Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )
 
24 Strony « < 16 17 18 19 20 > »  
Reply to this topicStart new topicStart Poll

> WOJCIECH CEJROWSKI
     
Konto Usuniete 12
 

Unregistered

 
 
post 26/07/2014, 15:21 Quote Post

Pojawi się pierwszy powód, ażeby obejrzeć ten durny program.
Jeden Cejrowski, a ile potrafi zdziałać smile.gif
 
Post #256

     
kmat
 

Podkarpacki Rabator
**********
Grupa: Użytkownik
Postów: 10.103
Nr użytkownika: 40.110

Stopień akademicki: mgr
 
 
post 26/07/2014, 23:24 Quote Post

Aj tam, Konja Konnaka nie pobije.
 
User is offline  PMMini Profile Post #257

     
TomaszBabilon
 

I ranga
*
Grupa: Użytkownik
Postów: 24
Nr użytkownika: 86.812

Tomasz Szewc
Zawód: Uczeñ
 
 
post 27/07/2014, 23:59 Quote Post

Lubię Cejrowskiego, jest taki swojski, moja mama też lubi go słuchać. Fajne ma poglądy gospodarcze i dobre obyczajowe, czego chcieć więcej od człeka wink.gif

Chociaż ... zapomniałem dodać, nie pasuje mi jego rusofobia.

Ten post był edytowany przez TomaszBabilon: 28/07/2014, 0:02
 
User is offline  PMMini ProfileEmail Poster Post #258

     
metalcoola
 

III ranga
***
Grupa: Użytkownik
Postów: 251
Nr użytkownika: 47.635

Stopień akademicki: BANITA
 
 
post 28/07/2014, 16:55 Quote Post

Cóż, w czasie stanu wojennego był represjonowany, nic dziwnego, ze nie darzy sympatią kraju, którego przywódca marzy o odbudowaniu ZSRR
 
User is offline  PMMini Profile Post #259

     
erykto
 

Nowicjusz
Grupa: Użytkownik
Postów: 2
Nr użytkownika: 85.459

Stopień akademicki: mgr
Zawód: biolog
 
 
post 19/08/2014, 12:53 Quote Post

Wyłamali mi ileś tam palców więc nie ma się co dziwić - mój dziadek np. nie sympatyzował z Ukraińcami bo był z Wołynia a tam źle traktowali Polaków którzy po Wojnie zostali - cóż, historia robi swoje...

Ten post był edytowany przez erykto: 19/08/2014, 12:54
 
User is offline  PMMini ProfileEmail Poster Post #260

     
marc20
 

VIII ranga
********
Grupa: Użytkownik
Postów: 3.395
Nr użytkownika: 80.503

Stopień akademicki: student
Zawód: student
 
 
post 18/12/2014, 21:40 Quote Post

Dosyć zabawna sytuacja:
http://pikio.pl/cejrowski-nie-kupujcie-moj...w-empiku-video/

Wojciech Cejrowski, najlepiej sprzedający się polski pisarz, postanowił dołączyć do bojkotu sieci Empik rozpoczętego przez internautów w związku z kampanią reklamową, której twarzami byli Adam Nergal Darski oraz Maria Czubaszek.

Cejrowski stwierdził, że „być może sam strzela sobie gola”, aczkolwiek prosi swoich czytelników, aby jego najnowszą książkę kupowali w innych księgarniach, albo w ogóle. Chodzi o publikację „Wyspa Prerii”.

Pisarz pochwalił się trzema nagrodami od sieci Empik za sprzedaż jego książek. Podkreśla, że najpewniej dostałby czwartą, aczkolwiek dołączą do bojkotu sieci księgarni.

„Empik z okazji świąt Bożego Narodzenia reklamuje się dwiema twarzami. Jedną z tych twarzy jest facet, który podarł największy bestseller świata, Biblię, i reklamuje księgarnię! Drugą z tych twarzy jest Maria Czubaszek, która chełpi się dzieciobójstwem. Jak to się ma do świąt Bożego Narodzenia, do stajenki betlejemskiej, do Dzieciątka?” – mówi Wojciech Cejrowski.
 
User is offline  PMMini ProfileEmail Poster Post #261

     
wysoki
 

X ranga
**********
Grupa: Supermoderator
Postów: 20.871
Nr użytkownika: 72.513

Rafal Mazur
Stopień akademicki: magazynier
 
 
post 18/12/2014, 22:18 Quote Post

QUOTE
Cejrowski stwierdził, że „być może sam strzela sobie gola”, aczkolwiek prosi swoich czytelników, aby jego najnowszą książkę kupowali w innych księgarniach, albo w ogóle. Chodzi o publikację „Wyspa Prerii”.

A faktycznie ma tam niezłą sprzedaż, więc brawo dla przekonań. Jak książka tylko weszła do sprzedaży była eksponowana tuż przy wejściach. Byłem wtedy akurat w Warszawie, porównałem też u siebie w mieście, i nawet w małym salonie wystawiano przynajmniej 30 sztuk. W tych większych było ponad 100.
 
User is offline  PMMini Profile Post #262

     
Szklarz
 

IV ranga
****
Grupa: Użytkownik
Postów: 482
Nr użytkownika: 92.874

Zawód: student
 
 
post 18/12/2014, 22:27 Quote Post

QUOTE(wysoki @ 18/12/2014, 22:18)
QUOTE
Cejrowski stwierdził, że „być może sam strzela sobie gola”, aczkolwiek prosi swoich czytelników, aby jego najnowszą książkę kupowali w innych księgarniach, albo w ogóle. Chodzi o publikację „Wyspa Prerii”.

A faktycznie ma tam niezłą sprzedaż, więc brawo dal przekonań. Jak książka tylko weszła do sprzedaży była eksponowana tuż przy wejściach. Byłem wtedy akurat w Warszawie, porównałem też u siebie w mieście, i nawet w małym salonie wystawiano przynajmniej 30 sztuk. W tych większych było ponad 100.
*


Z drugiej strony, robi w ten sposób reklamę książki. Sporo ludzi usłyszy o niej, gdyż o proteście przeciwko Empikowi się mówi w większości mediów, zwłaszcza prawicowych i katolickich, ale nie wszyscy się do niego przyłączą. Widziałem na Frondzie, więc tam, gdzie powinni sprawę wyolbrzymiać, wielkość tych pikiet: jedna osoba z megafonem stojąca na deszczu, jedna obok z miną "chcę do domu", więc ludzi niekupujących z powodu przekonań dzieła Cejrowskiego nie będzie dużo.
Ba, ja sam się dowiedziałem o książce w ten sposób. tongue.gif
 
User is offline  PMMini Profile Post #263

     
Dawid_G
 

V ranga
*****
Grupa: Użytkownik
Postów: 545
Nr użytkownika: 52.534

 
 
post 18/12/2014, 22:41 Quote Post

QUOTE
A faktycznie ma tam niezłą sprzedaż, więc brawo dla przekonań.


Miłe zaskoczenie.
 
User is offline  PMMini Profile Post #264

     
wysoki
 

X ranga
**********
Grupa: Supermoderator
Postów: 20.871
Nr użytkownika: 72.513

Rafal Mazur
Stopień akademicki: magazynier
 
 
post 19/12/2014, 10:05 Quote Post

QUOTE(Szklarz @ 18/12/2014, 23:27)
QUOTE(wysoki @ 18/12/2014, 22:18)
QUOTE
Cejrowski stwierdził, że „być może sam strzela sobie gola”, aczkolwiek prosi swoich czytelników, aby jego najnowszą książkę kupowali w innych księgarniach, albo w ogóle. Chodzi o publikację „Wyspa Prerii”.

A faktycznie ma tam niezłą sprzedaż, więc brawo dal przekonań. Jak książka tylko weszła do sprzedaży była eksponowana tuż przy wejściach. Byłem wtedy akurat w Warszawie, porównałem też u siebie w mieście, i nawet w małym salonie wystawiano przynajmniej 30 sztuk. W tych większych było ponad 100.
*


Z drugiej strony, robi w ten sposób reklamę książki. Sporo ludzi usłyszy o niej, gdyż o proteście przeciwko Empikowi się mówi w większości mediów, zwłaszcza prawicowych i katolickich, ale nie wszyscy się do niego przyłączą. Widziałem na Frondzie, więc tam, gdzie powinni sprawę wyolbrzymiać, wielkość tych pikiet: jedna osoba z megafonem stojąca na deszczu, jedna obok z miną "chcę do domu", więc ludzi niekupujących z powodu przekonań dzieła Cejrowskiego nie będzie dużo.
Ba, ja sam się dowiedziałem o książce w ten sposób. tongue.gif
*


Oczywiste jest, że Cejrowski odwołuje się do pewnego kręgu ludzi, który może kupić tylko po to, aby poprzeć jego ideę. (A można nawet zaryzykować tezę, że fani mogli by być wręcz oburzeni, gdyby bojkotu nie ogłosił wink.gif). I tutaj może faktycznie pojawią się jacyś nowi "fani", którzy o książce nie słyszeli a teraz ją kupią. Ale czy to będą tysiące? Fani p. Cejrowskiego o książce na pewno słyszeli, a jeżeli dotąd nie kupili to zrobili to albo czekając na Święta albo przeceny.
A z drugiej strony wzywanie do bojkotu dużej firmy i hurtowni niesie jednak pewne ryzyko dla autora. Trudniejsze warunki przyszłych rozmów biznesowych chociażby.

Z dwojga rzeczy do wyboru i znając jego podejście do problemu - wolę wierzyć, ze zrobił to po prostu ze względu na swoje przekonania.
 
User is offline  PMMini Profile Post #265

     
Szklarz
 

IV ranga
****
Grupa: Użytkownik
Postów: 482
Nr użytkownika: 92.874

Zawód: student
 
 
post 19/12/2014, 10:17 Quote Post

QUOTE
Z dwojga rzeczy do wyboru i znając jego podejście do problemu - wolę wierzyć, ze zrobił to po prostu ze względu na swoje przekonania.

Tego nikt chyba nie kwestionuje, jednak trzeba przyznać, że przy okazji jego książka ma darmową reklamę.
 
User is offline  PMMini Profile Post #266

     
wysoki
 

X ranga
**********
Grupa: Supermoderator
Postów: 20.871
Nr użytkownika: 72.513

Rafal Mazur
Stopień akademicki: magazynier
 
 
post 19/12/2014, 11:23 Quote Post

A reklama, jak wiemy, dźwignią handlu. Tyle tylko, że tutaj może się to odbyć pewnym kosztem i niesie pewne ryzyko.
 
User is offline  PMMini Profile Post #267

     
starscream
 

III ranga
***
Grupa: Użytkownik
Postów: 217
Nr użytkownika: 25.031

 
 
post 22/12/2014, 13:44 Quote Post

http://www.wykop.pl/link/2301400/wojciech-...a-bzdury-alert/

Wojciech Cejrowski a teoria ewolucji. wink.gif
 
User is offline  PMMini Profile Post #268

     
Dawid_G
 

V ranga
*****
Grupa: Użytkownik
Postów: 545
Nr użytkownika: 52.534

 
 
post 23/12/2014, 22:17 Quote Post

user posted image
 
User is offline  PMMini Profile Post #269

     
wysoki
 

X ranga
**********
Grupa: Supermoderator
Postów: 20.871
Nr użytkownika: 72.513

Rafal Mazur
Stopień akademicki: magazynier
 
 
post 23/12/2014, 22:25 Quote Post

Czyli ktoś wygrał czy doszło po prostu do konsensusu wink.gif?
 
User is offline  PMMini Profile Post #270

24 Strony « < 16 17 18 19 20 > »  
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:


Topic Options
Reply to this topicStart new topic

 

 
Copyright © 2003 - 2023 Historycy.org
historycy@historycy.org, tel: 12 346-54-06

Kolokacja serwera, łącza internetowe:
Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej