Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )
 
 
Closed TopicStart new topicStart Poll

> Jak radzić sobie z forumowym "natrętem" ?
     
Recoil
 

VII ranga
*******
Grupa: Użytkownik
Postów: 2.123
Nr użytkownika: 13.511

 
 
post 30/12/2012, 21:01 Quote Post

Pewien użytkownik ma tendencje do odpowiadania na moje posty w obraźliwy sposób. Ja z kolei zakomunikowałem mu już wielokrotnie, że nie interesuje mnie wchodzenie w przepychanki i odpowiadanie na jego posty.

Wiele razy używałem funkcji "Zgłoś", ale nie dało to widocznych, trwałych rezultatów. Nie chcę wchodzić w pyskówki z tą osobą, ale jestem tylko człowiekiem i moja cierpliwość nie jest ze stali. Dlatego też proszę o porady odnośnie tego, co mógłbym zrobić, poza zgłaszaniem obraźliwych postów tej osoby, co i tak już czynię.

Przykłady obelg wypisywanych przez tę osobę na forum pod moim adresem (niestety niektóre ostre kawałki zostały wyedytowane przez moderację zanim pomyślałem o robieniu screenshotów):


"powinieneś dostać w plugawy, kłamliwy pysk"

"Nie zauważyłeś, że w ten sposób popełniasz przestępstwo, nazistowska gnido?"

"Nie piłem z tobą bruderszaftu koleś – z taką gnidą i przestępcą bym się zresztą wręcz brzydził."

"Nazistów i antysemitów trzeba tępić – a ty się lepiej rozejrzyj za dobrym adwokatem."


Obelgi tego samego użytkownika skierowana pod kątem innego użytkownika (pisownia oryginalna):

"Za to, chamski bydlaku, powinienem cię nahajką po pysku sprać"

"Łajno jesteś niegodne podeszew moich butów plugawienia i tyle"


Ten post był edytowany przez Recoil: 30/12/2012, 21:02
 
User is offline  PMMini Profile Post #1

     
lancelot
 

Żelazna pięść
**********
Grupa: Użytkownik
Postów: 12.529
Nr użytkownika: 36.860

bogumil chruszczewski
Stopień akademicki: rebajlo
Zawód: Podstarza³y wilk
 
 
post 30/12/2012, 21:10 Quote Post

Użytkownik zakładający temat również ma obyczaj rzucać obelgi przez (niestety) PM, które (jak się ku mojemu rozczarowaniu dowiedziałem nie są moderowane), zgłaszałem sprawę jednemu z moderatorów, ale najwyraźniej nic nie da się zrobić.. Więc cóż, skoro sieje wiatr niech zbiera burzę i nie udaje obrażonego niewiniątka.

Ten post był edytowany przez lancelot: 30/12/2012, 21:16
 
User is offline  PMMini ProfileEmail Poster Post #2

     
Ossee
 

VIII ranga
********
Grupa: Użytkownik
Postów: 3.501
Nr użytkownika: 65.050

 
 
post 30/12/2012, 21:14 Quote Post

Odnoszę dokładnie to samo wrażenie co lancelot - część forum będąca absolutnie różna od cytowanego użytkownika&Co wcale wysokim poziomem publicznej dyskusji nie grzeszy... sleep.gif

CODE
Jak Radzić Sobie Z Forumowym "natrętem"?


Zbojkotować forum. smile.gif
 
User is offline  PMMini Profile Post #3

     
szapur II
 

X ranga
**********
Grupa: Moderatorzy
Postów: 12.144
Nr użytkownika: 63.609

Stopień akademicki: magazynier:)
Zawód: student
 
 
post 30/12/2012, 21:17 Quote Post

Zamykam temat, te sprawy rozstrzygane są via priv, trzeba pamiętać, że nie wszyscy moderatorzy muszą być cały czas obecni, również mają swoje życie i obowiązki. Pracujemy nad tym, żeby forum było lepsze i dotyczy to również części forum takich jak mównica i historia PRL, a po ostatnich wpisach - będziemy pracować staranniej nad wyeliminowaniem zachowań niezgodnych z regulaminem z forum, mogę Was o tym zapewnić.
 
User is offline  PMMini Profile Post #4

 
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:


Topic Options
Closed TopicStart new topic

 

 
Copyright © 2003 - 2023 Historycy.org
historycy@historycy.org, tel: 12 346-54-06

Kolokacja serwera, łącza internetowe:
Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej