo (przerywa). A jest tak, że większość przerywa i wchodzi w słowo. Więc można założyć ze dwieście tematów o dwustu politykach, którzy przerywają i wchodzą w słowo. Część na dodatek obraża rozmówców, czego Biedroń nie czyni. Czemu akurat Biedroń jako przykład obniżania jakości debaty? To już sam sobie odpowiedz.
 
User is offline  PMMini Profile Post #39

     
Hrodgar
 

V ranga
*****
Grupa: Użytkownik
Postów: 516
Nr użytkownika: 61.737

 
 
post 29/06/2013, 18:30 Quote Post

QUOTE(Muszynianin II @ 29/06/2013, 12:23)
Praktyka przerywania czy wchodzenia w słowo jest powszechna i raczej łatwiej wyróżnić polityków, którzy jej nie stosują, bo cała reszta jak najbardziej. Więc skąd Biedroń jako przykład? To chyba wie tylko autor tematu.


Pytanie brzmi dlaczego nie? Skoro jest jednym z 460 (p)osłów, czyżby zaraz miało zacząć bicie w homofobiczny dzwon?
 
User is offline  PMMini Profile Post #40

     
konto_usuniete_28.02.16
 

Unregistered

 
 
post 1/12/2014, 19:25 Quote Post

Witam ,
Robert Biedroń został wybrany na prezydenta Słupska. Na Biedronia zagłosowało 57,08 procent wyborców confused1.gif Biedroń to poseł i aktywny działacz TR Palikota , jak i zadeklarowany homoseksualista .
Tymczasem mieszkańcy Słupska zadecydowali , iż zostanie on ich prezydentem .
Dziwne polskie małe lokalne sprzeczności są postrzegane jako homofobiczne , zacofane , poddane wpływom konserwatywnej religii katolickiej , tymczasem taka niespodzianka rolleyes.gif
Czy polskie społeczeństwo przeszło totalną przemianę kulturowo-obyczajowa w ciągu ostatnich 25 lat ?
Na Biedronia swój głos oddało 15 308 wyborców , to nie mogły być same "pedały " , "komuchy " , a "ćpuny " , to w większości zwykli mieszkańcy tego grodu , uczciwie płacący podatki , posiadający rodziny , chodzący co niedziela do kościoła , everyday people wink.gif .
Czy słynny polski konserwatyzm obyczajowy przemija ?
PiS stawiająca na konserwatywno-religijny elektorat nie może przekroczyć od lat stałego poziomu 30 % poparcia , wiekszosc mają partie liberalne obyczajowo .

Ten post był edytowany przez lancaster: 1/12/2014, 19:34
 
Post #41

     
Tromp
 

Młody wilk (morski)-gryzie!
**********
Grupa: Użytkownik
Postów: 19.205
Nr użytkownika: 55.658

Bart³omiej Kucharski
Stopień akademicki: Bêdzie po studiach
Zawód: Admiraal
 
 
post 1/12/2014, 19:33 Quote Post

Witam!
Opcji jest kilka:
1. PODOBNO Biedroń ostatnio zaczął mądrze (inna sprawa-co to znaczy?) gadać, aczkolwiek moje źródło tego twierdzenia nie było w stanie podać linka czy cytatu.
2. Nie było nikogo lepszego, więc wybrano mniejsze zło.
3. Słupczanie sprawili sobie małpkę do zoo dla jaj.
4. Na siłę chcieli się wykazać tolerancją.
 
User is offline  PMMini ProfileEmail Poster Post #42

     
Realchief
 

X ranga
**********
Grupa: Użytkownik
Postów: 15.866
Nr użytkownika: 63.111

 
 
post 1/12/2014, 19:44 Quote Post

Po prostu znana z TV gęba i tyle. Jakby to był uczestnik "Tańca z Gwiazdami" czy czegoś tam to by dostał tyle samo głosów.
Zresztą Biedronia poparło raptem naście procent mieszkańców miasta. Dobrze ponad połowa miała w 4 literach kto nimi będzie rządził.
 
User is offline  PMMini ProfileEmail Poster Post #43

     
master86
 

VII ranga
*******
Grupa: Użytkownik
Postów: 1.766
Nr użytkownika: 67.202

Robert
 
 
post 1/12/2014, 19:47 Quote Post

Może Biedroń po prostu prezentował się "normalniej" od kontrkandydata? Mówił sensowniej? Jego obietnice wyborcze były bardziej realne i generalnie był bardziej wiarygodny?
Z resztą - lekko offtopując - w TVN-ie mówili, że w Wadowicach (tak, tych papieskich) wygrał polityk lewicy, ateista, kojarzony z Palikotem (TVN24). Wygląda na to, że coś się wśród głosujących ruszyło.

Ten post był edytowany przez master86: 1/12/2014, 19:48
 
User is offline  PMMini Profile Post #44

     
OGUREK
 

VI ranga
******
Grupa: Użytkownik
Postów: 1.314
Nr użytkownika: 94.475

 
 
post 1/12/2014, 19:48 Quote Post

Słupsk jak Berlin wink.gif Mnie osobiście rozbawił cytat z mojej ulubionej gazety - Frondy:
QUOTE
Zobaczymy więc co nastanie w Słupsku przez cztery lata rządzenia Biedronia. Miejmy tylko nadzieję, że Słupsk nie stanie się polskim Soho!

http://www.fronda.pl/a/slupsk-wybral-prezy...iste,44574.html
 
User is offline  PMMini Profile Post #45

31 Strony < 1 2 3 4 5 > »  
2 Użytkowników czyta ten temat (2 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:


Topic Options
Reply to this topicStart new topic

 

 
Copyright © 2003 - 2023 Historycy.org
historycy@historycy.org, tel: 12 346-54-06

Kolokacja serwera, łącza internetowe:
Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej